Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no mam nadzieje ze wiecej dzieci niet bo testament bede musiała zmieniac :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='paula_z']:mad: To dlatego chodze jak potluczona :evil_lol: Lepiej nie pytaj :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: właśnie coorciu jak to możliwe ze mam wnuczke............a ja myślałam, że TY taka cnotka byłaś jakie jest pochodzenie naszej dziewczyneczki Ewuni :cool1:
  3. [quote name='PIKA']no to jutro :evil_lol: już jutro :evil_lol:[/quote] aaaaa no tak :oops: szczesliwi czasu nie liczą :evil_lol:
  4. Ty się z choinki urwałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='PIKA']Ty mi powiedz, kiedy chcesz jechac do doziów? :razz: Bo jutro zdaje się, ze Szpili sekuku robisz :roll:[/quote] sekuku robie jej w środe
  6. [quote name='evaxon']:evil_lol: ide se w kija dmuchnac:evil_lol:[/quote] hahahhahahahaha
  7. [quote name='PIKA']tak w domu :evil_lol: 3-tygodniowego :evil_lol:[/quote] najpierw zgadłam potem przeczytałam jestem super gość :multi:
  8. [quote name='PIKA']Jaka piekna charakterystyka Madzi :evil_lol: nieee? :crazyeye: a Vectra, Paula i Magda gdzie swoje mialy? :crazyeye: [B]Domi [/B]a Ty nic nie wiesz :eviltong: Ty nie widzialas mojego oświadczenia :eviltong:[/quote] nie nei wiem jakie oświadczenie MASZ DOGA?? dzi lecem biegnem do Ciem
  9. [quote name='PIKA']to tak szlo :evil_lol: buc wsiegda budiet slonce buc wsiegda budiet niebo buc wsgieda budiet mama buc wsgieda budu ja :evil_lol:[/quote] no no no ale byłam blisko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Maga100'][B]nic nie wiadomo, nic nie wiadomo, wyrocznia sie znalazła :diabloti: [/B] [B]a dupa, bo to TZ Vectry za szybko przyjechał :evil_lol: [/B] [B]nie wiem co to [COLOR=red]moć mangi[/COLOR][/B][/quote] 1 mamuniunia jest super wyrocznia powiedziała mi ze moge hulac bze konsekwencji :evil_lol: 2 a dupy to ja tam nie widziałam :roll: 3 chodziło mi o to moC Mangi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/36/5a77aed47c444f99.gif[/IMG][/URL] podobna do Ciebie:cool1:
  11. oj coś wam nie idzie zagadka podpowiem [B]Właściwości [/B] [LIST] [*]temperatura początku topnienia: 35-45°C [*]dobrze rozpuszczalna w: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Eter_%28chemia%29"][COLOR=black]eterze[/COLOR][/URL][COLOR=black], [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Benzyna"][COLOR=black]benzynie[/COLOR][/URL][COLOR=black], [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Chloroform"][COLOR=black]chloroformie[/COLOR][/URL][COLOR=black], [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Dwusiarczek_w%C4%99gla"][COLOR=black]dwusiarczku węgla[/COLOR][/URL][COLOR=black] [/COLOR] [*]bardzo słabo rozpuszczalna w nierozcieńczonym [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkohol_etylowy"][COLOR=black]etanolu[/COLOR][/URL][COLOR=black] [/COLOR] [*]nierozpuszczalna w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Woda"][COLOR=black]wodzie[/COLOR][/URL][COLOR=black] [/COLOR][/LIST]:cool3: :cool3: :cool3:
  12. [quote name='Nugatowa']Grunt, że Debe ma wszytskie badania CLAD , na dysplazje ? A reproduktor miał robiony wymaz na herpes ????? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [quote name='Pysia']Ona ma złe HD ale....górnej części ciała :diabloti: Ona rep. nie chce jak widzisz....Chce być wytykana palcami jako suka z pustymi kryciami ( na pewno inni hodowcy tak będą o niej mówić :placz:) Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Znowu jesteś lepsza :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja do Was po ludzku a Wy do mnie szyfrem puste krycie = ihaaaaaaaaa ihhhhhhha i zero konsekwencji??? hmmmmmmmmmmmmmm pomyślmy :evil_lol: dzięks mammuniniu
  13. [quote name='Pysia']To Ty dziecko grzmieć nawet potrafisz? No no no :diabloti: [COLOR=wheat]Zdolna suczka :shake:[/COLOR] [/quote] hehehehhehe no wiesz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/35/8d4ed3320d7a1372.gif[/IMG][/URL]
  14. HAniu a teraz patrz [URL="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dokozan&action=edit"][B][COLOR=black]dokozan[/COLOR][/B][/URL](C22H46) i [URL="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Trikozan&action=edit"][B][COLOR=black]trikozan[/COLOR][/B][/URL](C23H48. płynie i płynie i płynie a ja Ci się .................. no właśnie co...........:cool3:
  15. raczej mozgorozwalacz tak MAGA ma moć mangi i ma mozgorozwalacz i kwaśnouśmiechacz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Pysia']Bóg widzi i nie grzmi :placz: :evil_lol::evil_lol:[/quote] ja Ci mamumimniu zaraz zagrzmie :mad:
  17. nie ze mnie nikt ni echcial mi sie NIE OPYLA wiec ja nie chce reproduktora :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Haniu a jest szansa zebys nie czytala tego co bylo wczesniej zaraz po Twoim do wyrka pójściu :roll:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][I]Alfabet my uże znajem , uże piszem i czytajem i wsje bukwy po parjadkie bez aszybki nazywajem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/quote] :multi: :multi: a ja pisac nie umiem i pamietam tylko buswiegd da budiet niebo buswiegd da budiet slonce i jakos tak dalej napisane prawie fonetycznie :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='PtYSIA'] [I]Dziecko drogie to Ty nie wiesz ze sucz z rodowodem nie sprzedaje się za duzą kase tylko ona musi płacić duża kase facetowi? :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol: Za każdy numerek ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:[/I] [/quote] ze ja mam płacić o nie nie doczekanie moje to NIE MA POTOMSTWA PO TAK RASOWEJ SUCZY...........rozpłodowemu bykowi jeszcze płacic mam o nie ni enie to ja juz wole sobie obiektyw kupić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: koniec
  20. czy ikra czy bocian mnie tam wszystko jedno ważne ze mam taka mamuniusiuenie PtYSIUNIE :loveu: :evil_lol:
  21. to pouczmy weszke [B]А - a[/B] [B]б --d[/B] [B]а - a[/B] [B]к - k [/B] [B]у- u [/B] [B]м - m[/B]
  22. [quote name='malawaszka']:crazyeye: a ja ich nie uczyłam się nigdy :placz:[/quote] nie :crazyeye: ja w 6, 7 8 klasie
  23. [quote name='malawaszka']buuuahahahaha i kiedyś powiem "paatrzaajj Vicia wierzchem jedzie!!!!" :evil_lol: "no co Ty??? na sąsiedzie???" :roflt: :evil_lol:[/quote] hahaha no widzisz a jednak znalazłaś juz imie dla psa Siergiej Sieroga
  24. [quote name='Pysia']Dziecko ...Chyba jesteś lepsza od mojego Sig heil :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dzięks urok i wdzięk mam po mamie inteligencje tyż :evil_lol: [B]Абакум[/B] [B]Адам[/B] [B]pamiętacie te literki :evil_lol: [/B]
×
×
  • Create New...