Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. o dzi kocham dogo tak sie o mnie wszyscy troszcza :diabloti:
  2. tak przy idącej wisśnie i galopującym lecie dochodzę do wniosku ze cie kocham najbardziej na świecie :eviltong:
  3. [quote name='Maga100'][B]ale potem możesz zasiąść na grilla :diabloti: [/B][/quote] to ja juz wole wpasć do cię do galerii po poatrzeć taki wiesz dietetyczny grill hahahhahahahhahaha dzisiejsze sprztanie mnie WYKOŃCZYŁO ja taka delikatna taka krucha :diabloti:
  4. hehehhe u nas podobnie wygląda sobota w tej naszej stoYcy :evil_lol: :evil_lol:
  5. przyszłam powiedziec że prześliczne masz kluchy chyba najładniejsze :roll: :loveu: :loveu: :loveu: ja się nie znam ale one mnie się naj podobaja ze luskowych klusek
  6. no pięknie Weszka na łące zasneła przepadła i wogóle bociany straszy :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. hehehe ile ziemi dla Lełona :diabloti: tez cie kocham :diabloti: :eviltong:
  8. no i dlatego ja nie chce domu wyleczyłam się na amen :placz: :placz: boli mnie wszystko :placz: :placz: PtYSIU byłam u Cie ale nie napisałam nic bo..................grałam w tetrisa wmiędzy czsie :eviltong:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pa ja se chałupe posprzątam dopiero w środe rano:evil_lol::evil_lol::evil_lol:żeby było ładnie i świeżo:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hehehheheh cwana gapa ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='paula_z']Cześć wyrodna :eviltong: ;)[/quote] tyz cie kocham :eviltong: [quote name='bonita'][B]Heloł sis :)[/B] [B]Masz chwilke żeby u mnie posprzątać na salonach :grin:[/B][/quote] buuuuuuuuuuuuuuuhahahaha teraz dostojna się rozsiadła i ma wszystko w no własnie ;) :evil_lol:
  11. [quote name='HankaRupczewska']Ja myślę, że to NIE MNIE miałaś na myśli ??? :lol:[/quote] tak myślisz :p moge teraz stanąc do konkursu na super extra czysta chate :cool3: pies wybiegany chata sprzatnieta a mnie boli wszystko od sprzatania...........w nagrode napije sie kawy i zjem serniczka :sabber: [quote name='evaxon']:evil_lol: ooo a kiedy babcia dostanie:diabloti: witanko:multi:[/quote] heheheh jak listonosz przyjdzie to dostane ;) witanko :multi:
  12. Aliniusieńko hahahha padam a za chwile idę psa męczyć na kolejne 1.30 hahaha chce ją dziś zakatowac ;) sprzątnełam sypialnie, gabinet, i szafe w gościnnym TZ kuchnie czyli jeszcze kibelek i gościnny :placz: :placz: :placz: ja nie chce domu ja :diabloti:
  13. Ależ Alinko ja Ci nie mówie żebyś sprzątała ja mam poprostu wolny weekend od Stycznia i mogę sprzątnoąć gruntownie calutką chete :multi: :multi: :multi: tylko z czego ja się tak ciesze :razz:
  14. witajcie kochane ja rano wybiegiwałam psa 1.30h biegania kotłowania się i powarkiwania czyli psie przedszkole pełną gębą ;) Szpila teraz leży i patrzy to wszystko na co ją stać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ja własnie sprzatam moją pieczarę zła :evil_lol: :evil_lol: padam :diabloti: ale zaczyna u mnie być jak u Hani :loveu: doskonale fczysto :loveu: i to ratuje mnie przed padnięciem na amen :evil_lol: chyba dziś jakiś gości zaprosze ;) :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='malawaszka'] z zamkniętymi oczami :evil_lol: [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6381/dscf21631bj0.jpg[/IMG] oprócz nas na Kazimierzu były też psy [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3711/dscf21761mi9.jpg[/IMG] a jak były psy to była też::diabloti: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1130/dscf21981zi8.jpg[/IMG][/quote] no nie moge mistrzostwo świata hahahhahaha kurcze jak dobrze ze niemieszkam na ulicy kupa :evil_lol: [quote name='malawaszka']taka jedna u mnie w domu baaaardzo lubi porządek :mad: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4456/dscf2203fj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5200/dscf22041tz6.jpg[/IMG] [/quote] hahahha mały rozrabiaka :loveu: jak to dobrze ze Oliwka jest po drugiej stronie monitora :eviltong: [quote name='malawaszka'] braterska miłość podpatrzona na plaży :evil_lol: szkoda, że zdjęcia nie nagrywają odgłosów :diabloti: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2465/dscf2252xw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/431/dscf2253ky6.jpg[/IMG] [/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahahhaha Weska rewela zdjęcia :evil_lol: :evil_lol:
  16. witaj ma jedyna...................... niezły los jest ludzki ja marze o grillu ty masz go dość hahahhahahaha Pela moja miłość po tobie oczywiscie :diabloti:
  17. [quote name='evaxon']ja to tylko chcialam babci przypomniec ze dzien dziecka jest 1 czerwca.. a ja do tej pory koperty nie dostalam:shake:[/quote] hahahha a babcia jeszcze nie dostała swojej emeryturki :eviltong:
  18. kocham cie moja mała blondyneczko :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. hehehehehe tak to prawda moją nową miłością jestem JA hahahaha wydało się wydało ;)
  20. szelki jej wcieło gatki wygieło gatki ma w kratke tyłek różowy :roll: berek jest szybszy niż błyskawica ciezko go złapać więc do roboty podciągaj gatki zapinaj szelki i pedz po pędzel może sie uda złapać bereczka i pomalować mu skrzydełeczka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. ale wypas ten tetris [URL]http://www.grymix.pl/277/tetris/[/URL]
  22. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhaha wsadza was do pierla za rozpowrzechnianie filmów z walk ;) super dwa pierwsze + muzyka = niezła jadka hahaahahahah kosiorek
×
×
  • Create New...