Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='clockwork']:shake: :shake: :shake:[/quote] nie do wiary mówi krzyczy pan hilary ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj widzi mi się że cóś albo któś nam Klocusiową ugryzł ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] pewnie zazdrość ze ny takie piekne madre i w ogóle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czarnuch ... czyli.... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahhahaha nie no bo pomyśle że nas nie kochasz delikatna czekoldaka karmelowa raczej :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]o masz ...ale ci się opcja czepiania dziś włączyła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to ona tak nie ma w zestawie zawsze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. ależ ty zdolna jesteś więc i się zakopiesz i odkopiesz :evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:w naszej rodzinie same bystrzaki:eviltong: i czajany[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] i do tego o nieskazitelnej urodzi i karnacji naomi :p
  5. nie widze Twojego gie :( nie moge Ci napisać aaaaaaaaaaa:placz: :placz: moje 8176613 jeśli to aktualne ;)
  6. w canonie czyszczenie kosztuje 60zł (jest super miejsce na Żytniej ale nie wiem czy nikona tam wezma :/)
  7. nawet na ani ani mili mili nić nić :placz:
  8. czy TY mnie kochasz :p
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]taaaa.... ona na pewno śpi :diabloti: :diabloti: :diabloti: jak ją ozzy wpuści :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahhah miła i serdeczna przyjacielska wręcz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:hmmm no właśnie chyba juz dawno śpię:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] no tak myśle ze chrapanie które do mnie dobiega to nie z mojej sypialni tylko z Rybnika leci :evil_lol:
  10. [quote name='Pysia'] O!!!! Mamba !! To jest to!!! Tak powinnam je nazywać :evil_lol:[/quote] o prosze jaka zgodność charakterów :evil_lol: [quote name='dealer']tiaaa ......Mamba Samba Rumba i Czacza....:diabloti:[/quote] eeeeeee kochana Taniec z Gwiazdami oglądałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja kce małe czarne nie mieszane :multi: :multi: :multi:
  11. chcesz owtórzyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie wiem jak przeżyją to moje struny :roll: ale raz sie wykańcza sisterke ;)
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:nie wiem która fotka ......wszystkie mi się podobują:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie no dziękuje za nieoceniona pomoc :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. zakochana jestem w Twoich Czrnych Mambach sa bowskie :loveu: :loveu: :loveu:
  14. nie dowiary jaka ja grzeczna dziewczynka prawda :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/585a50c4a2e30a58.jpg[/IMG][/URL] jemiołek galopujacy hahahhahhaha :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/282/b690c50b5bada923.jpg[/IMG][/URL]
  15. a ja myślałam że Max to pitbull morderca a nie rodzynek no cóz nie znam się jeszcze na świecie :evil_lol:
  16. ja dziś też miałam Panieński ale nie poszłam bo..................................zaniemogło biedactwo :placz: nie uwazasz ze coś nas łączy :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. to nie zwykły dog to pokedog :evil_lol:
  18. [quote name='madzia i medor']A gdzie '4':niewiem::diabloti:[/quote] czepialska ;):diabloti: [quote name='madzia i medor']Ja stawiam na 1, choć nie jestem do końca przekonana :hmmmm:[/quote] no i ja do sypialnie 1 wezme i może to z misiem gdzies je wcisne :/ TZ tylko mi jaja urrrrwie :evil_lol: [quote name='agabass']ale mordka całuśna Debe wiem co czujesz bo ja choruję od niepamiętnych czasów i też jestem na antybiolu zaatakowało mi tym razem zatoki jednym słowem lipa życzę Ci zrowia[/quote] tos mnie nie pocieszyła muła droga :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']3 :multi: Jak sie szlaja niewiadomo gdzie i niewiadomo z kim to tak jest [/quote] no właśnie cobym ja szalała a to tak samo się stało beż "imprezowego obciążenie" hahahha [quote name='Ania-shira']Rewelacyjne zdjęcia robisz :multi: a Twoja bokserka super na fotkach wychodzi i jak skacze :multi:[/quote] dziękuje bardzo, to prawda moja bokserka jest jedna jedyna a jej największa zaleta to to że jest MOJA :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Do sypialni 5 jak najbardziej :loveu: Co do reszty :niewiem: Wszystkie :cool3:[/quote] będzie chyba 1 i 5 sypialniane hahhahaha tak jasne wszystkie to w ogóle zrobie mauzoleum z mieszkania ;) [quote name='KaRa_TC'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/0b6fc49f12124db5.jpg[/IMG][/URL] Ja bym to do sypialnie wybrala:loveu:jest swietne albo zdjecie numer 5 z misiem tak jakos nastraja,ze odrazu chce sie isc spac[/quote] ŚPIOCH ;) [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst powiem ci tak, że ja bym sobie cały pokój wytapetowała zdjęciami szpilki:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] ZWARIOWAŁA nie mam aż tyle miejsca hahahhaha
  19. 1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/764cb75653011367.jpg[/IMG][/URL] 2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/66bda6075903a8f3.jpg[/IMG][/URL]
  20. 1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/e2c215df3a92e00a.jpg[/IMG][/URL] 2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/c001fc31494aab4a.jpg[/IMG][/URL] 3. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/0a81617c7e463abd.jpg[/IMG][/URL] 4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/aed84dedb958fb72.jpg[/IMG][/URL] 5. sypialnia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/0fc3f04f75e51745.jpg[/IMG][/URL]
  21. 1. [URL]http://images21.fotosik.pl/280/4c1ed3f2c5b800f3.jpg[/URL] 2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/d42eff84624f797e.jpg[/IMG][/URL] 3. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/280/c7adf176e4dbdfa0.jpg[/IMG][/URL] 4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/eaef7020ebb90a02.jpg[/IMG][/URL] 5 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/cf5e5f22873766b7.jpg[/IMG][/URL] 6 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/84ea1477c2aa35f7.jpg[/IMG][/URL] 7 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/c704dd5f53ecb4c7.jpg[/IMG][/URL] 8 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/50b514490b657922.jpg[/IMG][/URL] 9 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/474aba907199db81.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...