-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
znowu 38 :placz: :placz: :placz: niedługo kończę antybiotyki a zdrowia za grosz :placz:
-
sypialnia 1 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/0b6fc49f12124db5.jpg[/IMG][/URL] lub 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/f968aa59fb86255a.jpg[/IMG][/URL] lub 3 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/280/146d4945a162207e.jpg[/IMG][/URL] lub 5 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/2d8670e53b4c7d87.jpg[/IMG][/URL] 6 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/d85e0cc46be631ef.jpg[/IMG][/URL] narazie tyle bo musze więcej z płyt poszukać jest takie jeno portretowe na płycie gdzies
-
pomocy........potrzebuje 4 zdjęć Szpilki do powieszenia na ścianie w dużym formacie i za bardzo nie wiem które się nadają :/ Będą wisiały w salonie 3 w antyramach i jedno w sypialnie POMOŻECIE...................................................... narazie robie selekcjie wstępną potem jeśli się na coś zdecyduje o tu wstawie a Wy mi ewentualnie pomożecie wybrać koncowe foty oki
-
[quote name='Vectra']oo jak fajnie o jak ciasno[/quote] łoj tam odrazu ciasno :evil_lol: [quote name='Hugo-Kochaś']oooo jak przytulnie:loveu:[/quote] niom tak doopaśnie :evil_lol: [quote name='BeaC'] [B][COLOR=darkred]....................w kupie cieplej[/COLOR][/B][/quote] w kupie śmierdzi ;):diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to pisz na kartkach......nie mow[/B][/quote] pomimo trudności mówie teraz jest git ale jeszcze wczoraj miałam stalowe gardło hahahhaha [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ale jakie doborowe towarzystwo i jak grzecznie leza .....:diabloti: [/B][/quote] przylepione to leżą siła je sobie wziełam hahahhaha [quote name='evaxon']:grin: Dominiczko nie zazdroszcze jak psieski mialy gazy [/quote] na szczescie nie maiły ale też się bałam na poczatku ze leże na bombie hahhaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]nooo teraz to prawdziwa rodzinna fota;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] pasuje mi do narożnika dog nio nie ;) [quote name='kasia124']przepiekne fotki [/quote] dziękuje [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]sis gdzie cię wciągło[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] wcieło mnie i wypluło :evil_lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/271/0ce0b65eed59b95b.jpg[/IMG][/URL] :loveu: 1 Szpilka nigdy nie ma gazów :evil_lol: 2 Mam, odezwij się na gg :mad:[/quote] 1 PRAWDA :evil_lol: 2 się odezwałam i co :eviltong: :p czesc wszystkim no to spadam pa
-
tak sobie pomyślałam TVN ma swoją Magdę M a my mamy swoją Magdę W. mmmmmmm jest nieźle :evil_lol: ten żółtek wygląda jak szalnony ufdog Piki ;)
-
[quote name='dreamer'] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1754.jpg[/IMG] [/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahha kosmos boshe Paola ;) jakiego ty masz ciekawskiego psa :evil_lol: Dremerko :klacz: [quote name='dreamer'][CENTER][CENTER][COLOR=indigo][B][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1809.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo][B][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1810.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo][B][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1811.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][CENTER][COLOR=indigo][B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/COLOR][/CENTER] [/CENTER] [/quote] poddaj się bo bede wsciekły......potrafie byc cholernie wściekły hahahhahah [/CENTER]
-
[quote name='Gosiek']dzieńdoberek :p Dominika....co Ci? mam jeszcze dużo takich fot z Powsina..... tylko chyba nikt nie chce ich oglądać :-( zapominacie o mnie :eviltong:[/quote] to ze ładne ;) alez ja kce ogladac :multi:
-
jeszcze tylko to doopeczkowe foto i spadam się wylegiwać znowu nie mam głosu a jauz zaczełam mówić troche :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/271/0ce0b65eed59b95b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]o matko!!! ale tutaj słodziusieńko..................czyżby to z dżemu???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj[/COLOR][/B][/quote] taką mam nutelusiową galeryjeczkę prawda że słodziuteńko :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']:obrazic:Byłaś i mnie nie odwiedziłaś :placz: Tylko jakieś pyrki poszłaś obierać :shake: :evil_lol:[/quote] byłam u Cię ale mi sie hm przez przypadek zamkneło jak wziełam do cytowania i juz nie mialam czasu otwierac :angryy: Vectruninenieu nie wiem iedy teraz zobacze sie z Krówkiem :/ ale jak będę pamiętać to pozdrowie :D Pikiniusiu chyba troche przesadzasz ;) dziś juz jest lepiej w ogóle nie mówie ;) Aguniu ja stałam po drugiej stronie emila ;) to mój szalony kumpal uczył psów sztuczenieczek :evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck'] [URL="http://www.ulab.jpg.pl/?414121,18844,448918"][IMG]http://www.ulab.jpg.pl/jpg.php?414121,18844,448917,a62fa310655b91f339cd945c5d10c93a,2,UDUwMzI5ODIuanBn[/IMG][/URL][/quote] [quote name='ewelinabuck']to wstawiam pare eksperymentow z woda i jeszcze pare innych [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f09f167c525f7c0a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/234/f09f167c525f7c0a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0948bf2716a479b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/234/e0948bf2716a479b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ca82d17088ca312.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/234/4ca82d17088ca312.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/30489cec865c9c2b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/234/30489cec865c9c2b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e41f7ac6dd9a80ea.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/288/e41f7ac6dd9a80ea.jpg[/IMG][/URL] koniec[/quote] fantastyczne foty :klacz:
-
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
Agnes czy doszedł do Ciebie mój pw??? odpowiedż na Twój bardzo stary bo nie wiem :/ wspaniałe dmuchawce :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Moje zawsze czyste noseczki :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/317/426adf9ecc6019f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/281ed8ffc91e9bb8.jpg[/IMG][/URL][/quote] chciałam cos mądrego powiedzić ale nie mam słów czesc sis :loveu: -
czesc sisterko przemawia do ciebie twa ukochana sis :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']łiiiiii to ja to ja Leonowi rzucałam patyki żeby tak pięknie skakał :multi::loveu::loveu::loveu: a po tych harcach to nie wiem czemu miałam piasek nawet w gaciach :niewiem: :shake:[/quote] jak to czemu jak rzucałaś patyk siedząc gaciami na piachu to niby gdzie indziej miałaś mieć piach :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Madziuleńko jaki piękniusi i dalekusi rzucik :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8535/dscf1663av7.jpg[/IMG] [/quote] no i w końcu znalazłaś swoje miejsce na Ziemi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']ooo biedna biedna Ty :shake: kiedy znowu będziesz na mieście - dryndne do Cie i pogadamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: aaa wybacz wybacz nie mogłam się powstrzymać :oops::diabloti: aaa tak w ogóle to śniło mi się, że chcesz bardzo mi sprzedać swojego canona :evil_lol:[/quote] wszyscy sie smieją [B]WŁAŚNIE DZWONIŁA TOWARZYSZKA PIKA [/B]"ZAPYTAĆ JAK SIĘ CZUJE" :mad: :mad: :mad: :mad: Pika i co sądzisz na temat mojego słowiczego głosu :p komu komu bo ide do domu :eviltong: :eviltong: :eviltong: taaaaaaaak emila kce Ci sprzedać :cool1: no ciekawostka przyrodnicza :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']:shock: ożeszty i jak sobie z tym radzisz???? :shake:[/quote] nie radze jestem zdołowana załamana i zła bo nie moge gadac ;( wolałabym aby mi się jesc odechciało a nie pokarało mnie brakiem foni :placz: jak odbieram telefon na mieście ni ema bata wszyscy obserwiejszyn cóz to za menel gada hahhahaha
-
wessało mnie i wypluło jestem chora straciłam głos NIE MOGE GADAĆ na szczescie moge pisać :cool3: :evil_lol: :evil_lol: PIKA fantastyczne niespodziewanki :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]cześć sis[/B][/I][/FONT] [I][B][FONT=Arial]super foteczki z brykającym doziem[/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/f221bb4cfedf15dd.jpg[/IMG][/FONT][/B][/I] [/quote] dzięki sisterko jak pakowanie :D :multi: [quote name='malawaszka']bhahahaha o masz!!! zapomniałam się z tego całego oczekiwania, pakowania - wiesz mus się dobrze przygotować [/quote] mam wrażenieni ze juz odpowiadałam na tego posta :roll: :razz: [quote name='olcha'] Świetne fotki Kto się tak poświęcał?[/quote] i na tego też :roll: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]pisałam posta i zaginął[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Domi masz ćliczny opisik na Giegie[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] upsssssssss mam flesh becka :-o [quote name='gochgoch'][FONT=System]dawno u Was nie byłam, a tu tyle pięknych zdjęć[/FONT] [FONT=System]no np. tu jaka dziewczynka ładna..[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/62752469d0fe56d8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]a te dogi....uwielbiam je...i jeszcze tak zfocone...ech...niemogłam się napatrzeć..szalone....!!!![/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ca87d16c13972c21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/241472a0b7b2d29f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]a maluch...[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3e74cab0b1e997d6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]i z tym dużym..cudo!!![/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3295bbbd9309a569.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/eb9ec04884a23cff.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]oni są tacy sami, a to taki dzieciak [/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/77bd17e038a3de85.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]krótko mówiąc wszystko to rewelka!!!![/FONT] [FONT=System]zazdroszczę szerokich, psich kontaktów....[/FONT] [FONT=System]pozdrawiamy!!!![/FONT][/quote] i na tego ospowiadałam tylko gdzie te odpowiedzi są :shake: :roll: :-o w skrócie dziękuje ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc ..[/B] [B]jestem tu juz nie licze ktory raz.....[/B] [B]i proowalam zostawic mnostwo sladow.....ale juz nic nie powiem bo to dogo zjada i połyka posty , nie pokazuje ich.....[/B] [B]i juz teraz to tylko chce zeby zostal slad ze bylam...bo juz to cytowanie mi nie wychodzi.....[/B] [B]a chcialam powiedziec ze ta fota z tym dogiem na plecach z patykiem jest rewelacyjna........ [/B][/quote] to dogo takie postożerne :angryy: [quote name='ewelinabuck']ale zaje............ste foty[/quote] nie no dziękuje [quote name='Pysia']Witaj córciu Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Ale robisz cudne fotki znowu Przyjedź maupo jedna pofocić gadziny zanim je wrzucę na grila Będziemy mieć pamiatke Wyraźną i ładną [/quote] witaj PtYSIU mamammamaninminsiu fotki kluseczek z grila są całkiem interesująca prospozycja ;) mogłabym przyjechać ale dopiero koniec czerwca poczatek lipca bo teraz nie mam jak :placz: a wtedy kluseczki będą już armatami i to dotego okupującymi nowe domki :evil_lol: :evil_lol:
-
chciałam napisać sprostowanie.................................................. INTI MA JAJKA..............................juz mu spełzły hahahhaha tylko slepa ciotka ich nie widziała...........:lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
szczesliwa familia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/6c75b40aa7218f2c.jpg[/IMG][/URL] wąż [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/74fbce70f1556f3c.jpg[/IMG][/URL] ABS [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/5d532cd469ab0387.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/c2de83907a525c0b.jpg[/IMG][/URL] i król [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/39d31a5d2db8cf6e.jpg[/IMG][/URL]
-
specjalnie dla Piki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/7724344e1578b6f4.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
boshe jakie wpsaniałości :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pikne mamy kluchy :loveu: :loveu: :loveu: