Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dla mnie MAŁO :eviltong: :eviltong: :eviltong: skowronki mi zaświergoliły, że się ktoś opitolił i tak wpadam w przejęciu a tu tak małutko fot :placz: :placz: :placz:
  2. mmmmmmmmmmmmmm tyle powiem ;) albo nie zdjęcia niesamowite a szczególnie TE dwa wiesz która :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. dbsst

    .:: A X E L ::.

    niesamowite :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='AlKil'] Podzielam zdanie dbsst - ta z dłuższym.:lol: [/quote] jaka zgodność :multi: :multi: :multi: Gosiu to leć na ogródek i ustrzel Axelka ja jutro juz wracam do roboty więc będę poza DG :roll:
  5. [quote name='Ewkaa']Rewelacyjne zdjęcie, jestem pod wrażeniem. jak zwykle;)[/quote] dzięki :multi: [quote name='malawaszka']no ale które to jest takie rewelacyjne???? :evil_lol:[/quote] hahahhahahhaha Pomocna Dłoń Weszki wszystko kontrolująca :eviltong: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Ja by bym była w niebo wzięta.[/COLOR][/B]:loveu: :multi:[/quote] eeeeeeeeeeeeeehe jasne ;) [quote name='Ewkaa']Waszka- systkie są slicne:roll::razz:[/quote] hehhehe albo zwariowała albo boi się Weszki ;) [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Dlatego mówię DBSST dawaj wszystkie na tapetę. Ja nie zwariowałam :diabloti: [/COLOR][/B][/quote] ahhaha kolejna zawriowała [quote name='malawaszka']no to co piszesz, że zdjęcie?? :eviltong::evil_lol:[/quote] hahahahhaha [quote name='Ewkaa'][B]O maupa no łapie mnie za słówka.[/B] Waszka ty się przygotuj bo co innego będziesz łapała:diabloti:[/quote] ciekawe za co Weszka ma łapać :roll: :evil_lol: [quote name='malawaszka']jużem od dawna zwarta i gotowa :diabloti:[/quote] mmmmmmm :cool3: [quote name='paula_z']Kokietka :eviltong: :diabloti:[/quote] ta jasne oczywiście :mad: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:przeprowadziłam terapię antystresową i nie widzę zbyt wyraxnie ....nie wybiore dziś fotkow:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] hahhahahahha [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]....mój spóźniony, werdykt..............dla mnie ta jedynka zza traw i 5 z jakimś kolesiem..........w tle[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj..........właścicielko mięsistej szpilki.....[/COLOR][/B][/quote] ten koles to mój koleś ;) Witaj [quote name='Gosiek']dzieńdoberek :buzi: Dominisiu, zdecydowanie to [IMG]http://images20.fotosik.pl/335/0b6fc49f12124db5.jpg[/IMG] do sypialni - cudna fota.... można na nią patrzeć godzinami i sie nie znudzi :p[/quote] dziękuje :multi:
  6. dbsst

    .:: A X E L ::.

    zdecydowanie z dłuzszym czasem mi się berdziej podoba :multi: :multi: :multi:
  7. wszystkiemu winna Vectra STOP :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='malawaszka']ależ ja nic więcej nie jadam i nie pijam :evil_lol:[/quote] HAHAHHAHAHAHAHA oczywiście mhhh
  9. [quote name='malawaszka']hahahha wariatkii hahaha Madziu kochanie co złego to nie ja :scared:[/quote] a kto mówił o łące i o J :cool1: nie ja STOP
  10. pozycja na bociana :ona rozmymłana on ma dziub do gury i ostrzy swe pazury :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote=malawaszka;5399017 hihihi ja dziś nie mam kaca :p[/quote] a to nie możliwe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. boćki są pod ochroną :cool1: :p Ewka a może to jakaś nowa zabawa "ustrzel bociana" mub pozycja na strzelajacego bociana zupełni emi nie znana :oops: no to jak Weszko :cool1:
  13. nie znieczulacz mam o smaku rumu :roll: wódki :roll: wódki waniliowej :roll: i dla gości specjalnych o smaku....................................bimbru :evil_lol:
  14. [FONT=Arial Black]I..........................................................[/FONT]:cool1:
  15. [quote name='malawaszka']:evil_lol:leceeeeee - zara będę u Cię :razz:[/quote] dobra to ja odpalam odkurzacz z długopisów robie ssaki mam gaziki jałowe (to jedyne jałowe co mam ale damy rade) i dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżzo znieczulacza mam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Vectra']przytyłaś :crazyeye: :crazyeye: serio :crazyeye: :crazyeye: mówiłam że piwo tuczy :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] samo piffo bez soku i podjadania nie tuczy :multi: :multi: czytałam na ten temat artykuł w medycznym pisimie :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko ze ja lubie piffo ze sokiem i z zapychaczem :shake: :placz: więc mnie tuczy :evil_lol: :roll:
  17. [quote name='malawaszka']oooo cześć Dominika :loveu: nareszcie ktoś u mnie napisał :multi::multi::multi:[/quote] czesc Monisiu przyszłam na Twój blogasek bo straszniutko się nudziłam a wiedziałam, że u Ciebie się rozwesele i humorek mi się poprawi no i w ogóle mnmninainmneminimkminin miuuu
  18. [quote name='malawaszka']i rzucać Lunie patyki :diabloti:[/quote] i..................................................:cool1:
  19. to jedynie odssysanie tłuszczu..........................moge Ci zrobić w gratisie zawsze chciałam zobaczyć jak to jest odkurzać żywą tkanke ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. ja odwiedzam ale wole nie pisac bo zaraz dostane w łep za coś :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']i robić zdjęcia :diabloti:[/quote] mmmmmmmmmmm o przepraszam rozmażyłam się :diabloti: [B]i..................................................................[/B]:cool1:
  22. [quote name='malawaszka']hahahahahah noo ciekawe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Luśka na dietę :evil_lol::eviltong: - wiem wiem ja też ja też :evil_lol:[/quote] no nie to niesamiwocie zastanawiające czemu mnie pomarańcz ten kręci :loveu: hahhahaha Weszka ja właśńie niechcacy od dziś zaczełam dwuletnią dietę chcesz przepis :cool1: :eviltong: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. nie zboczona a zapobiegliwa :evil_lol: boshe jak ćlicznie :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [quote name='malawaszka']i rozmawiać :loveu:[/quote] i................................:cool1:
×
×
  • Create New...