Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']SPACEROWAć :diabloti:[/quote] i...............................:cool1:
  2. [quote name='malawaszka']tęsknię do raju :placz::placz::placz: teraz nie mam nawet czasu jechać na swoją wieś :placz: nie byłam tam ani razu odkąd wróciłam od Was :shake::placz: a taką mama ochotkę po łąkach poszwędać się - ale jak tylko J przyjedzie to heeejaa na ląki :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote] a co będziecie z J na łące robić :cool1:
  3. [quote name='anetta']No to na co czekasz? Dawaj foty :cool3: Fajnie imie :evil_lol:[/quote] nie robiłam bo wyszłam na "chwilę" chora jestem nie leżę w łóżku i się nie ruszam z domu :roll: :evil_lol: [quote name='malawaszka']qrde zaglądam tu po raz setny od kiedy wstawiłaś fotki do wybrania i nie wiem co wybrać :shake: znowu powinnam się wkurzyć na siebi i nic nie napisać :lol:[/quote] hahhahahah ta jasne pomocna dłoń dwa ;) :P
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no popatrz ...matka na córkę wine chce teraz zwalić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ha ha ona chciała zrobić rzecz niemożliwą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] 1 amen 2 amen [quote name='Pysia']Przecież zawsze nie może być na mnie :diabloti: Myślisz że chciałam za wiele? :hmmmm: Ja się do niej nie przyznaję :shake: Ty też Alu uważasz że chciałam za wiele?:cool3: [/quote] 1 tak może a nawet jest :diabloti: 2 maupa 3 Alu ja patrze :cool1: :eviltong: :evil_lol: [quote name='paula_z'] :grin:[/quote] HA HA HA:diabloti: super kluchy czarnuch i bardzo ładne zdjęcia :p
  5. [quote name='paula_z']:D Na naukę nigdy za późno :evil_lol: To nowa rasa jest ;) [/quote] hahahha a czy jest niebezpieczna :cool3: Dremerko co ja moge powiedzieć :klacz: jeszcze raz
  6. Zerka i mówi z niedowierzaniem dzi innym kotom się tu konczą a mnie :placz: :placz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [URL]http://images20.fotosik.pl/339/b8c3ca6b3aa06c0a.jpg[/URL] chciałam powiedzieć dwie rzeczy o jednej zapomniałam powiem tylko o drugiej obłędnie podoba mi sie ta koszulka :cool1: :p [SIZE=1][COLOR=cyan]ciekawe czemu? ;)[/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='paula_z']Cześć ślicznoto [/quote] nie no nabija się ze mnie ZNÓW :diabloti: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]Etam zwariowałamPo prostu fajny pomysł[/COLOR][/B][/quote] tak cudownie będą sie czuć goście cały dom w fotszpilkach i szpilka z ozorem na kolanach :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Jeeee... To znaczy: jestem, jestem... hihihi:evil_lol: Pzdr.[/quote] no witaj Królowo muła :multi: :evil_lol: [quote name='Vectra']a to co masz w avatarze ?[/quote] też o tym myślałam ale to nadaje się do kuchni lub kibla jak się nie możesz skupić to dziala rozlużniająco :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='BBeta']A mi sie to zdjęcie szczególnie podoba. Chociaż wszystkie są świetne i takich, które mnie urzekły jest o wiele więcej ;)[/quote] cieszy mnie że się pokrywają propozycje jest mi jakby łatwiej ;) dzięki [quote name='Maga100'][B]to już choroba, wiesz? [/B] [B]ja chcę to: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/0fc3f04f75e51745.jpg[/IMG][/URL][/quote] hehehhe łe tam choroba poprostu samouwielbienie galopujace :evil_lol: Maga a w jakim formacie Ci wywołać :diabloti: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:cześć sis ....obiecuję że dziś spojrze krytycznym okiem na foty i wydam SWÓJ werdykt:evil_lol::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ta jaksne a bociany wejdą na ściany a kaczki będą miau miau robiły :evil_lol: [quote name='Ania-shira']A mi się te 2 najbardziej podobaja :multi:[/quote] no ta druga kolorystycznie poszła by nad telewizor :roll: ta pierwsza może nad narożnik :roll: o dzi jakie to trudne to samouwielbienie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dziś Szpilka bawiła się z Cnotą 3 miesięczna gończą :loveu: :loveu:
  9. [quote name='Pysia']To debe - nie ja :mad: Starałam sie...:diabloti: [/quote] tak zawsze ja zawsze zwariowała starała się mnie zrozumieć :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Pysia'] Wiedziałam że masz dysgrafie :cool1: A ja biedna się wysilałam żeby zrozumieć :evil_lol: [/quote] szukałas głębszej treści :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/284/b87545da60c7e576.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/284/b87545da60c7e576.jpg[/IMG][/URL][/URL] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ta pani nie chciała się dać polizać[/B][/I][/FONT][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/339/b8c3ca6b3aa06c0a.jpg[/IMG][/URL][/quote] 1 prosze grzeczne pieski pija mLeCko :evil_lol: :evil_lol: 2 jaki on ma łozor :crazyeye:
  12. [quote name='anetta']A ja mam dylemata, nie wiem ktore sa najlepsze :shake: Wybralas cos? :evil_lol:[/quote] nie nie wybrałam i nie wybiore :placz: :placz: :placz: za duzo i w sumie nie takie fajne :evil_lol:
  13. przepiękna jest afryka :loveu: :loveu: :loveu: i te kolory :loveu: :loveu:
  14. no wiesz muszę mieć na prezent dla ukochanej wnusi na dzien dziecka :eviltong: :evil_lol:
  15. [quote name='malawaszka']a właśnie, że bym chciała :mad:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to zapytaj PtYSIE :evil_lol:
  16. [quote name='evaxon']:multi: cale szczescie ze mam boxdziewice w domu:errrr: :errrr: :errrr:[/quote] czyli ja wróżka z nad Wisły wróżę Ci długą młodość i zero zmarszczrk 20 złoty się należy i za wyciąg 180 czyli w sumie 200 :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='HankaRupczewska']Alu, ja jestem zdziwiona, że dusza Ci nie tańczy, serce nie śpiewa i że nie rosną Ci anielskie skrzydła :cool1: O ! I tu jest jak należy :p[/quote] Alu ucz się Hanno uła droga i jedyna niepowtarzalna pięknego masz Filipa co na męża MI ROŚNIE :loveu: :loveu: :loveu: juz ja sobie Go wychowam :evil_lol:
  18. [quote name='Pysia'] Bo Ty mi sympatycznym atramentem na gg wypisujesz obelgi :mad::diabloti: [/quote] TAK TAK oczywiscie JA JA JA pismo mam kurze i nie możesz odczytac moich gie literek :eviltong: :diabloti: :evil_lol:
  19. szalona dobrze że Ci paluch nie odpadł od tego pstrykania :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Justa'][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/0fc3f04f75e51745.jpg[/IMG] szpilka mordujaca misia do sypialni:lol: :evil_lol:[/quote] zdradze sekret to nie MIŚ to MYSZKA :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:no przecie wiesz ...ja zawsze służę pomocą i poradą;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Doberek sistersjo ..i jak dzis samopoczucie[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] heheh tak Ala pomocna Dłoń ;) samopoczucie znacznie lepsze boli tylko gardło gorączki niet z tym, że DOPIERO WSTAŁAM :-o nie słyszałam nawet ja TZ wrócił.............oczywiście na giełde nie pojechałam pojechał tylko letko ciepły TZ i nic nie był w stanie wybrac ciekawe czemu :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']witanko:multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/e2c215df3a92e00a.jpg[/IMG][/URL] baletnica:loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/282/b690c50b5bada923.jpg[/IMG] :crazyeye: babciu babciu jakiego kremu na zmarszczki uzywasz??:evil_lol:[/quote] ślinbox świetny wiciąg z śliny bokserskiej dziewicy, Ważne żeby to był dziewiczy wyciąg wtedy ma się taki anielski wyglad :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']hahahaha wariatki wariatki wariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: włączam kompika letko skacowana a tu mi tyyle dogociółek wyznania wysyła :roflt: hahahaha od razu się obudziłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i mam tylko pytanko - [B]PYSIA COś TY IM NAOPOWIADAłA??!![/B] :mad::diabloti:[/quote] nie chciałabyś wiedzieć :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Saperka miało być... Nie wierzysz we mnie? Jam jest ta która wsio potrafi :diabloti:[/quote] nie wsio bo dzis ma problem z........................czytaniem :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:
  23. [quote name='HankaRupczewska']Moje ukochane :loveu::loveu::loveu: Życie bez Was jest nędzną wegetacją ... Musiałam Wam to powiedzieć ![/quote] och czuje że moja dusza tańczy serce śpiewa a mnie rosna anielskie skrzydła :lol: :lol:
  24. "czarny kot biały kot" wspaniała seria :loveu:
  25. [quote name='Pysia']Jutro pozwolisz ze spróbuję :evil_lol: Saparka przygotowana ;)[/quote] hehehhe jutro bedziesz zmuszona popełnic mord na swym boskim ciele :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...