-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hej zwleczona z gorączka ZNOWU :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/3aa9dd1562bab59e.jpg[/IMG][/URL]
-
to praca mojego brata na prędce jak ze mna gadał :loveu::loveu::loveu: zrobie sobie dwie koszulki takie biała i czarną :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/24/6eafea0002683e3d.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie widzę, że się o "moich" chłopaków bijecie :eviltong: jestem chora teraz jest lepiej ale było bardzo źle ------:shake: jestem na zwolnieniu nie ruszam się nie wychodze z pod koca a i tak ciągle mam gorączke takiego choróbska juz dawno nie miałam. :shake: wczoraj się troche nudziłam i porobiłam sobie kilka prac :p zainspirował mnie mój brat wpadł w odwiedziny i położył mnie na łopatki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/24/1a68187c4423ce95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/24/7757d0a6f5338dc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/24/d9dea06b681157b2.jpg[/IMG][/URL]
-
hejka Sis z faflo - fotel - przylepem hahahhahaha
- 78403 replies
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/16/45b2bbe49c50c374.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/16/5cab011b499ccab7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/16/d5eb94a8d70e3b6a.jpg[/IMG][/URL]
-
a teraz mecz na którym ostatnio byłam Warszawa Łódź - WYGRALIŚMY la la la la [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/16/6c22a1bfbffb40a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/16/f497c5283310044e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/16/96912a33b73b9022.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/16/3fc110e49deaf946.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/16/f18b07976f2e22b0.jpg[/IMG][/URL]
-
no no no Piwoszko widze, że masz piękny pokój :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: W deche jest :multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='malawaszka']kochaaana czyżbyś nie lubiła chodzić po urzędach???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] uwielbiam nia lubie tylko z nich wychodzić z wiadomościa ze moge sie w kakaowe oko co najwyżej pocałowac ;) [quote name='Vectra']urzędy są fantastyczne :evilbat: cześć przyszła żono męża swego :diabloti:[/quote] wspaniałe są tez pani z urzedową mina - młode bo te komunistycznej daty saw deche czesc :eviltong: [quote name='bigos']Ten język nie wygląda jak zaproszenie na kawe:diabloti::diabloti::eviltong:[/quote] zapraszam z tym ze będziesz musiała jak będziesz chciała do mnie dojechac do holtelu przylesie :cool1: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja??? :crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o matko!!! ale ze mna sie nie chcesz chajtać :diabloti::diabloti: ?????[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]powiedz że nie... bo ja nie chce z tobą... wogóle nie chce sie chajtać... bo ja tak lubie wbrew kościołowi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kce kce marze o tym i lubisz tez WBREW URZĘDNIKOWI o szalona wrrrrrrrrrrrrrrr
-
nogi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/15/0312f72c24ba910e.jpg[/IMG][/URL] ryjco [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/15/341b1f11bfe06976.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100']1.[B]hmmmm, wyglądasz tu jakoś jak nie ty [/B] [B][U]ja tam wolę cię bez makijażu[/U] [/B] [B]i spełnilo się twe marzenie[/B][/quote] 1. :crazyeye: czy ty mnie kusisz czy straszysz ;) no w makijażu i czuje sie nie jak ja ale komus na tym zalezało wiec.......... ja łatwo ulegam prośbą ;) 2. NOOOOOOOOOOO W KOŃCU PO KACZOGRODZIE :multi: [quote name='malawaszka']pięknie te kaczki odleciały[/quote] miejmy nadzieję, że za cztery lata spadną z hukiem :evil_lol::evil_lol: [quote name='Medorowa']Wow to już niebawem będziesz chajtnięta[/quote] bede prawdziwa żona swojego męża :multi::multi: [quote name='bigos']A pod Poznaniem tzn gdzie?[/quote] Sierosław :eviltong: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]HIP HIP HURRRRRAAAAAAAA POLECIAŁY [/COLOR][/FONT][/B][/quote] najwyższa pora na odlot ;) [quote name='anetta']Szpila też szykuje się do odlotu :evil_lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/10/de372a885c842f73.jpg[/URL][/quote] tak do ciepłych krajów leci sie mnożyć :eviltong: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]witanko poranne [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]całusy od Zuzki[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]dawno tu nie byłam czy to już po ślubie?[/COLOR][/B] [/quote] witka i całuski od Szpiluski starej kluski :cool1: nie jeszcze czekamy [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...piękne zdjęcie...............odlatujących kaczek[/B][/COLOR][/quote] takie optymistyczne hahhaha [quote name='Ka-ka'] a co do daty-no to widzę, że zostało Ci niewiele czasu bycia w tzw. stanie wolnym odliczaj, odliczaj.... :loveu:[/quote] się odliczam odliczam a mnie przybywa coraz więcej ;) :evil_lol: [quote name='Wyjątek']ale fajowe kaczuchy żeby nie było- [B]Szpilunia jeszcze fajniejsza[/B][/quote] no :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']baj baj kaczuchyyy[/quote] hahahhahahha ciao ilatlia itak dalej i tak dalej Witam przelotem jak zwykle dziś załatwiam urzedowe sprawy bowsko jest nie ma co :diabloti:
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/10/a19f69148f00709f.jpg[/IMG] no i ODLECIAŁY juz mnie nie bedzie bede trzepać biznesy ;) :multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:moja ty siostro nierozdziewiczona do końca dziewico w falbaniastej kiecce:loveu::loveu::loveu::loveu:pojawiłas się tu tak nagle :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pojawiam się i znikam i znikam ale może juz nie długo ;)
-
a teraz tematycznie oby odleciały i juz nigdy nie wróciły te przemiłe stworzenia :eviltong::diabloti::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/10/a19f69148f00709f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/10/de372a885c842f73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/10/96d05eeda6fe32ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/10/452255da4d3051d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/10/d0ebb1558c10bc4f.jpg[/IMG][/URL] koniec
-
[quote name='Asiaczek']No, zimno będzie... ale w sercach ogień.. hahaha... Pzdr.[/quote] haahhahaha do Ciebie się "Pani wpadne do ciebie" nie odzywam ;) [quote name='anetta']Jesteś :multi::multi: Jakieś duuuchiiii [URL]http://images32.fotosik.pl/1/31acecce8f1c526e.jpg[/URL] :ghost_2:[/quote] si si to ja nie poznałaś mnie no wiesz ;) [quote name='malawaszka']łooooo ślubik w styczniu brrrrrrrrrrrrrrrr to już baaardzo niedługo moja droga :razz: czy już wsio załatwione??? :diabloti:[/quote] nie przypominaj mi że to nie długo BŁAGAM :evil_lol::evil_lol: załatwiony tylko urząd :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no nareszcie jakieś konkrety [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]moja ty nie aż tak dziewico [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hihihi nie wygaduj mnie tak do końca ;) [quote name='Paula_']O, matka wyrodna była I znowu zniknie na miesiąc Dasz radę przed grudniem się spotkać? A sukienkę już masz [URL]http://images33.fotosik.pl/1/a014517b1cbf1303.jpg[/URL] ja też chcę jeszcze z wizażu zobaczyć :razz: [URL]http://images33.fotosik.pl/1/59307eee2f96612c.jpg[/URL] :loveu:[/quote] dam ale nie wiem kiedy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bigos']Co oznacza, że na nic nie będę miała czasu? Hę?:mad: Nie kumam:diabloti: Kawa być musi!:p Później nam zaaśniesz na tym kursie!A ja zapewniam zastrzyk dodatkowej energokofeiny:diabloti:Zapraszam[/quote] bede pochłonięta robieniem zdjęć i uczeniem się :evil_lol: no chyba, ze mnie odwiedzisz pod Poznaniem ;) [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]OCH!!!!! dziewica sie hajta!!!! ale jazda... sie bedzie działo... w noc poślubną [/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahahahahhahahhahahaha masz szanese mnie rozdziewiczyć :evil_lol: [quote name='AśkaK']Hehehe, cześć debeściarko!Oj, wszystkie lody stopicie! Zaglądłam podpatrzeć jaką kiecuchnę wybrałaś.[/quote] hej samobójczyni ;) jeszcze nie wybrałam narazie latam po sklepach i mam ubaw jak panie mnie w te kiecuchy wciskaja i mówiaze mi pieknie w kazdej falbanie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
noooooooooooooo hihihihii bedziemy sie z moim przyszłym meżusiem przytulac ze ho ho :eviltong:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
witaj widzę, że aparacik całkiem i owszem sie sprawuj e;) bardzo fajne zdjecia z biegów i strasznie fajne zdjęcie mostu z ta zielona trawka gdzies tam i super zdjecie alejki :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='evaxon']ooo wrocona witaj:evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/1/c67b7b0537ec01d2.jpg[/URL] hahhh a w Szpilce jak zwykle pelno energii:grin:[/quote] hej ja wrócona witam ;) wiesz to prawdziwy dynamit :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ooo... Demoniczna Viki7 :multi::multi::multi: twój fan bedzie wniebowzięty jak zobaczy że go posłuchałaś... ma Ci on cholera jasna wpływ na Ciebie... tyle luda cie tu nawoływało.. a tu prosze... 1 magiczne słowo Szatanka [I]"Q..wa!!! dawaj zdjęcia!!"[/I] i O! prosze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuuhahhahahahahhaa[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] heheh wiesz ja lubie jak do mnie przemawia się z jajem :evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']oooo a tym razem była :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie dupa tylko debe :diabloti: daj no wiecej z tego wizażu :razz::razz:[/quote] łe tam wizaż hahahha no ale że doopa to dzięki dzieki skromnnie powiem hahhaa:diabloti: ach mam juz datę tak zwanego ślubu :diabloti: 26.01.2008 godz 18:00 :roll::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/7128bac88a8fff8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/c67b7b0537ec01d2.jpg[/IMG][/URL] dobra teraz spadam jak nic się nie wydarzy ciekawego to wpadne wieczorem ;)
-
dobra chyba nie bedzie biegajacej Szpili nie mogę znaleźć fot kurde bele jaki ja mam burdel na kompie shit shit shit hahahha nie wiem co to ma byc bo to nawet fajne nie jest hahahhahahahaahahahhahaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/31acecce8f1c526e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/c21a8433328736e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/7c30673db6061299.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/59307eee2f96612c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/01f944f1a30965a5.jpg[/IMG][/URL]
-
prosze byłam na grzybach [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/03c61009f1df3e46.jpg[/IMG][/URL] kurde zgubiłam gdzieś foty co je chciałam wstawic ups przepraszamy za usterki hahaha zaraz wracam tylko je znajde ;)
-
heloł jestem ale tylko dziś przez przypadek ;) wstawie jakies fotki dla fana demonicznej wiki 7 hahahahaha i spadam ;) ach to co miało być dwa tygodnie temu nie wypaliło :diabloti: miałam robić zdjęcia do folderu i na strone www ale co się odwlecze to nie uciecze za tydzień jade robić zdjęcia do folderu. :loveu: czyli za tydzień bede w Poznaniu ;) ale nie bede mieć na nic czasu bo oprócz zdjęć zostałam zaproszona na [B]kurs anatomii klinicznej[/B] :multi::multi::multi::multi: a to dla przypomnienia hahahahha modelowałam pewnej Pani wizażystce ;) oczywiście moge utrzymać powage prawda hahahaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/1/a7dece8cbb2798dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/eac00e620f33abf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/553aba59a3758a8b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]ooo, czyżbyś miała urodzinki?[/B] [B]a przybyła Naczelka Kaczka, żeby wręczyć okolicznościowy bukiet? Słyszałam, ze jak się kończy 100lat, to Państwo dokłada się do wiązanki :evil_lol:[/B] [B]Mimo wszystko przyjmij życzenia od niedoszłej teściowej twojej córki :loveu:[/B] :BIG::new-bday::tort::bday::drinking:[/quote] czuje się totalni zaszczycona wizyta Kaczki Naczelnej w moich skromnych progach bukiet z z czerwonych maków zaiście wyborny :diabloti: wiazanka z dziękczynnym i sakramentalnym żegnaj wreczona piekna pasuje do mego nagrobku jak pączek Kochana mojej córki teściowo DZIĘKUJE WZRUSZONA :eviltong: [quote name='anetta']Kurcze, ale czad, same imprezki :lol: :tort: Usmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni lata zima i wiosny jesienia, to o czym marzysz-by twoje bylo a czego pragniesz by się spelnilo :new-bday::drink1:[/quote] Bardzo dziękuje Co dpbra kobieto Aneto :loveu: [quote name='bonita'][SIZE=6][COLOR=magenta]Wszystkiego NajlepszegoDebe:loveu::BIG:[/COLOR][/SIZE] Moja starsza siostro:diabloti::evil_lol:[/quote] witaj MŁODSZA :diabloti: siostro bliźniaczko:eviltong: [quote name='bigos']Masz ochotę na bigos?:razz:Zapraszam do Poznania:p[/quote] a się powoli chyba wybieram do Poznania w czwartek ale moge nie miec czasu na cokolwiek :multi: [quote name='Pysia']No tak...Nikt mi nie powiedział :mad: Spóźnione ale z serca :oops: Debe - wyrodna córko :diabloti: Życzę Ci aby otaczali Cię zawsze życzliwi ludzie. Abyś nigdy nie potrzebowała od nikogo pomocy. Żeby Twoje dni były pełne uśmiechów i radości i aby każdy Twój problem rozwiązywał się bez trosk :) Życzę Ci wytrwałości w spełnianiu marzeń i radości z tego :) Aby Twój TZ był Twoim partnerem całe Wasze życie. Życzę Ci poprostu SZCZĘŚCIA, SZCZĘŚCIA i po milionkroć SZCZĘŚCIA:loveu:[/quote] bardzo piękne życzenia bardzo dziękuje za nie :loveu:
-
BARDZO BARDZO BARDZO goraco DZIĘKUJE za życzenia :buzi: mocno we wszystkie nosy razem i w każdy z oddzielna Alicja i Quba Cerazy i Ozzy :buzi: Maluteńka Waszka :buzi: Sichizofredki :buzi: BeaC :buzi: Bigos :sabber: :buzi: Siostra :buzi: osobista Dilerka :buzi: EvaWnusiaXon :buzi: Olcha i tak nie wybacze Ci wystawy i Karwi ale...................masz :buzi: ;) Klocuszkowa :buzi: w niebieskawą fryz ;) moja Asiaczku nieodwiedzajko i nieodywajko :buzi: ;) Jojkowa :buzi: Wyjątkowa ;) :buzi: BBeta :buzi: JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKUJE :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:mła sistersja....:multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]i purchaweczka .....i Szpileczka :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]Nie opowiem Ci o moim podnieceniu :oops:....bo siem stydam :eviltong::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] dobra dobra od kiedy Ty taka wstydliwa co :evil_lol: [quote name='asher']Znowu drwale? :cool3: :evil_lol: [B]Debe[/B], a wstępnie to kiedy planujecie się zaslubić? :cool3:[/quote] hahah no prosze jak sie Asherce do lasu zachciało :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zimowa pora :eviltong::eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]OZZULKU!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]jaaaa... ja jako pierwsza :p [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]z okazji trzech latek życze Ci mnóstwo miłości... i żebyś pozostał na zawsze takim KOCHANYM GAMONIEM [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]:BIG: :knajpa::cunao::popcorn::drink1::new-bday:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [RIGHT][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]KLOCKOWA[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/RIGHT] [/quote] bardzo extra spóźnione ;) STO LATKI :laola::laola::laola: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:eviltong::eviltong::eviltong:Tinki- Winki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]misiek był juz po operacji plastycznej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]czuję się opier papier :eviltong::eviltong::eviltong:poszło mi w pięty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hihihi no widzę, że masz duże pięty teraz hahahahahahaa a jaką miał operacje :cool1: [quote name='anetta'][URL]http://images27.fotosik.pl/82/8d0848293d5b65d5.jpg[/URL] ['] :([/quote] buuuuuuuuuuuuuuhahah masz mistrza :evil_lol:
- 78403 replies