Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. mały biedny dywanik tfu wrrrróć legwanik ;)
  2. hahahahha idę sobie zrobić herbate bez kitu pić mi się chce przez was babole wredna ;) 43 ważyłam jak miałam 18 lat :placz::placz::placz::placz: przed studniówką musialam przytyć bo nie było sensu az tak zmniejszac sukienki więc ważyłam 46 kg a ptem znowu 43-44 aaaaaaaaaaaaa kiedy to było :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: 10 lat 10 kg :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. taaaaaaaaaa jasne Pan Pies napewno był szcześliwy na maxa, że musi biegać bawic lizać------------------- phi Pan Legwan też jak widac chciał uciec ;)
  4. no to chlup :drinking:
  5. [quote name='BBeta']I 6 łyżeczek cukru :diabloti:[/quote] O KURCZE to Ty w ogole słodka nie jesteś jak musisz się tak dosładzać :eviltong::eviltong:;):evil_lol::evil_lol: a w ogole w szklance mieści się tyle cukru i czy czujesz smak czegoś oprócz słodyczy i w zasadzie po co Ci citrinka w tej herbacie jak ona i tak jest zasłodzona :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bigos']a ja od samochodu:tard::wallbash::flaming: <ratunku>[/quote] e tak samochód..................ale rum :sabber: [quote name='bigos']...i 100cm w obwodzie:errrr::errrr::errrr:[/quote] hahhaha ale chyba nie nasza Beata no chyba, że -100 w obwodzie właśnie jak Ty to robisz 6 łyżek cukru a Ciebie [rawie nie widac na fotach :roll:
  6. widzisz to te fluidy między nami hahahahhahaha Pan Pies miał ciężkie życie musiał bawić Pana Rafałka :diabloti:
  7. [quote name='bigos']To ja podaje ciepłe kakałko albo herbatkę z rumem:diabloti: <mjami>[/quote] mniaaaaaam rumek masz racje ide zrobić sobie herbate z wkładką [quote name='BBeta']A ja sobie właśnie zrobiłam herbatke, ale z cytryną, nie z rumem :diabloti:[/quote] łe tam citrinka ;) [quote name='bigos']no nie mozna tak o suchym pysku siedzieć:diabloti::diabloti::diabloti: <polewa> [IMG]http://www.spirituosenworld.de/produkte/rum/details/myers_rum_gr.jpg[/IMG][/quote] tak jestem uzalezniona od rumu :sabber: [quote name='Medorowa']Witamy sie i zdrowia życzymy:multi::multi:[/quote] witamy i zyczonka do serca przykładamy :multi::multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to nie był sen :cool1: byłyśmy... ale obróciłaś sie na bok i spałaś dalej... więc se poszłyśmy :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ty siedząc na L4... masz kompka... a ja???? :placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale masz myśli ,ożesz leżać i myśleć o tym i o owym ;) maupy wredziochy se poszły i mnie nie obudziły :placz::placz::placz:
  8. a ja się szczerze ucieszyłam bo wiedziałam, że spokojnie zrobie swoja robote a teraz juz niec nie jestem w stanie zrobić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='malawaszka']aaa REWELKA!!!! SHPILIPS RULEZ!!!!! aż sama bym chciała taką koszulkę, ale jak ja będę wyglądała w koszulce z bokserem :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Twoje zdrówko :drinking:[/quote] hehhe jak to jak ODLOTOWO :multi::multi::multi::multi:
  10. hłe hłe dla mnie będziesz zawsze z niebieska na fryzurze hahahhahaha
  11. hehe ja tez nie chciałam iśc na L4 ale niestety............tak mnie zmogło, że nie miałam wyjścia -----jeszcze kilka dni chodzenia i szpital welcome by było :roll: tylko dwa tygodnie chodziłam z bólem klatki i osłabieniem ----- w tym czasie 2x przemarzłam raz zmokłam..........kto by pomyślał, że jednak pójde na L4 :mad::mad::mad: trzymaj sie moja niebieskowyfryzowana królowo ---sniłaś mi sie dziś Ty i Sis ksero ----byłyscie w Wawie :cool1:
  12. no dobra to narazie sie żegnam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/06022e11ec6d9345.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='evaxon']hyhyhy i to bardzo dumnie:cool: :evil_lol: aa zapomniala bym.. troszke ciepelka zeby babcia szybko do zdrowia wracala...:evilgrin: :evil_lol:[/quote] hłe hłe hłe odrazu mi cieplej :diabloti:
  14. hej wystrzałowe foty............kurcze nie ma jak mieciutkie jeslienne swiatło......... jesień to najlepsza pora na klimatyczne foty :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='bigos']Żebyś poczuła musi zaboleć:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] o tak o tak to ja się na ten ból pisze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='bigos'] To ja Ci mogę zaproponować mega-kopniaka co by Cię zmobilizowac do działania szpilkowego:diabloti::diabloti::diabloti: Wchodzisz w to?:razz:[/quote] heheh a będzie bolało :cool3::cool3:
  17. Aloha scurki crew :roll::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='evaxon']hehe to to ja wiem ze od brateczka ale ta twojeczka tez extreczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: buahahah ale to glupio brzmi :evil_lol:[/quote] dziękujeczka moja jedna wnuczeczka ma dobrego gusteczka hahha to za to brzmi dumnie ;)
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ślijcie petycje!!!!!!!!!! raz dwa, raz dwa............ [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wklejam linka i text [/COLOR][/FONT][/B] [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93161[/URL] Przeklejam z forum , gdzie info umiescili Włosi i tłumaczenie kwintesensji: [COLOR=darkslateblue]"Artysta" z Kostaryki[/COLOR] [COLOR=paleturquoise][COLOR=darkslateblue]Guillermo Habacuc Vargas przywiązał umierającego[/COLOR] z [COLOR=darkslateblue]głodu psa jak dzieło sztuki, nie pozwalał go karmić i poić, aż biedne psisko zmarło...[/COLOR] [COLOR=darkslateblue]W rezultacie tego "pokazu" (którego pies nie przeżył) "artysta" został wybrany do reprezentowania swego kraju w Biennale Ameryki Centralnej w Hondurasie w 2008 roku. Celem petycji jest protest i bojkot tego (pożal się Boże) artysty i jego "dzieła".[/COLOR] [URL="http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html"][COLOR=#0099cc]http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html[/COLOR][/URL] [COLOR=darkslateblue]Strona (uprzedzam, że nie da się jej spokojnie obejrzeć[/COLOR] [IMG]http://www.wolfdog.org/forum/images/smilies/bigcry.gif[/IMG]): [URL="http://www.marcaacme.com/blogs/analog/index.php/2007/08/22/5_piezas_de_habacuc"][COLOR=#0099cc][URL="http://www.marcaacme.com/blogs/analo...zas_de_habacuc"]http://www.marcaacme.com/blogs/analo...zas_de_habacuc[/COLOR][/URL][/COLOR][/URL][/quote] qrwa.......................... wpisałam sie czesc niebiesko włosa :eviltong:
  20. czesc skrócona sis kserówo szlag nie trafia, że nie można cytowac fot więc tylko tego linera daje [URL]http://images34.fotosik.pl/24/e78e34ff9c6489ad.jpg[/URL] mmmmmmmmmmmmmmm moj Ozzulek :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='evaxon']łaaa ale fajowa Szpilowa przerobeczkaaaa:multi::multi::multi::multi: witanko baba:loveu:[/quote] witanko wnuczko ma kochana i jedyna nie zapomniana ;) dziękować przeróbeczka od brateczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='bigos']Debe żyje?!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti: Witamy:loveu: mam nadzieję, ze na dłuższy czas powróciłaś na dogo:mad: Bo ostatnio wiatr tylko wiał w galerii szpilkowej:mad: [/quote] hehehhehe raczej przez jakis czas będa u mnie przeciągi :/ szaleje na polu zawodowym i troszeczkę się zapominam :evil_lol: bardzo fajne spacerowe foty widze, że coraz bardziej do okoa nikon przylepiony hahah dobrze dobrze moze znajdę chceć i czas do zdjęciowania bo narazie mam pusto wena mnie zostawiła opuścila juz mnie nie kocha i czas mi zabrała jak odchodziła potrzebuje bodźca ;) hej to sie nawyżalałam hahahha
  23. [quote name='BBeta']Hej, ciekawe przeróbki i ładny nowy bannerek ;) Duuuużo zdrowia :calus:[/quote] dziekować dziękować ;) oj potrzebne mi teraz zdrowie a ono mi uciekło ale wróci musi ;) [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:sis ....WOW .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images28.fotosik.pl/103/3aa9dd1562bab59e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no weź i się wylecz .......:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czekam na wysyłkę ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no staram sie sisterka ale jakoś mnie to nie idzie jeszcze mi zostało kilka dni do wybrania leków może wtedy :p dzis jak TZ mnie zwiezie na pocztę to Wam wyśle słowo nie chce wychodzic i sie włóczyc a poczte mam kawałek:razz:
  24. [quote name='bigos']jak piękna fotka :glaszcze::glaszcze::glaszcze: trzym się kochana[/quote] dzięki - to straszna staroć troszke odświeżona ;) łej myślałam, że dziś sobie już poszaleje a tu doopa :-( ale śakoś sie trzymam teraz siedze w psie i kombinuje ------- i szukam sal weselnych jak nie kobinuje :shake:
×
×
  • Create New...