Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mła sis ZGUBIONA:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...to niemożliwe ....to niewykonalne ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]heyka mój zglucialy glutkowaty glutku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:sces SNICKERSA:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wszystko chce dziś zamiast leżeć w łózeczku załatawiałam dalej sprawy urzędowe................kurde jakie fajeranckie sa panie w stoenie a Pani w Gminie Bielany powinna dostac medal za zaangażowanie w pracy gdyby nie ona to byłabym jeszcze w lesie z zabawami urzędowymi :loveu::loveu: zobaczymy jak w US i ZUS boje sie że tam nie będzie tak hej do przodu :shake: [quote name='malawaszka']:evil_lol:cze zagluciona Debe :p całe szczęście, że ja wolę słone od słodkiego :evil_lol:[/quote] a ja uwielbiam i słodkie i słone i pikantne i wszystko ja KOCHAM JESĆ :diabloti: [quote name='bigos']Szpilka! gdzies się zaszyła?!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] się zaszyła zaraz Ci pokarze gdzie :cool1:
  2. ze ja wredna JA :-o:mad: toz ja jemiołek jestem :loveu::loveu::loveu:
  3. niezłe foty i niezłe kolory
  4. [quote name='bigos']wredny babol to moje drugie imię:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] tak myslałam tak myślałam jestem ZGUBIONA :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak ja kocham słodycze wrena wredna wredna :eviltong:
  6. bardzo fajne czekam na more :cool1:
  7. hłe hłe glutków już nei ma Szpila mi zabrała powiedziała, że ona ma tylko prawo się glucić :evil_lol:
  8. czesc Ale zazdroszcze Maksiowi udek moja Szpileczka zrobiła się grubcio i juz nie ma udek :roll: ale mi się taka pulpeciasta podoba :roll: Może jakiś spacer w weekend :cool3:
  9. i jak się dziś czujesz mój Króliczku Wielkanocny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mogę wszystkie.............................. się ufafluniłam jak pies na proźbach-------------------aż mi się na fafelkach bąble zrobiły :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Bigosowa bo Cie wyprosze jeszcze mam kilka chwil postanowienia NIE KUŚ :diabloti::diabloti::diabloti:
  11. [quote name='Paula_']Witaj mła mam chorowitkowa gaduło :multi: :loveu:[/quote] hłe hłe dziś Ty mi się śniłas kurde juz nie mam o kim śnić tylko o dgmaniaczkach :roll::diabloti: [quote name='malawaszka']aaa buuu i po co ja tu weszłam :placz: to jakiś blog chudzielców :placz:idę się powiesić :p[/quote] hłe hłe tylko jak będziesz ttak wisiała to uwazaj na przeciągi lepiej włóż obcisłe gatki :diabloti: [quote name='bigos']Ta! chudzielców! Własnie wciągnełam bułę (gabarytowo dużą) z kiełbaską ale sałata tez była:p Bry:p[/quote] ja wstałam wstawiłam pranie zrobiłam sobie kawe i jak codzideń zaczynam od słów dziś to sie nie będe objadac ..................starczy tych słów do godziny max 8:40 :evil_lol: bry [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:po jakimś czasie ...napewno spadniesz z wagi jak tak powisisz :razz:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]weź kobito przestań marudzić :cool1:bo super wygladasz :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Cze sis :multi::loveu::loveu:wczesno-porannie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zdrowiej bo dni uciekają jak głupie :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Alu :razz: czesc :loveu::loveu::loveu: dzis sie czuje lepiej :multi: mam gluta i bolące gardło ale udało mi sie wstać wcześniej :roll: dziś juz też będe musiała wyjść :shake: i wybieram sie na pocztę :lol:
  12. ja kce Pawcia w slipersach ja kce kce kce
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]żołądkową ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :klacz: :klacz: :klacz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images24.fotosik.pl/103/cd9f48c760891983.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:calus: Debeściaczku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]dziękujemy :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] ;););););););)
  15. hmmmmmmmm bardzo mnie nurtuje co tak chowałas za tymi niebieskościami i zółcieniami :cool3::roll::diabloti:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:no to po RUMiku ...:drinking:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to po :drinking: [quote name='bigos']Ja tu jeszcze wrócę:diabloti: <tęsknić za Debe - zanotowano>[/quote] zanotowano- zapamiętano - podpisano -----JA TESKNIE ŁZY LEJE Z TĘSKNOTY :placz::placz::placz:
  17. a to dla Was Ozzulek prawie na wrzosowisku ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/103/cd9f48c760891983.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='BBeta']Połowa mojej rodziny ma cukrzyce i lekką nadwage, od jutra pije gorzką :diabloti: :drinking:[/quote] hahahhahaha aż mi glut z nosa uciekł :diabloti::diabloti::diabloti:
  19. :placz::placz: żegnaj ma pyszna bigosko :evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='AśkaK']:lol: Ja tam w życiu bym nie schudła, bo jak jestem głodna to jestem zła:diabloti:, a jak jestem zła to muszę coś zjeść żeby mi przeszło.:evil_lol: Czekam na pw.:loveu::lol: Salkę to niby już mamy, ale jeszcze weselicho po kościelnym nas czeka...a to podobno na rok przed trzeba zamawiać.:crazyeye:[/quote] pw poszedł ;) ja tez prezentuje polskiego chłopa = głodny chłop - zły chłop ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]w wieku 23 lat ważyłam 44 kg w wieku 26lat 48:oops:kg.....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]teraz .................................................................................50kg:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale RUMuna se łykne z Wami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hehhehehehehe ja zaczełam tyć jak z moim kochanym zaczełam mieszkać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='BBeta']10lat = 10kg :hmmmm: Ciekawa perspektywa :diabloti: Więc może temat wagi zostawmy już w spokoju :diabloti: :popcorn:[/quote] heheh chudzinko nasza Ty się nie musisz bojkać ;) [quote name='bigos']Właśnie! zostawmy ten jakże delikatny temat:diabloti:[/quote] heheh e tam drażliwy cienki poprostu ;) nop to po rumiki :drinking:
  21. [quote name='AśkaK']Co się dzieje, wszyscy chorują:oops:, mnie ostatnio też tak zmogło jak nigdy, 2 tygodnie do siebie dochodziłam :shake:. Zdrówka Domini!:multi::p (Ps. Jakbyś miała namiary na jakąś fajną salkę, to ja chętnie podejrzę.:cool3::lol:)[/quote] he he czwaniara ;) na pw wyśle Ci sale gdzie koleżanka miała wesele wydaje sie być fajnie
  22. obawiam sie za 10 X przebyte ciąże x pocieszanie załamek po porodowych x podkarmianie dzieciaczka = ooooooooooooooooooo nie nawet nie chce tego sumować ;) dlaczego ja nie lubie sie odchudzac ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...