Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Justa']Ojejejjjjj..[/quote] hahahaha czyżbym słyszała tu przekąs :diabloti:
  2. [quote name='agbar'] Nawet nie wiesz jak sie ciesze,ze wszystko w porzadku. A to hartowanie bebechow od dnia kiedy je pierwszy raz poczulam,nieustannie mnie zachwyca,zadziwia,wzrusza...Choc czasem zaboli....ale wybaczam Okrusiowi,niech szaleje,niech kopie,niech mnie boli...zniose wszystko ...Oby ten nasz cud byl zdrowy....[/quote] no ja też najgorsze mamy za sobą teraz to już poezja walących po deklu hormonów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: niezłe było na początku jak jeszcze nie było czuć ruchów a ja chodziłam z bolącą macicą i miałam wrażenie, że mam tak obijająca się piłeczkę do ping-ponga. A pierwszy ruch wyczułam już w 12 tc!!! oszukańczy była ale był ale sie wtedy cieszyłam. Potem cisza a teraz to prawdziwy damski bokser :evil_lol:
  3. [quote name='agbar']Ja to sie modle,zeby nie swieta,zeby nie sylwester,zeby nie nowy rok....oczyma wyobrazni widze ten narabany personel:roll::evil_lol:[/quote] mamy te same obawy. Ja w pierwszy dzień świat chce złożyć łóżeczko a nie rozdziawić swoje lepsze ja, a na sylwestra już mamy plany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: więc Jasiek musi poczekać :pale fakt że od grudnia wszystkie moje plany są blisko szpitala w którym sie rozsypie :diabloti: bo nie do końca mu ufam w końcu to MÓJ SYN :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. dzięki my z Jachem na szczęście się nigdzie nie wybieramy grzeczny jest od poczęcie siedzi sobie cichutko i tylko hartuje mi bebechy :loveu::loveu::loveu: Jak narazie jest to super przyjemne :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='agbar']Teoretycznie to ja jestem w 25 tc , terminy mam juz dwa.Wg. OM 6 stycznia,wg. USG .....10 stycznia:diabloti:.Wedlug Okrusia termin jest JUZ...ale ja go przetrzymam lobuza jednego:evil_lol:Pcha sie na swiat od 12tc...:roll:[/quote] tak juz teraz wszystko wiem i na dowód podnoszę ten post ;) mi wg usg wyszedł 19 stycznia :mad: na szczęście to wszystko się zmienia :evil_lol: i obstawiam, że na kolejnym wyjdzie nam początek stycznia a dokładnie 1 :diabloti:
  6. [quote name='agbar']Zem ci u Ciebie pisala babo:diabloti:Ale wybaczam...hormony ci sie na oko rzucily pewnie:evil_lol: Jak dokladnie tak co do dnia to dzis jest 24t6d...a termin wg OM mam na 6 stycznia,wg USG na 10 stycznia,ale moj Okruch sie pcha na swiat od 12 tc.Wtedy wyladowalam w szpitalu a teraz mam skrocona szyjke i skurcze,jezdze co tydzien na KTG...I modle sie zeby Okrusio nie wylazl wczesniej niz ( jak juz musi) w listopadzie....[/quote] obecnie musze to powiedziec mam intelekt mrówki to fakt a pamięć gupika więc sorry że nie zapamiętałam. No faktycznie Twoja ciąża jest stara jak świat o wiele starsza od mojej całe 4 dni :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: trzymam kciuki, żeby Alex siedział w tych mokrych ciemnościach do Stycznia :p
  7. [quote name='Asiaczek'] Hejka, ja tez się cieszę, ale... mogło byc jeszcze lepiej. I w konkurencjach hodowlanych i na ringu... eh... Pzdr.[/quote] perfekcjonistka :cool1:
  8. [quote name='agbar']Zapraszam na kawe a do kawy podam udko me osobiste na ktorym widac tylko bezkresne morze galarety zwanej cellulitem:diabloti: Owszem..zabawne...BARDZO:diabloti: Jako,ze ja jestem w starszej ciazy to moje myszy sa tez starsze wiec moje myszy po prostu przyjma holdy od twoich myszy a futro bedzie cale,ale co z tego jak i tak zima bedziesz duza i sie do niego nie zmiescisz:diabloti::evil_lol:[/quote] to ja zawijam kiecę i lecę na udko znaczy kawę i galaretę znaczy w gości:diabloti: ja tak nie uważam :diabloti: Jeśli jesteś w starszej ciąży to Twoje myszy są już stare i pewnie zaczynają tracić słuch, węch i futro wiec moje myszy ich z pół obrotu zrobią :evil_lol: a w którym tygodniu obecnie jesteś? i na kiedy masz termin :cool1:
  9. Witam ja i mój brzuch :eviltong: mój wodołaz pies znaczy suka czuje się urażona pomówieniami o spławiku nurkującym :evil_lol:
  10. no to ja czekam z niecierpliwością - kurna tylko dopiero wieczorem będę w sieci ale i tak czekam :roll::evil_lol:
  11. [quote name='agbar']Mam brzuch,mam pyzata buzie,mam dupe wieksza od Jenifer Lopez,mam wielkie uda,mam cellulit,mam nienormalnego psa..... :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] udowodnij - szczególnie ten cellulit popraw mi chociaż Ty humor :evil_lol: bardzo zabawne BARDZO:diabloti: ps czy jak ja jestem w ciąży i się z Ciebie teoretycznie śmieje to Twoje myszy przejdą przez moje myszy i mi zjedzą futro teoretycznie :cool1:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale ja mówiłam o Grosi i Jaśku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Grosia Grosią a Cycuch Cycuchem moim:evil_lol: [quote name='Maga100'][B]od niej może tak, w końcu ma być moją synową, ale za to od ciebie dużo młodsza :loveu:[/B][/quote] Nie wierzę, żeby Waszka pamiętała dinozaury a Ty i owszem moja ukochana teściówko :cool3: Witajcie w ten słoneczny poranek :evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no proszę jak piękna para będzie ....Dominika:p:loveu: i Jan :p:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak mamusia i synek cycuch jedyny - ja go przecie nie oddam żadnej anie najpiękniejszej ani najmądrzejszej jeszcze sie nie urodził a ja już zazdrosna :evil_lol:
  14. kurcze Leśniaki są piękne :loveu: Asiaczku jestem pod wrażeniem tytułów które do domu przywiozłaś!!! A najbardziej mnie rozpiera duma za hodowlę 2009!!!! Rewelacja jeszcze raz gratuluje :multi:
  15. [quote name='malawaszka']to jednak jesteś od niej spooro starsza :diabloti:[/quote] amen! coś czuję, że teraz same Dominiki będą szczególnie wśród nazwijmy to młodych mam. Konkurencja rośnie a Grosia jedyna dziewczyna :cool1: Ale my jesteśmy spokojni uczymy się już kilku języków no i to imię :p Synu Księżniczka czeka :eviltong:
  16. a właśnie co do zdjęcia mam nadzieję, że T w takiej koronie nie zostanie na zawsze :diabloti:
  17. [quote name='Maga100'][B]Pragnę tylko przypomnieć, że JA mam na drugie DOMINIKA i tylko dlatego jest to przepięknę imię.[/B] [B]Autorka tego fotoblogaska ma je na moją cześć i chwałę :diabloti:[/B][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ło matko co mi rodzice zrobili - ciekawe czy mogę zmienić imię :diabloti:
  18. [quote name='Maga100'][B]ale co ty się dołujesz! Przecież sama dzisiaj słyszałam, jak miła pani zachwycała się twoim wyglądem! Wprawdzie miała 100 lat i była niedowidząca, ale to nic :diabloti:[/B][/quote] właśnie i może dlatego, że Pani Halinka ma 100 lat i niedowidzi uważa, że dobrze wyglądam. :diabloti: ale to i tak było miłe szczególnie teraz :evil_lol:
  19. [quote name='Maga100'][B]akurat u ciebie TERAZ to żaden wskaźnik :evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] ha ha ha very fany :cool1:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:sis ....a ja coś wiem .... a ja coś wiem :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=1][COLOR=Red][B][FONT=Arial] DOMINISIA :loveu::loveu::loveu:Grosia :loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Ha jedyny słuszny wybór ależ się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  21. [quote name='Maga100'][B]jezu, czy ty masz pojęcie, jak będziesz wyglądać w 12 miesiącu ciąży??? :crazyeye:[/B][/quote] no chyba już więcej mnie nie może być :roll::crazyeye:
  22. [quote name='Hanna R.']Mam Mozillę . I w innych galeriach widzę zdjęcia :cool1:[/quote] ona jest złośliwa i jak wie, że wejdziesz to wszystkie zdjęcia wymazuje - dlaczego tylko Ty ich nie widzisz :razz: [quote name='Maga100'][B]ty się nie podlizuj :diabloti:[/B] [B]Ona dzisiaj znowu międliła Tadeusza :diabloti::evil_lol:[/B][/quote] że niby co ja..........:diabloti: Sam sie międlił do żony :cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:synowa w końcu ....ponoć lubi zasypiać na jej wymieniu :pi koope robić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i inne takie :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]I wyprasza sobie, bo żadnej kupy w towarzystwie nie robi :obrazic:[/B] [/quote] nie tylko obrzygał mi moja piękna białą bluzkę! wiem, że to był zamach na naszą miłość więc dosłownie spłyneło to po mnie :diabloti: bo my sie tak nie damy łatwo o nie!
  23. [quote name='Maga100'][B]tak, tak, tak, bo ja chcę się ponapawać :evil_lol:[/B] [B]urodzi wcześniej, bo ona chce, aby jej syn był z tego samego rocznika co mąż :diabloti:[/B][/quote] tak myślałam, że jest to podszyte rządzą zemsty tylko za co!!!!!!!!!! albo póżniej i wyskoczy koło świąt Wielkiej Nocy :evil_lol:
  24. zero brzucha zero pyzatej buzi ja się tak nie bawię nie nie nie............:cool1:
  25. [quote name='Bila']No dziewczyny, nie przesadzajcie, kupa to musi być kupa, a nie Lancome ani inny Dior:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. JAk PAwcio majstrował już przy pampersie i nie padł, znaczy przyzwyczai się:lol:[/quote] tak ale On jest mężczyzną i nie ma węchu absolutnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]hahaha, nie chcę o tym sluchać, bo to oznacza, że albo Tadzio w nocy podjada z lodówki albo jak zacznie jeść to co normalni ludzie, ja wtedy padnę trupem :evil_lol:[/B][/quote] i w ten sposób pozbędę się swojej ukochanej i jedynej Tesciowej Magii :multi::diabloti:
×
×
  • Create New...