-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol: ale to ona miała biegać a nie Ty :evil_lol:[/quote] aaaaaaaaa to ja nie zrozumiałam :evil_lol: [quote name='agbar']Dzien dobry:grins: Ja nie mowilam nic o grubym psie,ani grubej panci ani w ogole nie uzywam slowa gruba....[/quote] jedyna mnie rozumiesz i wiesz co czuje :loveu: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Witaj sis wyziewająca duchy:diabloti: [/B][/I][/COLOR][/quote] witaj sis z miniaturka boksera :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]Dominika naiwnie sądzi, że jak będzie prowadzila aktywny tryb życia w ciąży, to potem szybko wróci do formy :grin::grin:[/B] [B]I dlatego Szpilka leży w trawie, a Dominika biega i aportuje :grin:[/B][/quote] Robię to bo lubię i tej wersji trzymać sie będę jakoś pogodziłam sie z wizja Matki Polki tylko spódnice rozmiar spadochronu muszę sobie kupić w kwiaty i będzie cudownie - po co mi figura [quote name='agbar']I Ty to dopiero teraz mowisz????Na jaka cholere ja te kilometrowe spacery z psem uprawiam....:roll::diabloti:[/quote] żeby mieć łatwy i bezbolesny poród :diabloti: [quote name='Maga100'][B]Bo nadzieja umiera ostatnia :cool1:[/B] [B]a gruba du..a i tak zostaje :cool1:[/B][/quote] strasznie się wozi ta Magda W. najgorsze ma za sobą i pastwi się teraz nad tymi biednymi malutkimi kangurzycami :diabloti:
-
[quote name='agbar'] Zamierzam wsadzic sobie korek:cool1: [/quote] to ciekawe i co wystrzelisz jak szampan bo wątpię i to szczerze, żeby korek był przeszkodą na napierającego Alexa :cool1: niezły sadownik z tego twojego psa :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]Nie rozumiem więc czemu chcesz zabrać mojego? :cool1: A może ty po prostu chcesz się wprowadzić do mnie??[/B][/quote] no dobrze jak już tak nalegasz - zaraz po urodzeniu Jaśka wprowadzam się do Ciebie ty i tak juz masz nieprzespane noce i wprawę w pampersach więc mniej będziesz cierpieć niż ja :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witaj kobieto z wymarzonym sąsiadem :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] [B]to chyba oczywiste.... :cool1:[/B] [B]zobaczymy jak ty się będziesz zachowywać, hehe :diabloti:[/B][/quote] jak to jak on już jest mój i tylko mój będzie szczęśliwy żyjąc z mamusią pod jednym dachem nie mając przyjaciół ani tfu dziewczyny taki mój na zawsze :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='agbar'] Dlatemuz tako rzeklam: bez znieczulenia [B]nie urodze[/B].HOWGH:evil_lol:[/quote] a jak mocno zamierzasz zaciskać nogi gdybyś nie miała dostać znieczulenia - czy masz może inne pomysły :cool1: [quote name='Maga100']1. [B]tzn., że jesteś ciężko chora! Na głowę w dodatku :cool1: Choć to żadna nowość :diabloti:[/B] [B]2. ale ono podobno działa tylko od pewnego moemntu do pewnego, a nie cały czas :diabloti:[/B][/quote] 1. gdzie nie wchodzę Maga błaga mnie o uznanie i o choćby kawałek małutki tyci miłości w jej stronę - Mago100 przykro mi przegrywasz konkurencje z Panem Tadeuszem :diabloti: 2.pocieszycielka :mad: witaj stara jak świat ciążo :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pewnie udaje że nie słyszy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/dogs16.gif[/IMG][/quote] ciekawe jakie nowe kryjówki odkrył w mieszkaniu, które myślał, że zna :diabloti::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Klocuś jest kulturalny i nie zjada odpadów :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale jakie odpady toż to rarytasy pierwszej klasy - na całe szczęście nie dla mnie :evil_lol: Heloł Klocki :p Witaj D. :loveu:
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a11.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: nawet nie będę komentować :lol: chociaż nie nie mogę czy to kot czy to człowiek :cool1: witaj teściowo jedyna :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no dopsz bede pamiętać tylko jaką ....papierowa , melamina , porcelit :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko nie papierowa bo nia nie da się zabić a ja jak rzucam to tylko w jednym celu :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]zapomniałam, ze tobie wszystko trzeba dokładnie opisać, nie mogę zastosować skrótów myślowych, bo ich nie zrozumiesz :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B][COLOR=Purple]I love ju cię i tak[/COLOR] :diabloti:[/B][/quote] Lubię jak mi tłumaczysz wtedy masz taka mądrą minę :diabloti: zaczynam się Ciebie bać i to tak serio serio :evil_lol: witam dogadywaliście mi, że mam grubego psa wróciłam z nią ze spaceru i chyba JA wyzionę ducha :angryy: Trudno Szpilka jest skazana na tłuszczyk :cool1:
-
[quote name='malawaszka']zmienia jak zmienia - nie ma ochoty na zawartość? :roll: ja nie zapomnę jak Luna kiedyś... siedzę sobie z Oliwią malutką na podłodze, coś tam się bawimy, patrzę, a tu Luneta pomyka na paluszkach pod ścianą, zeby jej nie zauważyć a w ryju wypełniony po brzegi pamper - nie chcę myslec co by było jakbym jej nie przyłapała na kradzieży :mdleje:[/quote] ktoś by był zadowolony i podpowiem nie byłabyś to TY :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]zrobię to dla ciebie, bo wiem, ze przy gościach nie zjadasz trzech talerzy naraz, tylko udajesz, ze najadlaś się jednym :diabloti:[/B][/quote] z reguły w ogóle nie zjadam talerz ponoć szkodzą na szkliwo i układ trawienny :diabloti: zastawa się przyda będzie czym rzucać w przypływie złości :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]on po prostu dał wyraz temu, co sądził o osobie, która go międliła.....:diabloti:[/B] [B]oczywiście, ze zostanie, zmienię potem tylko torbę na XXL, a potem na worek od kartofli :evil_lol:[/B] [B]Poza tym Tadzio rzeczywiście będzie pasowała do Debe, bo też wcześnie zaczyna :cool1: Wprawdzie go nie widać, ale uwierzcie, że jest zawieszony z przodu A i cały zachwycony otoczeniem :cool3:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a6.jpg[/IMG][/quote] to musisz być załamana jak własny syn daje Ci stale ten wyraz:diabloti::evil_lol::evil_lol: wszystko zrobisz, żeby nie znalazł żony :evil_lol: jaka żona taki mąż:diabloti: Witaj ma słodka tesciówko:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] doberek :loveu: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a co ty taka kąśliwa :cool1:... toż ty też Ciotka na dodatek imionko Grosia ma jak TY Bo wszystkie Grosie to fajne dziewczyny :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] jaka kąśliwa ja :diabloti: never:p hahahha :eviltong:
- 78403 replies
-
A jak Klocek reaguje na aktywne noce :lol:
-
[quote name='agbar']:evil_lol::evil_lol: Pamietaj...co wlazlo to i wylezc musi:diabloti:[/quote] tylko czemu jak właziło było małe i samo włażenie było przyjemne a wyłażenie to już zupełnie inna historia :diabloti:
-
[quote name='Justa']Jesooo.. czemu wszyscy robią ze mną potwora? :placz:[/quote] żartujesz kto taki no kto :diabloti: [quote name='Maga100'][B]banda złego na jednego :placz::placz:[/B] [B]wiecej nie zobaczysz mojego syna!!!! :angryy:[/B][/quote] o matko a tej co wiem, że przyjedziesz bo wiem, że marzysz o obiedzie wspólnym ze mną :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wow.....aleś se u teściowej nagrabiła sis :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to szok, że miłość między mną a T jest trwała jak przysięga małżeńska :cool1: Witojcie w ten piękny jesienny poranek - czy coś pomyliłam :evil_lol:
-
kolejne zabronione słowo na P :evil_lol: przeciskać się :diabloti: dziś mam dzień bez łzy i bez wqr. :cool1:
-
Cześć Kobieto z Tajrą - zarąbista jest i mam wrażenie, że taka jakaś wariatka ;)
-
cześć Dziewczyny i chłopaku :cool1:
-
A był tu DiCaprio chciałam z nim zamówić słówko :eviltong: Ujmę to tak wzruszające zdjęcia i kopytnych i mgły i jabłek i w ogóle - idę odsapnąć :lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witaj sis z mini bokserkiem i z giga bokserami :eviltong: czy pozwolisz, że skopiuje sobie kilka fot Słodziaka i prześle TZ?? strasznie mnie rozczula -
witam cóż za wzruszająca galera roku! wszystkie tylko siedzą i ryczą :diabloti:
-
actimel mnie w....... na maksa za to na pampersie ryczę za każdym razem - teraz na sama myśl o tej reklamie zaczynaja mnie piec oczy. to jakis dramat. No i jak oglądam zdjęcia niemowlaków to oczywiście ryczę. Czasem ryczę sama nie wiem z jakiego powodu. Jadąc samochodem, autobusem, stojąc na światłach. Jak nie ryczę to jetem nerwowa :diabloti: żyć nie umierać :evil_lol: i tak nie jest źle bo tak mam dopiero od miesiąca a nie od początku. a oglądam ubranka ryczę, Jasiek czasem kopie ryczę, czekam aż woda się zagotuje zasypiam!!!!!! Na usg jak widzę Jego stopy ryczę Przestanę wymieniać bo muszę się zbierać :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czy nie myślałaś o przemianowaniu Pepy - to imię w ogóle do niej nie pasuje tej pogromczyni fal- na Otylia :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)