Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'][B]kilogramów??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/quote] boshe uchroń :shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:.... TYGODNI :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] długaśnych jak makaron na metry (notabene strasznie trudno się go je- czy ja znowu myśle o jedzeniu :razz:) [quote name='Vectra']abyście się nie pokłóciły , to ja napisze i kilogramów i tygodni :diabloti:[/quote] ....i tak pocieszenie zstąpiło z niebiańskich błękitów i przemówiło pocieszającym tonem :diabloti:
  2. [quote name='Maga100'][B]A dlaczego nie śpisz? :crazyeye: [/B] [B]mam ci wysłać eska jak młody będzie się stołował, czyli kole 3.00-4.00? :cool1:[/B] [B]Nie wiem czy o tej godzinie będę umiała obsłużyć to urządzenie :cool1:[/B] [B]wieczorna toaleta[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a1-2.jpg[/IMG][/quote] golas golas :lol: [quote name='Vectra']o 3 będę budzić Rafałka , a o 4 będziemy już jechać do Wrocławia :diabloti: wiesz gdyby Tadzio zaspał , to mogę Was obudzić :evil_lol:[/quote] nawet rozwinełam listę z emotkami i znalazłam taką o co pasuje do pomysłu wstawania o 3 czy 4 czy innej nocnej porze :stupid: [quote name='Hanna R.']Nie :cool1: Mało tego - przez kilka dni miałam tak : [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1577/dogo.jpg[/IMG] Myślałam, że dogo padło. Dostałam się tu jakimiś pokrętnymi drogami ...:cool1:[/quote] ktoś Cię sabotuje tylko kto :hmmm:
  3. [quote name='agbar']To sie chyba TZ cieszy,zes goraca?:diabloti:[/quote] jak nie wiem co :eviltong: [quote name='Maga100'][B]ty będziesz polewać, Tadeusz będzie się patrzył, ja z Ala będziem pić, a twój R mnie odwiezie :p:p[/B] [/quote] jest coś w tym w sumie ja nie piję to mogę Cię wywieźć gdzieś do lasu czy do Wisły :diabloti:
  4. [quote name='agbar']Dominiko..................... [COLOR=DarkRed][B] no tak to faktycznie nie miła sprawa - cóż i tyle ;)[/B][/COLOR] A ty mloda ciazo bys dala jakies foty swe,co bym se porownala ktora z nas Gracji piekniejsza jest:evil_lol:[/quote] nie mam fot klisza pęka jak robie zdjęcia jestem wielka i się w kadrze nie mieszczę:diabloti:. Właśnie zjadłam calą paczkę ciasteczek (111g) i nie zamierzam się tym przejmować :diabloti:
  5. [quote name='agbar']Phiiii:diabloti: Odezwala sie Gracja:evil_lol:[/quote] a nawet Grecja - taka wielka :eviltong: znaczy gorąca
  6. ups czy to nam się dostało :roll: Początek wzruszający :loveu: a środek i koniec druzgocący (czy jak to się piszę) :roll: [SIZE=1]Dilerko ja i tak Ci będę dokuczać bo mi wszystko wolno :eviltong: i kto się czubi ten się lubi :diabloti:[/SIZE]
  7. [quote name='agbar']Ja tez mam naroznik:obrazic:....i kawe:obrazic: Pseudo Ozzy tez by sie znalazl.. ale jak nie to nie.... Wychodze[/quote] raczej wykulam się :diabloti:
  8. [quote name='agbar']Buhahhahaha:evil_lol::evil_lol: Fajnie jest:evil_lol: A ja bym se pedikura zrobila ale jak pomysle o tych mekach i stekaniu...chyba sie wybiore do specjalistki:evil_lol:[/quote] kurna ja od tygodnia zakładam buty na siedząco :shake:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol:kusisz .... mam plany ...tylko teraz musze z realizacja poczekać do wieści na naradzie szkoleniowej co na kiedy i do kiedy musze mieć i gdzie mam jeszcze na szkolenie jechać[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[/quote] cokolwiek powiedziałaś i tak nic nie rozumiem :evil_lol::diabloti: szkolenia u mnie są najlepsze kolega dr jak przyjeżdżał do wawy na szkolenia i mieszkał u nas zawsze do ośrodka musiał uderzać z buta lub autobusu Ostatniego dnia zapytali go czy jest chory czy tak melanżuje :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: więc zapraszam - co prawda teraz tylko mogę polewac ale.........
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pomyślimy i o tym ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] od myślenie boli mnie tylko głowa :diabloti:
  11. [quote name='agbar']a mnie zaczyna dopadac niemota ciazowa:evil_lol:Sie nie umiem wygadac,z rak mi wsjo leci i zapominam o wszystkim...ale chyba wole to niz zgage i hemoroidy....:evil_lol:[/quote] ja jestem pani gracja ide jak czołg :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. koło nas mieszka piesek jak Ozzy ale jest znacznie drobniejszy nie wspomnę o głowie nie jak wiadro :cool1: może wpadniesz zobaczyć pseudo Ozzyego
  13. nie rozumiem czemu muszę mieć do tej pory nie miałam ciążowych dolegliwości a jak miałam to tak nieznaczne, że ich nie pamiętam a tu zgaga. Chociaz wolę zgagę niż hemoroidy - jeśli w ogóle można coś woleć z tych rzeczy :lol::diabloti:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: .... ja mam wprawe w dawaniu zastrzyków ;) Ozzulkowi dawałam.....Cezarek nie chciał abym mu robiła :roll: sam se do brzucha pakował :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to cho u mnie teraz jest bardzo łatwo nie mam już czucia nigdzie hahaha ostatnio w szpitalu dostawałam w doopala to nawet nie czułam, pobieranie krwi nie robi na mnie wrażenia jest super :diabloti: Mały sie przekręcił i teraz jakoś zupełnie dziwnie kopie :roll: wtedy tak fajnie łaskotał :loveu::loveu::loveu:ale oczywiście złośliwe po Tatusiu (chociaz mój gin mówi, że po mnie) musiał się tak odwrócić żeby mamusi juz nie sprawiać przyjemności :diabloti:
  15. kto mi zrobi dziś obiad mam dla TZa a dla siebie nie mam pomysłu - od wczoraj znowu mam zgagę i nie wiem na co mam ochotę :p
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przedrukować :razz::razz: :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] opowiedzieć przy kawie u mnie na narożniku :cool1:
  17. [quote name='malawaszka']widze codziennie w lustrze :p[/quote] masz u mnie jakiś lustro weneckie :diabloti:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ty już pewnie teraz masz doopalona jak sitko :roll::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] brzuch w doopala nie daje rady jak mi TZ zrobił dostawowo przez przypadek :-( to było okropne :shake: ale jeszcze tylko 5 tyg i będę wolnym człowiekiem :multi:
  19. [quote name='agbar'] Ciekawe czy jemu bedzie do twarzy ze mna:roll: [/quote] musisz się postarać :eviltong:
  20. [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:jeszcze TYLKO 15 :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i tylko 5 tygodni zastrzyków :multi::multi::multi::multi:
  21. [quote name='agbar']A dlaczego Szpilka ma jeszcze poduche w lozku swym??Moj demon wpierdzielil ja po 5 dniach.....:mad: Komu pieska????[/quote] Poducha służy do podpierania głowy więc jest najlepszą przyjaciółka - po małpie Witam dziś zaczynamy 25tc [url=http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=25&categ=text]Pampers - kalendarz ciąży[/url]
  22. [quote name='malawaszka']no co Wy? nie boicie się, że na prawdę przyjadę? :diabloti:[/quote] nie bo i tak będziesz spać u Magii a ja zawsze będe mogła ściemnić, że mnie nie ma :diabloti: przyyyyyyyyyyyjedź zobaczysz żywą kulę armatnią :diabloti:
  23. [quote name='Maga100'] [B]Waszko, CZEKAM :bigok: przynajmniej dopóki Tadeusz nie zajmie twojego pokoju....[/B][/quote] czekamy :cool1: ku-fu pando :diabloti:
  24. możesz na mnie liczyć - będziesz miała taki porządek jak ja czyli notoryczny syf :cool1: T :loveu:
×
×
  • Create New...