-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='malawaszka']byle nie było za czas jakiś... 7 pasażer nostromo :crazyeye: czy jak to tam było :oops:[/quote] tak stanowczo za dużo trującej sałatki :diabloti: [quote name='Iza i Avanti']Debe! Ogromniaste gratki! Szpilatron będzie mogła się wykazać ;-)[/quote] Bardzo bardzo dzięki......myślę, że w Styczniu świat Szpilki się załamie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ona jest śpiochem a ponoć małe dzieci nie śpią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: obstawiamy, że maks 3 dni da radę w jednym pokoju z Małym :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]nie wierzysz w siłę mej przyjaźni? :shake::placz:[/B] [B]I nie rozumiem, czemu uważasz, ze zatruję się sałatką :shake:[/B] [B]najpierw musi przestać pić :evil_lol: Albo nie, niech pije więcej, będzie łatwiejsza :evil_lol:[/B][/quote] nie wiem czy naprawdę marzysz o tym, żeby w środku nocy patrzeć na mnie rozdartą w samochodzie - napewno będzie zima stulecia i dojadę może do świateł a tam wpadnę w zaspę i Jaśka urodzę w drodzę hahahhaha ciocia dobra rada Waszko jak nie wiesz jak to zrobić spytaj Mage :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Fotka - jak za dawnych, dobrych lat...:evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/188/dbb3acf3986aec1f.jpg[/URL] ...iiiiiiiii mocno trzymam kciuki za Pasażera! Pzdr.[/quote] hahaha Szpilka jeszcze jest taaaaaaka spokojna :evil_lol: trzymajce trzymajcie właśnie skopał mamie bebechy i poszedł spać :cool3: [quote name='agbar']Dominika gratuluje Ci z calego serca...Nawet nie wiesz jak sie ciesze:multi: Wygladasz cuuuuuuuuuuuuudownie:multi:I powiadasz 24 tydzien:cool3:Na kiedy masz termin?[/quote] Dziękuje ale jak patrze na Twoje zdjęcia to przeżywam kryzys wielkiej d.... hahaha [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powiem krótko ....byłyście na jednej imprezie i zgasło światło :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jest szansa wróżko jest szansa [quote name='Asiaczek']Przeca pisała, że na sylwka... pzdr.[/quote] [B] Termin mam teoretycznie na 10 Stycznia[/B] Justa będę potrzebować niani :cool3: Witam i o zdrowie pytam :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pal licho czy jak zeppelin czy jak luxtorpeda ...najważniejszy ten pasażer ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na gapę :evil_lol:
-
:crazyeye: ale zaśpiewały aż mi się łezka zakręciła :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']Ufff....znaczy to tylko hormony:roll: [/quote] spokojnie to tylko hemroidy znaczy hormony :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wieści z frontu :p Tatuś już zmieniał pampersiaka córci :multi:.[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czy sa zdjęcia czekoladowego Pawcia :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] cóż Ci tak wesoło moja Sis xero! ja naprawdę tak uważam :cool1:
-
witaj ma teściowo słońce me jedyne na niebie :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Heloł :loveu:[/COLOR][/I][/B] :loveu:[B][I][COLOR=blue]qurde, mam teraz takiego słodkiego blożka:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]fenkju sis:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] jaki buldożek przecie to bokser miniatura :evil_lol: jest słodka na maksa :loveu: -
[quote name='olekg89']O nie o nie :evil_lol: Kurde szkoda ,że dawne dogo już nie wróci.:-( Byłem u was szpiloster się spasł:angryy:I nie ma już takich mięśni jak kiedyś i w ogóle:shake::razz:[/quote] bo to zła kobieta :diabloti:która ma swoje lata i już nie biega za piłką jak kiedyś hahaha a poza tym i ja się spasłam i nie rzucam jej już tak jak kiedyś :diabloti:
-
Waszka napewno sałatka Ci zaszkodziła to one zawsze szkodzą :eviltong:
-
[quote name='malawaszka']tryska szczęsciem :loveu: o dzięki Ci miłosierna Dominiko, a flaszeczka wirtualna to Ci nie zaszkodzi - ja wczoraj jakoś nie miałam ochoty na prawdziwą - pewnie mi coś na weselu zaszkodziło - jakaś sałatka czy klopsiki łoooooo następny chłopak [/quote] tryskam tryskam to fakt :cool3: kazda flaszka mi szkodzi jestem już w punkcie krytycznym :evil_lol::evil_lol: same chłopaki także Grosia będzie miała w czym wybierać :cool3: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No gratki sis :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Chłopacek będzie:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]A imię już wybrane?[/COLOR][/I][/B][/quote] No dziękować Sister :loveu: a wybrane będzie JAN :loveu::loveu: [quote name='Maga100'][B]1. Z racji tego, że Tadzio pół roku starszy, to będzie walił po głowie Debe Juniora. Będzie też dla niego niedoścignionym wzorem, mentorem i idolem. Howgh.[/B] [B]ja pójdę, ja, ja ja, [/B] [B]Aha, że niby tak mnie kochasz? [/B] [B]Zbieram następną torbę, bo T rośnie jak oszalały [/B][/quote] 1. to jakies pomówienie Tatuś już trenuje z Juniorem dźwignie kopy i takie tam ;) Zresztą Ty wiesz, że ja mam swoich ludzi wszędzie i w każdym wieku więc Tadzio niech pilnuje skarpet :evil_lol::evil_lol::evil_lol: JUŻ to widzę jak idziesz ze mną przeć w środku nocy zimą jest szansa, że w Sylwestra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:prędzej spotkam Cię na korytarzu szpitalnym jak będziesz na odtruciu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie tylko ty ...ja mam cały czubeczek jęzora pogryziony , bo co rusz mi sie o mało co nie wklikło Sis ......to jest zaje2biste [URL]http://images40.fotosik.pl/198/d4c1bc329d45fcbc.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] biedna pogryziona sis :razz::evil_lol: Zajebisty o ja mam brzuch wielki jak zeppelin :evil_lol: i nawet sa w nim ludzie a dokładnie ludź :evil_lol: [quote name='Vectra']aleś się utuczyła GRATULUJE !!![/quote] Wpadłam do kociołka z nutelka i o uważaj lepiej bo widzę, że nie ja jedna w kociołku z nutelką wylądowałam każda z Was jest zagrożona każda z Was może stać się kinder niespodzianką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki :multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witaj moja ukochana bokserowa mamo :loveu: Dzizys jaka słodka Onisia tu mieszka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dawno nie widziałam słodszego "boksera":eviltong::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jest śliczna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
przetrzyj oczka mój Drogi!!!!!!!!!!! nie wiem czy wróciłam............napewno się pokazałam :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Koszmarny koszmar powrócił :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hej:multi:
-
hahahhahahhaha rozbawiłeś mnie tak to ja zjawa pojawiam się i znikam :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='BBeta']Gratuluje :Rose: Chłopczyk czy dziewczynka? ;) [URL]http://images40.fotosik.pl/198/d4c1bc329d45fcbc.jpg[/URL] Pięknie wyglądasz :)[/quote] Dziękuje dziękuje chłopak!!!!!!!!!!!!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tadammmmmm :diabloti: [URL="http://www.vpx.pl/foto,championat002.html"][IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090919/championat002.jpg[/IMG][/URL][/quote] fju fju GRATULUJE:multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mój pies - suka pływa kraulem a w jej wykonaniu klaunem! odpychając się tylnymi nogami od dna jak zabraknie dna pies niczym spławik ciągnięty przez rybę zatapia się. Więc nie wiem czy mój pies - suka pływa czy nie zostawiam do oceny publiki ;) za to nurkuje głowę wkłada pod wodę i wyciąga różne rzeczy z dna - nigdy cenne :diabloti::diabloti: witaj Wasiu o poranku:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agnes']aj tam...wtedy bedziemy gratulowac raz jeszcze:evil_lol:[/quote] mówisz a pójdziecie ze mną do szpitala na słowo na P............:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']noo to mamy 3 mieszki na odsapnięcie po wczorajszym przeniu :loveu::loveu::loveu: grzeczna dziewczynka :loveu::evil_lol: noo to zdrówko :drinking: :diabloti:[/quote] staram się jak mogie Was nie nadwyrężać :diabloti: gdzie mi tu do abstynenckiej galerii z flaszka wchodzisz :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Justa']O matulu :mdleje: Gratuluję ! :loveu::loveu::loveu: Co to za wysyp matek na dogo, ja nie wiem :evil_lol: Dzieciątko będzie w podobnym wieku jak Tadzio :loveu::multi: Ah, ale Wam zazdroszczę..[/quote] hahah dziękuję Co więcej będzie - ma - ciuchy po Tadziu :cool1: Maga przywiozła mi ostatnio darów a darów zaczeła od ciążowych a skończyła na dzieciackich :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki Mago100:loveu:
-
[quote name='malawaszka']wychudła? :crazyeye: :lol: hahaha[/quote] hahahaha Waszka forumowa waga :diabloti: nie czytam tylko oglądam - mam nadzieję, że zrozumiesz :razz::eviltong: super foty :cool1:
-
no gratuluje ja tu się lenię a koleżanka podbija stawkę za każdym razem!!!! Bardzo się cieszę, że idziecie jak burza :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Gratuluje :multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='agbar'] Czy to normalne siedziec przed laptokiem o 8ej rano i plakac ze wzruszenia:roll:[/quote] W Twoim stanie...................to bardziej niż normalne :evil_lol:
-
staram się ale to mi chyba w życiu nie wyjdzie :shake:
-
[quote name='asher'] Ale ogólnie jest super! Jak siadam za kółkiem, to sobie odpoczywam, po całym dniu paskudnie stresującej pracy :loveu: Obawiam się tylko, że instruktor i inni kierowcy nie mają wtedy tak dobrze :evil_lol: [/quote] o nie kolejny pirat rośnie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: pamiętaj omijaj Bielany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
niesamowite zdjęcia aż chce się w góry pojechać!! hej :eviltong:
-
[quote name='Maga100'] [B]ad. 2 - hahaha, Debe, teraz się obraź, bo ONA - Wsza - mysli, że już niedługo rodzisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] to fakt to zabolało przecież mam brzuch jak tara :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Agnes']ooo powrot debe i szpili:loveu::loveu::loveu::multi: i to podwojnej debe:multi: GRATULACJE!![/quote] hahaha dziękuję podwójnie....... Ale tak naprawdę to gratulować będzie czego za .............kilka miechów :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B][SIZE=3][COLOR=red]I LOVE JU CIĘ :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]Czyli już nie muszę trzymać jęzora na swoim miejscu? :multi:[/COLOR][/B] [B]Prawie mi usechł..... :evil_lol:[/B] [/quote] :crazyeye: taaaaak macierzyństwo zmienia :evil_lol::evil_lol: boshe język też mi usycha ale zupełnie z innego powodu :evil_lol: [quote name='Hanna R.']Ooooooooo !!!!! Tylko od najwcześniejszej godziny życia ucz to dziecię, że grzech wyniszcza - cnota tuczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] toz to właśnie TA cnota tak mnie utuczyła :evil_lol: [quote name='malawaszka']no następna :mdleje: umówiłyscie sie wszystkie czy co? :loveu::loveu::loveu: to kiedy przemy????? dasz nam odpocząć po Klockowej? :lol: GRATULUJĘ!!!!!!! :laola: :drinking: :loveu:[/quote] wiem, że wyglądam jakbym miała zaraz się rozsypać ale zaskoczę Cię to dopiero 24tc!!!!!!!!!! jak tak dalej pójdzie z kuli do kręgli zmienię się w lawinę śnieżną :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak umówiłyśmy się i wszystkie robiłyśmy to na trzy cztery :evil_lol::evil_lol: