-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][B]to też zapiszę :diabloti:[/B] [B]ona jest dzisiaj nadaktywna :diabloti: Jeszcze pęknie :diabloti:[/B][/quote] masz ci los czy starczy ci papieru na te zapiski :roll: pękne pekne ale w styczniu :diabloti: ja czekam!!!!!!:mad:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta'][URL]http://images49.fotosik.pl/207/238d6b9d0d163921.jpg[/URL] Uszy ma obłędne :mdleje: :loveu:[/quote] prawdziwe radary :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Maga100'] [B]bo jestem skrupulatna i zorganizowana [/B][/quote] zakrztusiłam sie kanapka z rybą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ja się ekscytuję :cool3:[/B] [B]masz na mailu czym :p:p:p:loveu:[/B][/quote] sprawdzam :diabloti: hmmmmmmmm nie rozumiem gratis zawieszką swarovskiego sie tak ekscytujesz hahahaha bo tylko to mam na mailu
-
[quote name='Maga100'][B]różnica między moim charaketerm a twoim polega na tym, że ty kochasz wszystkich, a mnie kochają wszyscy :diabloti:[/B] [B]dlaczego ja znow tylko z toba gadam wszędzie :roll:[/B][/quote] własnie dlatego że jestem tym wyjątkiem który kochasz TY :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]a żebyś wiedziala, że teraz co wieczór myślę o Rafałku jak wypinam spinki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B][COLOR=Magenta]na miejscu Vectry byłabym zazdrosna wygłodniała kobieta ma takie fantazje [/COLOR][/B]:lol::evil_lol::evil_lol: [B]nie wiem o czym prawisz [/B] [B]Tadzio ma spojrzenie po mamusi, owszem, ale pelne miłości do bliźniego, ponadto na twarzy rysuje się spokój i opanowanie, a we źrenicach dobroć nieskończona.[/B] [B][COLOR=Magenta]tak oczywiście oglądamy chyba innego Tadeusza [/COLOR][/B]:diabloti: [B]już nie :obrazic:[/B] [B]Myslisz, ze jak zmieniłaś emotikonkę z serdeniek na podskakującego niedorozwinietego aniołka, to ci się polepszy? [/B][/quote] nie wiem czy polepszy MAM DOŚĆ SERDUSZEK :placz: a niby aniołek faktycznie nie jest najwyższych lotów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witaj ma królowo sercu najblizsza :sweetCyb:
-
[quote name='Maga100'][B]trafila na rondo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] a Ty nie śpisz :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]No fakt. wysypało się Szpilów :loveu: a ja będę czytała, co Ty też sama do siebie napiszesz:diabloti: [/B][/I][/COLOR][/quote] lepiej nie siedzę trzeci dzien w domu - pies już mnie nie słucha, TZ nagle zaczął wracać późno, w przychodni telefon mnie rozłącza więc dzwonię po administracjach i opieprzam ludzi oraz gadam do siebie na forum - to może być szkodliwe dla zdrowia czytających :diabloti: [IMG]http://zapodaj.net/images/08b548a4a440.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/053b892eb25f.jpg[/IMG] a to bieg przez który mój pies wpada na ściany, wpada w dołki, oraz zderza się z róznymi przedmiotami [IMG]http://zapodaj.net/images/be1b9892628b.jpg[/IMG]
-
nie było mnie przez jakis czas na dg - zaglądam na galerię i jestem w szoku WSZYSCY SIĘ TAK POZMIENIALI -(z tych co kiedys miałam przyjemność poznać w realu czy na forum) Jakbyście nie wstawiały dziewczyny zdjęć ze swoich nicków w zyciu bym was nie popoznawała. to ja dla przypomnienia - wyrósł mi tylko brzuch cała reszta raczej bez zmian :evil_lol: [url]http://images40.fotosik.pl/202/ebbc60f64e22e7ab.jpg[/url]
-
czemu Cie tu nie ma :shake::eviltong::lol:
-
jak mnie bawi jak sama do siebie piszę :lol::lol::lol::lol::lol::lol: kolejne Szpilki - ależ ich wiele :cool3: [IMG]http://zapodaj.net/images/fe1d907663d7.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/cebfd7d7726c.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Problem społeczny hihihi No dobra idę pracować bo i mnie ponosi fantazja![/quote] to owocnej pracy - tylko nie wiem czy sie skupisz skoro masz mokre gacie - sama powiedziałaś, że popuściłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
bardziej znikłaś czy tylko trochę :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No też nie wiem:niewiem:[/COLOR][/I][/B][/quote] bo to jakas ściema :cool3: witaj sis z bokserowo - buldożerową głową :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]a ja dorzucę kolderkę w Misia Puchatka :evil_lol:[/B][/quote] i tym sposobem umościmy ci gniazdko jak z bajki - tylko na jak długo :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Było ciężko ale się zebrałam, podtarłam (bo popuściłam co nieco ;)) i jakoś się dźwignęłam :D:diabloti:[/quote] kolejna nietrzymająca mocz - jest to swojego problem w Polsce ale nie myślałam, ze aż taki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to poćwiczymy puść monetę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:lol::lol::lol::lol: o nie mogę jakis dziwny ten pies - bo to nie pies to foka :lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Maga100'][B]a ty co jej się tak podlizujesz? :diabloti:[/B] [B]Alicja, cóżeś jej obiecała? [/B][/quote] muła ja z dobrego serca jestem dobra - ale co TY ZŁY CHARAKTER możesz o tym wiedzieć :shake::diabloti: Witaj sis xero:diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyszłam Cię nadal molestować o wyjazd do Warszawki w listopadzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i ja i ja i ja :cool1: bo jak Ty nie przyjedziesz to ta moja sis xero pewnie też nie :shake: [quote name='weszka']Zdechłam ze śmiechu wielokrotnie :roflt:Ciotki się rozwinęły w dyskusji :diabloti:[/quote] bosh dobrze, że udało Cie się z tego zdechnięcia wielokrotnego jednak wrócić do nas :evil_lol: Gdzie jesteś Wasiu :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Trafiłam akurat na fotki maxi-boxa Szpilosławy :multi: Dobry, sis :) [/B][/I][/COLOR][/quote] raczej maxi - grubcia :eviltong: witaj kochana sis :cool3:
-
[IMG]http://zapodaj.net/images/047773ea7f51.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/d72d2e8680c2.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/0c28af14db55.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/7b154cc4c4e8.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/dc01f065bd89.jpg[/IMG] :p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pozwoliłam sobie przyczłapać i poogladać foty:grins:.....mam nadzieje że oglądanie jest bezpłatne :roll: :loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/206/df4d8555bae06d51.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] jeszcze tak ale każda następna juz musi być płatna - musze zarobić na fotosik ;) witamy czcigodnych gości :cool3: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p...cześć czy zastałam Jaśka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jasiek znowu chciał wyskoczyć- dziś rano jak zobaczył to TZ to najpierw się wystraszył a potem dopadł brzucha że o mało go tam nie zgniótł :lol::lol::lol: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Mi fotosik dziś taką samą niespodziankę zrobił:crazyeye:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Wczoraj miałam limit 10000, a dziś 100[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]nie wiem o co biega, ale płacić nie mam zamiaru:eviltong:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Heloł śpiąca po nocach sis:loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] jakieś żarty z tym fotosikiem. A szkoda mi sie przenosić bo mam tam zdjęcia od początku bytowania na dg :shake: heloł sis z minibokserem :lol: [quote name='Mi.']to wstawiajcie przez inny serwer :evil_lol: ja chce zdjęcia!:multi:[/quote] ja chce ja chcę a moje potrzeby :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: [quote name='BBeta']Boksery to mój dział, więc jesteś w dobrych rękach :diabloti:[/quote] i odrazu mi lepiej - IMPREZA :lol: [quote name='Maga100'][B]tak i jakie jeszcze masz marzenia? chcesz o tym pogadać? :diabloti:[/B] [B]zapisałam to sobie i ci przeczytam, jak po raz kolejny rozpoczniesz dzień o 4.00 rano, po jednej godzinie snu :diabloti:[/B] [B]polecam photobucketa, mam od lat [/B][/quote] 1. boshe wszystko zapisujesz jak jakaś stenopistka -eee trudne słowo :eviltong: jak mi wysypiesz te wszystkie notatki to jest szansa, że nie zasypiesz :razz: 2. rozważam i tą opcję :evil_lol: Pozdrawiamy w ten jesienny dzien :razz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:loveu:[B][I][COLOR=blue]Hello, helloł:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Ulubione miejsce Zgredka:loveu:[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://zapodaj.net/images/fa185756c61f.jpg[/IMG][/quote] hmmmmmmm gdzie jest pies :roll::lol: -
ja tez chce grzyba :placz:
-
chciałam wstawić zdjęcia Szpilki niestety nie wstawię bo fotosik mi piszę, że wykorzystałam limit 100 zdjęć!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: kurde co ja przespałam, że limity, że 100 zdjęć a niech sie w doope pocałują nic nie będę wykupować, żadnego abonamentu! a swoją fotoblożek znalazłam na bokserach :p zawsze wchodzę z subskrypcji i mam wrażenie, że ją już przenosiliśmy..........jak ma tam być to niech będzie :eviltong: