Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. zrobię kopiuj wklej z twojej galerii - bo Jaśko nie będzie sie niczym różnił od Tadzika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no może twarzą - chociaż po urodzeniu wszystkie dzieci są do siebie podobne :diabloti: zastanawiam się jakie nazwisko dać mojemu synowie i rozważam TWOJE :loveu::diabloti:
  2. [quote name='Iza i Avanti']Bosz! Co za właścicielka!!![/quote] bije się w pierś - jest mi wstyd - dziś pies śpi na mojej połowie a ja u niej w posłaniu :shake::evil_lol: [quote name='asher']O rany... Nawet niegroźna kolizja a tirem brzmi groźnie... Dobrze, że nie stało się nic poważnego :shake: No i Szpilolot biedny :shake: Co za suka wredna ją poszarpała? :mad:[/quote] no generalnie nie fajnie :shake: następny nasz pies będzie kilerem:shake: [quote name='malawaszka']kurcze - dobrze, że nic poważnego się nie stało[/quote] dobrze gadasz :cool1: [quote name='Maga100'][B]Hm.[/B] [B]Ja, JJJJAAAA, dowiaduję się ostatnia :obrazic: [/B] [B]Nie lubię cię, jesteś niedobla :cool1:[/B][/quote] dowiadujesz się jak zwykle pierwsza - K O K I E T K A :evil_lol:
  3. [quote name='Maga100'][B]a to ja jutro jestem u ciebie? :cool1:[/B] [B]to czemu nic o tym nie wiem? :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]juz dziś koczowałaś ale udawałam że mnie nie ma wszędzie poznam ten obóz cygański :evil_lol::diabloti::evil_lol: [/COLOR][/B] [B]odpitolcie się :diabloti:[/B] [B]Szafa jest tadziowa i najtańszy chłam z Ikei, więc wstyd w ogóle w domu mieć, a pokazywac publicznie już w ogóle :cool1:[/B][/quote] kokietka :cool1: [quote name='malawaszka']łomatko to o to ten szum??? zawiodłam się :placz: to znaczy, ze ja nie będę mogła pokazac na dogo mojej chłamowatej kuchni z Ikei? :placz::placz::placz:[/quote] to ci pojechała ta Magda W. [quote name='Alicja']:placz::placz:[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:placz:ja mam chłam z ikei w pokoju ...stolik sie nazywa :placz:[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]poka szafe :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i tobie hahahaha [quote name='Vectra'] ja to mam BRW :cooldevi:[/quote] szacun nie to co Ikea :cool3: [quote name='Vectra']kokietka :diabloti: [/quote] toż to mówiłam wcześniej :evil_lol: ja czekam na szafę - jakby to była zwykła szafa z ikei to wcale bym nie prosiła o jej fote :cool1:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red] poszukam dla Jaśka kocyk w krówki w takim razie :diabloti::evil_lol: cholerka chciałam Wam też kupić takie kocyki ...znaczy Jaśkowi i Alexowi i co ....Dilerowa se w Nimcach taki sam kupiła :diabloti:niebiewski ...dla Jaśka miał być zielony :diabloti:[/COLOR][/FONT][/quote] ha ha ha ha widzisz tak myślałaś, że ja odczytałam twe myśli hahahaha
  5. ha ha ha fajne foty smieszna strasznie :loveu: dziś widziałam kocyk w realu bardzo fajny ale żeby nie papugować kupilismy zielony w lokomotywę i samolot :evil_lol: - takie nasze motywy przewodnie ostatnio :evil_lol:
  6. nie da się ukryć córusia tatusia :cool3: super mała Demonica :p coraz bardziej przypomina człowieka a nie tak tylko leży i leży :evil_lol: a jak TY Magdaleno Matko się czujesz :cool1:
  7. [quote name='clockwork'][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/107/81e851a62c9fbe37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/548/08aeff23ca594067.jpg[/IMG][/URL] [/quote] hmmmm jakieś znajome pozycje :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nieżej podpisana Viki przez V :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  8. [quote name='Maga100'] [B]już kompletnie ci się rzuciło :diabloti:[/B] [B]zastanowię się jutro :cool1:[/B][/quote] to pewnie przez te wstrząsy :diabloti: chcesz ją do mnie przywieźć :roll::crazyeye:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] osz kutwa :shake: ale i TZ i Szpilka OKI ??????[/B][/COLOR][/FONT][/quote] TZ tak chociaż w piątek nie było mu do śmiechu :shake: Szpilka bardzo nie: 1. muszę przemywać jej ranę - a to HORROR przecież :shake: 2. jest zimno i pada i od rana nie była w stanie zrobić kupy bo PADA :shake: 3. jest tak ciężko chora i taka zmarźnięta, że MUSI spać z nami w łóżku a tam nikt jej już wczoraj miejsca nie robił :shake: także mój pies cierpi. A tak na poważnie dziś już się śmiejemy ale w sobotę nie było nam do śmiechu. :mad:
  10. [quote name='Maga100'][B]oszalałaś chyba :roll:[/B] [B]wynieśliby mnie stąd na taczkach :cool1: i w kaftanie :cool1:[/B][/quote] ale ja cie tak ładnie pLosze :loveu:
  11. cześć moja grupo wsparcia lub wyparcia to zależy :cool1: nie było mnie bo mieliśmy parszywy weekend :shake: w piątek TZ miał kolizję drogową - na szczęście nie groźną z tirem :shake: w sobotę wieczorem na Szpilkę napadła jakaś suka biedactwo na zastrzykach z raną szarpaną na boku :shake: a dziś............................żyjemy :multi: tylko, że dziś już nie weekend a ciągle coś :shake:
  12. witaj ma lepsza połówko duszy :diabloti: biedny Leon ja widziałam na własne oczy jak on w tym domu traktowany jest :diabloti: biedny Tadzik od małego przywiązany do szklanego ekranu - a co wtedy robi matka?! zdjęcia pali i przedrzeźnia psa! chociaż nie jakby paliła to była by po drugiej - zimnej stronie szyby :evil_lol: czy dostanę zdjęcie szafy :cool3:
  13. [quote name='Maga100'][B]a wybiłaś sobie zęby już? :diabloti:[/B][/quote] nie i nie zamierzam tego uczynić moje jędrne ciało niczym sylikony nie drgnie :cool1::diabloti:
  14. kolejny hit z przychodni z dziś. Do koleżanki przyszła pacjentka z maluchem ze stwierdzoną dysplazja stt. biodrowych. Koleżanka przeprowadza badanie wywiad i prosi o usg. Na co mama "pani dr stwierdziła na OKO" pani była w szoku, że bioderka tak się bada :shake: koleżanka odesłała do pani dr z prośbą o określenie stopnia dysplazji i wykonanie badania usg bo sama uważa że dziecko jest zdrowe i nie ma potrzeby podwójnie pieluszkować :shake: tak na wszelki wypadek!!!! rewelacja :mad: ja rozumiem młode mamy przejęte rolą za to nie rozumiem lekarzy w ogóle :angryy: to tak w ramach zaśmiecenia blogaska :evil_lol:
  15. to było chyba Przylesie czy jakos tak :razz: ogórki były teraz jest papryka. Nie wiem czy to w jakiejś kolejności że potem słodkie czy nie. Wiem, że chyba brakuje mi wit. C bo paprykę jem jak szalona hahaha. No i polubiłam jabłka - do tej pory jadłam tylko w szarlotce :evil_lol: to się myszy jeszcze bardziej wściekną :lol::lol::lol::lol:
  16. no to z naszej przychodni przychodzi pacjentka z 3 miesięcznym chłopcem do koleżanki i mówi że była u pediatry i pediatra powiedziała, że ona mama katergorycznie ma nie jeść bananów i nabiału bo dziecku potylicę rozmiękcza :cool1: dodam, że mały pacjent jest na piersi i nie ma ani kolek ani uczuleń NIC! a wizyta była kontrolna :cool1: no cóż kosmonauci muszą mieć strasznie rozmięknięte potylice skoro głównym składnikiem ich diety jest banan :evil_lol: witaj
  17. [quote name='asher']Ale ty sobiejaja robisz, czy mam gratulować? :lol:[/quote] ja i welon to jak wódka i landrynka niby pasuje ale jakoś nie do końca ;) [quote name='Vectra']już sobie zrobila , nosi w brzuchu jaja :evil_lol:[/quote] co fakt to fakt :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]że pognałaś to chyba też nieodpowiednie słowo :diabloti:[/B][/quote] i jeszcze dodam W PODSKOKACH kobieto małej wiary :diabloti:
  18. no nie mogę jaki Serkowo Twarożkowy słodziak na śniadanie :loveu::loveu::loveu::loveu: hej :p
  19. nie pamiętam jak nazywa sie ta miejscowość ale jak sobie przypomne to napisze - teraz juz nie ma tam kursów są przeniesione. Warunki w środku tez nie były extra zima gluty nam zamarzały (a trzeba było latać na gaciach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) nie dziękuje ogrórki mi przeszły za to napadło mnie coś ze słodyczami :shake: za ten tort pilnuj sie bo nie znasz dnia ani godziny jak wpadną do ciebie wściekłe myszy :razz::cool3::evil_lol:
  20. [quote name='Maga100'][B]gdzie nie wejdę tam chichrająca ty :diabloti:[/B] [B]dzisiaj nie płaczesz? :evil_lol:[/B][/quote] łzy chwilowo mi przeszły :cool1:
  21. widzę, że twój własny syn jak juz zaczął byc samowystarczalny wystawił cie na taras jak starą szafę :evil_lol:
  22. [quote name='Vectra'] wiesz , wydaje mi się , że nie do końca nam tu piszesz prawdę :shake: :diabloti:[/quote] ja pobiegłam nie powiedziałam przecie, że Tz tez poleciał uskrzydlony :diabloti: [quote name='asher'] Chyba raczej w worze pokutnym? Włosienicy? Bo dziewicza biel ci nie przydługuje :shake:[/quote] welon był ecry :cool1:
  23. [quote name='asher']Wędrowniczka swoją drogą, ale ja mam na myśli o takie drinki: [IMG]http://img.mp.pl/articles/www/pediatria/__ABC_3.jpg[/IMG] Będziemy się homeopatyzować i rozpuszczać sobie złogi :loveu:[/quote] eeeeeeeeeee cholera ja taka zajęta wtedy jestem :evil_lol: i takie bardziej zachęcajace zdjęcia [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11736/uryn330_kopia.jpeg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. a czy oni maja ślub?? ostatnio słyszałam jakiegoś pana księdza, który powiedział, że dzieci z wolnego związku nie maja rodziny :shake: bardzo się przejełam tym oczywiście i w białym welonie pognałam do ślubu :evil_lol: nie wiem czy jako dziadkowie macie świadomość, co czeka Wasze wnuki :diabloti:
  25. ja to was podziwiam bo ja czytam słowo i juz mnie łapie wqrw i sie poddaje. Dziewczyny macie twardą psyche :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Asherko jakiego drinka ja wezmę do Ciebie pomyślmy hmmmmmmmmm może cachace a może wędrowniczka - jeszcze pomyślę :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...