-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jakiż piękny nowy tytuł galerii :cool3:witam grzecznie :cool1: czy ktoś jest chętny do porozmawiania - mam 16 lat duży biust i lubię grzeszne zabawy - Angela :diabloti:
-
oooooo zaczyna dziś ja i kawa..............................inka :lol: hej sis xrero
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']Moja droga,a ty myslisz dlaczego ja sie dwa lata staralam o dziecko?Kazdy jeden plemnik byl dlugo i dokladnie ogladany....Wybralam NAJLEPSZEGO,NAJMADRZEJSZEGO,NAJPIEKNIEJSZEGO..Dlugo czekalam na tego jedynego ale bylo warto:loveu: [B][COLOR=Red]że selekcja jesteś rasistką w takim razie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] Mozna:grins: [B][COLOR=Red]ufi uf x 2[/COLOR][/B] ale to ze mozna nie wyklucza tego ze jestes popieprzona do kwadratu:grins: [B][COLOR=Red]w sumie nie powinno mnie to dziwić mając za psa boksera trzeba być jak on nie do końca normalnym [/COLOR][/B]:diabloti: Witam prosze pani,moze pani usiadzie?:razz::diabloti:[/quote] z chęcią usiądę :diabloti:
-
a tak w ogóle to :oops: myślałam, ze to moja galeria :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]potem Mleczna Wojna :diabloti:....na koniec Wojna Gwiazd :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak mamy już taniec z gwiazdami ja dziękuję wysiadam :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i podbój obcych cywilizacji :multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gwiezdne wojny a potem droga mleczna :evil_lol:
-
pojawia się i znika :cool1:
-
[quote name='Aga&Ganja']Jeśli dobrze zrozumiałam, to u mnie raczej nauczycieli w rodzinie nie ma... My po prostu poprawianie mamy we krwi. Z pradziada na dziada! :lol:[/quote] hmmmmm chirurdzy plastyczni od pokoleń? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale na tym poprzestańmy :roll:...............................:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] potem kosmos :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:roflt: :roflt: :roflt:[/quote] czego rechoczesz :razz: to zawsze mówił mój kolega z pracy i jescze miał kilka tekstów które wyryło się w mojej psyche :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aż sie boje pomyśleć co nas jeszcze czeka :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wiem ale czuje wenę może nobel :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no jak KTO .....Rodzina :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] z całysz szacunkiem do Klockowej ale mała D. nie mogła mieć pysznego mleka z cyca jest obleśnie obleśne bleeeeeeeeeeeeeeeeee już mi niedobrze na sama myśl - nie próbowałam :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:a było powiedzieć ze to Toruń to chociaż beret bym wdziała [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala odrazu przyszło mi na myśl takie przysłowie : tu mam ciotkę, tam mam wuja, znajomości mam od ch...a. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: I byś się ściskała z tym bratem i nie poświęcałabyś mi uwagi nie dziękuję :evil_lol:
-
[quote name='Aga&Ganja']Człowiek uczy się na błędacha, a poprawianie kogoś, to u mnie rodzinne. :evil_lol:[/quote] nauczyciele :cool1: ja trudny przypadek i nie uczę się na błędach tylko przez przypadek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Aga&Ganja']Tak dla poprawienia, bo człowiek uczy się na błędach. ;) :reggae. No i przy okazji, też słucham... Bardzo odprężająca muzyka. Witam. :)[/quote] to teraz załączyłam sobie rapową muzykę tu nie zrobię błędu to mój konik ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red] [B][FONT=Arial][SIZE=1]może bez tak intymnych szczegółów dotyczących depilacji :diabloti::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]to jeszcze raz Cie przywitam .... witaj o witaj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] . . . :diabloti::evil_lol:[/quote] Alu tam nie rosną dredy TAM jest okapnik :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] to ciekawe dlaczemu pół dnia mnie tramwajami woziłaś zanim z Centralnego do domu dojechałyśmy :diabloti:.....aaaaaa miasto chciałaś mi pokazać :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] prze Toruń jechałyśmy - wszystko żeby zrobić na tobie wrażenie :evil_lol:
-
no cóż geniusz jednak przeze mnie przemawia w każdej chwili :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pewnie już są po pysznym śniadanku :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko kto miał pyszne :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]uffff dobrze że z Bielan do Pruszkowa daleko :diabloti:mam pewność że Cie nie spotka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak nie był no rozśmieszył mnie jak żart roku :cool3: hahaha spoko warszawa nie jest taka wielka :p:cool3:
-
spoko mam Tz on mnoży dzieli i wyciąga całki ja pięknie wyglądam i pachnę seksem role sprawiedliwie podzielone :cool1: ufffff bo już się wystraszyłam, że jestem popieprzona do kwadratu :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]ja mam teraz tendencję odwrotną :diabloti: w przeciwieństwie :diabloti::diabloti:[/B][/quote] mi tylko rośnie brzuch, włosy i paznokcie ale one nie wpływają chyba na wielkość narożnika :cool3: hi :cool1:
-
dziś jestem miła :cool3: jak zawsze :cool1: własnie słuchamy reagge rosną nam dredy i jest super :wink::cool:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A co Ciebie tak śmieszy :mad::diabloti:.....SIS :cool1: chyba że chcesz zebym Ci siostrzeńca do Warszawy podesłała :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu wiesz Twój ŻART :lol::lol::lol::lol::lol: oj przyślij już ja się postaram, żeby siostrzeniec wykonał plan minimum :diabloti:
-
wstałam JUŻ a WY :cool1: