Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:koniecznie musisz jak Klockowa ...bliskie spotkania z TIRem przeżywać [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red]:mad:[/COLOR][/quote] TAK pozazdrościłam jej i piątkowego spotkania z tirem TZa więc wczoraj zaszaleliśmy :mad::diabloti:
  2. piszę do ciebie z mojego badziewnego biurka z ikei, biurko jest na kólkach i właśnie jako mój osobisty przenośny laptop, komputer wylądował w salonie. W zasięgu oka nic nie widzę z ikei ale jak zobaczę to ci powiem. Czy to odważyło cie żeby pokazać nam tą badziewiastą kuchnię :cool1:
  3. jak się czujesz Magdo Klockowa bo widzę, że Twoja córka kwitnie :cool1:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: coś ty taka dziś drętwa , sis :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] muła :cool3: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojej...no to nie wesoło....dobrze, że TZ-towi nic się nie stało:roll: A teraz jak już jest PO fakcie i już się z tego smiejecie to mogę chyba bez obawy o swoje życie powiedzieć, że w pierwszej chwili jak przeczytałam o kolizji to pomyslałam że ją miał z dr Lubiczem z Klanu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uf całe szczęście naprawdę a "dr Lubicz" brał udział w kampani piłes nie jedź :diabloti: może to dalsza część ów kampani :evil_lol: [quote name='e.v.a']witaj Szpilowa mamusiu widze ze nie wesolo miałas :shake: dobrze ze TZ caly i Szpila tez. trzymajcie sie i uwazajcie na siebie :loveu:[/quote] trzymamy się mocno.... no to z wiadomości wczorajszych już dziś mi przeszedł szok wczoraj znowu wjechałby tym razem w nas TIR ....... na szczęście miał gdzie odbić i zatrzymał sie na chodniku jego kabina zrównała sie z moim siedzeniem :shake: tym razem bez kolizji :cool1:
  5. ahoj :diabloti:
  6. [quote name='Maga100'] [B]Boszsz, czemu ja znowu tylko z tobą gadam? :roll: I to w dodatku WSZĘDZIE :angryy:[/B][/quote] no cóz jak to nazwać może z angielska LOVE :diabloti:
  7. [quote name='Maga100'][B].... siedzenie przed kompem, wolnokapująca ty :diabloti:[/B][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaa mi zupełnie wiosna w głowie :loveu::diabloti:
  8. [quote name='Maga100'][B]ona przed pracą, po pracy, cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz, przed północą ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :diabloti:[/B][/quote] tylko ja nie do końca wiem o czym ty teraz do mnie piszesz :diabloti: to nie wygląda mi na spanie - a raczej na................:diabloti:
  9. [quote name='agbar']Bo ja juz taka skromna z natury jestem.[/quote] taaaaaaaaaaaaaa a świstak siedzi i zawija w te sreberka :diabloti:
  10. jestem zaniepokojona trzy sekundy temu wysłałam ci smska i nie mam żadnego odzewu :diabloti:
  11. [quote name='Maga100'][B]bo Debe się rozrasta i rozplenia wszędzie :diabloti:[/B][/quote] jak bluszcz :evil_lol:
  12. [quote name='Maga100'][B]jaki tam ohydny, przepiękny :diabloti:[/B] [B]przyzwyczajaj się i nie marudź :p[/B] [B]wyspałaś się?[/B] [B]Ja NIE :angryy::angryy::angryy:[/B][/quote] ja tez nie za bardzo :shake: pół nocy śniły mi się wózki :shake: potem uciekałam, potem goniłam :shake: potem zdrętwiałam i wstałam, potem nie mogłam zasnąć, potem brzuch mi ciążył, znowu zasnełam, obudziłam sie bo zdrętwiałam ZNOWU :shake: nie wiem ile trwa noc ale strasznie długo skoro jestem w stanie tyle razy zdrętwieć :shake: zasnąć i obudzić się :shake:
  13. oj odrazu pełno :diabloti:
  14. jeden meldunek - co tak skromnie :razz:
  15. Magdo W. wstałam :cool3:
  16. całe szczęście, że się ani jednemu ani drugiemu nic nie stało - nie potrzebuje teraz tego typu atrakcji :shake: Witam w ten ohydny dzień :diabloti:
  17. spóźnione 100 lat dla Pepy :tort::new-bday::BIG::sabber::sabber::sabber: pokaz kuchnię badziew z ikei ;) a mnie się kominek i owszem :D
  18. [quote name='agbar']Ja tez omijalam misie...ale one mnie nie...Wchodze do sklepa i zaraz mnie jakis mis atakuje.....Polazlam zobaczyc czy na ubrankach mam ,znaczy Okruch czy ma,misie...I sie zdziwilam bo nawet nie...Czyli posciel w misie,na scianie mis tworzy pare z jakims uszatym nie wiem czy to zajec czy krolik,i garderoba bedzie misiowa i zaslonki chyba tez....Eeee da sie wytrzymac.. Czesc Klockowa....:loveu: Myslalam zem u Debe jest....:roll:[/quote] my wczoraj kupilismy okrycie kąpielowe z z misiem ale nie mielismy innego wyboru reszta była różowa :shake: znaczy mielśmy wybór ale nie chcieloiśmy robić tego naszemu synowi :lol: bo ja jestem wszędobylska :lol: witaj Magdo Matko :cool1:
  19. [quote name='Maga100'] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d6.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d6.jpg[/URL] [B][COLOR=Magenta]o Tadzik - ja zauważyłam [/COLOR][/B]:cool1: [B]tylko imienia już Jaśkowi nie zmieniaj, bo to już będzie patologia :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]rozważam i tą ewentualność - na spacerze nie pomylisz się wołając synów [/COLOR][/B]:evil_lol: [B]Mojego syna też uważa za swojego :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]zawsze[/COLOR][/B] :evil_lol: [B]ja też mam komodę z Ikei :angryy:[/B] [B]na szczęście tym razem inną [/B] [B][COLOR=Magenta]wyjątek potwierdza regółę [/COLOR][/B] [B]tylko się nie popłacz :diabloti:[/B][/quote] dobla :cool1: [quote name='Vectra']tematy nie na temat psów :diabloti:[/quote] nie :roll: [quote name='Hanna R.']Kochana , ja trwam w nieustannym komplementowaniu Ciebie. :p Za całokształt :loveu: :loveu: :loveu: [B][COLOR=Magenta]za kształt to nie wątpię[/COLOR][/B] :evil_lol: A tak w ogóle - Dominisiu, TO jest zaraźliwe ! Ustosunkowałam się do prawie wszystkich wypowiedzi :lol:[/quote] jakaż to przyjemność móc tak coś powiedzieć :evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ostatnio zakupy robię w Carrefourze i Biedronce :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ha ha cfaniara :cool1:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]uroki bycia Xero :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] amen :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]a odkąd to Ty nie papugujesz, hę? :diabloti:[/B] [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [/B] [/B][/B][/B][/B][/B][/quote] odkąd nie jestem blisko ciebie mój wzorze cnót i nie tylko :diabloti: ha ha ha obrażalska :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial] nie fochaj :mad:...one se kupiły to im napisałam co miały dostać :cool1:....a Tobie nie wyjawie co Tadzio dostanie :eviltong:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] mój boshe ona świetego Mikołaja napadła :shake: [quote name='agbar'] U nas motyw przewodni to misie:cool1:rozne misie misiowate...gdzie nie spojrze tam mis bedzie....[/quote] hahahhahaha my znaczy JA staram się omijać misie, niebieskie i takie tam - łatwo nie jest dlatego wystkie ubranka mamy w misie kołdrę w krowe łózko w lokomotywę i generalnie istny misz masz :evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100']:loveu::loveu::loveu::loveu: [B]wystarczy buziak (Tadeuszowi, nie mnie :evil_lol:), ale proszę nie pomijac Tadzia wspominając o Jaśku :diabloti:[/B][/quote] a czy Jaśko i Tadeusz to bracia bliźniacy :evil_lol: Klocku wywal je stąd :mad::shake:
  22. [quote name='Hanna R.']A co to jest OFF ? :cool3:[/quote] wyjmie nam wtyczkę tylko skąd :evil_lol:
  23. [quote name='Hanna R.']Hhahahhah - ale Ci się Pękata Dominisia rozpanoszyła :loveu: Nie musisz odpowiadać na wpisy - zrobi to za Ciebie :lol:[/quote] przyjmę to za komplement :cool1:
  24. [quote name='Vectra']jak babcie Hannę R kocham , wywalę wasze blogaski na OFF :shake: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahhahaha nie wiem o czym mówisz :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Jaśkowej komody :hmmmm: :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] póżniej kochaniutka później narazie jeszcze nie ma właściciela więc nie wiem czy moge sie chwalić w jego imieniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale do zobaczenia w REALU :cool1: ps to tandeta z ikei :cool1:
×
×
  • Create New...