-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ona taka nieśmiała i skromna... po mamuni :cool1: a pozy w śnie... też po mamuni :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/f5e28399e11c40e1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] dopiero teraz widzę tą fotkę rewela kopiuj wklej mama :cool3: dlatego pozostaje mi marzenie Magdaleno W. :eviltong:
-
a ja mam wiesci, że można dzis tu roznieść galerie bo nie ma i nie będzie gospodyni :cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: buuuuuuuuuuuuuuuhahahaha :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']żebyś wiedziała :angryy:[/quote] a tamten to syn z matki - cytat z protokołu uznania dziecka nienarodzonego - poczetego :cool3: także ona ma łatwiej :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']moje dziecko ma jakieś 396 miesięcy i nadal nie wie jak odkurzacz uruchomić :evil_lol: ale pracujemy nad tym :diabloti:[/quote] ale trafił do ciebie już wyrośnięty ze złymi nawykami - a zle nawyki najgorzej wyplewić :evil_lol:
-
[quote name='asher']Maga go genetycznie zaprogramuje :evil_lol: Przed chwilą na innym forum przeczytałam narzekania zaganianej mamusi, że szkoda, że sobie córek nie urodziła, bo chłopcy są genetycznie i ewolucyjnie niezdolni do sprzątania :diabloti:[/quote] nieprawda! znajomej 15miesięczny syn potrafi sam złożyć odkurzacz :cool3: wie gdzie rura ma być, co więcej potrafi włączyć i machać szczotą :cool3: to kwestia wychowania :lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='asher']Co ty chcesz pd pogody, śliczna była :eviltong:[/quote] nie denerwuj mnie wqrw mnie taki złapał jak wyszlam ze sklpu :shake:
-
[quote name='Vectra']pomalował i przybił sztachety :diabloti:[/quote] i za pielenie ogródka sie zabrał ale usnął w miedzy czasie i Maga znalazła go slodko śpiącego przy oczku - dodam SAM SIE UBRAŁ :cool3:
-
[quote name='asher']Ja bardzo przepraszam, absolutnie nie kwestionuję nadrozwoju Tadeusza, ale co on właściwie zrobił? :oops::lol:[/quote] obiad dwudaniowy i napisał wiersz :cool1:
-
staram się jak mogę wtaczać z gracja wszędzie - czy tylko mi się rozjeżdża dogo :cool3:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='asher'] Ja dołożę kilka jaśków :evil_lol: [/quote] od jaśków to z daleka a to plakat a za plakatem..................:cool3: [IMG]http://studente.pl/_cache/_thumbs/81/81f46f868161c03a647760bdf6e48d51.jpg[/IMG] -
oooooooooooo mój pieseczek z kubełkiem zamiast głowy :lilangel::thumbs:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] 2. tak - między 17 a 18 zwykle cierpię na bezsenność :evil_lol:[/quote] no tak ja z reguły wtedy śpię :roll: ale ja moge teraz wszystko :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaa... dziękujemy kochane za całuski, buziczki- ślimtaczki.... kolejne prezenciki dostarczone przez firme kurierską Alicja RRRRRRR.... :loveu::loveu::loveu: jakoś nie umiem tu zagrzać miejsca- jemy, walimy w pampersy, śpimy, pierzemy, prasujemy, przebieramy .... :mdleje: ale ... żyjemy- i to świetnie :loveu::loveu::loveu: KWM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooho..... QPA! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] 1. zyjesz hurra hurra hurra 2> jak TY się czujesz bo tu tylko Grosia i Gosia :cool3:
-
[quote name='Maga100'][B]i wówczas będę szczupła jak ta rącza łania, a ty będziesz zazdrościć :diabloti:[/B] [B]nad warszawą i pod warszawą :p [/B][/quote] czy ty znowu ze mną gadasz :eviltong:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] witaj w ten piękny słoneczny jesienny dzionek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Maga100'][B]co ty nie powiesz :cool1::cool1::cool1:[/B][/quote] tak dnia nie będe komentować :mad::mad::mad::mad: a raczej pogody :mad::mad::mad::mad:
-
Asiu właśnie się dowiedziałam jest mi niezmiernie przykro. Przyjmij moje wyrazy współczucia i wiedz, że myślę o Tobie...................... [*]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uważaj o co prosisz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/quote] do jedzenia inny mi nie potrzebny :evil_lol: witaj ciężarówo jak kółeczka :cool3:
-
[quote name='lolka75'][URL]http://zapodaj.net/images/cebfd7d7726c.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: taka minke zrobi Szpila jak zobaczy Jasia:loveu::loveu:[/quote] o ne bo to będzie oznaczało, że chce żebym nim rzuciła :lol::lol::lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]klepnąć w plecki :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziękuje postoje :eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pfffffffffffffffffff.....to idę do agbarowej.....u niej jest za darmo:obrazic: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ostatnio mało ;) [quote name='Maga100'][B] a fuj, tylko nie całuj nikogo.[/B] [B]I dobrze, że dzisiaj nie przyjechałam z Tadeuszkiem, bo by padł od twego smoczego oddechu :diabloti:[/B][/quote] zdradzę sekret MYJĘ ZĘBY :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to Moja Sis zionie ogniem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] :hmmmm:[/quote] wieczorem troche miałam zgagę a skąd wiesz :diabloti: Witamy Was w ten obrzydliwy dzień :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]a bo? Myślisz, ze on niedługo zacznie chodzić? :roll:[/B] [/quote] to taki mój fetysz Tadzik łazi wszędzie a ty ciągle za nim z wywieszonym językiem :eviltong: [quote name='Maga100'][B]dżizys, naprawdę ze mną źle :cool1:[/B] [B]ale ostatnio przebywam z samymi cieżarnymi i mi się udzieliło :diabloti:[/B][/quote] ciekawe bardzo z kim :cool3: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zmień towarzystwo :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] maupa :mad: Witaj me słońce nad warszawą :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wiem co powiedziec, pewnie ze wiem - nie moge nigdzie jechac teraz :shake:[/quote] :shake::-(:-(:-( [quote name='Maga100'][B]tak, tak :placz: i ubierzemy się na różowo :placz:[/B][/quote] ja nie ja się nie ubiorę na różowo bo będę wyglądała jak świniak :diabloti: mam pytanie: czemu widzę tylko mgłę? umowa była inna :diabloti: bardzo ładna Luneta ze świdrującym okiem i bardzo ładna mgła. i mam drugie pytanie: o której godzinie chodzisz na mgłę ?? - czy ty cierpisz na bezsenność :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
sueraśne fotki- też bym się zdrzemneła u cioci Ali na kolanku :cool3:
-
[quote name='Alicja'] [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]dla Dbsst[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352966/00000079.JPG[/IMG] [/CENTER] [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odlot!!!! a czy jest w całej okazałości :cool3:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś']A czemu Ty nie śpisz przed 5 nad ranem ? :)[/quote] bo nie ma gdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
aaaaaaaaaaaaaa w końcu czuję się szczęśliwa :cool3: brawo Tadzik :multi::multi::multi::multi::multi: