-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie byłyby estetyczne :lol: [/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz: napewno kłamiesz jak takie mleczanie mogą byc nieestetyczne :cool1: to daj zdjęcia kuchni w kartonach :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agnes']:crazyeye:omg a myslalam, ze moja suka ma krzywe zeby:evil_lol::loveu:[/quote] hahaha jej na stare lata zgryz się krzywi mi prostuje - takie życie teraz zdjęcia takie same [IMG]http://images38.fotosik.pl/202/0ee2210f1645a7d6.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/206/2fc828ea605b3c6b.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/203/c3d07dfee6d258ab.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/3d81c5a2dbec69dc.jpg[/IMG] :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:
-
boshe jaki on był mały :crazyeye: zupełnie zapomniałam, że był wielkości maskotki nie za wielkich rozmiarów :shake:
-
Jasiek nie będzie na cycu - nie chce żeby mi się bimbały bimbały przy kolanach lub kostkach - jak na stale lata zmaleje. :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czyli, że nie będzie fot w ruchu :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']ja pierdziu:roll:.. zaraz przyjdzie Wasia i dostaniemy po pyskach:tard:[/quote] to znaczy, że jest też szansa na zdjęcie w biegu :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']cebula do schabowych ? :roll: do mielonych , to owszem , ale do schabiku cebula :crazyeye: :crazyeye: no tiaa , ty przy nadziei , to masz zachwianą równowagę kulinarną :diabloti:[/quote] [url=http://www.gotujmy.pl/kotlet-schabowy-z-cebula,przepisy,40012.html]Kotlet schabowy z cebulą - Kotlet, schabowy, cebulą[/url] mmmmmmm nie tylko ja mam dziwne smaki
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no i Wasiu wzbudziłaś ogólny zachwyt :cool1: czekamy na więcej prosimy o mocniej :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i kolczatkę .... drzwi podłącze pod prąd :cool1:[/quote] tak do mnie mów już czuję dreszczyk podniecenia :evil_lol: -
[quote name='Vectra']myślę , że będzie zachwycony :loveu: :loveu: a nie jakaś woda z pryszczy :diabloti:[/quote] oszczędze mu tylko cebuli niech pozna miłość matki :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] złamie gada :diabloti: posiedzi kilka dni w komórce , bez jedzenia i wody , to od razu zmięknie :loveu: :multi: :evil_lol:[/quote] a możesz jej odemnie dorzucić jeszcze gruby łańcuch :loveu::diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:...Weszko ....masz big cyc :razz::razz:...imponujący ...ja to nawet karmiąc takich nie miałam :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czy siostra produkuje tylko dziewczynki w jednym wygladzie :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/quote] wygląd przetestowany wygląd dobry wygląd jeden :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wasiu a masz zdjęcie jak skaczesz :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']sutki i cycki , to jednak bliska rodzina :diabloti:[/quote] sutki może i bym przeżyła ale cycki do kolan nie dziękuje. Przykro mi synu na pierwszy obiad dostajesz schabowego :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']będzie miało to i dobre strony , nie będzie musiała wchodzić do szkoły , rzucisz mu cycka do klasy przez okno :diabloti:[/quote] boshe ja myślę tylko o sutkach a nie o całych cycusiach :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']możesz , możesz i dłużej :diabloti: będziesz wpadać do szkoły , na przerwy .. by Jasiek przekąsił co nie co[/quote] dłużej to nie bo jeszcze mi sutki wyciągnie :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
gratuluję i trzymam kciuki za owocne przełamanie strajku :cool3: -
witaj Hanno :loveu::cool3::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr jaka demoniczna karmiąca ciocia :cool1: bardzo fajnie wyglądasz. Faktycznie masz czym oddychać :loveu::cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] [B]a poza tym? :roll: Martwię się o ciebie coraz bardziej :shake:[/B][/quote] hahaha jakie to miłe, zamartwiasz się o swoją synową :evil_lol: dzizys laski ten foto-blożek zaczyna być bardzo pouczający: właśnie się dowiedziałam, że nie mogę karmić Jaśka cycem do jego 18 - a taka miałam nadzieję, że mam z głowy okrągłe kształty na jakis dłuższy czas :diabloti: pozdrawiam i za chwile czytam dalej - zmienie tylko miejsce i komputer :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] prowokujesz :shake: [quote name='Asiaczek']Hej, Matko Polko! Ja też bym ci ustąpiła miejsca w autobusie, metrze, tramwaju... Kobietom takim, jak Ty, sie ustępuje!:evil_lol: Pzdr.[/quote] no zaraz wsiadam do busa - zobaczymy czy Twoja słowa staną się ciałem :roll: szybka Szpilka - myślałam, że dziś nic nie robię tylko wstawiam zdjęcia a tu w biegu cały dzień :placz: - czemu słonia przypominam jak nie mam czasu siedzieć :roll: Szpilka [IMG]http://images50.fotosik.pl/206/a875c873743ac193.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maga100'][B]Boszszsz, jak ci zazdroszczę :shake:[/B] [B]Tobie się już udało wyhodować dodatkową parę rąk :shake:[/B] [B]A ja tak ich potrzebuję :placz: I nic, nie chcą wyrosnąć :placz:[/B] [B]PS a co się stało z twoją główką maleńką? :diabloti:[/B][/quote] jestem mutatntem :evil_lol: chodzi ci o tą główkę jak makówkę [IMG]http://images40.fotosik.pl/202/ebbc60f64e22e7ab.jpg[/IMG] jak widać TZ może mnie jednym ruchem jeszcze stale i wciąż pozbawić głowy :cool3:
-
[quote name='Maga100'][B]nie poddawaj się, walcz do końca! :diabloti:[/B][/quote] będę jak tommy lee jons w ściganym :diabloti: jeszcze raz Jasiek z bliska :lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/0976ee7f34355e79.jpg[/IMG]
-
na powitanie Jasiek z bliska :p [IMG]http://images50.fotosik.pl/206/f02f240659f8520c.jpg[/IMG]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:sama nie zjadłaś, drugiemu dałaś, sis nie poznaję Cię:diabloti::evil_lol: [/B][/I][/COLOR][/quote] ten drugi je za dwóch dzięki temu drugiemu nie przypominam już ziemskiej istoty więc chętnie podzielę się z monitorem :evil_lol: heloł sis :cool1: -
[quote name='Hanna R.']Jak tam, Matko Polko ?[/quote] dziękuję wspaniale :p witajcie mam przewidziane dziś kilka fotek psa - które i tak pójdą w zapomnienie i nikt ich nie zauważy ale cóż walczę nie poddaje się :diabloti: