Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'][B]bo ja jestem fantastic :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [B]a zresztą nie było mnie wtedy jeszcze nie świecie, w tym zamierzchłym 1984 :diabloti:[/B][/quote] a świstak siedzi i zawija w te sreberka :roll: Witaj Hanno Złoto Usta :p
  2. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:Jaśko w białym kołnierzyku i Tadzio przy szachach :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ależ oczywiście mój synek nie będzie biegał po drzewach jak mam niegdyś w wieku 4 lat będzie znać tabliczkę mnożenia tak jak tatuś :cool1: Pozdrawia Matka Polka :sg168: czy można mieć fioła na punkcie nienarodzonego dziecko?? własnego nienarodzonego dziecka??
  3. [quote name='Maga100'][B]Jest okrągły? :crazyeye:[/B][/quote] jak żuczek gnojownik :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] :stupid:[/quote] sis swędzi czoło :shake::razz: heloł kitty :cool3:
  4. [quote name='Maga100'][B]Debo droga, czy ty nie masz wrażenia, że my tylko ze sobą gadamy na co poniektórych wybranych galeriach? :roll::cool1: [/B] [/quote] hmmm i ja odniosłam takie wrażenie ale myślałam, że to moja teoria spisku albo inne zachwiania emocjonalne :diabloti: oczywiście możemy przestać tylko nie wiem czy ja potrafię nie odpowiedzieć na twoją zaczepkę słowną :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Maga ...Kuba ma jeszcze czas ...około 10 lat :mad: [[/B][/COLOR][/FONT]/quote] Ala przepraszam: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhahahahhaha Witaj Tadeuszu - bo nie Magdo W. z tobą nie gadam :diabloti:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie bój żaby :diabloti: ciocia Ala koffa Grosię :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ciocia Ala ma Grosie daleko jakby miała własną to by miała blisko :cool1:
  6. [quote name='Maga100'][B]i dlatego się uwypukli? :diabloti:[/B][/quote] już jest obłych kształtów :cool1:
  7. [quote name='Maga100'][B]nie rycz, mała, nie rycz[/B] [B]ja znam te wasze numery[/B] [B]twoje łzy kapią mi na koszulę[/B] [B]z napisem King Bruce Lee Karate Mistrz[/B][/quote] mmmmmmmmm szacun wyjechałaś mi tu tekstem mojego ulubionego rapera "pierwszy raper nie było jeszcze stringów" - Franka Kimono :cool1: druga płyta "Franek Kimono" 1984 r:cool1:
  8. [quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a7-1.jpg[/URL][/quote] oj czuję, że dziś Ala dopadnie Pana C. w celu jednym :evil_lol:
  9. [quote name='Maga100']1. [B]Tadzio nie będzie w żadnej piaskownicy, on w tym czasie bedzie grał w szachy :diabloti:[/B] [B]2. ja już liczę, ile to będzie z zasiłków :diabloti:[/B] [B]3. przesadziłaś ostatnio i teraz się podlizujesz? :diabloti:[/B] [B]Tadzio i tak będzie wolał mamusie swoją ukochaną i nigdy mnie nie opuści dla jakiejs zołzy [/B] [B]4. na pewno powiedziała "Ta starsza pani jest w ciąży", a ty to wyparłaś! :diabloti:[/B][/quote] 1. oczywiście a wieczorami będzie pisał wiersze :cool1: 2. ja przeliczam to na ziemniaki :p 3. młua :-o:-o co najwyżej kwiatki przesadzałam ale żeby sie odrazu za to podlizywać :shake: 4. nie ona mówiła do mnie a nie jakiejś starszej pani :hmmmm:
  10. [quote name='Maga100'][B]też mi nowość, phi. Że ryczysz, phi.[/B] [B]Podoba ci się w absynenctwie, co? :cool3: Życie - szczególnie to wieczorno-nocne - nabrało nowego wymiaru, nie? :cool3:[/B][/quote] ostatnio nie płaczę tylko się wnerwiam więc.............:placz: tak piątkowe i sobotnie wieczory oraz meliniarskie spotkania z ziomalami :razz: po spotkaniach jedno mnie cieszy JA NIE CIERPIĘ następnego dnia :p
  11. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a7-1.jpg[/url] takie fotki są zakazane jak widzę małe stopy to ryczę :shake::p a emotki przez przypadek mi się takie klikneły :roll:
  12. no nie mogę :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ala nie przesadzaj za długo już trzymasz moją dziewczynę :mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/352966/00000040.JPG[/URL] Wydaje mi się, że Domi to córka tatusia bardzo podobna :p czy wujek C. też niańczył czy tylko patrzył?
  14. hihihihih niezła z niej kruszyna :p
  15. [quote name='Maga100'][B]j[/B] [B]to samo, co mój plecak na aparat u ciebie :diabloti:[/B] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [B]ale za to ja robię CO CHCĘ :diabloti: Np. piję alkohol, pyszny alkohol :diabloti:[/B][/quote] ja też piję drinki BEZ ALKOHOLU - bo na co komu alkohol :placz::placz::placz::placz:
  16. [quote name='Maga100'][B]tak, razem ze mną z prawem dożywocia :diabloti:[/B] [B]ale WOSZEM to nie rozumiem :diabloti:[/B] [B]a poza tym ja już nie love ju cię, bo mnie wqu..wiasz :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [/quote] dzizys dom z tobą to marzenie moje jedyne największe :diabloti: też nie wiem o co mi z tą woszem chodziło :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  17. [quote name='Maga100'][B]taaak? a mnie się zdawało, że za każdym razem on jest mniejszy... :hmmmm:[/B] [B]Ale może to nie on się zmniejsza :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] albo ty powiększasz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  18. no nie mogę słodka strasznie :loveu::loveu::loveu::loveu::roll::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. hahahahahahaha ja na Twoim miejscu by, sie bała to spojrzenie mówi kobieto co ty tu robisz idx sobie JA ŚPIĘ
  20. [quote name='Maga100'] [B]wyryłam to sobie w kamieniu i ci to wrzucę do ogródka (balkonu...) w odpowiednim momencie... :diabloti:[/B][/quote] możesz liczyć licz na Mage :diabloti:
  21. [quote name='asher']J Byłam u fryzjera :multi: Drugi raz u tej samej dziewczyny i drugi raz jestem zadowolona :-o :multi:[/quote] daj fotkę ocenimy :cool1:
  22. [quote name='Maga100'][B]i tak będzie pikantnie Jak Tadeusz będzie walił po głowie Jana grzechotą A Jan nie będzie się bronił, bo jeszcze nie bedzie wiedział, że ma ręce [/B] [B]a jak nie wyjdzie za drugim razem, to wyjdzie za trzecim, albo czwartym... [/B][/quote] Jan się nie da skutecznie trenuje na mamie :diabloti: i potem będziemy w kurierze czy fakcie :żyja w nędzy ale maja po 15 na głowę :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]już mi się podoba wizja Tadzia i Jaśka w piaskownicy nawalanka łopatkami [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jośko będzie grzeczny w białym kołnierzyku w piaskownicy przesiadywać nie bedzie bo tam roi sie od bakterii :diabloti: [quote name='asher'] Ja będę tylko inspiracją. Już zaczynam słyszeć ten wzniosły poszum bocianich skrzydeł Dawaj, Dilerka!!! Chyba nie puścisz tego płazem???!!! Maga, tylko dajcie znać wcześniej, żebyśmy mogły porobić zakłady! [/quote] 1. się Asherka rozmarzyła :diabloti: 2. Dilerka niczego nie puści płazem - bo jest szansa, że tego nie zauważy i mi się upiecze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 3. o kolejna do mojego źródełka dochodów - a kysz :diabloti: [quote name='malawaszka']a obok piaskownicy Debe i Magda wydrapujące sobie oczy bo Tadzio za mocno uderzył łopatką, a Jasiek sypnał piaskiem :evil_lol: aaahahahha wyję ze śmiechu :roflt: to coś Ty na tych jazdach do Afryki wyjechała? [/quote] 1. ja mojej teściowej ukochanej nawet kwiatkiem nie tkne - ona ma zawsze racje ona ona jedyna :diabloti: 2. :roflt::roflt::roflt::roflt: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] buhahahaha :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ło matko a tej co znowu [quote name='asher']Tez wyję! Tak, tak... Nie chciałam tak od razu pisać, żebyście się nie poczuły gorsze, czy coś, ale tak naprawdę to robię licencję pilota :cool1: Ech, jakaś ty przyziemna, Waszko :shake: Ja metaforycznie słyszę, uszami wyobraźni :loveu::loveu::loveu:[/quote] 1. czy budzi sie w tobie wilkołak skoro tak wyjesz :diabloti: 2. fiu fiu i gdzie się wypilotujesz jak już nie będziesz miała z kim tu gadać -podpisano my gorsze :diabloti::evil_lol: 3. już po wiośnie a ty masz zielono w głowie :roll::lol: Jak niektóre z was wiedzą mieszkam teraz na późnych Bielanach :cool1: myslałam, że jest tu sama hołota a tu młoda dresiara ustąpiła mi dzis miejsca w autobusie i słodkim tonem przemówiła do swojego chłopaka : 'ta pani jest w ciąży" hmmm jestem panią! tak naprawdę uratowała mi życie bo mój syn jedyny najkochańszy chciał chyba dziś wyjść w tym samym czasie brzuchem i plecami - tAk wyskoczyć z tortu ale w poziomie- generalnie myślałam, że umieram :diabloti: Oczywiście nie wyszła mu sztuczka sprzedał za karę matce kopniaka w brzuch - i poszedł spać - a nie mówiłam, ze to sama słodycz :loveu: - i właśnie nastąpiła ta chwila zapawiłam się cała od klawiatury po kapcie :diabloti:
  23. [quote name='Maga100'] [B]przestaję cię rozumieć, Dominiko, i jestem tym zmartwiona:shake:[/B][/quote] to mój lisi skrót postaram sie poprawić :lol:
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czy dla mnie też się miejsce znajdzie?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a i owszem mam weeeeeeeeeeeeeelki narożnik :diabloti: Ala cupaj cupaj tylko coś cię nie widzę :diabloti:
×
×
  • Create New...