-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
witaj kobieto z wypchanym brzuchem :cool1:
-
[quote name='malawaszka']ożesz o tym nie słyszałam [/quote] musisz się Wasiu wiele nauczyć :cool1::evil_lol: [quote name='clockwork'] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/104/2adb460e57236ac6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote][CENTER] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
-
[quote name='Maga100'] [B]Ćwiczenia są super, już drugi raz dzisiaj śpi i to po ok. pół godziny. Aż nie wiem co zrobić z wolnym czasem :crazyeye:[/B] [/quote] moim zdaniem Tadeusz jest rekinem i popada w pewnych pozycjach w letarg :diabloti: nie ma ciebie to znaczy ze cała dg dla mnie :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ja najpierw robiłam danie[/B] [B]a potem prasowałam :angryy: stadio jakichś małych ubranek :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]no i widze, że się nie pochwaliłaś jaka z ciebie dobrza zona, nie liczyłam, że zrobisz je u mnie i zawieziesz do siebie ale miałam nadzieję na jakieś zdjęcie. Bo nie chce nic mówić ale Magda W. odnalazła swoje powołanie :cool1: dania na patelnie to tylko przykrywka :cool1:[/COLOR][/B] [B]hahha, jasne, żyć beze mnie nie możesz i gdyby nie ja, to mózg by ci usechł jak śliweczka :diabloti: Poza tym mój syn uważa cię za drugą matkę :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]tak jest o niepokojące, że uśmiecha się do mnie i mówi mamo - fakt :evil_lol: to juz wiem czemu nie moge dogonić twojej sliwki - rozpraszasz mnie [/COLOR][/B]:diabloti: [B]Toteż dzisiaj długo musiałam odkażać Tadeusza :cool1: Orzechami i czystą gąbeczką :diabloti:[/B][/quote] a goraca woda i piec. Ach piec to na choroby :diabloti: [quote name='malawaszka'][B]hahahaha a mnie się dzisiaj sniło że Debe mieszka też w pierdach tylko odrobinkę bliżej stolycy i w blokach i jakiś dziwny ten blok był... [/B]:hmmmm: zapomniałam szczegółów ale coś tam było dziwnego - [B]a Maga mieszkałaś w tym domu co się buduje obok Ciebie[/B] :evil_lol:[/quote] Leo why ty mnie tak nienawidzisz nie dość, że w Pierdach, nie dość, że przy pierwszej matce Tadeusza to jeszcze w BLokACH!!!!! Ja widziałam jak Magda z zazdrościa patrzyła na owo powstający dom, dom przypominajace salon samochodowy :diabloti: [quote name='Maga100'][B]hahah, Waszko, ja widzę, że my ci się śnimy :evil_lol: To jest ZNAK :diabloti:[/B] [B]I tak, przyznam, że ja ciagle jestem w jej dziwnym bloku (guzik od windy tam nie działa :cool1:), albo ona jest u wrót mej furtki :diabloti:[/B] [B]I nawet pokój dla syna będzie urządzać tak jak ja :cool1:[/B][/quote] niestety musze sie zgodzic z pierwszą matką :shake::evil_lol: to znak :p guzik nie działa bo od tego szorowania podłóg, butelek i Tadeusza pozdzierałaś sobie linie papilarne a u mnie winda jak w apartamencie a ODCISK :diabloti: tak uzgodniłysmy z Magdą W. pierwsza matką Tadeusza, że żeby chłopcy, którzy będą braćmi nie czuli sie samotni całe miszkania urządzamy na ta samą modłę. Zaczynamy od dziecięcych pokoi :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] to znak ze Waszka jedzie ze mną do Warszawy :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a Ty jedziesz i jedziesz i dojechac do mnie nie możesz sis :shake::evil_lol: [quote name='agbar']Ja tam zadnych znakow nie widze...[B]ja jestem normalna[/B]:cool1:[/quote] hm tego bym tak nie nazwała :evil_lol: Wtajcie, dzs bylismy na krwi i na siku a potem spalismy i właśnie się obudzilismy i w ogóle jest extra :diabloti:
-
[quote name='Vectra']pozwalasz psu być blisko dziecka ? przecież pies to miliony chorób , bakterii , pcheł .. dzwonie do opieki społecznej :diabloti:[/quote] też tak uważam a że mój pies ma sierść jak pers więc Tadeusz jest teraz kupą :diabloti: bakterii :evil_lol:
-
boshe miałam nadzieję, że się juz wyszalałaś na dg i będę mogła ja sobie poszperać - odpalam kompa i........................TY :diabloti: u mnie może być syf - JA NIE MAM JESZCZE DZIECKA moje maleństwo jest po sterylnej stronie macicy :diabloti: A TY jesteś wyrodną matka powinnaś szybko jak błyskawica, jak mr masyl:evil_lol:, czy inny pan proper wpaść i zrobić błysk a następnie wprowadzić syna :shake::cool1: witajcie, jeszcze raz ją Magdę W. zobacze w tym tygodniu skaczę z okna na lodzie (loggie) :evil_lol:
-
czy zapytałaś o dywany Słońce Adriatyku :cool1: Jak Geniusz Tadeusz :p
-
[quote name='malawaszka']byle przegotowaną :p[/quote] będzie przegotowana, odstana i znowu przegotowana :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
gratulujemy sukcesów ringowych :multi: no i mam nadzieję, że niedługo będziemy gratulować sukcesów miłosnych don juana Frania :diabloti: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahaha....new look:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak z żurnala :cool3: [quote name='Maga100'][B]tak :loveu: Cchciałabym tylko, żebyś załatwiła wyprowadzkę R, bo on będzie tylko wszystkich drażnił :diabloti:[/B] [B]Tadeusz też przywiezie swoją kupę :diabloti:[/B][/quote] On jako jedyny może nam gotować bo ja nie zamierzam a i tobie chyba daleko do garów :evil_lol: a dla Tadeusza przygotowaliśmy miejsce do przebrań na naszej lodzi :diabloti: stoi komoda pięknie pomalowana jest git :diabloti:
-
ja narazie przypominam apetyczna foczkę :cool1: nie wiem co w tym śmiesznego u nas w domu będę parowała, orzechowała podłogi a Jan będzie mieć pupsko myte krystalicznie czyta wodą z gór :cool1:
-
[quote name='Maga100'][B]czyli jakoś dałaś radę, biedulko? :shake:Juz więcej ci tego nie zrobię :shake:[/B] [B]jechałaś się powiesić na suchej gałęzi? :evil_lol:[/B][/quote] czyli jutro przyjeżdżasz z całym majdanem i zamieszkujesz u mienia :cool1: ano jechałam ale dostałam smsa od ciebie o tersci kocham i sie w końcu nie powiesiłam dam ci jeszcze jedną szanse :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zabrał ...nawet chciał nauczyć Grosię aportować ....ale nie umiała załapać o so cho :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :shake: albo z niego kiepski nauczyciel albo z Grosi kipski uczeń :razz:
-
mam mam i to polakierowane piękne z połyskiem :evil_lol: Uśmiech kuszący a brzuch sterczący - tak własnie wyglądam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]A wiecie ze Klocuś sprawdza w wózku jak Grosia płaka i pilnuje wózka :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a zabrał Grosie na spacer tym wózkiem, żeby ciężko styrana mama mogła odpocząć :razz::cool3::p
-
[quote name='Maga100'] [B]i dlatego te książki są u ciebie, bo ich POTRZEBUJESZ :diabloti:[/B] [B]Ja nie. Tadeusz jest geniuszem z genów :p[/B][/quote] genialnie to naśladuje wieloryba :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tysz widzem Ciebie[/B][/COLOR][/FONT] :grins:[/quote] mnie :cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaje2bisty filmik....gdzie ty to wszystko wyszukujesz:evil_lol: Aaa tak w ogóle to Dobry Den:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak to gdzie w sieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobry wieczór Dziś dzień bez Magdy W. ale nie stracony :evil_lol: Ostatni raz byłam dziś u dentysty (jakoś przed ciążą miałam błyski zdrowe a w trakcie chyba mi TZ cukierki do nich przylepiał bo sie biedactwa troszke pochorowały). Z tej podniety, że idę do pani dr. wystroiłam się jak szczur na otwarcie kanału. kurtka nie dopinajaca sie na brzuchu, szalik i.................smycz na szyji więcząca strój! Zupełnie zdziwona patrzyłam na ludzi, którzy patrzyli na mnie po czym pod koniec trasy zrorientowałam się, że oznajmiam wszem i wobec iż jestem dumna posiadaczka czoronoga! Dramat! A potem było jescze weselej ale nawet nie chce mi sie pisać :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]Jeżeli myślisz, że ja przedtem siedziałam obłożona poradnikami i gazetami dla młodych mamuniek, to znaczy, ze w ogóle, w ogóle mnie nie znasz :diabloti:[/B][/quote] ta jasne a od kogo mam książki: geniusz w miesiąc, naucz dziecko siadać, co zrobić jak nie śpi, najlepszy przyjaciel matki karny jeżyk :cool3::diabloti: powiem tak biblioteka narodowa przy Magdy W. zbiorach świeci pustkami hahahha witam cie o moja kochana :diabloti:
-
houk sis xero ależ masz ładne nowe psy :cool3::eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]ty w ogóle żyjesz? :diabloti:[/B] [B]jakoś rzadko cię ostatnio widuję, w ogóle nie codziennie :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]Niebawem Tadeusz nie bedzie wiedział, kto jest jego matką, jedyna i ukochaną [/B][/quote] i już tęsknisz - cóż było to do przewidzenia :p mam dziwne uczucie zamykam oczy i widze ciebie budzę się rano i widze ciebie. Czy ty mnie prześladujesz :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']aahahaahha padłam!!!! masakraaaaaa :crazyeye: :evil_lol: i ta muza :crazyeye:[/quote] z mojej perspektywy aż tak strasznie to nie wygląda - ale ja mam tylko jedno a pani dwa pasożyty i myślę, że te dwa stwory tak ze sobą gadają :evil_lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=VqVAFh3Sx9U&feature=player_embedded]YouTube - Rozmowy bobasów w brzuchu matki[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
niezłe kocurrrry miauu :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']no to imprezka :drinking:[/quote] na Ciebie zawsze można liczyć moja droga :diabloti: to i ja sie do imprezki dołączam :eating::eating::eating: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]właśnie :diabloti:[/B] [B]a ja posłuchałam Dominiki :mad:[/B][/quote] tak i koklusz i trzęsienia ziemi to też moja wina :cool1: polecam film dla niezdecydowanych [url=http://kobietawciazy.blox.pl/2007/04/26-tc-PEPEK-SWIATA-jest-wlasnie-TU.html]26 t.c. PĘPEK ŚWIATA jest właśnie TU[/url]
-
[quote name='malawaszka']bo Ty będziesz mogła tą emeryturę?[/quote] czyniać w zasadzie już czynia drukuje kase na gruba skale :cool3: