Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Mam to samo. Bonus bardzo chorował, ale walczyłam o niego jak lwica:-( A mówi się, że czas leczy rany. Może tylko przyklepuje, ale nie leczy.
  2. To ja się tu pochwalę ze łzami w oczach moim nieżyjącym już od dwóch lat Grzybciem Bonusiem. Nie tolerował żadnego psa (oprócz Amigi oczywiście, przed którą miał od początku wielki respekt). Ale jak mu się moja tymczasowiczka władowała do legowiska, to sztywniał i nic nie mówił :-) A moja Amiga to chyba też juz Podgrzybek, bo ma 11 lat ? Cho mnie się wydaje,że ona calkiem żwawa jeszcze jest (melduję posłusznie, że już jest porządnie ostrzyżona, więc nie wygląda już tak nieporządnie)
  3. Nic nie wiem na temat telefonów, więc pewnie nikt nie dzwonił :-(
  4. Kurcze, a tu taki zastój w adopcjach :-(
  5. [quote name='Mattilu']Zyczylabym wszystkim ludziom zrozumienia, ze to nie one nam cos zawdzieczaja, tylko my zawdzieczamy im.[/QUOTE] Święte słowa. Bo co byśmy bez tych wiernych, wpatrzonych w nas oczu zrobili, bez bezwarunkowej miłości jaką nas obdarzają, bez tego ciepełka przytulonego ciałka, bez ruchu, który nam zapewniają. No w ogóle bez nich:-)
  6. [quote name='Nutusia']O, to, to właśnie! Ja po Beci też wszystkie czipuję na siebie :) Ciekawe kiedy się w bazie w głowę podrapią ze zdziwienia ile można mieć psów ;) Ktoś sobie musi naprawdę ZASŁUŻYĆ, żebym na niego przepisała psa w bazie danych! Nasza lecznica nie czipuje za darmo, ale umówmy się - 30-40 zł warto zapłacić za spokój duszy i sumienia...[/QUOTE] Ja w bazie danych u moich wetek też wyglądam na to, że nazywam się Violetta Villas.:-)
  7. No bo Fenomen to jest fenomen po prostu:-) To ja już sobie wyobrażam, że jak wrócę z urlopu i odwiedzę Fenomenka i stadko, to Fenuś się razem z pozostałymi załapie na ciasteczka wątróbkowe :-)
  8. [quote name='Rudzia-Bianca']Amiga zobacz tu [URL]http://psiewedrowki.pl/znajdz-fotografa/[/URL] a jak dałybyście radę przyjechać do Myślenic, to może nie tak profesjonalne ale chyba tez niezłe zdjęcia mogę spróbować zrobić tylko musiałybyśmy się zgrać z terminem .[/QUOTE] My będziemy przez prawie cały lipiec na działce w Dobczycach, a to już rzut beretem do Myślenic :-)
  9. To czekamy jutro na wynik ważenia. To cudownie, że Grzybek zabrał się tak na dobre za jedzonko. Tylko patrzeć, a będzie sam śmigac na spacerkach i biegać za młódkami:-)
  10. Kurcze, to może by mojej Nurii też takie zdjęcia zrobić. Bo już równo rok temu Nusia u mnie nastała jako tymczasowiczka i mimo wielu ogłoszeń też nie było ani jednego,ani nawet pół tel. o nią :-(
  11. [quote name='Rudzia-Bianca'] Amiga nawet pół telefonu nie było :( może z nowymi zdjęciami będzie lepiej . [/QUOTE] Te zdjecia są super! Wzrok Amber mówi - pokochaj mnie, weź mnie :-)
  12. Pół kilo wołowinki zjadł na raz?? Bogowie, gdzie to się pomieścilo w tym chudzieńkim brzusiu? Fenuś - nie kombinuj z tabletkami, bo przy takiej uwaznej opiece żaden numerek Ci nie przejdzie:-)
  13. Czy z ogłoszeń nie było żadnego telefonu?
  14. Ależ ona jest śliczna. Zupełnie inna niż jej rodzeństwo - Kropek i Dalia
  15. No to superowe wieści, że Grzybek szama i że przez niego już tak nie przelatuje HURRAAAAAA
  16. Dzięki za odwiedzanie i dzięki za kciuki:-)
  17. Jestem świadoma, ale też że z drugiej strony Warszawy jest duuuuuuuuuuuuże
  18. Dlaczego akurat Radom?Czyżbyś miała jakiś super dom w Radomiu na widoku?
  19. Jasssne, bo dla AMIGI to rzut beretem :-)
  20. Był jeden tel. o Korę. Ale pani z Zawiercia, w domu półtoraroczne dziecko i drugie trochę starsze. Pani nie ma możliwości przyjechać żeby poznac Korunię :-(
  21. Ciekawe co powie Córcia, jak już potrafi to przeczytać :-)
  22. A już szczytem marzeń byłby cudowny Nutusiowy dom niedaleko cudownego Nutusiowego Doktora :-)
  23. Hmmmmmmmmm, wolałabym ją mieć "na oku". Tu są panie rehabilitantki, które ja znają praktycznie od opuszczenia schronu
  24. Przyszedł mi jakiś jeden link aktywacyjny, ale po kliknięciu mi naoisalo, że albo link jest błędny, albo już aktywowany. Non capisco
×
×
  • Create New...