Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. to bądź tak miła i wyhoduj te mixy dla mnie :lol: - ja tam nie jestem ortodoksyjna i nie muszę mieć banknotów "z papierami."..:evil_lol:
  2. [quote name='Kasie'] A z ta miska i Drachmą... Bo ona woli naie patrzeć na to czym ja karmisz. :evil_lol:quote] jasne, Kasia - dzięki za pozytywne motywowanie :diabloti:
  3. a jak długi jest czas oczekiwania na w/w efekt? - bo rozumiesz, jak założę szkółkę tych banknotów - i wszystkie jakie mam, w rządkach na półeczkach poukładam - a im się nie zachce powiększyć populacji w szybkim tempie ? :-( to wyląduję pod kościołem jak dziad proszalny :-( - wylizując z tych nierozmnożonych banknotów ambrę, chilli i różne inne świństwa :placz:
  4. Mariola! - a z banknotami to tak jak z małżami ? też wystarczy je prozakiem posypać i odłożyć na półce?
  5. [quote name='Kasie']Kinga, a gdzieś Ty dzisiaj? Linkus taki madry, trzeba się pozachwycać... . :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no wiem przecie - byle przygłupa bym Ci nie wiozła :shake: - ja mam do czynienia TYLKO I WYŁĄCZNIE z mądrymi psami :lol: ( no... czasem mądrymi inaczej :evil_lol: - ale co będę pluła we własne gniazdo...:oops: ) te miski wędrujące do psa... skad ja to znam :hmmmm: no chyba z własnej kuchni :p ja to moze nie podjeżdżam miską do psiego nosa - bo musiałabym trzema miskami pod trzy nosy :evil_lol: - ale za to codziennie jak kretynka staję przed patrzącą z wyrzutem Drachmą, zginam się w pół i macham jej ręką w geście zapraszającym w kierunku miski, mówiąc słodko i zachęcająco: -Proszę, podałam... - na co moja Drachma patrzy na mnie jak na kretynkę i - zamyka oczy :niewiem:
  6. nooo, nie wiem, Camara, czy Ci ten zad Lincolna jednak przypadnie w udziale :shake: właśnie mój TZ zgłosił akces do Głównej Nagrody, oświadczając Wszem i wobec, że to on-on-on jest najbardziej zasłużony, gdyż: 1. wiózł Lincolna przez całą Polskę 2. zmienił mu pierwszy i najważniejszy opatrunek - pod Łodzią, na stacji benzynowej no widzisz - no widzisz - już się bić o niego zaczynają :multi: ( że się nie wyrażę: dzielą skórę na niedźwiedziu...:cool3: )
  7. to moze ja sie zadowolę umową adopcyjną wypisaną ...na mnie :oops: oraz kwitkiem, ze sobie Linkiego kupiłam...:p ...za całe 30zł 50 gr :evil_lol:
  8. a ja tak sobie myślę, ze najbardziej zasłuzone dla sprawy są: Kasie i Camara :multi: :multi: :multi: dostaniecie Lincolna ex aequo - do podziału po pół tygodnia dla każdej :p .... czy komisja przyznała nagrodę jednomyślnie? :roll:
  9. ba! i prawdopodobnie spadnie na cztery łapy ! a ja dzis Panu-Doktorowi-W-Schronie powiedziałam, ze Linkuś jest po siedmiu operacjach pod narkozą i najprawdopodobniej będzie jednak żył...:p
  10. ...a mnie się marzy, ze któregoś dnia ktoś tak po prostu do mnie zadzwoni czy napisze... ze chce Foresta a ja będę wiedziała, ze to ten najlepszy na swiecie dom ;) ...marzenia czasem się spełniają, prawda?
  11. Camarciu kochana - obiecuję solennie, ze następnego psa przywiozę Wam zdrowego - dużego, ale zdrowego :eviltong:
  12. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: aaaaaaa - zobaczyłam miliony złowrogich wyliczeń :shake: - drogi ten Linki jak cholera :razz: w jednym miałam rację - pierwszy ( i oby ostatni) tysiąc miniemy jak nic... nawet nie zauważywszy :mad:
  13. o! :evil_lol: jak się Kasia tym faktem zdziwiła...:crazyeye: Kasia - bo ty dalej nic a nic o tej łapie nie piszesz :shake: - natomiast podejrzanie dużo o pieniądzach...:-(
  14. jasne, a jutro rano jeszcze napisze, ze warczą :p
  15. no i kanwie Linkolnowej łapy niechybnie dochodzimy do następujących wniosków: ślimaki rozmnażają się przez prozac :p Camara wyleci z pracy za kłapanie przez telefon całymi godzinami :talker: Mariola postępuje nieładnie opisując w szczegółach swoje pół lodówki :shake: a o Lincolnie nadal nie wiemy nic nowego :niewiem:
  16. Ponieważ kudłate rudo-białe wychodzi na prostą :lol: , dla odmiany rozglądam się za kudłatym czarnym :p . wiem, ze u Linkiego na wątku bywa sporo osób, więc gościnnie skorzystam i podkleję watek - SZUKAM NIUFA DO DOBREGO DOMU ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31749
  17. Mariola - jak się spotkacie z Kasią w hotelu - to Ty ją zagaduj o psach, zeby uśpić jej czujność, i bacznie, nieustająco obserwuj jej reakcje. Miła długowłosa blondynka - pod tym coś się na pewno musi kryć...:diabloti:
  18. bo wiesz, Mariola, a moze z tą Kasią jest coś nie tak? :niewiem: przecież jej nawet psy przez okno w łazience uciekają - gruby Aszot i kulawy Linki :shake: moze trzeba jej się przyjrzeć dokładnie? :razz:
  19. no przecież sama pisze, ze jej się rozpierzchły na wszystkie strony :-( siedzi bidulka sama i nie ma co ze sobą zrobić :oops: to niech chociaż rachunek sumienia co do Lincona przeprowadzi...
  20. hmmmm, bo coś czuję, ze joaaa podejrzewa, ze Lincoln to właściwie nie istnieje od jakiegoś już czasu... :placz: a spółka Kasie-Camara postanowiła podzielić się łupami po denacie :diabloti: ( jakby co - ja się z nimi nie znam :shake: ) Kasia - z Tobą to trzeba tak postępować , jak z talibami; jak puszczali w telewizji Ben Ladena - to z jakimś aktualnym gadzetem, ze niby wciąż żyje upasłaś, pobrudziłaś, zaniedbałaś psa -trudno :-( prosimy o zdjęcie z pierwszą stroną najświeższej gazety :diabloti:
  21. Mariola, a mozesz być w związku z tym moją dobrą koleżanką? Moją BARDZO DOBRĄ koleżanką? :p
  22. he he my tu gadu-gadu - a Mariola w tym czasie zarabia duze pieniądze :loveu: Mariola - Ty tak zawsze o 14.00 dysponujesz taką kwotą do wydania ?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  23. NIE :shake: czerwona :oops: ale za to jak sobie wyobrażę dwie blondynki :evil_lol: : - jedną, która upchnęła dwa wielkie kaukazy do seicento - i drugą, która hamuje, nie mając hamulców pod nogami... to...:roflt: :roflt: :roflt:
  24. aaaaa :eek2: :eek2: :eek2: POD Aszotem i Linkim czy NA nich???? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
×
×
  • Create New...