Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. doddy weź mnie nie załamuj :-( niemcy sa niejako poza mną - Hipa została zauważona na stronie schronu, z tego, co wiem, to klamka już zapadła, dzwoniłam rozmawiałam z kierowniczką jeśli mogę cokolwiek zrobić w tej materii - to przekażę, że gdyby były z Hipą jakiekolwiek problemy, to na pewno babka z Polski od bullów, czyli Ty - przyjmie ją do siebie z pocałowaniem ręki postaram się w miarę możliwości miec o niej w miarę aktualne informacje
  2. jedzie do domu tymczasowego, gdzie juz były "moje" psy - więc na swój sposób przecwiczone doddy - ale ja nic nie wiedziałam, że myślałaś na jej temat :shake: - krązyłyśmy raczej wokół Bastera natomiast widziałam ich duze zdjecia w lokalnej gazecie 2 dni temu - jako psów do adopcji - i widywałam juz nieraz w schronie ludzi, którzy po tego typu psy przychodzili :cool3: dla takich psów pójść do nie-wiadomo-kogo to jest tylko kwestia czasu więc na przyszłośc też bardzo, bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, czy jest jakakolwiek szansa na wyrwanie psa ze schronu, bo w przeciwnym razie - nie mam mocy prawnej rezerwowania go w schronie, a kryteria wydawania psów przez personel są rózne
  3. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakbyś zobaczyła blondynkę na obcasach wchodzacą po drabinie do własnego domu, też byś szczekała... :diabloti:
  4. Hipa dzis już wyrusza w podróż :lol: tamże :lol:
  5. [quote name='joaaa'] A jak podchodzi i dotyka sama, to bardzo dużo. A reszta, to kwestia czasu i ćwiczeń.[/quote] eee tam :shake: ja na mojej Tajdze poległam :shake: ona dostaje histerii na widok obcych - i juz chyba dożywotnio tak będzie :shake: podchodzi - dotyka nosem - i się roooozdzieeeraaaa, że hej :mad: - na nią nie moze nikt spojrzeć nawet, bo wpada w panikę i drze mordę przy czym domownicy są ok :p - ale tylko domownicy :-( ( Tajga pierwsze 1,5 roku zycia spędziła w szacownym koszalinskim schronie - precyzując) [B]joaaa[/B] - jak się już uporasz z Zuzą i Hanką - zaproszę Cię do mnie :diabloti: - z dowozem, odwozem, wiktem i opierunkiem :lol:
  6. [quote name='Zuza35']Ona nie jest świrem:mad: Wypraszam sobie takie obrażanie tej idiotki :D Ona ma po prostu strachy :( :multi:[/quote] ja to o mojej Tajdze mówię po prostu: normalna inaczej... :p ale za to jaki zaszczyt być w Klubie Posiadaczy Psów Trochę Innych... :eviltong: czekam niecierpliwie na wizję lokalną joaaa - zdaje się, ze z Feniksem miała podobną jazdę - prawda joaaa? :p
  7. [quote name='PaulinaT']Ech to tak już jest... ale potem jak sie ruszy to hurtem, zobaczysz :razz:[/quote] dzięki za silną motywację :lol: ...no to komu hurtem? - jak w czerwcu? przy hurtowym zamówieniu dowóz...:cool3: - no, niech starcę: gratis :razz:
  8. [B]joaaa [/B]- kochana - dziękuję Ci bardzo za szybką reakcję :loveu: ...szkoda by było, zeby Hanka została świrem na całe życie :razz:
  9. ślicznie się czyta Kasia te Twoje opowieści ;) ...gdyby jeszcze nie ten smutek, który im towarzyszy w tle... :shake:
  10. eee tam :oops: on mi się sam zrymował :oops: bo mam doła :-( - bo mi żaden pies nie schodzi :shake: ze schronu - a jak schodzi, to za tydzień - dwa wraca :placz: już nie wiem,. w którego psa ręce włożyć :niewiem: - czy w tego mojego ukochanego Foresta - czy w 10-letnią dalmatynkę, oddaną tydzień temu - czy w przemiłą sukę, która siedzi juz ponad 4 lata - czy w Gafę, czy w malutką, niespełna roczną psinkę z nużycą... no ile tych rąk trzeba by mieć? ile?
  11. oj Paulina :-( zaglądam do Szarika cały czas - i widzę, ze w sprawach adopcyjnych odnosisz podobnie brawurowe sukcesy, jak ja z Forestem :shake:
  12. [B]domku - który na jesienne chłody chcesz przygarnąć psią biedę...[/B] [B]domku - który wypatrujesz psa w potrzebie...[/B] [B]domku - choćbyś był nie-wiem-jak-z-daleka...[/B] [B]zgłoś się...[/B] [B]ten pies czeka[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/260/forest5fru3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img141.imageshack.us/img141/260/forest5fru3.jpg"][/URL]
  13. [quote name='sic!']Kurde nie rozumiem: [URL]http://www.nohau.pl/public/adopcje/[/URL] tu jest napisane , że Hipa w nowym domu??a to chyba ta sama, bo na zdjęciu widzę kawałek nogi Bastera [B]Kinga[/B] kiedy Ty robiłas te zdjęcia?? ktoś ją wziął czy to jest inna a mi się pomieszało??? podajcie mi jakieś info proszę![/quote] 1. nikt jej jeszcze nie wziął - to wiadomości sprzed pół godziny 2. ja robiłam zdjęcia ok.tydz. temu - ale tamto - to nie jest moje 3. ale Hipa - to chyba ta sama na zdjęciu - porównywałam ze swoim zdjęciem jej umaszczenie 4. jeśli masz możliwośc - sprostuj proszę na forum ten jej przedwczesny wyjazd do domu ;)
  14. no to trzymajcie się z Aszotem - starczy już tych komplikacji medycznych u Was... :cool3:
  15. no i co - piszczały, skakały, jak wróciłaś - co niektóre przykurzone... ale przecież nie piszczą trzeci dzień z rzędu? - prosimy o odświezenie relacji... :mad:
  16. no widzisz, musisz sprzedać samochód, zeby mu życia nie utrudniać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='doddy']Hodowla znana. Tylko potrzebne mi jest data urodzenia i dokładne imię rodowodowe psa i rodziców. ;)[/quote] proszę bardzo - info o [B]amstaffie z Koszalina[/B]: [B]BASTER Ka-Ju-Pa ur. 25.11.1999[/B] [B]matka: ABISYNKA znad Błędna[/B] [B]ojciec: MEDAR Tabacora[/B]
  18. Forest ciągle jest w schronisku. Pół godziny temu ciągle był. I bez większych perspektyw na zmianę tegoż stanu :shake:
  19. no, to od razu wątek odżyje :p ...Kasiu, myślałam, że z tych Mikołajek to wrócisz np. przez Koszalin - podrzuciłabym Ci jakieś małe, niekłopotliwe zwierzątko... :diabloti:
  20. [quote name='doddy']kinga a z jakiej hodowli jest ten ast? Może hodowca go będzie chciał?[/quote] [B]doddy,[/B] [B]ast[/B] jest podług papierów: [B]Baster Ka-Ju-Pa, [/B]hodowca: Andrzej Rutkowski, Gąsierzyn - pies ur. w 2000 r. [B]bullka Hipa [/B]jest bezpapierowa, tez ur. w 2000r. jak pisałam - łagodne do ludzi, ostre do psów doddy - mówi Ci cos ta hodowla?
  21. [B]KOSZALIN[/B] - pojawiły się dwa, oddane z tego samego domu ( właściciel wyjechał za granicę, a matka nie radziła sobie z potworami :p ) [B]Amstaff [/B]- 6 lat, rodowodowy ( oddany z rodowodem) - do ludzi w porządku, do psów- ostry: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/82/ast1li9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8632/ast2mh1.jpg[/IMG][/URL] i [B]bullka - [/B]też w podobnym wieku, też do ludzi przyjazna, do psów- ostra: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9959/bullka1ap5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/7788/bullka2wt4.jpg[/IMG][/URL]
  22. Wandziu, wielkie dzięki za pomoc ;) podaj mi na pw adres mailowy, to wyslę Ci zdjecia, opis i namiary - bo Forest to mój ukochany schroniskowy pies, który niezmiernie potrzebuje człowieka - straszny przytulak...:-(
  23. he he tłumaczenie się jest ponoc przyznawaniem się do winy...:evil_lol: - a miski specjalnie tylko kawałeczek na zdjęciu, żeby nie było widać zawartości - bo może tam tyko atrapa karmy leży? :niewiem:
  24. [quote name='Kasie'] A tak wygląda "postawa zamknięta" głodzonego psa na jedzenie: o Matko jaki on cudny - jak lew :lol:
  25. Kasiu? :shake: ...a dziś to nic o Lincolnie nie będzie? :shake:
×
×
  • Create New...