-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Kasia - aaale uczta z tymi zdjęciami ! :loveu: :loveu: :loveu: z psami to Ty się nieźle urządziłaś - widać, ześ estetka no bo tu ludzie mają na forum albo: - monotematycznie, jednorasowo, jednakowo - jak choćby Camara na przykład :p - gdzie nie spojrzy, tam wszędzie białe podhalany - nuuuda albo: - towarzystwo od sasa od lasa - jak na przykład ja :oops: - a że każde z innej parafii, to nawet zdjęcia w kupie nie można zrobic, bo za duzy chaos byłby na tym zdjęciu za to u Ciebie - ach.....:loveu: hodowle niech się przy Twoim inwentarzu chowają :diabloti:
-
zawsze takie zdjęcia oglądam ze sciśniętym sercem bo ja ze schronu pamiętam TYLKO apatyczną, przesmutną Belkę, najczęściej nie podchodzacą w ogóle do krat a Belka niech dzwoni do mnie :lol: - bardzo mi będzie miło - tylko może nie w godzinach pracy... :p bo ostatnio zadzwoniła do mnie znajoma, która ma innego koszalinskiego psa na tymczasie, i z psem tym właśnie była w lesie na spacerze. Po czym usłyszałam w słuchawce: "Porozmawiaj teraz z Dragonem - Dragonku, chodź, ciocia Kinga chce z tobą rozmawiać przez telefon!" :oops: :oops: :oops: no i musiałam gęsto się tłumaczyć, ze siedzę w pracy w pokoju z otwartymi drzwiami, wokół mnóstwo ludzi, i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na konwersacje z Dragonkiem, który dodatkowo nie za dobrze słyszy...:lol:
-
[quote name='mar.gajko']Umarł kto? Te, w tej Nadrenii i w tym Krakowie. Czego tu tak cicho????? . Nooo, ja od rana pałam dziką chęcia porozmawiania sobie w dobrym towarzystwie lincolnowym, i tylko czekam na te zdjęcia, co je Kasia ma zrobić i wstawić, a o które nie moze się doprosić joaaa - bo inaczej dostaniemy bana za offowe paplanie o ślimakach, pieniądzach tudzież broni ( a mnie zwłaszcza intryguje ta na literę jot:lol: , którą az musiałam sobie sprawdzić w googlach, co to jest...:oops: ) więc Kasia - wstawiaj tego Lincolna czem prędzej - bo muszę podtrzymać ścisły kontakt z Mariolą, która takie duze pieniądze na koszalinskie psy zarabia :p ...rozumiesz, tych psów jest ok.200, więc kontakt z Mariolą musi być bardzo ścisły
-
[quote name='Camara'] i nastepnym razem to ci je do słoika wyłapie i pocztą zwrotną odeśle :eviltong: co ja gadam, co ja gadam :splat: jakim następnym razem :hmmmm: widzisz, ja przez ciebie i te psy mam :huh: Camara :loveu: :loveu: :loveu: czy ja Ci wspominałam już , że cię bardzo lubię? :loveu: kiedy? powiedz tylko, kiedy ...:lol: i ile :p
-
czarok - ależ Ty masz ładny awatarek :loveu: ...a skąd takiego psa wytrzasnęłaś do tego awatarka? :crazyeye: ( masz jakąś fajną kolezankę, która takie psy do awatarków wynajduje? - to moze zróbmy zapisy, kto dalej chętny...no kto? :evil_lol: ) Camara - JAKIE koszalińskie pchły? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: czy któryś z MOICH psów ma jakieś pchły? :shake: Lincoln ma? Bella ma? ...coś Ci się pomyliło chyba :p
-
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
jednak przegrała :-( Paulina - :calus: :glaszcze: -
[quote name='mar.gajko']No co ty? Ślimaki chcesz liczyć. A jak dużo by ich było??? Tak ze trzy setki i ścisłego rozrachunku i by uciekały??? Toż to stres straszny. ...już wiem, to zanim uciekną - Kasie te przeliczone archiwizuje - Camarze do słuchawki ...a Camara jej psy - te, co to nie uciekły, tylko siedzą jak krowy i czekają, aż im się dom znajdzie wiesz co, Mariola, to moze ja do Ciebie zadzwonię - i też sobie coś poprzeliczamy...:roll:
-
no bo ta Kasia to taka jakaś podejrzana :cool3: - popatrz, odkąd kasę od Ciebie przejęła, to już nawet do weta przestaje chodzić...:razz: coś gdzieś przebąkiwała o jakimś wyjeździe na dniach... ani się obejrzymy, a cisza zalegnie na watku - bo Camara tez już zniknęła :-( a po Lincolnie pozostanie nam jedynie mgliste wspomnienie, podczas, gdy one będą uzywały gdzies życia w dalekich krajach... :shake:
-
Kasia, biedulko :-( jak Ty sobie poradzisz bez jechania do tej lecznicy, skoro od 1,5 miesiąca bywałaś tam codziennie? wiem, wiem, bedziesz robić zastrzyki, opatrunki, zeby sobie rekompensować nadmiar wolnego czasu - moze jeszcze poproś Camarę, żeby przyjechała do Ciebie robić za kolejkę w poczekalni Krakvetu - dasz jej krzesełko, ona siądzie - i będziecie się czuły jak co dnia :eviltong: