-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='Kasie']Kinga, czy jeśli ja nie kopię dziur to oznacza że nie mam życia wewnętrznego i zainteresowań? .[/quote] ...a masz? :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a, i jeszcze jedno: Pytia kopie fantastyczne dziury :loveu: gdzie tylko dosięgnie jej łańcuch - tam teren wygląda jak krater księżyca :lol: nawet buda podkopana :p co mnie akurat cieszy w jej przypadku, gdyz świadczy o tym, ze ma jakieś życie własne i własne zainteresowania - no i możliwości też ma...:diabloti: i że nie poddaje się marazmowi schroniska
-
[quote name='Kasie']No i nie ma odezwu o Pytie... Dlaczego? A co u niej?[/quote] ano - nie ma :shake: a widziałam ją wczoraj - Pytia - jak zwykle - cichutka, w kąciku :-( , ożywiła sie dopiero, kiedy do niej podeszłam sama siebie próbuję przekonywać, ze sie Pytii uda, zaklinać los- - bo przecież była z Linkim na wybiegu - a jemu sie udało - a teraz odziedziczyła budę po Dragonie, który przypięty był do niej przez trzy lata - i jemu też sie udało - a okazał się fantastycznym psem - więc moze jednak Pytii też sie uda, mimo, ze nie jest młoda ani rasowa?
-
[quote=Gosia>>>;2517784] w przyszłym tygodniu wybieram się do schroniska z karmą i z kocami.[/quote] to zobaczysz sobie Golfa w realu :lol: cudny jest...:loveu:
-
drogie kolezanki z Klubu Zaplutych I Obślinionych ( ja też! :multi: ja też! :multi: ) ...czy mogę wtrącić niewielką dygresję: co u Gafy? :lol:
-
ucichło u Pytii... :-( nikt z allegro nie pisze, nie dzwoni :shake: - ja wiem, że wszystko wymaga trochę czasu - ale cóż zrobić, że czasem chciałoby się ten czas popchnąć? :niewiem:
-
Wilczarzowata już u swan- relacja z wesołej podrózy i zdjęcia
kinga replied to olekg89's topic in Już w nowym domu
melduje, że pytan niet - ale czyta się pięknie :lol: i pogodnie - w gąszczu tych wszystkich poplątanych psich losów... -
[quote name='karina1002']Pytia, twoje zdjęcie przyczepione mam na lodówce:) Trzymaj się !![/quote] Karina :shake: czyżbyś miała względem Pytii zamiary... konsumpcyjne? :-o :placz:
-
...co jest najlepsze ma mega doła i poczucie, że adopcje psów to syzyfowa robota ( co ostatnio dotkliwie odczuwam :roll: ) ? ...ano - list taki, jaki dostałam od nowej Pani naszej Semi - pozwolę sobie go przytoczyć :loveu: : Dzien dobry Pani Kingo, Semi jest juz u nas od Soboty. Spotkanie sie udalo. Miala podejrzenie choroby skory a wiec bylam wczoraj z nia u Veta (mojego zaufanego lekrza dla psow), nie stwierdzil nic u niej. Blizna po kastracji jest OK, bardzo mala, co go wprawilo w podziw dla polskiej sztuki operowania suk. Powiedzial,ze chetnie zobaczylby jak Pani Doktor (niestety nie znam nazwiska, ale prosze o adres) to zrobila. Semi jest bardzo grzeczna i inteligentna. Mialam juz pare psow w moim zyciu ale ona jest najbarziej intelingentna jaka znam. Stara sie ciagle byc przy mnie, co jest zrozumiale po jej przezyciach. Z moim dalmatynczykiem jest tez ok, musial sie jej podporzadkowac! Nigdy nie pojme, dlaczego zostala oddana do schroniska, to klasse pies. Moze Pani by mogla zapytac jak to bylo. Chcialam napisac artykul w tutejszym tygodniku i potrzeba mi pare informacji, moze tez zdjec? Staramy sie odbudowac jej stan po pobycie w schronisku bez wybiegu, a wiec biegamy z nia duzo dla odbudowania miesni i gramy w pilke. Ona to uwielbia, jest aktywna jak mlody pies. moze wcale nie ma jeszce 10 lat? To straszne, ze takie psy traca dom i nie maja praktycznie zadnych szans na nowy dom... Bede Pania informowac i z gory dziekuje za odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam i prosze pozdrowic wszystkich, kto bral udzial w wydostaniu Semi . :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Kasie']Przepraszam, a co to wyklucza albo zmienia? Dogomaniak mus mówić: mam psy a jak tu mówic jak sie jednego ma. Dwa to juz co innego. To minimalnie albo i optymalnie. ...[/quote] drąż, Kasia, drąż - bo psy u samoglow to mają taaakie życie :loveu: ( już po tygodniu rozwalają się na kanapach jak stali domownicy :lol: ): [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8318/hipis1gk6.jpg[/IMG][/URL] ale Pytia dla samoglow raczej nie, bo musiałaby dużo-dużo wchodzić po schodach - a jej lepiej będzie bliżej ziemi zamieszkac ;)
-
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
kinga replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaSz']. Mam nadzieję, że może za jakiś czas pojawią się tu nowe zdjęcia kudłatego szczęściarza :smile:[/quote] ...to ja sobie pozwolę wkleić Hipisa w nowym domku, który - jak każdy przyzwoity pies - wie, do czego odpowiednie meble w domu służą :lol: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8318/hipis1gk6.jpg[/IMG][/URL] -
ona przy tej budzie na uboczu znowu zesmutniała :-( nawet po zdjeciach na moim bannerku widać - to za kratami - to Pytia latem, na wybiegu razem z Linkim pozostałe zdjęcia zrobiłam niedawno - i znów jest to taka smutna suka, która za chiny się nie przebije w schronie :shake:
-
[quote name='karina1002']Oj czytam cały czas, czytam i myślę o niej baaardzo mocno.[/quote] ...tak trzymać :lol:
-
[quote name='samoglow']nikt do Pytii nie zaglada!:-( To wlasnie my z synem mamy Klaczka-Hipisa:lol: , a teraz probujemy pomoc Pytii.:oops:[/quote] Kłaczek - Hipis :lol: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32929[/URL] Kasie - jakoś, wiesz, nie urywają mi się telefony w sprawie Pytii :roll: samoglow pytała o nią pierwsza, ale jakieś małe, kudłate napatoczyło jej się w tzw. miedzyczasie... ;)
-
Nasza kochana Leksunia przeszła za TM, zostawiła nas samych..(*)
kinga replied to Elso's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu - jakbym widziałą moją bernardynkę Drachmę :evil_lol: na widok psa - pędzi do niego w zachwycie, mimo swoich 9 lat - z entuzjazmem szczeniaka :evil_lol: - a taki pies - jak nie dostanie zawału na jej widok - to zmyka gdzie pieprz rosnie :-( ...ale jak już Drachmie się przytrafi bernardyn albo kaukaz - to ze strachu robi się taaaka malutka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
..po 12 :eviltong: - ale że czytała w pracy, liczy się jako podwójny grzech :oops:
-
Pytia jest już na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item143470577_pytia_zwierz_z_klasa_dla_konesera_o_dobrym_sercu.html"][B]http://www.allegro.pl/item143470577_pytia_zwierz_z_klasa_dla_konesera_o_dobrym_sercu.html[/B][/URL] a tak na marginesie: ile godzin potrzeba, żeby przeczytać od deski do deski wątek Linkiego? :eviltong: ...a ja wiem :lol: - gdyż Pani Małgosia, która ją wystawiła, zainteresowała sie Lincolnem i ... zaczela czytać jego wątek po godz. 8 rano, a skończyła... no?
-
te dzikie instynkty eliminowania słabszego ze stada chyba ciągle są obecne wśród naszych psów u nas niekiedy do zabawy Tajgi z Liptonem wkracza jak taran Drachma - i linia pomiędzy zabawą a nagonką zaczyna byc bardzo cienka - przy czym ofiara zawsze jest Tajga, jako, że ona w stadzie ma najsłabsza pozycję ( Lipton i Drachma zawiązują błyskawicznie sojusz) ostatnio miałam ciekawą sytuację: Lipton okulał na przednią łapę, ale mimo, ze kaleka na 3 łapach, nadal wygłupiał się z Tajgą. Ale kiedy do akcji wkroczyła Drachma ( 60kg, dla przypomnienia), wywrócił się raz, aż huknęło, wywrócił drugi - i dla Drachmy momentalnie przestał sie liczyć jako partner do zabawy - zaczął być "tym słabszym', na odstrzał - a było to widać jak na dłoni, bo on wpadł w panikę - a ona to świetnie wyczuła i nic im po tym nie przyszło, ze na co dzien żyją w wielkiej komitywie...
-
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
kinga replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
...a nie będzie z niego taki prawie-otterhound? ;) [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.digitaldog.com/images/breeds/otterhound.jpg&imgrefurl=http://www.digitaldog.com/dog_breed/Otterhound&h=169&w=200&sz=18&hl=pl&start=3&tbnid=Lq5PRk4QuEGUuM:&tbnh=88&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dotterhound%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26sa%3DN"][IMG]http://images.google.pl/images?q=tbn:Lq5PRk4QuEGUuM:http://www.digitaldog.com/images/breeds/otterhound.jpg[/IMG][/URL][URL="http://images.google.pl/images?q=tbn:Lq5PRk4QuEGUuM:http://www.digitaldog.com/images/breeds/otterhound.jpg"][/URL] -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
kinga replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
o matko, jaki przepiękny :loveu: prze-pię-kny :loveu: :loveu: :loveu: ja kocham takie szorściuchy - i choć na odległość nic nie mogę pomóc :shake: - pozachwycam się szczerym sercem ;) -
zdjęć z tymczasu na razie nie będzie :shake: ... a to dlatego, że razem z Semi do domu tymczasowego trafiła m.in. chora suczka z naszego schronu -ubłagałam, zeby ją wziąć na leczenie - - a ta franca, nie dosc,ze jest chora, to jeszcze ma ADHD, mało tego - lata po całym mieszkaniu bez przerwy, demoluje, sika i robi kupy, gdzie popadnie, tudzież goni drugiego psa i kota. Dom tymczasowy załamany, nic, tylko pierze i ściera, ratuje te resztki mieszkania, które jeszcze niezasikane i niezakoopane i ryczy mi w słuchawkę przez telefon - więc naprawdę głupio byłoby mi marudzić jeszcze o zdjęciach Semi :shake: - za co was przepraszam :oops: Semi przekazana - jak tylko będę miała dobre wieści z nowego domu - zaraz napiszę