-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='Camara'] troszkę już nieaktualne :oops: Kasiu - a tak na marginesie - czemu TEN TWÓJ PIES ma takie...hmmm, jakby to powiedzieć...dziwne proporcje? :crazyeye: :crazyeye: - największy jest w okolicach łba i potem regularnie, acz nieubłaganie się zwęża w kierunku ogona ? ...czy to - nie daj Bóg - ten cudowny środek na porost włosów polecany przez Twą Przyjaciółkę od podhalanów - użyty w nadmiarze? :oops: ( na marginesie: mój 13-letni Mikołaj od razu zaskoczył, ze trochę tego środka da swojemu wychowawcy, u którego coś...pusto na głowie :evil_lol: )
-
[quote name='Marka']- mam po sąsiedzku goldena wielkości mojego bernardyna, :loveu:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: - jak sobie wyobraziłam goldena wielkości mojej Drachmy... - Drachma przy swoich gabarytach ma ten plus, ze jest mało ruchliwa - ale gabaryty Drachmy + entuzjazm goldena - :eek2:
-
[quote name='Ela_and_Krzys']napisz, napisz - ze mix goldena :)[/quote] a! :diabloti: - jak klamać - to na całego :oops: - zmieniłam...:p
-
[quote name='Marka'] Kinga - pisz w temacie, że [B]do adopcji suka mix goldena [/B]- zobaczysz, jak Ci zaraz oglądalność skoczy! :p[/quote] myślicie, ze mogę taką ściemę zrobić? :oops: ...bo tak naprawdę to jest starsza, ociężała, grubawa suka :placz: - po prostu dosć fotogeniczna... tyle, że ona od tych czterech lat się nie rusza - to i skąd ma mieć sylwetkę? :-( a propos rozmiaru: ona nie jest taka ogromna - labek - golden z niej moze będzie, ale większa - nie
-
[quote name='Ela_and_Krzys']juz ustalilysmy ze koszalinski schron robi casting na psy te najladniejsze przyjmuja nie wiem tylko co robia z tymi troszeczke mnie reprezentacyjnymi[/quote] :hmmmm: tak myślę... - chyba je :eating: :niewiem:
-
[quote name='Ela_and_Krzys']a ogon ma ładny, włochaty, nie wiem co Ci się Camara nie podoba :( na upartego portki też by się znalazły - a że kolor ma z goldena to co, przecież nie mówimy że to czysty podhalan :)[/quote] to jest golden podhalan :loveu: czyli odmiana nadmorska :p
-
[quote name='Kasie']I jeszcze jedno. Camarze to ja moge wmawiać ze to podhalan. Ona mi wmówiła ze Lincoln to kaukaz. Ja jej uwierzyłam. To niech mi sie teraz odwdzięczy i popatrzy na Pynie tak, zeby jej wyszło że to podhalan.[/quote] ach, jak ja was w tym Krakowie wszystkie kocham :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Kasie'] Camara, da sie allegro? :oops: Popatrz tylko, toz to prawie podhalan! Elu, musisz reklamowac jako labek. :razz: :cool1:[/quote] no i ryknęłam w pracy na głos :lol: :oops: :oops: :oops:
-
luthien, kochana - dziękuję bardzo - piękny :loveu: proszę, podlinkuj go moze, jeśli mozesz ;) - a ja go sobie wieczorkiem z największą przyjemnością wkleję
-
ma gdzieś 7-8 lat - jest trochę ocieżała, przez długi czas, zanim zaczęłam często przychodzić do schroniska, była smutna i zamknięta w sobie - taka cichutka, starsza suka, leżąca gdzieś na uboczu. do psów jest bardzo ok, ciągle mieszkała na wybiegu z czterema - pięcioma dużymi - m.in. z Linkim - do czasu, aż podczas cieczki ostatniego lata psy zaczeły gryźć sie o nią - m.in. bardzo ucierpiał wówczas chory już mocno wtedy Lincoln wtedy przeniesiono ją do budy - jest wiec zupełnie na uboczu, sama na łańcuchu - znów wycofana... raz jeden, jedyny wzięłam ją na spacer - wtedy, gdy obiecałam tym ludziom, ze ją rozruszam spadł ulewny deszcz, ja - przemoczona do suchej nitki - a Pytia... Pytii zachwyt był nie do opisania :loveu: - tyleż radości w nia wstąpiło... trudno mi powiedzieć, czy ona domowa, czy podwórkowa - po tych czterech latach mieszkania w budzie jak na moje oko - nie wydaje mi sie, zeby miała robić jakieś demolki we wnętrzu - ale potrzebny jej na pewno ciepły kąt na późniejsze lata - żeby wygrzała stare kości...
-
[quote=Gosia>>>;2449146]Sliczna sunia, trochę w typie labka...[/quote] tak też pomyślałam, gdy ją zobaczyłam po raz pierwszy ...ale widocznie za mało :-(, żeby zasłużyc na dom a z każdym rokiem te szanse maleją
-
[quote name='Kasie']Kinga, zabraniam Ci tak mówić o Pytii! Jak pokazałaś na tym wątku Gafę to znalazła dom. Do roboty dziewczyny, Napisz o niej coś więcej: wiek itd. I ładny tekst (Ty to juz potafisz :razz: ). ... Twoje słowo jest dla mnie rozkazem :p - a co tam, niech Lincoln wstawi sie za nią - w końcu mieszkali razem na jednym wybiegu... Pytia - zapraszam na jej wątek ;) : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34614 i proszę o pomoc - bo to będzie trudna adopcja...
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Pytia - jest w schronisku już cztery lata[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]...ale kiedyś tak nie było.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Kiedyś - przez trzy albo cztery lata - miała inne, lepsze życie... zresztą któż to wie?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Pytia miała już zaklepany dom[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]i ludzi, którzy pisali, dzwonili, dopytywali się.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]...ale im bliżej było do obiecanego zabrania jej - rzadziej i rzadziej...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]- aż umilkli.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Pytia przez cztery lata pobytu w schronisku [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]nie miała normalnego kontaktu z człowiekiem[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]...ale dużo jeszcze pamięta.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Kiedy do niej podchodzę,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]patrzy w skupieniu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]myśli[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]przypomina sobie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]...a potem z trudem podnosi się z ziemi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]nieśmiało zaczyna machać ogonem[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]wolno podchodzi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]podbija rękę do głaskania[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]jej pysk sfinksa zaczyna się rozpromieniać[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]ale ja szybko odchodzę[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]a ona znów zostaje sama przy budzie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]z tą całą niepotrzebnie przypomnianą [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]tęsknotą za człowiekiem[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9564/pytia1fiw9.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4926/pytia4om8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4060/pytia5th6.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/71/pytia6aq6.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8863/pytia7tx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2030/pytia3ez9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasie']A wiesz Kingo, że jedyny sposób zweryfikowania rzeczywistości ze zdjeciem polega na odwiedzeniu nas? Zima idzie. A Ty masz psa lawinowego a z Krakowa niedaleko do tych lawin... Tak, to jest zaproszenie. zima idzie. a ja mam 200 psów w schronisku :lol: dziękuję za zaproszenie :loveu: - postaram się nie zawieźć :p
-
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
no i o jedną traumę Hanka ma mniej... :lol: pewnie, taka buda to jej absolutny azyl - a azylów nie powinno się niszczyć tylko dlatego, ze się kupiło nową budę :shake: -
Semi jest ponoć fantastyczna :loveu: dzis do południa miała sterylkę - wieczorem dostałam informację, ze wszystko poszło ok, mała podsypia jeszcze - mam nadzieję, ze jutro będe wiecej wiedziała Pestka - w jej sprawie dzwonił do mnie nie ten pan, co do Ciebie, ale jego brat - czyli zasadniczo ta sama sprawa. A dzis lokalna wyborcza ocknęła się po 2 tygodniach milczenia - i umieściła Semi na swoich szpaltach - phi :cool3:
-
... i Gafa -z boksu obok - przewala się już od kilku dni na łóżku u Eli_and_Krzysia, i Semi zalega na baraniej skórze na tymczasie, w oczekiwaniu na niedługi wyjazd do domu stałego... - a Forestowi jakoś nie jest dane znaleźć nowy dom :shake: pozostaje mu betonowa posadzka w nieogrzewanym , półotwartym boksie - chyba, ze uda mu sie wcisnąc do lichej budy