-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
:lol: :lol: :lol: Paulina, a moze pan coś przeczuwa? :crazyeye: ...tak jak wg wiktymologii - że ofiara przyciaga swym zachowaniem oprawcę - przechodnie już po prostu widzą, WIDZĄ :-o - tego czwartego psa... ...co go weźmiesz ode mnie :p -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
5 gruby :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Kasia -kolejny Twój pies, który się rozszerza w kierunku brzucha :crazyeye: -
Joanno - Prószynski nie jest Wielką Publiką :shake: [U]MY[/U] jesteśmy Wielką Publiką :loveu: :loveu: :loveu: ukłony dla Ireny za obsesyjne bronienie reliktów przeszłości: tary i miednicy :lol: przerabiamy ot samo, w ciut większej skali. Objąwszy w posiadanie poniemiecki dom, po gruntownym remoncie - postanowiliśmy zgładzić z powierzchni ziemi ohydny garaż, zbudowany w czasach wielkiego kryzysu budowlanego z tego, co wpadło naszym poprzednikom pod rękę, przykryty eternitem, i na dodatek usytuowany na wprost naszych drzwi tarasowych, więc przesłaniający nam tzw. oś widokową na ogród. Teraz w miejscu garażu jest gustowna skarpa, widoki na okoliczną przyrodę - i bezdenna rozpacz I depresja mojego tescia, który przy każdej wizycie nie moze zrozumieć, CZEMU zburzyliśmy TAKI DOBRY GARAŻ :crazyeye: ...
-
[quote name='Camara']Karina, ja tam TOZ do Ciebie wyśle!!! :mad: [/quote] he he, Camara, bo ty nie wiesz nic o TOZie białostockim :evil_lol: po majowym(?) przewrocie :diabloti: : a ja wiem :p : przewodnicząca TOZu - Iwona&Wiki skarbnik TOZu - karina1002 :diabloti: :diabloti: :diabloti: ( Karina, nic nie pomyliłam?)
-
[quote name='karina1002']Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia wcale mi się nie chce spać, ja na pewno nie śpię, ja was cały czas obserwuję: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/9215/obraz495bt2.jpg[/IMG] he he, ja na tym zdjęciu widzę dosłownie, jak Pytii głowa leci w dół :evil_lol: - jak czasem się widzi ludzi z podobymi minami w pociągu albo w kościele :evil_lol:
-
no to, kochani - żeby nie było, ze kłamię jak z nut czy coś :oops: - Forest w nowej odsłonie!!! :lol: Forest Plażujący Forest Obżarty Królikami Forest Wreszcie Kochany: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/923/forest1tj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1134/forest2ht6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8071/forest4nm3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1895/forest5bv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9150/forest9iw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/318/forest10nx8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4333/forest11st5.jpg[/IMG][/URL]
-
Kasia - :mdleje: :mdleje: :mdleje: niniejszym odszczekuję wszystko, wszyściutko, co sobie myślałam :oops: , gdy mi za każdym razem opowiadałaś i opowiadałaś, jaki to Lincoln jest przepiękny - nooo, myślałam sobie, ze każdy ma :stupid: na punkcie swojego psa Droga Koleżanko - miałaś rację. Kajam się i obiecuję, ze już każdemu Twemu słowu będę wierzyła na mur :razz: . Proszę Cię, szepnij czasem tylko na boczku różnym ludziom, że ten piękny pies jest ode mnie :loveu: a teraz pozwolę sobie :oops: przedstawić w pigułce miniony rok życia Lincolna:
-
[quote name='karina1002']Biafra, a nie można przejąć koparki przez zasiedzenie? :p Jak opchniesz, to sporo pieniędzy dostaniesz:)[/quote] no widzisz,[B] Biafra - [/B]z nami nie zginiesz :lol: już kol. Karina robi Ci od ręki biznesplany :evil_lol: a że dziko u Ciebie i urokliwie - to jak już będziesz bogata - przyjedziemy do Ciebie na wakacje :multi: ...cieszysz sie? - napisz, ze sie cieszysz... :p
-
[quote name='Biafra']Bardzo śmieszne :mad: Apropos kopania dolów przez Igora... Camara czy myśmy nie doszly do wniosku planując Igorkowy domek że Kaukazy nie kopią :razz: .[/quote] Matko jedyna :splat: - co ja napisałam, co ja napisałam... :oops: Camara :mad: - to Ty mi proszę Cię mów na przyszłość, [U]jaką wersję[/U] danego psa sprzedajemy Światu i Ludziom, a co skrzętnie chowamy, na światło dzienne nie wyciągając :oops: ( bo co ja tłumaczę Camarze z wielkim przekonaniem, ze "moje" psy są absolutnie the best :loveu: - słyszę niezmiennie w odpowiedzi: najpierw milczenie, a potem bardzo uprzejmie brzmiace: - taaaaa... ( i oczyma wyobraźni widzę, jak Camarze po drugiej stronie siwieją włosy... :oops: :oops: :oops: )
-
Biafra - ale u Ciebie bajkowo :p - wygląda, jakbyś karczowałą dzunglę amazonską :evil_lol: na marginesie zdjecia nr 1: oni ten wodociąg chcą w las ciągnąć? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: - aż taką macie w Krakowie infrastrukturę, ze lasy nawadniacie? :crazyeye: :eviltong: na marginesie zdjęcia nr 2; podobno Igor dobrze kopie doły :lol: - możesz go zatrudnić w charakterze wspomagacza koparki, gdy już ją zabiorą, zdezelowaną przez Twój zwierzyniec a na marginesie nr 3, a właściwie na początku powinno to być :oops: - pokłony ogromne dla Ciebie za Igora :loveu: ( nie lubię patosu, więc nic madrzejszego nie przychodzi mi do głowy, poza wielką wdzięcznością ;) )
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
kinga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa'][B]kinga [/B]witamy na wątku:) Bianeczka nie cieszy się powodzeniem, ....[/quote] podejrzewam :cool3: jakoś tym szorstkowłosym znacznie sie trudniej przebić - tak samo u nas w schronie - szorściaki wcale nie schodzą jak świeże bułeczki :shake: -
wieści są świeże :lol: - bo wczoraj wieczorem rozmawiałam z Panią pół godziny na temat, jaki to Forest jest cudowny i mądry i dostojny i już-nie-pamiętam-jaki-jeszcze :evil_lol: nic a nic się nie popsuł przez te półtora tygodnia :p z rozlicznego menu, jakie mu zaproponowano - wybrał łaskawie... królicze serca :crazyeye: niestety, popsuli mu przyjemnosć, gdyż do króliczych serc dosypują mu ... suchej karmy - jako ze wzgardził jakimikolwiek innymi dodatkami - wiec chcac nie chcąc - musi cedzić tę suchą przez zęby...:evil_lol: ponieważ Państwo w nowym domu nadal nie mają internetu, zdjęcia będą na dniach - ale podobno jest ich dużo i model na nich śliczny :loveu: i w ogóle, jak ja wczoraj słuchałam tych achów i ochów na jego temat... to tak sobie pomyślałam, że choć czas psu biegnie dużo szybciej, niż ludziom, to nawet ten długi rok warto mu było czekać w smutku i stresie - bo teraz trafił do takiego psiego raju, ze aż głowa boli :lol: O. :loveu:
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
kinga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amanita']. [B]Cały czas kibicuję psiakom, które, jak na moje oko, są z tej samej parafii[/B];), co moja osobista Azulia Sasetka;) I proszę, Forrest i Szmaragd mają już swoje nowe domy. .[/quote] ja też tak mam :lol: - jak tylko widzę w tytule: szorstkowłosy - to od razu tracę głowę z zachwytu :loveu: ( oczywiście jako właścicielka szorstkowłosej suki :p - nie mylić z bernardynką w awatarku ;) ) -
[B]Uxmal[/B] - podróz do Krakowa jest zupełnie niezależna od stanu zdrowia Igora, bo choć na razie mamy sytuację uspokojoną w jego temacie ( i zdrowie stabilne, i adres zamieszkania ;) ) - to jednak Igor miał być u lamii tylko przez parę dni - góra półtora tygodnia :oops: a że wyszło, jak wyszło - trudno :shake: biafra, która zgodziła sie go przyjać - przyjmie, jak tylko warunki logistyczne będzie miała ku temu - i chwała jej za to i myślę, ze od rozwoju choroby nie uciekniemy i tak - my wszyscy, którzy bardzo bysmy tego chcieli, a i dla Igora lepiej, zeby zawirowania adaptacyjne w nowym miejscu przeżył jeszcze teraz, kiedy się lepiej czuje... można sie pocieszać, jak to mądrze wyrokuje Camara :p , ze ze swoim charakterem - na maxa przyjaznym w stosunku do ludzi - przeprowadzka nie będzie dla Igora tak bardzo dotkliwa ...no bo cóż więcej mozemy dla niego zrobić? :roll:
-
wieści wczorajsze od Fiony były dobre ;) : 1. Mama ( bo Fiona była dla mamy mojej rozmówczyni) już zakochana w suczce 2. seniorka ma ciaże urojoną, więc przyjęła małą jako z lekka podrośniętą córeczkę :evil_lol: 3. Fiona panicznie boi się facetów - gdy Tata wyciagnął do niej rękę, schowała sie w najciemniejszym kącie domu :placz: tyle na cito z wczoraj, pewnie na dniach będę miała świeże wiesci ;)
-
a Filip już jedzie :lol: na południe Polski :lol:
-
[quote name='tanitka']juhhhuuuu!!!:multi:[/quote] nie juhuuu - tylko kciuki :roll: Filip ma wyjazd przełożony na jutro, bo dziś jego osobisty szofer sie nie wyrobi ;) Fionka - dziś ;) , ale musi się dogadać w domu z seniorką - więc kciuki potrzebne
-
no to proszę kciuki za: 1. Filipa - na dzisiejszą drogę do Wrocławia 2. Fionę - za dzisiejszy wyjazd... do własnego domu :multi: ( blisko Koszalina, w domu od zawsze jamniki, aktualnie seniorka jamniczka :lol: )
-
no to jeszcze Fiona, korzystając z gościnności Filipa ( bo jej nie ma jeszcze na stronie): [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4117/fiona1mx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3166/fiona2vr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8097/fiona4jq2.jpg[/IMG][/URL] Fiona ma ok. 7 lat, została znaleziona w lesie
-
...a Filip ma koleżankę Fionę :roll: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6330/fiona3yv6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/6339/fiona5qo2.jpg[/IMG][/URL] Bea z tanitką - rozwiazałyście jakiś wór z jamniorami...