Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='Camara'] Regionalne gazety (papierowe) nie mają bezpłatnych rubryk z psimi ogłoszeniami (Kinga, nie mylę się?) ???[/quote] lokalny dodatek Wyborczej, który drukował piękne zdjęcia moich psów - i schodzily mi one jak świeże bułeczki po tych ogłoszeniach - zaprzestał kącika adopcyjnego ( inna sprawa, że np. Pytia "leciała" tam chyba przez parę miesięcy - bez jednego oddźwięku:cool3: ) natomiast nasz gł. dziennik koszaliński ma taką rubrykę, i owszem, ale ja nie mam do niej dostępu :shake: - ale teksty pisywane tam przez panią redaktor są bardzo, bardzo ogolne, więc adopcje z tego żadne :shake:
  2. [quote name='Kasie']Ona ma taki raj u Ciebie Karina. Nawet sie nie spodziewała pewnie ze będzie jej kiedyś tak dobrze...[/quote] no ja nie wiem...:shake: gdzie taki raj ma :shake: 1. trzymają na sznurku 2. pół biedy, jak przywiązują do własnego drzewa przy domu 3. gorzej, jak w ulewę do obcego drzewa w mieście 4. faszeruja bez opamiętania lekarstwami 5. jak już suka zeżre kolację, to wozą samochodem dopóty, dopóki jej nie zwymiotuje 6. męcza, słowem: męczą psa bez opamiętania :roll: ( a tak na marginesie - jak ja w schronisku widzę te wszystkie starsze psy, które oddawane - nie znajdują domów na starość, tylko odchodzą w samotności i smutku - to tak sie cieszę, ze z Pytią tak nie będzie. Niezależnie od tego, ile starych psów będę musiała usunąć jeszcze ze strony schroniska, bo nie przeżyły - [U]z Pytią tak nie będzie...)[/U]
  3. [B]Gosia[/B], napisz do moda - Szamanki albo zaby14 - pw z prośbą o przeniesienie watku - i podaj link do niego - bo one nie są w stanie wyłapać wszystkich wątków, które zmieniają miejsce
  4. Kasia, a dużo masz takich szafek na buty? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  5. jestem już, jestem ;) i bardzo przepraszam, ze ostatnio tak mało tu piszę :oops: - ale mam chwilowy ( mam nadzieję) natłok jakichś strasznych służbowych rzeczy justynavege - duży ukłon w Twoją stronę za dźwiganie wątku i tyle kreatywnyc pomysłów ;) a co do Foresta... namiary zawsze na mnie: Kinga kom. 600-870-571 mail; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jeśli chodzi o ten tymczas... Forest był już dosć mocno nagłaśniany w necie, poprzez Camarę, supergogę , wandę szostek, Karinę - na bardzo różnych portalach ma ewidentnego pecha - bo moze nie jest jakiś wystrzałowy, ale zdecydowanie odbiega na plus od typowego szaro- burego psiaka schroniskowego (chodzi mi o to, ze przynajmniej [U]trochę [/U]się wyróżnia). więc skoro przez niemal rok domu nie znalazł - trzeba się liczyć, ze może być mu bardzo trudno ten dom znaleźć w ogóle ...a na dodatek nie jest młody :shake: , choć wygląda na zdecydowanie mniej, niż ma lat. to więc musiałby być tymczas bez żadnego nacisku czasowego ... bo być moze znajdziemy mu ten dom, ale równie prawdopodobne jest, ze nie no i kolejna rzecz - tymczas trzeba finansowac - więc tylko ten tymczas mało-płatny wchodziłby w rachubę - taki tymczas pt: wikt i opierunek :lol: ... co brzmi bardzo miło, ale jest bardzo mało realne :shake: ...znacie takie? ...właściwie to ja nic mądrego nie napisałam tu :niewiem: słowo honoru, myślę na jego temat intensywnie i na okrągło, ale jakoś nic sensownego nie mogę wymyślić :shake:
  6. Karina :loveu: :loveu: :loveu: ja przed komputerem jestem tylko dziś w przelocie, i już lecę dalej, ale Pytię sobie musiałam otworzyć :lol: kochana, wiedziałąm, ze mnie nie zawiedziesz :lol: same cudne - i z Jonatanem, i z Irą-co-się-na-chama-wepchała, i w domku dla kotów, i w kapuście, i jako łoś... :loveu: :loveu: :loveu: no cudne, i byłabym się długo jeszcze zaachwycała, gdyby nie to, ze muszę lecieć dalej...
  7. [quote name='supergoga'] A póxniej nie martw się, na brak zajęć, nawet bez Kingowych psiaków, narzekać nie będziesz. Mam ich dostatek - do umieszczenia w domkach. Zresztą mam nadzieje, że niebawem sama je poznasz.;)[/quote] droga supergogo :mad: bardzo Cię proszę, nie zabieraj mi Pauliny :placz: ...bo zacznę walczyć o swoje łokciami :razz: - i podrzucać Wam bez ostrzeżenia koszalinskich lokatorów :diabloti: ( he he, bo supergoga, tak jak Paulina, też już hotelowała suczkę z koszalinskiego schronu :p - mało tego: [U]też [/U]była tym zachwycona :evil_lol: )
  8. ja po wątku sie tylko ślizgałam, ale w myślach dopingowałam bardzo ;) kudłaty znajdzie dom :lol: , z pewnością szybko i wtedy co? - żeby Paulina sie nie nudziła i nie wyszła z wprawy, zarzucę ja koszalinskimi psami w potrzebie :p
  9. [quote name='karina1002'] Najbardziej mnie ciekawi dowóz karmy do kojca :) .[/quote] dowóz karmy do kojca z gratisowym bonusem w postaci Foresta do tej karmy do kojca... :diabloti:
  10. [quote name='samoglow'] Hej, Kingula, a jak tam boksy dla 19 podhalanow?[/quote] ja tam nie mam tych 19 boksów :shake: , ale z tego, co wiem, Karina ma nieużywany kojec, z którego Pytia podkopem wychodzi - w sam raz dla Foresta...:siara: ps: [B]Karina!!![/B] w tej chwili olśniło mnie, ach, jak olśniło :loveu: przecież my wszystkie szukamy tymczasu dla Foresta, nawet częściowo odpłatnego, nawet z dowozem karmy :lol: - nawet do kojca ...:lol: (problem jest tylko w tym,z e ja musiałabym wiedzieć, ze trafia on do osoby o wielkim sercu - ale jak kiedyś na wątku Pytii napisała Marka - takie biedaki, jak Pytia - trafiają zawsze do ludzi o największych sercach :loveu: )
  11. [quote name='samoglow'] I pomyslec, ze to ja wypatrzylam sobie Pytie i tylko to 4-te pietro stanelo na przeszkodzie :shake: :-([/quote] kochana - ależ ja Ci znajdę w 5 minut tuzin psów, którym 4-te piętro nie stanie na przeszkodzie...:siara:
  12. ok, bedziemy im szukac domków u dobrych ludzi :lol:
  13. [quote name='karina1002']samoglow, kochanie, ty mnie nie dobijaj :mad:. Jeszcze mi (znaczy się Pytii :eviltong: ) tylko ciąży urojonej brakowało. !! :evil_lol:[/quote] ...i bedziesz miała urojone szczeniaczki? :crazyeye: :p małe pyciątka? :loveu:
  14. z hotelikiem to nie taka prosta sprawa :shake: - najbliższy sensowny jest w Szczecinie - a to jest prawie 200km od Koszalina - i tam wcale nie jest jakoś specjalnie lepiej, niż w schronisku, a poza tym trudno monitorować psa, który siedzi kawał drogi stąd Forestowi juz zakopali dziurę pod budą - wrócił więc na wybieg - dośc duży - i tam wiedzie życie wraz z kilkoma psami - i póki nie wda się w jakąś awanturę - póty jest bezpieczny, przynajmniej na tyle, na ile pies jest bezpieczny w schronisku wybieg jest koedukacyjny - i Forest jak na razie dogaduje sie bez problemu z innymi psami - samcami ...tak pewnie będzie do momentu najbliższej cieczki na wybiegu, choć dziś juz widziałam, ze Forest towarzyszył wiernie jednej suce - ONce w jego przypadku - skoro już nie siedzi pod tą ziemią - hotelik nie jest chyba rozwiązaniem szczególnie dobrym - bo moze być cieżko znaleźć mu docelowy dom - skoro przez niemal rok się nie udało :shake: - a doba rzędu 20 zł - to niemało :shake: to, czego trzeba Forestowi - to domu stałego nie wiem już sama, moze ja mam na jego punkcie jakąś schizę :oops: - ale wydaje mi się, ze przerzucać go w kolejne skupisko kilkudziesięciu psów - nie ma sensu :shake: ...nie wiem, może się mylę? doradźcie
  15. [quote name='karina1002'] A swoją drogą, to czym karmili moją Pytię w schronisku?? Samym mięsem, ze ona nic innego nie chce? Wychodzi na to, że w schronisku jadła lepiej niż u nas :-([/quote] no wiesz, kochana, nigdy nie jest za późno na poprawę :cool3: - przyjedź do nas w odwiedziny :lol: , zaprowadzę cię do schroniska na kurs kulinarny - panowie się ucieszą z pewnością, jak im w celach edukacyjnych wleziesz do kuchni :p a póki co - bo pewnie szybko nie dojedziesz - podam ci przepis :p : 1. musisz wziąć taczkę - taką, jaką się używa do prac budowlanych 2. dopuszczalne wiadro metalowe 3. w/w naczynia należy napełnić breją koloru mało określonego, wpadającego ew. w lekki róż 4. konsystencja brei powinna być płynna, aczkolwiek coś ją powinno zagęszczać nieco - kasza plus Bóg-jeden-wie-co-jeszcze caość należy chlusnąć do miski, odwrócić się na pięcie, nie baczac na to, czy potencjalny konsument jest zainteresowany posiłkiem, wychodzac z założenia, ze jeśli chce przeżyć - zainteresowany powinien być. sprawdziło się w przypadku Pytii przez 4 lata? sprawdziło. :eviltong:
  16. masz dokładnie te same zmartwienia, co ja :cool3: Drachma też ostatnio je tylko śniadania, bo wieczorem nie może się zdecydować, czy uczynić wysiłek i podejść do miski, czy też nie na to tylko czyha Lipton - który po wrąbaniu swojej miski krąży cały czas mimochodem przy Drachmowej, patrząc tylko, czy ja się odwrócę. No - a jak się odwrócę, to on chyłkiem, chyłkiem - i i wydłubuje jej mięso z miski, i co lepsze rzeczy, drań jeden :mad: a że Drachma , jak Pytia, ma w głębokiej pogardzie ryż i warzywa - więc rezygnuje w ogóle z głównego posiłku no a ja oczywiście myślę, ze ona mi już schodzi z tego świata, ze tak nic nie je :roll: i nie je ale - ale ;) : wet mi ostatnio powiedział, ze w jej wieku to nawet lepiej, jak się raz w tygodniu przegłodzi - :crazyeye: ? ...pozostaje nam martwić się i mieć nadzieję, ze suki wiedzą, co robią :razz:
  17. a tak na marginesie, [B]justynavege[/B]: Forest, mimo, ze siedzi na drugim koncu Polski, czyli w Koszalinie, jest... Twoim krajanem ;) bo przyjechał tu z ...Wałbrzycha
  18. z allegro nie ma żadnego odzewu :shake: to juz jest trzecia, jak nie czwarta aukcja Foresta - każda była inna, coraz bardziej wzruszająca - bo przez ten niemal rok Camara zdążyła się wyspecjalizować w forestowych wyciskaczach łez :p Forest jest też w wielu innych miejscach w necie, ja myslę, ze on jest po prostu już ludziom opatrzony ( często słyszę komentarze typu: a, tego psa to ja już widziałam w internecie...) choroba, niedługo stuknie mu rok w schronie - nie do wiary :shake:
  19. [quote name='samoglow']wiem po co chcesz gotowac, Karinko, skoro sama piszesz, ze Twoja sunia zjada [B]miski[/B].:crazyeye: .lepiej juz miec nie mozesz, tylko kupuj jednorazowe....:evil_lol:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
  20. [quote name='karina1002']I okazuje się, że chrupki są beee, ale ryż z kurczaczkiem i warzywami jak najbardziej, jak najbardziej. Pożarła wczoraj miskę, dziś rano miskę (rano zazwyczaj jadła pięć chrupek :)), więc chyba chrupki jej nie pasują:placz: . [B]A mi się tak nie chce gotować [/B]:placz: .[/quote] ale będziesz musiała, kochana będziesz musiała... :diabloti: - bo inaczej suka ci zejdzie z tego świata z głodu :niewiem: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. oj, zapada, zapada... właśnie tym, ze się nie zaklimatyzował w schronisku ze się nie przyzwyczaił :shake: jeden z panów pracowników - ten, co to też zauważa, że on się nie przyzwyczaił do życia w schronisku, zawsze przy okazji zauważa, że ..."Forest to będzie taki fajny, ładny pies. No proszę pani, taka Pytia po tylu latach znalazła dom i się przewala na kanapach, a on nie może..." a obraz Pytii na kanapach :p - wryty w mózgi pracowników schroniska - to efekt mojej usilnej pracy :evil_lol: - bo co przyjdę do schroniska, to ich zabawiam rozmową, jak to Pytia się przewala i przewala ... na drugim końcu Polski na dodatek :evil_lol: ... i tylko Forestowi się nie udaje :placz:
  22. Zeus został zaadoptowany ;) znów nie wiem, przez kogo, ale podobno ludzie wyglądali miło - i bardzo im się spodobał mam wielką nadzieję, że będzie mu dobrze - i ze trafił - jako kopia mojego Liptona - na fajny dom - tak, jak mój Lipton, włócząc się zagubiony - trafił na nas... ;)
  23. no i ?... no i?... jak Pytii minął najdłuższy weekend?
  24. [quote name='Camara']mogli tyle nie pić - toby im się obraz nie potrajał :evil_lol: tak Camara na przykład :stupid: - to musi być wciąż pijana w belę :niewiem: bo gdzie nie spojrzy - to wszędzie widzi tego potrojonego podhalana u siebie w domu - - i to od rana do nocy... ciągle to samo razy trzy :stupid: więc lepiej, mojamisiu, pozostańcie przy Feli sztuk jeden :p
  25. [quote name='mojamisia']Zaznaczam,że Fela jest jedna , Ten Drugi to Rico,ale który... ja wiem, ja wiem!! :multi: :multi: Ten Drugi jest gładkowłosy i ulizany :eviltong: a Fela ma loki :lol: i jak na elegancką damę przystało - nosi piękne futro :loveu:
×
×
  • Create New...