Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='PaulinaT'] Wczoraj zapytał mimochodem, czy nie mogłabym ich odwieźć tam skąd wzięłam...[/quote] nie martw się, kochana :lol: mój ojciec pyta mnie regularnie od prawie 4 lat, usiłując przekrzyczeć dracą sie na niego Tajgę - czy nie moglibyśmy jej odwieźć tam, skąd ją zabraliśmy... :evil_lol: ostatnia wersja ubogacona: czy nie moglibyśmy szukając domu dla Melanii - wydać do niego zamiast niej - Tajgę :lol: (...a że Tajga, przyblokowana ze strachu, przez tydzień nie otworzy gęby - to i nikt sie nie kapnie :p)
  2. [quote name='kaerjot']Zosiu, ja nie w temacie, ale: RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!! Kret niszczy mi wszystko. Masz jakiś dobry patent?[/quote] [B]kaerjot[/B] - a ze śledziem próbowałaś? :lol: przypomniało mi się z czasow, kiedy miałam maleńki ogródek - i wyglądał on chwilami podobnie, jak Twój :placz: i moja mama zasłyszała chyba w ogrodniczym, że na kreta - to tylko śledzia włożyć w kopczyki - tyle, ze musiałabym sobie przypomnieć szczegóły, bo już nie pamiętam, czy BEZ ŁBA tego śledzia, czy właśnie SAM łeb :evil_lol: brzmi absurdalnie, ale zastosowałam sie dokładnei do instrukcji - i pomogło :multi:
  3. [quote name='Kasie']Złe wnioski Kinga, Paulina nie napisała, że ja wpuścili przecież...[/quote] złe wnioski :oops: Paulina chciała nam dać do zrozumienia, że MA CZAS na chodzenie po knajpach :roll: czyli, że ma ZA DUŻO wolnego czasu czyli, ze trzeba ją bardziej wdrożyć w psy ...moze jeszcze cos jej podesłać? :hmmmm:
  4. [quote name='PaulinaT'] (...) I rozbebeszyły poduszkę :loveu: Co 4 główki do kombinowania to nie jedna :loveu:[/quote] Paulina - patrząc po Twoim zachwycie - to Ty chyba chcesz, aby Ci kolejny hurt podesłać do demolowania ;)
  5. [quote name='PaulinaT'] Skutecznie - bo ostatnio mnie poproszono o dowód jak chciałam wejść do knajpki :evil_lol:[/quote] a Ty masz już dowód? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. [quote name='PaulinaT']Brak mi ikonek żeby swój zachwyt wyrazić - [B]kobitki drogie, młode i gniewne[/B] :loveu::loveu::loveu:[/quote] nie prześmiewaj mi się tu z wiekiem, Trochę Tylko Modsza Koleżanko :mad: bo: - parafrazujac mój ulubiony napis z jakiegoś nagrobka: "Przechodniu... Byłem, kim jesteś. Będziesz, kim jestem... (...)" - Byłam w twoim wieku. - Będziesz w moim :diabloti:. ...i sama się zdziwisz, KIEDY to zleciało...:p ( a zleci w mig :diabloti::diabloti::diabloti:)
  7. [quote name='Usia_82']Czyli musze tylko jeszcze kupić jakieś miski, posłanie mam (jej ulubione tzn kanapa :eviltong:), smyczkę i szelki też :)[/quote] kup sobie jeszcze wycieraczkę :p - taką trochę grubszą, ale szorstką i kłujacą :lol: Bo Melania - jak już zlezie z kanapy lub fotela - to zwija sie w kłebuszek na tej małej, niewygodnej wycieraczce ( w wiatrołapie) - i tam wytrwale śpi ;)
  8. [quote name='Kasie'] Chyba kiedyś było wspomniane że pan który odwiózł go do schroniska wspomniał że on dużo je. Potwierdzam! :cool3: :mad:[/quote] he he - dopiero sobie teraz przypomniałam, ze rzeczywiście z takim argumentem Lincoln został przyprowadzony do schroniska :diabloti: ...jak widać: DUŻO -to rzecz bardzo elastyczna, bo Linki ważył wtedy niewiele więcej, niż 30 kg :roll: ( teraz, o ile się orientuję :p, waży o wiele więcej, niż 60 :diabloti:) Kasia - podesłać Ci trzy INNE DUZE psy? :lol: sprawdzimy, czy rzeczywiscie jedzą tyle, co jeden Lincoln :p
  9. [quote name='Kasie'] Zastanawia mnie jedno: czy szanowna Kolezanka-eksporterka psów koszalińskich, czytając ich historie, współczuje nam czy też sie ciszy ze to nie ona z tymi bestiami żyje...[/quote] współczuje :shake: tylko i wyłącznie współczuje :shake: ...ale właściwie - to CZEGO ma współczuć? :crazyeye: przecież co jeden - to ładniejszy :loveu: i milszy :lol: i nic przy nich nie trzeba robić :p i wszystkie - albo śpią - albo budzą się tylko po to, aby cos zjeść - i znów śpią ;) toż to skarby, nie psy...:multi:
  10. Kasia - trzymam Cię za słowo :lol: ...zeby potem nie było zażaleń :razz:
  11. [quote name='hotblood']Najlepiej atakować NOWEGO na wątku...Ja tylko chcę wiedzieć czy Kaukaz to pies do rany przyłóż jeżeli chowany w dobrych , spokojnych rękach. Paulinko, get off, please!:mad:[/quote] [B]hotblood [/B]- ja - zupełnie prywatnie - bardzo lubię, jak nowi pojawiają się na wątkach - bo im więcej fajnych ludzi, tym ciekawiej po prostu i dlatego z ciekawością przeczytałam twój pierwszy post natomiast nie wyobrażam sobie w realu sytuacji, ze wchodzę do pokoju, gdzie jest zgromadzone liczne już towarzystwo, włażę na stół - i każąc wszystkim zamilknąć - zaczynam podniesionym głosem wygłaszać jakis swój monolog, nie liczac sie z odpowiedziami innych, wiecej - odnosząc się do nich w sposób niesympatyczny tak niestety zabrzmiało Twoje wejście w wątek - wiec bardzo proszę - nie koncentruj się na sobie, ze jako nowa jesteś atakowana, bo nie za " nowość" wzbudziłaś irytację, ale za arogancję - i sorry, ze tak ostro odpowiedziałam
  12. [quote name='Usia_82']Fitam, Fitam :roll: Mam nadzieje że Melcia polubi pluszaki bo właśnie miałam jej kupować kaczkę, [URL]http://www.allegro.pl/item269129168_kong_q_tease_bluebird_l_nowosc_dla_psa.html[/URL] ale w takim razie się wstrzymam i poszukam czegoś bardziej interesującego :p :diabloti:[/quote] najnowsze obserwacje dowodzą, ze Melcia: - borsuczkiem ( pluszowym) pogardza :shake: - króliczkowi ( pluszowemu) uprzejmie odgryzła tylko nosek - i poszedł w odstawkę :-( - preferuje: a. kłody drewna do kominka b. plastikowe zakrętki od butelek c. pudełka od zapałek pełne zapałek więc Ula - nie wysilaj się :diabloti: zacznij gromadzić te zakrętki i pudełka po zapałkach - kłody drewna dorzucę Ci w pakiecie razem z Melanią :p ( która to słodka jest niezmiernie :loveu:)
  13. ależ kochana - Twoja Grecia to przy moim maluchu wypłosz zupełny :diabloti: - obejrzałam sobie zdjęcia i porównałam :eviltong: więc Mój wyrośnie na cóś ABSOLUTNIE podobnego :loveu:( a do czego - to już nie wiem :niewiem:)
  14. [quote name='andzia69']Sunia ma na imię Doda:evil_lol::evil_lol: - okreslono jej wiek (ale nie wiem kto) na ok. 7 - choć szczerze to mi ona na tyle nie wygląda...[/quote] wet określił wiek :roll:. .wiadomo, moze byc omylne, ale młoda to ona nie jest :shake:
  15. [quote name='PaulinaT'] Żeby nie było - ja się bardzo cieszę, że te wszystkie psiaki domy znalazły. A telefon milczy i na mailu też cisza - nikt sie nawet nie pyta o malutkie. A nawet w połowie drogi nie jesteśmy... :shake:[/quote] Paulina - bo to jest tak: czarnych psów jest niestety 3/4 - no nic nie poradze na to, że u nas w schronie w każdym boksie chyba jest czarny gładkowłosy pies - od malutkich po wielkie - i nawet jeśli ja jestem wielką fanką czarnych - to one "schodza" najsłabiej - jakoś takimi regułami ludzkie gusta sie rządzą - ze po prostu czarne nie wpadają w oczy Ty juz i tak wydałaś 2,5 czarnych gładkowłosych suczek ( połowa to ta grudniowa) - przecież to jest bardzo, naprawdę bardzo dużo - a że masz ich 6 - to i ta ilosć ginie - bo widzi sie przede wszystkim te niewydane to jest trudna psychologicznie sytuacja - ale obiektywnie - naprawdę idzie do przodu, nie jakoś strasznei szybko - ale idzie ;) tylko musicie być nieziemsko cierpliwi ;)
  16. he he, Camara wie :diabloti: już ja sie o to postarałam :diabloti: ale Camarze padł w pracy net- nic nie moze zobaczyć :shake: a transport niestety rusza już dziś :placz:
  17. [quote name='karina1002']A moja koleżanka jak zobaczyła zdjęcia to powiedziała: - O Matko, to ty masz takie brudne ściany?? :diabloti:[/quote] o Matko, Karina - rzeczywiście :shake::shake::shake: beznadziejne poprzeczne brudne smugi :placz: fe. :diabloti::diabloti::diabloti: dziewczyny, "mam" duze piękne szczeniory w schronie - nie macie czasem jakiejś listy chętnych nie-na-łańcuch? zdjęcia wkleiłam na wątku Lincolna: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28941[/URL]
  18. i szczenior nr 2 -także z kolegą, albo chyba bratem, bo one zdaje się, są z jednego miotu :evil_lol:
  19. bardzo proszę mnie posłuchać teraz :mad:: w schronie "mam" wysyp dużych szczeniorów - a te siłą rzeczy mogą różnie trafić, - bo teraz słodkie i puchate, a potem będą albo duże - i fruuu fora ze dwora - - albo mogą być zabrane "do obejścia", do pilnownia zawsze jest takie niebezpieczeństwo :shake: w przypadku dużych, niestety :shake: dziś w schronie na szybko zrobiłam zdjecia dwóm - chłopaki, ok. 8 tyg., będą duuuze :loveu: również dziś albo jutro "mam" zaprzyjaxniony transport na południe kraju czyli szukam na cito domów naj naj :loveu:: szczenior nr 1:
  20. hmmmm.... ktoś tu kiedyś pisał, ze co wieczór biega kilometrowe trasy z dwoma kaukazami :siara:
  21. poprosimy o zdjęcia Lincolna od góry :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  22. a w tle Pytia śpi ze stoickim spokojem :sleeping: :lol:
  23. [quote name='Kasie'] A ja mam 3 psy! Wszystkie duże i kudłate. Z czego dwa w kiepskim stanie. I nie chodzi tu bynajmniej o Lincolna, ten ma się nad wyraz dobrze... I obecnie stan dziur na nim =0...[/quote] Kasiu, koleżanko droga. no najwyższy już czas ku temu, abyś wróciła :mad: poprosimy o info o trzecim psie ;) ( a ja mam na chwilę obecną cztery :evil_lol:) ps: potwierdzam: koszalińskie śpią :p. wszystkie cztery :p.
  24. Ula welcome! :lol: w sprawie Melanii miałam parę telefonów. Pierwszy przyprawił mnie o stan przedzawałowy, bo dzwonił facet, który pytał, czy ona nada się do obejścia. A gdy słabym głosem zaprzeczyłam, pan dodał: bo ona wygląda na takiego podwórzowego psa. :mdleje::mdleje::mdleje: ... aż w końcu zadzwonił TEN telefon. Od Uli właśnie. i mimo, że pierwotnie chciałam Melanię oddać: - jak najszybciej, zeby jak najszybciej ułożyła sobie już życie - jak najbliżej, zeby ją mieć pod ręką szybciutko zweryfikowałam plany... bo choć jeszcze Melania nie jest w nowym domu, i choć oddanie po ponad miesiacu psa, który sie przyzwyczaił - i my też! - będzie b. trudne - to właśnie na taki telefon czekałam ;) - podobnie, jak rok czekałam na TEN telefon z Forestem ;) - a Melanii kupiłam dziś pluszowego króliczka i pluszowego borsuczka :p i leżą gdzieś bezpańsko porzucone :shake:...
  25. dostałam od Kasi SMSa, którego pozwolę sobie zacytowac: "... wbrew pozorom żyję. Co wiecej, twój Linki też! I ma się wyjątkowo dobrze. Je jak smok, nauczył się bawić i wariacko cieszyć (...)"
×
×
  • Create New...