-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
POZNAN. Szczeniaczki zagłodzone, w worku wyrzucone już w domkach!!! :D
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Paulina - co już coś napiszę na tym wątku, to mi wstrętne dogo wcina :angryy: trzymam nieustannie kciuki - w końcu znaleźć domu takiemu hurtowi - to wyczyn nie lada... ( szesć... a przynajmniej pięć :diabloti: domków nie leży na ulicy bądź co bądź...) -
[quote name='PaulinaT'] Naprawdę nie chcesz żadnego małego czarnego diabełka?? :razz:[/quote] a wiesz, że jakoś chwilowo brak psów mi nie doskwiera :roll: tzn. jak dla mnie - mam teraz idealny stan :loveu: - czwóreczka to jest właśnie to :loveu: ale nie dla mojego męza :placz::placz::placz: mówiłam, że Melcia - to cudo, nie pies? :lol: - bardzo sie wyciszyła, - zrobiła się przylepka - o byle co wywala się kołami do góry - z dworu - bo psy puszczamy już same na działkę - Melka wraca pierwsza do domu - najpierwsza z całego stada :p - zeżarła tylko kawałek kosza wiklinowego na drewno do kominka ( a mogła cały kosz, prawda?) oraz tylko wkładkę z mojego buta, w którym dziś miałam iść do pracy ( a mogła całego buta - i wtedy bym umarła) no i jest dziewczynka super :loveu::loveu::loveu: ale do Kołobrzegu, do Foresta - nie pojedzie :shake: i choćbym nie wiem jak chciała :placz:- wszystko wskazuje, ze w Koszalinie też nie zostanie ...:roll:
-
[quote name='Biafra']O ile pamiętam to Camara zawsze mówila , że on jest [B]mniejszy kaukaz...[/B] I, że mam dbać...też mówila [/quote] oj, Biafra - bo Ty za dosłownie Camarę wzięłaś :shake: ona to mówiła w kontekście: nasi [B]bracia mniejsi[/B]... - wiesz, zebyś go nie dawała na łańcuch , smalec tudzież eksperymenty laboratoryjne... cokolwiek by się za tym kryło. rozumiesz: [B]nasz brat kaukaz mniejszy[/B] :loveu: - o to jej chodziło :lol: więc niech sobie poje to kocie żarcie bez stresu ;)
-
[quote name='Bonsai'][URL]http://img253.imageshack.us/img253/2152/mela21ic5.jpg[/URL] cóż za piękne psice! :) Z pewnością szybciutko ktoś dobry skusi się na Melanię. :)[/quote] a ja z prawdziwą przyjemnością dołożę Tajgę gratis :lol: ( dla wyjaśnienia - Tajga: najbardziej traumatyczny pies, z jakim miałam w ogóle do czynienia :shake:)
-
[quote name='Camara']jak to? nie wiesz :crazyeye: oczywiście to Tajga :loveu: Kinga tylko błagam, nie wypominaj mi znowu jak to przy okazji Twojej wizyty byłam świetnie zorientowana w liczebności psiego stada tylko dzieci mi coś brakowało :oops:[/quote] he he :lol: - zebyście to widzieli :p- jak Camara z miną bardzo gościnną patrzy wyczekująco na moje dzieci i pyta : a gdzie [B]trzecie :crazyeye:?[/B] a mój Mikołaj ( starszy z [B]dwóch)[/B] owo chwilowe zawirowanie w naszym domu podsumował tak: - świat według Drachmy: Na początku była Drachma. Potem narozmnazało jej się mnóstwo psów, a na starość myśli, ze ma urojenia, bo wszędzie widzi dwie Tajgi - i to w różnych kątach pokoju... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
zawsze uwazałam, że mam psy od sasa od lasa :oops: - każde z innej parafii :shake: :oops: a tu proszę - czuję się jak Hodowczyni - przez duze H :loveu:: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/117/mela23rc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3299/mela22zz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2152/mela21ic5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5722/mela20mo5.jpg[/IMG][/URL]
-
więc moje przemyślenia dotyczące Melanii i jej charakteru są następujące ;). to, ze ona była dwa razy oddawana do schronu, wynika - myślę - przede wszystkim z niefrasobliwości ludzi ( delikatnie mówiąc) i tego, że szczeniaki w schronie są w budynku biurowym, więc każdy, chcąc nie chcąc - musi się na nie napatoczyć i bierze bez większego namysłu - w ten sposów Melania w wieku 3 miesiecy została już zwrócona i zaadoptowana ponownie :razz: ( szczerze mówiąc, wiedziona impulsem, chciałam ją wtedy zabrać ze schronu, na zasadzie: co ma być - to będzie... co nigdy, przy żadnym szczeniaku, nie zdarzyło mi się wcześniej) wiec myśle, ze w wieku tych 3 miesiecy nie wykazała jeszcze zadnej cechy dyskwalifikujacej ją w oczach głupich właścicieli... po prostu trafiła na głupich ludzi a jakie były potencjalne powody oddania jej przez kolejnych głupich właścicieli - myślę, ze również nie musiały być jakieś konkretne, nieraz zdarzało mi sie słyszeć wprost, ze podrostek psi "znudził się"... a jaka jest Melania u mnie... :loveu: - wcale nie jest jakaś nadpobudliwa, po pierwszych aktywnych dniach - uspokoiła się, wyciszyła - nawet robi sie taką ciepłą kluchą :p - bardzo garnie się do człowieka, podsuwa łeb pod rękę, kładzie się u nóg, wystarczy na nią skinąć głową, a już w pląsach podchodzi - o ile dopcha sie poprzez resztę towarzystwa :razz: - oczywiscie w psich kotłowaniach wyłazi z niej energia szczeniaka - jak zacznie - nie moze skończyć - ale jak później padnie - to moze się palić, walić - Mela śpi jak zabita :sleep2: - nie czuje respektu przed zaporami, czytaj: typ psa - kombinatora. jeśli jakaś zapora jest umowna, co respektują moje psy ( np. JEDNO krzesło na kanapie, albo barierka z dzieciecego łózeczka z niepełnymi szczeblami) - Mela nie bawi się w niuanse i metafory - skoro rzecz jest do opanowania i sforsowania - to dlaczegóż by nie, jak te pozostałe głupki? :crazyeye: ( na marginesie: pozostałe głupki, czyli moje 3 psy, zadziwione, korzystają z co rusz przewalanej barierki i ładują się z brudnymi łapskami na górę...) - ale np. i wczoraj, i dziś - kiedy Mela w domu czuje się już bezpieczniej, zostaje na noc na dole, z innymi psami, i już na chama nie forsuje swoich wizji życia ;) - co do siatki, którą lekko pokonywała w schronie... ja ją puszczam na działce luzem z moimi psami ( siatka 1,80 m), choc z dusza na ramieniu... jest ok, choć inwencję zaczeła przejawiac przy bramie wjazdowej, która jest niższa, i w dodatku zamykana na taką prymitywną pętelkę drucianą - dziś Mela dwukrotnie kombinowała, co by mozna było zrobić z tą pętelką :mad: ale raczej rzecz będzie wyglądała tak: w akcie desperacji - ona będzie zdolna do wszystkiego ( pozostawienie w schronie, itp) - natomiast nie powinna tego wykorzystywać na co dzień, jeśli będzie miała wystarczającą porcję ruchu ( i to wcale nie aż tak dużo) (ktoś może pamięta nakrapianą Gafę, której rok temu szukałam domu - otóż Gafa po siatce w schronie chodziła jak małpa - odbijała się od sufitu, spadała, i na powrót... w nowym domu z dużym ogrodem - nie zdarzyło jej się w ogóle próbować tego typu rzeczy) - czy może drzeć ryja, kiedy zostaje sama w domu?... no dziś rano dziamgoliła, kiedy zbierałam się do pracy, i dziamgoliła na około... natomiast potem ponoć padła i spała przez ładnych parę godzin - dzieci lubi bardzo, - koty też (:sabber:) ...:diabloti: - więc nasz towarzyski kot wiedzie od paru dni życie pustelnika :razz: - póki co - nie zanotowaliśmy jakichś istotnych zniszczeń w chałupie :multi: ... tyle chyba najkrócej :diabloti: o mojej Szczoteczce :loveu: na wszelki wypadek podaję moje namiary: [SIZE=3][B]mail: [/B][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][B][email protected][/B][/SIZE][/EMAIL] [SIZE=3][B]kom. 600-870-571[/B][/SIZE]
-
[quote name='karina1002']No ona jest sliczna. TZ się nie zakochałw niej jeszcze?:)[/quote] taaak..... mówi co rusz, ze Mela jest najładniejszym i najfajniejszym psem spośród tych, które mamy :loveu: - a potem równie spokojnie i zdecydowanie, ze chciałby, aby ona już jak najszybciej opuściła nasz dom, bo wszystko stoi na głowie...:roll:
-
Mela Zwyczajna: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8728/mela16to8.jpg[/IMG][/URL] Mela Filozoficzna: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6029/mela18uk1.jpg[/IMG][/URL] Mela Leniwa: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/14/mela19do9.jpg[/IMG][/URL] Mela Rozkoszna: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8260/mela17bu4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Angelika8']Broń się[B] Kinga[/B], broń :evil_lol:, na pewno Ci się uda :evil_lol: (piszę to patrząc na nogi Fridy wystające z mojego łóżka :p)[/quote] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2541/mela15bb5.jpg[/IMG][/URL] :niewiem::niewiem::niewiem: ( więcej o Melanii napiszę po południu ;))
-
[quote name='Aniia']A co taka maleńka sunia zaszkodzi na kanapie :evil_lol: A jaka to ładna ozdoba :lol:[/quote] ozdoba śliczna :loveu: ale 4 ozdoby na kanapie powodują, ze wkrótce wygląda ona jak przysłowiowemu psu z gardła wyjęta i nadaje się tylko na śmietnik ( tak było z poprzednią) :placz: niestety, kot rządzi się osobnymi prawidłami - i ku zgrozie psów - kanapy i fotele uznał za swoje...:roll: (na marginesie: KIEDYŚ, b. dawno temu - mieliśmy w tzw. salonie DYWAN :loveu: - ponieważ w koncu trzeba było ten luksusowy nabytek oddać do profesjonalnego czyszczenia, bo vanish za czorta nie pomagał - oddaliśmy :oops: - no i potem dzwonią do mnie panowie z pralni, zszokowani: - co pani na tym dywanie robiła? :crazyeye: my go trzy razy praliśmy, wytrzepaliśmy z niego wiadro piasku, i dalej jest brudny :roll: na co ja, zamiast na poczekaniu skłamać jakoś przekonywująco, zaczęłam im tłumaczyć jak kretynka, że on po prostu LEŻAŁ W SALONIE :oops::oops::oops:) więc póki co - dywanu już nie mamy i próbujemy obronić się przed psią inwazją na nasze kanapy...;) A MELANIA SZUKA DOMU....
-
dodam, ze Melania jest grzeczną, bardzo przytulaśną suczką rozkosznie wywala się kołami do góry, wciska mordę pod rękę w celach głaskania, pięknie drapie w drzwi celem wyjscia na siusiu no i ...zupełnie naturalnie włazi na kanapy :razz:, od razu kładąc łeb na poduszce - bardzo zdziwiona :crazyeye:, ze otrzymuje nakaz zejścia na ziemię... :roll:
-
byłam przed chwilą w schronisku dopełnić formalności adopcyjnych z Melanią ...i wróciłam przybita. Kierowniczka pogrzebała w jej papierach, i oto jak wygląda życiorys Melanii 1. dom nr 1 2. schronisko 3. dom nr 2 4. schronisko 5. dom nr 3 6. schronisko 7. mój dom - który, nie zapominajmy, jest tymczasowy a Melania ma dopiero 8 miesięcy :shake::shake::shake:
-
Wilczarzowata już u swan- relacja z wesołej podrózy i zdjęcia
kinga replied to olekg89's topic in Już w nowym domu
swan, koleżanko droga :angryy: - noc minęła, a Ty nic nie piszesz nam o kotach - zdjęć też ciągle nie masz... :cool3: - czy Ty ich czasem nie potopiłaś gdzies w jakimś stawie? :placz: -
[quote name='samoglow']czy byl to delikatny recznik Velvet, miekki jak aksamit ? :evil_lol: Cos mi sie wydaje, ze Marley moglby stanac do konkursu z Melania, nowa ulubienica Kingi, o palme pierwszenstwa w konkursie na najbardziej rozrywkowego psa roku ![/quote] samoglow - Ty nie ryzykuj kobieto :shake: ...bo jesteś akurat w połowie drogi między Koszalinem a Białymstokiem :p - może my Ci z nienacka podrzucic duecik, żebyś sama sobie rozstrzygnęła, komu się należy palma pierwszeństwa... :diabloti:
-
doszliśmy do wniosku, ze mamy zmanierowane psy :shake:. Wczoraj późnym wieczorem wrócił po ciężkim dniu pracy Pan. Stali bywalcy naszego domu - psy sztuk 3 - bynajmniej nie rzuciły się radośnie na jego powitanie, raczej tylko spojrzały znudzonym wzrokiem: - ....oooo, Stary wrócił..:sleeping: jedynym psem, który długo i żywiołowo witał się z Maćkiem - była... Melania :lol: a to wczorajsze popołudnie: chyba dam mu wreszcie buzi...: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7315/mela5ry6.jpg[/IMG][/URL] idzie dobrze - jeszcze tylko wyskok w górę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/455/mela4uc5.jpg[/IMG][/URL] i - UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7723/mela3ub6.jpg[/IMG][/URL]
-
POZNAN. Szczeniaczki zagłodzone, w worku wyrzucone już w domkach!!! :D
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']ŚWIETNIE MACIE... tzn Tata ma cool... :roll:[/quote] nie? taka Paulina to sie urządziła :cool3: zrzuciła, co trzeba - gdzie trzeba - i teraz tylko bębni w klawiaturę - a rodzice zasuwają pomiędzy szczeniakami a kupami :shake: -
a pomijając juz koty swan, które są ode mnie daleko :multi: ( choć z Koszalina do swan pojechały...:oops:) Melania - która jest blisko... bardzo blisko, precyzując :cool3: - w dniu dzisiejszym porą popołudniową odmówiła stanowczo korzystania z werandy oflankowanej barykadami, ktorych armie rycerzy nie sforsowałyby... - i wprowadziła się na salony :razz: całe towarzystwo ( prawie) sielankowo współegzystowało sobie przez cały wieczór, natomiast w chwili obecnej obserwujemy zdecydowany kryzys :cool3:: - Melania chce zjeść kota - Drachma chce zjeść Melanię - Melania chce do ludzi ( czyli nas), zlokalizowanych na wyższej kondygnacji, gdzie psy wstępu nie mają - bardzo akustycznie chce do ludzi :mad: - Drachma chce spać, a nie moze, więc - bardzo akustycznie - daje temu wyraz - Melania sforsowała kolejną barykadę, której zaden z naszych psów nie sforsował przez lata - i wdarła się na górę - Melania postanowiła pójsć spac razem z moim mężem, który jednak nie wyraził entuzjazmu i zamknął jej przed nosem drzwi sypialni - w związku z powyższym Melania usiłuje jakoś sobie zorganizować noc - w chwili obecnej postanowiła wygryźć dziurę w płaskich panelach podłogowych :-o - oddam w dobre ręce bardzo inteligentnego psa z inicjatywą...:huh:
-
[quote name='swan'] a ja błagam :cool3: o rozrywający na strzępy serca :cool3: tekst o Muflonie i Diabełku na pierwszą stronę wątku :p o utalentowana Kingo:multi:[/quote] serca... o rozerwijcie na strzępy się nam :diabloti: dwa koty nastały u swan... :crazyeye: na szczęście ( miły człowieku) Koszalin jest od Gorzowa daleko :p :evil_lol::evil_lol::evil_lol: swan - czy moze być tytułem wstępu? :eviltong:
-
witam wszystkich wielbicieli psów "w typie" Foresta :lol: ...ktoś poszukuje moze takiego? i się spóźnił? a może woli suczkę? a może jeszcze młodziutką? - proszę bardzo - mam na tymczasie od wczoraj "córeczkę" Foresta - i wygląd, i charakter - wypisz - wymaluj po swoim krewnym :p: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97991"][B][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97991[/SIZE][/B][/URL]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]ŁATWO PRZYSZŁO - ŁATWO POSZŁO CZ. I[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania do schroniska trafiła jako małe szczenię [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]- jak widać, niemal od urodzenia komuś zawadzała [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]- a najprościej podrzucić szczeniaka pod schronisko, prawda?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania była wiecznie czymś zasmucona, nieśmiała, takie popychadełko...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]- moje ukochane schroniskowe szczenię[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1042/mela3vb1.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/659/mela5ds9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]ale długo nie miała szczęscia do ludzi [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]i długo czekała, zanim znalazła dom[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]i zniknęła mi z oczu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]ŁATWO PRZYSZŁO - ŁATWO POSZŁO CZ. II[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]a co robi się z psem, kiedy się znudzi?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]albo ze szczeniakiem, kiedy wyrośnie?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melanię spotkałam wczoraj w ulewny listopadowy dzień w schronisku[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]szła tańcząc na smyczy wraz ze swoim panem[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]wdaliśmy się w pogawędkę:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on: - chce pani psa?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]ja: - nie - a dlaczego pan go oddaje?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on: ...wzruszenie ramion[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania: radosny wyskok na pana i chlast jęzorem w twarz[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]ja: to pies wzięty ze schroniska, tak?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on, obojętnie: tak, parę miesięcy temu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania: ogon jak młynek i przytulenie do nóg pana[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Kierowniczka: odprowadźcie ją na wybieg nr...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on, konwersacyjnie do mnie: ale pogoda dzisiaj, prawda?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania: po niecałej minucie jest z powrotem, przy panu, zadowolona, ze sforsowała 2-m siatkę[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on: ależ dziś pada, taki mamy straszny listopad...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania: po kolejnej minucie i sforsowaniu kolejnej siatki - przyleciała do niego w poczuciu dobrze spełnionej misji[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]on: oddala się szybko, bo przecież pada i taki mamy straszny listopad[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania: wsadzona do boksu, z którego już nie ma ucieczki, pomiędzy dwa duże owczarki - stoi w ulewie i błocie z podkulonym ogonem, wciskając nos pomiedzy kraty - i tylko usiłuje mokrym pyskiem wtulić mi się w rękę[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]nie dałam rady[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]po kilku godzinach pojechałam do schroniska i zabrałam ją[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Melania szuka Domu, gdzie zwierząt nie zmienia się jak rękawiczki[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d]albo jak opony - letnie na zimowe...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d]gdzie nikt jej nie potraktuje na zasadzie:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d]ŁATWO PRZYSZŁO - ŁATWO POSZŁO...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1565/mela11fq5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]