-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='Kasie']No dziewczyny, uwielbiam Wasze polemiki! :evil_lol: ... Kasia - ale to nie były żadne polemiki :shake: to było bardzo konkretne rozdysponowanie mojego inwentarza. i na mocy powyższego: - jednego kaukaza dostanie Zosia4 ( tego młodszego, z zębami, zeby lepiej walczył) - drugiego kaukaza dostaniesz Ty. Ty lubisz takie umarlaki, więc żebyś nie wyszła z wprawy - dostaniesz tego 12-letniego, bez zębów - Camarę w niniejszym rozdaniu pominiemy, bo ona fałszywa ...a kiedy czuje nosem wolny kojec u Ciebie - to mnie zagaduje przez telefon, zagaduje, jak dobra koleżanka, usypia moją czujność, usypia... - a tymczasem cichcem obsadza ten kojec swoimi starymi podhalanami :razz: ja zresztą jestem taka sama :niewiem: - tyle, ze ja mam do tego kojca dalej o jakieś 700 km :placz:
-
[quote name='Zosia4']No tak - na piechotę to trochę dalej. A te dwa co do mnie szykujesz - to pożre mój bałwochwalczo zakochany we mnie mój piecho. I wiem co mówię - bo on jest wręcz fanatykiem mojej skromnej osoby. No - nie powiem, nawet to miłe, gorzej tylko jest z moim otoczeniem (ludzkim też :diabloti:).[/quote] moze zaeksperymentujmy? ...bałwochwalczo zakochany pies w typie owczarka - kontra stary kaukaz bez zębow, jednak z genotypem rasy obronnej? w ten mily sposób zrobimy sobie małe walki psów, i będziemy je obstawiać... :diabloti:
-
[quote name='Zosia4']Oj dziewczyny - ale przemieszczacie między sobą (lub chciałybyście przemieszczać) te olbrzymie masy mięcha. Tak sobie myślę, że kaukaz to jednak jest olbrzymia masa mięcha. Ile takie toto może w porywach ważyć ? Zosia - Ty mieszkasz przecież calkiem niedaleko ode mnie :p ja Ci z marszu dostarczę DWIE takie masy mięcha :multi:- to sobie zważysz i porównasz, co? na marginesie ( tych dwoch kaukazów, co to je Zosia ode mnie dostanie :p) - Lincoln zaczynał w koszalinskim schronie od trzydziestu paru kg, u Kasi lekko przekroczył 60 ...ale taki kaukaz po byku to i pod 100 moze podchodzić :crazyeye:
-
[quote name='Camara'] Kasia - nie odpowiadaj na pytanie Kingi!!! ono jest podchwytliwe :diabloti:[/quote] Kasia -nie słuchaj Camary :shake: to nie jest dobra koleżanka :diabloti:- podejrzewam niejasno, ze ona dązy do zmiejszenia populacji kaukazów na ziemi :placz:, zeby móc wszędzie wpychać te swoje podhalany...:roll: - a już na koszalińskie kaukazy uwzięła sie jakoś szczególnie :niewiem:
-
[quote name='Kasie']Lincoln nie mógł w nowy rok wejść bez jakiejs . I jesli ja mu tam zafunduję profesjonalna, słuzbową dziurę to moze on sam ich nie bedzie sobie robił? Już sprawdziłam ze czekan do wykonania tej dziury by sie nadawał idealnie. Co Wy o tym sadzicie?[/quote] my sądzimy, że on już tam ma jakąś niedoszłą, spartoloną dziure miedzy oczami - przecież oględziny lekarskie wykazały wgłębienie w czaszce po jakimś mocnym uderzeniu :roll: ...może już w Koszalinie za dużo się lizał? :-o - i miał nerwowego właściciela? - a przy tym dyletanta, co to dziur dobrze nie potrafił robić? Kasia - my w ciebie wierzymy. wal - a równo i dobrze :p
-
[quote name='PaulinaT'] Cola szuka domu - ale nic sie nie stanie jak nie znajdzie. Jakos sobie poradzimy, będzie mieszkać u mnie lub u mamy. .[/quote] taaak.... - pisz tak dalej :mad: wtedy na pewno kolejka będzie się po nią ustawiać...:razz: ja wiem, ze to tak szczerze, ze zmeczenia sytuacją ...- ale jak ty odpuścisz to szukanie, choćby na forum - to kto ją wyłowi w tym zalewie psich nieszczęść? :-(
-
a, i jeszcze jedno :mad: ..taka Camara, na przykład. - wiecie, co robi? :crazyeye: 1. podczytuje wątek Meli - Nufy - regularnie :loveu: 2. potem dzwoni do mnie :multi: - upewnia się, czy ja jeszcze nie doczytalam ostatnich postów... 3. a następnie mi je cytuje albo streszcza :evil_lol: ...ale już coś napisać na tym wątku, wysilić się - co to - to nie :shake: :angryy::angryy::angryy: ...bardzo nie po koleżeńsku, prawda?
-
[quote name='Angelika8']A ja dostałam od Kingi Owczarka belgijskiego A od Ewy Leonbergera[/quote] a bo Kinga to same rasowe rozdaje :loveu: ba! i same rasowe ma :eviltong: kiedyś na tresurze - z Tajgą, wypłoszem jakich malo :oops: - ktoś spytal, jaka to rasa, i zanim ja zdążyłam otworzyć usta i wygłosić przejmującą mowę o psie ze schroniska, po przejściach, i ble ble ble..., trener z miną pokerzysty oznajmił: - to jest wilczarz środkowopomorski niskopienny. ..i uwierzyli :multi::multi::multi: :evil_lol:
-
zdecydowanie sie nauczy :lol: - ja ci już nawet nie będę pisała, ile mialam wstydu z Drachmą w początkowej fazie tresury - była najbardziej rozlatanym i najmniej zainteresowanym tresurą psem w bardzo licznym stadzie :oops::oops: - chyba przez pierwsze 2 tyg. umierałam ze wstydu :oops: i zapadałam się pod ziemię :oops: ...ale jak załapała - to potem już pooooszło ;) a Nufka jest ciut bystrzejsza od Drachmy :p - więc jej też pójdzie :loveu:
-
[B]Biafra [/B]- tak, dojrzałam do rozstania z ksiązeczką :placz: - wyslałam :placz: ...a co najlepsze - wysłałam ją [B]wczoraj[/B] ok. 14.00 :crazyeye::crazyeye: - z mojego miasta powiatowego ( niegdyś wojewódzkiego :loveu:) na zapadłą podkrakowską wieś, oddaloną o ponad 700 km :crazyeye::crazyeye::crazyeye: co prawda powiedziałam miłej pani na poczcie, ze trzeba "szybko i ważne", na co miła pani, spojrzawszy na mnie uwaznie, powiedziała wolno i wyraźnie: "po-le-co-ny prio-ry-tet?" - na co ja z madrą miną, ze właśnie o to - to mi chodziło :p ale że pani aż tak wzięła sobie to do serca? :-o dobra, Biafra - a teraz mnie pochwal, jak to : - nie dość, ze scaliłam w całość Igora i książeczkę - to jeszcze scaliłam w calość książeczkę :multi: - co to ją lamia z Igorem pospołu zeżarli ( czy cóś tak...:hmmmm:) ...no pochwal :loveu:- pół godziny w pracy odwalałam tę introligarotską robotę... :razz:
-
KOSZALIN - NUKA. 15-letnia szorstka jamniczka. ma dom
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
coś się jednak zaczyna kroić...;) wszystko wskazuje, ze za dwa tygodnie Nuka opuści schron i pojedzie - nie wiem tylko na razie, czy do domu tymczasowego, czy stałego - ale to już jest rzecz drugorzędna: grunt, ze jest światełko w tunelu ;) -
[quote name='Usia_82'] No i oczywiście wszyscy są nią zachwyceni i każdy mnie pyta jaka to rasa nie rozumiem czemu robią wielkie oczy :crazyeye: jak się dowiadują że to kundlak :loveu:[/quote] o Matko :shake:. ILE, pytam się ILE :-o razy ja mam powtarzać, zę to nie zaden kundel :mad: - tylko [U]OWCZAREK PIKARDYJSKI[/U] pełną gębą? :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8524/owczarekpikardyjski1wc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3896/owczarekpikardyjski2ri4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7199/owczarekpikardyjski3vs3.jpg[/IMG][/URL] to są zdjęcia z googli - opis charakteru również zgadza sie co do joty :roll: - i niech mi teraz ktoś sprobuje powiedzieć, ze Nufa NIE JEST owczarkiem pikardyjskim...:angryy::angryy::angryy:
-
POZNAN. Szczeniaczki zagłodzone, w worku wyrzucone już w domkach!!! :D
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
trzymamy, trzymamy mocno ;) -
wyrazy uznania dla Dinki :lol: informuję, korzystajac z doświadczenia w posiadaniu poniżej wymienionej, ze Nufa (c. Foresta) pozwala dostarczyć sobie do organizmu kolejne niewielkie porcje witamin w postaci kawałków jablka - co stanowić moze miłe urozmaicenie monotonnej diety opartej jedynie o kradzioną marchewkę. domniemywam również, że spryskanie fretek gorzkim sprayem moze im uratować życie - nie tyle od samozapłonu, co raczej od paszczy oskarżonej ...krótko mówiac- spryskaj je, ach, spryskaj :multi: - zobaczymy, czy Nufa ma wrażliwe kubki smakowe :eating: :diabloti:
-
[quote name='PaulinaT']też się zszokowałam :o Ale mądrze gadasz koleżanko od psów z Koszalina :p Co-do-jo-ty![/quote] bo wiesz, jak mam przed oczami perspektywę odesłanej Nufy pod samiutką moją bramę :eek2: - to już wolę uzyc wszystkich moich talentów literackich - zeby tę perspektywę odegnać jak najdalej :scared: