Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. BeataJ - czy tableteczki nadal aktualne? :cool1: bo jeśli tak - to ja bym w imieniu Ady poprosiła pięknie o nie ( w schronie dostałam słowo honoru, że miałaby podawane codziennie)
  2. oczywiście film obowiązkowy: "Uwolnić orkę" :p:p:p
  3. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Ale jak Biafra sie zdenerwuje i wyśle błotniarka zielonego do Kingi to dobra będzie piosenka a właściwie hymn morski :)[/quote] wtedy pozostanie mi śpiewać mu na okrągło, aż zrozumie treść piosenki: - Góralu, czy ci nie żaaaal? Góralu, wracaj do haaal... :niewiem:
  4. [quote name='ulvhedinn'] A jako lekturę uzupełniajacą polecam "Pan Maluśkiewicz i wielkoryb":evil_lol:[/quote] ulv - a lektura obowiązkowa? :roll:
  5. jeśli Ada nie znajdzie domu - to i tak zostanie w schronie jako rezydentka, na specjalnych warunkach. ale kierowniczka prosi, żeby jej jednak szukać domu, i to bardzo. z tym, że dom musi mieć pełną świadomość, że Ada jest młodym duchem co prawda, ale dosć mocno schorowanym, starszym psem, przed którym pewnie już niewiele czasu ...sami wiecie, jak to z takimi domami - nawet, jeśli pies kochany... udawało sie już co prawda nieraz znaleźć domu starym, 10-letnim psom - ale na ogół przynajmniej na pierwszy rzut oka wyglądały one lepiej - a Ada choć wygląda po stokroć lepiej, niż w momencie oddania jej do schroniska - o jednak ma te guzy i ten chód...
  6. ja tak sobie myślę, ze jeszcze jakiś hymn by nam się przydał... :hmmmm: np.: "Wszystkie rybki śpią w jeziorze..." albo: " Raz rybki w morzu brały ślub..." jak myślicie - który lepszy? :-o
  7. [quote name='PaulinaT']A kto to jest "Intendent"?? :oops: Bo ja się nie znam - czy to ma coś wspólnego z dentystą?? :o[/quote] ze stołówką :p
  8. [quote name='Katcherine']:diabloti:a ja tylko poprosze o dokumentalne zdjecie jak ci wszyscy od waleni beda lapac sniadanko dla pierwszego odratowanca;). Kasie- ile tam ton tego planktonu wychodzi na jeden posilek......?[/quote] [B]Katcherine[/B] - dzięki za troskę :calus: - my byśmy je ( walenie) wszystkie zagłodziły na śmierć :oops: zostaniesz Głównym Intendentem, dobrze? :multi:
  9. [quote name='karina1002']Kinga, ale Ty masz wyobraźnię :) Gdzie Ty widzisz strusia z przykurczem karku ???? :crazyeye:[/quote] no jak to gdzie :crazyeye: tu poniżej - struś jak ta lala. widok z góry. ...moze Biafra chciała z niego zrobic sobie rosół na niedzielę i zaczeła mu łeb ukręcać - ale jej nie wyszło? :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5023/igor241la2.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Biafra']:diabloti::diabloti::diabloti: widzisz jacy zli i okrutni ludzie sa na tym poludniu :stormy-sad: [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Igor24.JPG[/IMG] Rozumiem co Ty czujesz na tym drugim końcu Polski :shake: :p[/quote] dziękuję Ci droga koleżanko za współczucie :placz:. czuję się podle. widzę wyłowionego ze stawu - dla potrzeb zdjęciowych - psa z wydłubanym okiem. i widzę jakąś kozę - paralityka - a zreszta czort wie - moze to jest struś z przykurczem karku? :crazyeye: na szczęście reszty inwentarza nie przedstawiono - pewnie zdjęcia byłyby zbyt drastyczne :shake: i wniosek nasuwa się jeden: sprawdzać przyszłe domy, kochani :roll:, koniecznie sprawdzać domy przed adopcją :diabloti:
  11. [quote name='swan'] kinga za to tak pięknie pisze, że zgłaszam Ją na sekretarza :diabloti:[/quote] ok swan - dzieki za kandydaturę ;). Ty będziesz natomiast w Sekcji Dzikich I Narowistych Walenii, dobrze? - bo ci jakoś całkiem idzie z dziką Luśką :eviltong:
  12. [quote name='Camara']nie ma lekko :shake: ktoś z takim doświadczeniem i się wymiguje??? [B]lamia na prezesa!!![/B] kinga, co ty na TO???[/quote] 1. no ja nie wiem :shake: lamia to mi jakieś szubienice rysowała kilka stron wcześniej :placz: - moze ona - to jedna wielka ściema? :crazyeye: znaczy sie z tym ratowaniem zwierząt? :oops: i jak zostanie prezeską - to zgarnie wszystkie nasze świeżutkie pieniądze, które nowi członkowie powpłacają do ciebie, ubije po drodze parę walenii - i tyle ją będziemy widzieli...:placz: 2. a propos: czy ja mam edytować tytuł wątku? :razz: moze bardziej kreatywny byłby np. taki: Kaukaz Igor. Zapisy na forum ratowania walenii. Pieniądze wpłacać do Camary. :multi::multi::multi:
  13. halo halooooo... chwileczkę. Drogie Koleżanki :roll: a co wy sie tak wszystkie :crazyeye: na nasze :diabloti: walenie przekwalifikowujecie? :crazyeye: a. nie każdy moze mieć w zyciu wygodnie. ...Tylko my :p. b. ktoś musi nadal pomagać bezdomnym psom :angryy:, a nie tak nagle... pół dogomanii trzeba bedzie potem szukać na waleniach :shake: c. jak je - te walenie - wszyscy zaczniemy ratowac [B]naraz[/B] - to je [B]za bardzo[/B] uratujemy :niewiem: - a co potem zrobić z takimi stadami uratowanych waleni - to nie mam pojęcia :placz: d. więc proponuję, zebyśmy ustaliły jakieś dyżury ratowania - dwójkami, trójkami ...- wymiennie w każdym razie :roll: - po dwa tygodnie, albo po dwa miesiące... no nie wiem e. można wpisywać się na listę OD JUŻ ;) f. ew. wpłaty - na poczet Prężnego Nowego Forum - do Camary :multi: g. i co wy na to? :lol:
  14. [quote name='PaulinaT'] I dostałam dzisiaj maila od pani Beatki - że czekaja na niego niecierpliwie i że sie doczekać nie mogą...[/quote] no i chwała Pani Beatce ;) my się jakoś wszyscy też- dziwne, prawda? - nie mozemy doczekać... :roll:
  15. dziewczyny z Poznania - czapki z głów za akcję - błysk poniedziałkowo - wtorkową :cool1:
  16. [quote name='Katcherine'] Ja tam Igorka ubostwiam. I mi sie przykro robi ze sie nikt nim nie zachwyca. [B]Taki pies trafia sie jeden na milion[/B].[/quote] [B]Katcherine[/B] - święte są twoje słowa :loveu: ...ależ się tej Biafrze trafiło, no no no...:iloveyou: aż sama nie mogę wyjść ze zdziwienia, ze tak za free dostała [U]takiego[/U] psa :splat:
  17. [quote name='Camara'] właśnie, Kinga - co z naszym przelogowaniem się walenie? Nie uważasz, że to już najwyższy czas?[/quote] ...bo my z Camarą będziemy odtąd ratować nie psy, ale walenie :multi: - tak sobie umyśliłyśmy, bo: 1. walenie wszystkie jednakowe jak jeden mąż - i za cholerę nie odróżnisz ich, choćbyś chciał, jednego od drugiego :shake: 2. więc :razz:: 3. nie wchodzi sie w żadne zwiazki emocjonalne z w/w, nie wpada w żadne doły ani deprechy - bo niby jak :crazyeye: 4. nie masz żadnych reklamacji z nowych domów, ze waleń nie taki, jaki miał być :mad: 5. nie trzeba zbierac na żadne sterylki ani kastracje - a wręcz przeciwnie :oops:, bo one się chyba powinny mnożyć:oops: i mnożyć:oops:, zeby ich nie zabrakło 6. i walenie są daleko... baaaardzo daleko :multi:- więc nawet straszne SMSy tudzież telefony - są po prostu nieszkodliwe :p - tym bardziej, ze ci, którzy je ratują , mówią najczęściej w jakimś dziwnym języku, którego... możemy akurat nie znać :niewiem: 7. tak więc zalogujemy się na forum pomocy waleniom :popcorn: 8. i będziemy je ratować...:bigok:
  18. [quote name='GoniaP']Tak, tak tak.[/quote] GoniaP - dziękujemy za docenienie naszej inteligencji :multi:
  19. witaj Agata-Poznań ;) niestety, ja się w tej chwili już zgubiłam również :oops: U Ciebie Baster będzie [U][B]do[/B] [/U]piątku? czyli jesteś, jak napisała supergoga, właśnie tym "kolejnym tymczasem po drodze", tak? ;)
  20. [quote name='Biafra'] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Igor22.JPG[/IMG] Tylko jeszcze gdzieś odkopię pierwsze posty, to chyba bylo Kingi...[B]osiolkowaty, i co tam dalej[/B] :mad:[/quote] no bo wiesz, [B]Biafra[/B]... szukałyśmy mu z Camarą domu za [U]wszelką [/U]cenę - a tonący brzytwy sie chwyta - to i małe przekłamania nam się wdarły do opisu :hmmmm: ( umówmy się: to był błąd ZECERSKI :p, taka literówka :p) ...ale szczerze mówiąc szukałyśmy mu domu NA SUCHYM LĄDZIE :roll: - i nic nie było o tym, ze ty go bedziesz w stawie hodowała :shake:, jak jakiegoś karpia - ani o tym, ze po kilku miesiącach pobytu u Ciebie bedzie raczej przypominał dzika, a nie psa :oops: ( patrz: zdjęcie) - nawet ryj już mu sie zrobił :placz:
  21. [quote name='lamia2'] i trzeba będzie od nowa Biafrę zapsić, zakocić i zakonić :evil_lol: kooopa roboty będzie :p[/quote] i zakozić :eviltong: o rany :shake: - ile transportów z końmi, kozami, kotami, o psach nie mówiąc - trzeba będzie zorganizować przez cała Polske [B]via[/B] Warszawa...:crazyeye: :mdleje:
  22. [quote name='samoglow']z Kinga bedzie ciezko, bo Ona sama jest zywiolowa! :evil_lol:[/quote] Kinga nie jest żywiołowa :shake: - wręcz przeciwnie :p jest zrównoważona :evil_lol:, by nie rzec - leniwa :oops:... i dlatego na wszystko, co sie za bardzo rusza i wymaga za długich spacerów - Kinga patrzy ze zgrozą... :crazyeye:
  23. [quote name='supergoga'] Kinga :mad:- sorry za offa, ale proszę o aktualizację psów!!![/quote] rany boskie :crazyeye: -[B] nadal[/B] Ci nie przeslałam? :crazyeye: ...niesamowite :shake:
  24. [quote name='Camara'] Biafra nadal nie odbiera telefonu. Chyba nie potrafi zejść ze strychu :cool1:[/quote] wiesz co, to może jej się nagraj na sekretarce z niewinnym pytaniem, czy jej czegoś czasem nie dowieźć w ramach bonusu do Igora :p ... na pewno od razu odzyska łącznosć :diabloti:
×
×
  • Create New...