-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Taka slicznota i jeszcze nie ma domu?! :crazyeye::shake::crazyeye:[/quote] ani przebiśniegów :placz::placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
u mnie też sloneczko - i owszem, a z okna widzę stada przebiśniegów, co to w tym słoneczku wygrzewają białe swe łebki ... hopsaj, pieseczku - zebyś jak najszybciej mógł wąchać i obsikiwać przebiśniegi we własnym ogródku! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
:jumpie: :jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie::jumpie: ( mam nadzieję, ze umieściłam dobre emotki, bo w moim komputerze są nieruchome - ale obok pisali, ze mają skakać... mar.gajko - dobre? :oops: skacza? hopają?) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] On mi tak pasuje do całokształtu, że nawet nie wiem czy on nie jest cały MÓJ.[/quote] o nie nie nie :shake: - sam fakt, ze jesteś święta za życia - nie upoważnia cię, abyś mi odbierała MOJĄ połowę :angryy: ( bo rozumiem, ze on KIEDYŚ W KONCU znajdzie dom - z tak wdzięcznym nowym właścicielem, jak ten (ta) - co o Tobie ten pean napisała... ... i wówczas, jak już znajdzie - część splendoru spłynie na mnie... owe PÓŁ) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] I to na wątku psa KTÓREGO nawet NIE MA, chyba.[/quote] albo jest - ale ZA MAŁY :roll: ...tak wczoraj usłyszałam - ZA-MA-ŁY :crazyeye::crazyeye: - tej Camarze, choćby nawet była Aniołem, to :stupid: ...a na konto nadal nic nie wpłynęło :shake: - więc jak z tą grającą szafą - nie ma hopania :niewiem: bo nawet głupiego: dziękuję , dotąd nie usłyszałysmy :shake:, przynajmniej ja -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Samoglow - NIE RÓB TEGO! NIE UFAJ Kindze!!!!!! Toż to samobójstwo jest. Krok nierozumny, niewłaściwy.[/quote] e, Koleżanko Droga :roll:. - a kto mi deklarował na pw przyjaźn wielką i niemal dozgonną? :crazyeye: mam. mam wszystko czarno na białym :placz:. a od tego czasu nie minęły NAWET dwa tygodnie... :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']A ja tak czytam, hopam i ....o niczym nie wiem. :lol:[/quote] no widzisz samoglow - oto znaki czasu :roll: wszystko pobieżnie, byle jak, aby odhaczyć, aby szybciej... :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Możesz już WYJŚĆ. Z tego podziwu. Pozwalam.[/quote] - i na pewno nic ci sie nie błyszczy nade głową? :-o - no to OK ;) - też mi się wydawało, ze to jakaś niewiarygodna wprost ściema :shake:, tak o Tobie pisac... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga'] [B]Dziewczyny Święte za Życia, nikt nie wystąpił o uznanie tego stanu, a należy im się jak nikomu. Podziwiam je na kolanach, dosłownie. To, że istnieją, przywraca mi wiarę w ludzi. Czczę je z wielką pokorą i podziwiam bezgranicznie. Są absolutnie cudowne. Na mojej liście cudów numer jeden.[/B] .[/quote] czytam, czytam - i z zachwytu wyjść nie mogę :loveu::loveu::loveu: ponieważ Camara - [B]przy Tobie mar.gajko-ANIELE [/B]- mały aniołek choinkowy - i tak nic nie przelała nam na konto celem dalszego hopania :shake: - na chwilę obecną porzucam ją i słodkiego Brutuska - i zastanawiam się, JAK sprostać powyższym wymogom... :crazyeye: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Mariolu - przeczytałam na innym watku. Niewątpliwie o tobie. ... zamarłam z podziwu - i w niemym zachwycie pozostaję. Camara przy tobie to małe piwo, jak sie okazuje...:shake: " (...) Właśnie przed chwilą rozmawiałam z Luizą, wracały z Mariolą z misji na rzecz... Dziewczyny Święte za Życia, nikt nie wystąpił o uznanie tego stanu, a należy im się jak nikomu. Podziwiam je na kolanach, dosłownie. To, że istnieją, przywraca mi wiarę w ludzi. Czczę je z wielką pokorą i podziwiam bezgranicznie. Są absolutnie cudowne. Na mojej liście cudów numer jeden. (...)" Mariolu, pozwól sobie powiedzieć: Jesteś wielka :loveu::loveu::loveu: - szczerze oddana, K. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'] [SIZE=1]Dziewczyny, Murka chyba was lubi, dała nowe fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [SIZE=1]:roll:[/SIZE][/quote] Kolezanko - Murka nie ma wyjścia :shake:, ochłonęła już po pierwszym szoku - i chwała jej, ze tak szybko :roll: ...bo nas nie sposób NIE LUBIĆ :loveu::loveu::loveu: ps: a my i tak wszystkim dookoła powtarzamy, ze ty jesteś z naszej paczki :-P -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']A moja mama uważa - i podkreśla na każdym kroku - że Coca-cola jest tysiąc razy milsza od Figi :p[/quote] no to wytłumacz Mamie, że jeśli sobie zostawi TO 1000 razy milsze - to wygra los na loterii... no przecież masz gadane :roll: -
no tak.... to ze mną rozmawiała :oops::oops::oops: i nawet pomiedzy jedna a drugą sprawą nie cierpiącą zwłoki ... zastanawiałysmy się, CZEMU w ogóle Paulina kupiła sobie tego szarpeja, ktorego nie ma JUŻ od 15 minut...:-o ale że tyle rozrywki Ci dostarczy - to mi do łba już nie przyszło :shake: Paulina - chwała ci, ze znalazłaś te łazęgę :mad:- bo jako gł. oskarżona - byłabym wzywana w trybie pilnym do Poznania... :oops: :razz:
-
[quote name='samoglow']Zawsze wiedzialam, ze Pytia ma klase. Nie tylko mocz jest o key, ale i oddawany zostaje we wlasciwym miejscu! :razz:[/quote] samoglow - niniejszym dziękuje za wsparcie :Rose: - bo juz nie wiedziałam, czy mam proszek do prania wysyłac, czy szmaty do scierania, czy sprowadzać Pytię...
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']no co jest :crazyeye: cały dzień nikogo nie było :mad:[/quote] uzależniasz się :p - bo tak to z tobą jest: za duzo piszemy - źle :shake:, że niby wstyd, i co Murka sobie pomyśli, i inne poważne osoby... - a nic nie piszemy - to nuda wielka i strach, KTO będzie podnosil i podnosił... [B]Camara[/B] - a moze teraz MY podamy swój numer konta :razz: - i w zależności od tego, czy COŚ na nie wpłynie... będziemy hopać... :multi: albo nie... :shake: -
KOSZALIN - NUKA. 15-letnia szorstka jamniczka. ma dom
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Matko Swięta, ja sklerotyczka :oops::oops: - no przecież, dawno już opuściła - strasznie przepraszam, zapomniałam napisać ( 2 tyg. temu) i myślę, ze w ostatniej chwili, bo bardzo kaszlała - trudno powiedzieć, czy to przeziebienie, czy serce i niewydolność krażenia - w każdym razie, jeśli nawet miała chorować - co odpukać - to juz w domu, a nie w schronie ;) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Chmmm, coś się dziwnego dzieje: nadążam czytać wątek :-o [/quote] - oj, to rzeczywiście niedobrze :shake: a ponieważ nie mogę inaczej pomóc :placz: - bo idę robić ( spóźnione) pączki :sabber: - - to chociaż podniosę... hop, malutki, wskakuj na pierwszą !!!!!!!! :multi: -
[quote name='joannasz']Dzięki, dzięki, Kochane. :bigcry:Jakoś mam dziś doła, [B]a Garet depresję.[/B] Całuski.[/quote] patrz, Joanno - jak to nierówno ludziom jest rozdawane... mar.gajko ostatnio wyznała, że chciałby MIEĆ depresję, aby pójść na L4 - skoro wszyscy to praktykują...i nic jej nie bierze :shake: - a moze zamiast na nią - w spadku przeskoczyło na Gareta, jako na prawowite dziecko? :razz:
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
swan - tu wszyscy [U]bezinteresownie[/U] hopają :razz: tylko Camara, kiedy już tu zajrzy :roll: - to sie awanturuje...:shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]swan [/B]- welcome welcome :multi: ja TEŻ uważam, że się marnujemy. :shake: człowiek namęczy się, napoci, jedną ręką pracuje, drugą dźwiga Camarowego psa, trzecią podtrzymuje przyjaźnie - wszystko w tym samym czasie... i co? robota leży Camary wszyscy boją sie jak diabeł wody święconej Murki jeszcze bardziej języka w gębie człowiek zapomniał - bo tylko wali i wali w te klawisze... :-( wszystko źle. WSZYSTKO. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
samoglow :crazyeye::crazyeye: - ty jesteś normalnie nie do zdarcia :-o:-o -
hmmmm.... pobieżny czytelnik wywnioskuje -ze Kinga sika ...:roll:
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']No wlasnie - zachecamy potencjalnych wlascicieli, a nie straszymy :mad: [/quote] ok :lol: Brutus - pies, ktory nie szczeka. [B]Może[/B] zaczać szczekać non - stop - jak moja Tajga. Ale [B]nie musi.[/B] Moze NIE SZCZEKAĆ wcale - jak brat mojej Tajgi, który mimo długoletnich wysiłków swojej właścicielki - twardo nie wydał z siebie zadnego szczeku. [B]Nie zaadoptujesz, nie zaryzykujesz - nie dowiesz się! :loveu:[/B] [SIZE=1](samoglow - z tym L4 to teoretycznie mogę, jakby mnie cos na amen powaliło... ale przy własnej działalności gosp. i terminach ustalanych z niecierpliwymi inwestorami - jakoś niekoniecznie to widzę. No i za coś trzeba żyć...)[/SIZE]