-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Już mnie na pw schlastali. OCZYWIŚCIE TO BYŁ ZARCIK NIEWYBREDNY. Hop[/quote] bo Ty jesteś taka cyniczna. wszędzie te niewybredne żarciki. ...potem człowiek nie wie, co napisać, żeby nie paść ofiarą twojego, Koleżanko Droga, jęzora :shake: hop hop -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ale Murka go kocha za pieniądze! Co bedzie bez...[/quote] osz Ty to podła jesteś :shake: Murka go kocha z miłości czystej - tylko Camara ma nadmiar pieniedzy, które nie wie, gdzie lokować... akurat padło na Murkę. ( swoją drogą, czemu akurat nie na mnie ? :-o) teraz MY musimy tylko wytumaczyć Murce, ze Brutus był jej pisany od zawsze :loveu::loveu::loveu: - a Camara zajmie się już finansami, co nam do tego :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
słuchajcie. jak dla mnie to wnioski nasuwają się same. 1. wątek więdnie:placz: 2. watkiem nikt się specjalnie nie interesuje, moze z nudow mar.gajko i samoglow - w godzinach pracy... 3. ...a już na pewno nie Camara :shake: 4. wrecz przeciwnie - ona doszła do wniosku, ze aż tak daleko nikomu nie będzie się chciało jechac po Brutusa :-( no i dalej: 5. JEDYNĄ osobą, ktora szczerze i entuzjastycznie zachwyca sie Brutusem - jest Murka :loveu: 6. Murka nie musi NIGDZIE już po niego dojeżdżać 7. Murka jako JEDYNA ma pewność, czy on naprawdę istnieje ;) 8. ...dlaczegóż by więc pozbawiać Murki Prawdziwego Przyjaciela, jakim jest Brutus?.....:lol: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
hop :diabloti::diabloti::diabloti: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'] Brutus jest ogłaszany - GW w Krakowie (dziś) - niestety bez odzewu :shake: - GW w Lublinie - Murka na pewno napisze co z tego wyniknie - allegro - alegratka - aleokazja - interpress - krakvet - 4łapy - forum OB - plakat w Stalowej Woli - więcej nie pamiętam :hmmmm: ale jeszcze gdzieś go dawałam :roll: No i grzecznie czeka w kolejce do Dziennika Polskiego, ale kolejka jest dłuuuga :roll:[/quote] słabo, Camaro - słabiutko :-(... - sama widzisz, ze nie ma ŻADNEGO odzewu :shake: jakbyś zaczeła z sercem hopać wątek- to moze coś by z tego wynikło... a nie tak się rozdrabniasz bez sensu. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Brutus w potrzebie - a nam złośliwie zepsuli dogomanię :angryy: szczerze mówiąc - myślałam smętnie, czy czasem tego bana nie dostałam w końcu - doszły mnie słuchy, że nie tylko ja tak myślałam :razz: ale skoro już ją, dogomanię, naprawili, ban odwieszony - gorąco apeluję: DAJ DOM BRUTUSOWI - zanim będzie za późno...:placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Zobaczcie, tak wyglądał Brutus zanim trafił tam, gdzie trafił... Jeszcze przed rozczesaniem ogona. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5345/brutus2at7gd2.jpg[/IMG] [COLOR=plum]hop![/COLOR][/quote] i tę głowę miał WTEDY calkiem większą :crazyeye: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
jeszcze cała nadzieja w hop!, ze nam dźwignie ten omdlewający wątek... :shake: - ale wątek SAM sie nie napisze. domek SAM się nie znajdzie pies SAM się nie upomni o serce i o domek taka Murka, to chociaż Brutusowi ogon wyczesała... a Camara - czy ostatnio kiwnęła choć palcem? :razz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='lupak']Nie, to tamten, i ma konie. Ten ma Brutusa - podobno . Hopaj[/quote] czyli tytuł wątku wprowadza czytelnika w błąd. Janów Brutuski powinno tam być. [B]Camaro [/B]- wnosimy o poprawę. bez przekonania, hop. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4456/bb1dz0cf2.jpg[/IMG] kurcze, a jakby go jakimś fotoshopem obrobić, czy innym czymś - i powiększyć mu tę głowę? - toż to ostatnia deska ratunku - zanim JUTRO, POJUTRZE, itd... Murka zamieści kolejne zdjęcia :shake: ... i będziemy niemymi świadkami - jak cała para Brutusa idzie w ten ogon - PO CO mu taki wielki ogon? :crazyeye: - a uchodzi z mozgu ...:placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']NO, Kingusia się zjawiła...[/quote] ale znikam :shake: ... ja tylko w takich strasznych nerwach, że tak się wszystko z tym Brutusem komplikuje :shake: [B]mar.gajko[/B] - trzymaj się dzielnie na posterunku! [B]samoglow[/B] - trzeźwiej, trzeźwiej - sytuacja tego wymaga [B]hop![/B] - jak widać, jestes naszym bardzo cennym nabytkiem - to teraz my Cię już z łap nie wypuścimy dziewczyny - walczcie, zanim będzie za późno - do boju! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
kurczę, ale coś mu głowa się kurczy w stosunku do ogona :crazyeye: zanika...:shake: Brutus nam zanika od głowy :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A czy widział go jakiś weterynarz????? Może to da się leczyć????? Czy ONE go pokazały wetowi wogole??????[/quote] [B]mar.gajko[/B] - informuję, ze dziś wieczorem nie odbieram telefonów, które wyświetlą mi się z hasłem: Camara proszę, abyś dzisiejszego wieczoru Ty wzięła na siebie ten słodki ciężar [B]Camara[/B] - proszę w powyższej sprawie dzwonić do mar.gajko -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
a kiedy ona będzie w tej wyborczej? w weekend? Cola - oczywiście hop ;) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Jakisik pokurczony jest, powyginany, pokręcony. Że niby AŻ TAK się zmienił??? hmmmm, cyba jak był nie pokręcony, pokurczony i powyginany to ciut lepiej wyglądał.[/quote] ciiiiiiicho, bo go nikt nie zechce.... :mad: ( choć i tak nikt go nie chce) wręcz przeciwnie - musimy trzymać się linii, że ZAWSZE BYŁ taki pokurczony, pokręcony, powyginany, i z językiem bezmyślnie wystającym z pyska ...ale przecież nie szata świadczy... i dlatego apelujemy: [B]Dobry Człowieku[/B] [B]Nie szukaj dla siebie psa, który będzie ozdobą twojej posesji :shake:.[/B] [B]Okaż serce temu oto sparaliżowanemu psu, ktory na twój dom zasługuje, jak żaden inny.[/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] A jak nie, to może chociaż na chop...[/quote] w ramach alternatywy jestem za: chop :happy1: :lol: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'][SIZE=5][SIZE=7][SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]To już kic! jest bezpieczniejsze. [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote] no nie wiem... :shake: musimy spytać o pozwolenie Camarę, bo ona tu rządzi - i jak na razie kazała nam hopać :niewiem: [B]Camara[/B] - czy mozemy teraz dla odmiany pokicać? :modla: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'][B]H[SIZE=1]o[/SIZE]ooooo[SIZE=5]o[SIZE=7]o[SIZE=1]op! [SIZE=2]BĘC! [SIZE=1]Ałć![/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=7][SIZE=1][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=7][SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]A tak chciałam atrakcyjnie wskoczyć... wzbudzić ogólny zachwyt... [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote] [B]hop![/B] witaj ;). ...zachwyt wzbudziłaś mój - wielki bardzo :lol:. - bo nie wytrzymałam w rutynie pracy, pogrzebałam w Twoich psach, i... zobaczyłam Nikę :loveu: - i zrobiło mi się aż miękko z tego zachwytu. Nika - to jest wypisz- wymaluj "moja" Melania vel Nufa, ktorą miałam 1,5 miesiaca na tymczasie... i w 75% moja Tajga, którą mam na stałe ;). Krótko mówiąc, cudo - nie pies. ...szczotki mają w sobie coś takiego, że traci się dla nich głowę :loveu:. serdecznie pozdrawiam, Kinga ;) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Samoglow, ja jestem zaniepokojona. Głęboko zaniepokojona. Nadmierna wesołość, nie jest zdrowym objawem.[/quote] Mariolu, bardzo Cię proszę, czuwaj nad tym całym podejrzanym towarzystwem - ja na razie odpadam ze względów służbowych. wkładaj im wszystkim do głowy, zeby nie zachowywały się, jakby miały po 15 lat - ale żeby Brutusa dźwigaly z Mądrością i Rozsądkiem, dzieląc się swoim doświadczeniem życiowym -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Jessssu, Wam to jedno w głowie,a właściwie dwa. Picie i [B]coś tam.[/B] [/quote] ...i meble :lol:, bo chyba NIE:crazyeye: masz na myśli tego, CO sugerujesz :crazyeye:? mogą więc być: - dogosofy - dogokanapy - dogotapczaniki wytrwale -hop -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Ja protestuję. Ja u kingi nie czerwoną kropkę w kolorze głębokiego fioletu widzę. .[/quote] burgund. wszyscy będą zadowoleni, nawet samoglow, której tylko picie w głowie [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=lime]HOP HOP[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Tak sobie chcą [B]najlepsze dogoleżanki[/B] skłócić.[/quote] a swoją drogą, Droga... ja nie wiem. z tymi dogo[U]leżankami[/U] :oops: - czy to jest słowo moralne? :oops::oops: bo jeśli Młodzież nas czyta... a Młodzieży tylko jedno w głowie ? :oops::oops::oops: [SIZE=4][COLOR=darkorange]HOP[/COLOR][/SIZE] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red]hop[/COLOR] [COLOR=seagreen]hop[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]hop[/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']To "hopy" przestają działać???? Niby kiedy? Hop, hop, hop.[/quote] wiesz. to jest tak. wchodzi na wątek Zupełnie Świeża Osoba - która ma w domu miejsce na psa. czyta obojętnie np. 100 stron jakichś głupot nie na temat ... i nagle, przy którymś hopnięciu - czuje ukłucie w sercu - ze to jest TO. TEN pies - i żaden inny... - dlatego my tak hopamy, rozumiesz, bo ciągle NIE WIADOMO, przy KTÓRYM hopnięciu to poczuje... hop hop hop a moze jeszcze inaczej: hop hop hop...? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
hop hop hop ...i jeszcze raz hop ( bo nie wiadomo, które: hop zadziała w końcu)