Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='samoglow'] A raz u mojej mamy zamieszkala pewna natretna mucha i mama jakos jej nie lubila:lmaa: To nazwalam ja Eulalia (te muche) i chcialam sie z nia zaprzyjaznic, ale uciekla...[/quote] [B]samoglow[/B] - Ty się z każda muchą chcesz zaprzyjaźnić, po uprzednim ochrzczeniu jej? :roll: wszystko ok?!
  2. [quote name='mar.gajko'] A te biedne drewnojady to ... likwidują. Okrutne.[/quote] uratujmy je!! [B]Daj dom drewnojadowi, zanim go zlikwidują![/B]
  3. [quote name='mar.gajko']I czasami jakieś drewnojady.[/quote] Mariolu, a stęchlizną u Ciebie czuć? :-o
  4. [quote name='mar.gajko'][B]A ja nie mam w pracy NIC.[/B] Ot, jakaś mucha się przyplącze czasami. Smutno.[/quote] mar.gajko - w pracy masz NAS :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='samoglow']czy ty aby nie mialas zajmowac sie projektami daszkow? :mad:[/quote] domków. domów. wielkich domiszczy. no. nie dyskredytuj.
  6. [quote name='samoglow'] TZ, dosc uczulonego na temat psow, jako, ze jest glownym wyprowadzajacym na spacer ;)[/quote] to mu obiecaj, ze tego drugiego Ty będziesz wyprowadzała, słowo honoru
  7. [quote name='samoglow']Ale za to 2 zolwie :lol: ???[/quote] wyadoptuj zółwie. nie są ANI TROCHĘ kudłate w ich miejsce upchniemy Brutusa.
  8. zaraz, zaraz - a kto w wielkiej tajemnicy chciał wziąc sobie jakiś bardzo kudłaty tymczas :crazyeye:? rzekomo znaleziony na ulicy? :crazyeye::crazyeye:
  9. samoglow, mnie właśnie olśniło a propos Brutusa: ILE Ty masz psów? i dlaczego TYLKO jednego? :crazyeye:
  10. no to do rzeczy: nie spadaj tak nisko, słodziaku :shake: dlaczego nikt się tobą nie zainteresuje? :placz: ( oprócz nas trzech, ale my to się nie liczymy... chyba że...!)
  11. co Kinga, co Kinga :mad: - nie pluć mi tu na Kingę, bo Kinga ma dziś strasznego ( psiego) nerwa a na dodatek zagadałam się z kol. Mariolą o tym głupim kocie z rozdwojeniem jaźni - i popełniłam na rysunku błąd okrutny :placz: no mówiłam, ze ja nie mogę na dwa fronty...nie mogę :shake: kto da domek temu biedakowi?......
  12. no i nic :shake:. nikt się kompletnie nie interesuje :shake:. cisza i porażająca nuda. mozemy się ukichać tym hopaniem - a on i tak tego domu nie znajdzie ...nie wiem, moze poprosić moda o zamknięcie wątku?
  13. [quote name='mar.gajko']Mówisz - masz. HOP[/quote] no - od razu wątek nam sie sensowny i na temat zrobił ;) hopsaj, malutki :p
  14. ...a moze by tak jakieś niezobowiązujące: hop - ktoś napisał?
  15. [quote name='mar.gajko']Pies to nie kot. On nie udawał cytryny. On chwilowo BYŁ MRUCZĄCĄ cytryną.[/quote] znaczy się, lekka schizofrenia? i tak mu już zostanie? :crazyeye:
  16. [quote name='mar.gajko']Jakie zaburzenia? A co w tym TAKIEGO dziwnego?[/quote] no wiesz, żaden z moich psów nigdy na to nie wpadł, zeby udawać cytrynę :shake:
  17. [quote name='mar.gajko']Żmija! Podstępna![/quote] hmmmmmm... jak to mówią: góra z górą się nie zejdzie... :roll:
  18. a propos ( nie wiem czego): wiecie co, mam walniętego kota. mój kot podejrzewa, ze jest cytryną. wczoraj ( byli goście, na szczęście już konczyli herbatę) - wlazł do miski z cytrynami, która dla ozdoby stała sobie elegancko na kredensie - ulokował się w środku (cytryn), skurczył się, spęczniał - i zaczął mruczeć... nie wiem, czy koty często mają takie zaburzenia? :-o
  19. [quote name='mar.gajko']To po jaką cholerę go tam wywiozła?!?!??!?![/quote] :niewiem: ( bo ja jej kazałam dzwonić do Murki i pytać o ten hotel :eviltong:. Czasem Anioł C. słucha moich podpowiedzi :multi:)
  20. [quote name='samoglow']Droga nam Kolezanko Kingo (przez duze K) My jako jednostki renesansowe mamy podzielnosc uwagi i zarowno hopamy, jak i pracujemy dobrze, wydajnie i wzorowo ! Cos tak przyziemnego jak finanse, daszki i drzwiczki nie pochlania naszej calkowitej uwagi :shake:[/quote] Droga Kolezanko Samoglow chylę czoła - z podzielnościa uwagi u mnie źle :shake:. bardzo źle. - nawet jak idę chodnikiem i rozmawiam przez komórkę - to pakuję się pod samochody, bo zapominam, że trzeba je omijać - już nie mówiąc o tym, ze ostatnio komórka zadzwoniła, gdy jechałam samochodem przez skrzyżowanie- i w ostatniej chwili przypomniałam sobie, ze przy lewoskręcie chyba trzeba kogoś przepuścic... - gościom, którzy mnie nawiedzają, herbatę robię przez godzinę - bo goście plus herbata naraz - to za dużo na moją głowę :-( ... - i w związku z powyższym - jak, pytam się JAK :crazyeye:- ja mam się skupić na rysowaniu domu, aby dom przypominał... - skoro w sposób niewybredny zachęcacie mnie do ożywionego życia towarzyskiego pod pretekstem szukania domu jakiemuś kundliszonowi??? :placz::placz::placz:
  21. [quote name='mar.gajko']MARNEGO??? Nasz Brutus MARNY PIES????!! I to gdzieś na kresach. Och, TY![/quote] no sama Camara mowiła, że TAM to już nikt nie dojedzie... :niewiem:
  22. [quote name='mar.gajko']W głowinach się poprzewracało! SZ-tuka; wielka Sz-tuka. ps. nic nie wiem o tych omdleniach Kingi, czy to coś poważnego;)[/quote] oj goopie wy, goopie :shake: - moze niektórym płacą w pracy tylko za robienie dobrego wrażenia - nawet jeśli ci niektórzy całą energię pakują w hopanie wątku jakiegoś marnego psa na kresach... - ale niestety - nie wszystkim :placz: nie Sztuka, ale Środki Na Przeżycie... a raczej ich brak :placz: - zmuszają mnie do oddania się czynnościom zgoła bardziej przyziemnym, niż poranne rozmowy o ... Maryni z ulubionymi kolezankami :niewiem: Brutus twardo - choć bez inwencji - hop!
  23. [quote name='mar.gajko']Dzisiaj na Camarrrę złego słowa nei powiem. Mój Mufek (w końcu) w GW. Jutro powiem. Hop[/quote] och, ty sprzedajna :angryy:
  24. [quote name='mar.gajko'] Niech Camara gdzie indziej lokuje swoje oszczędnośc, np. hmmmm..... .[/quote] ona się w ogóle ostatnio jakaś taka SKĄPA zrobiła. i przygłucha. ...co wspomnę jej o moich psach w wielkiej potrzebie - to zaraz po drugiej stronie zapada kamienna cisza. - kiedyś to chociaz empatycznie: "o rany boskie" - mówiła teraz NIC. NIC. Mariolu, Ty tez odnosisz podobne wrażenie, ze nam sie Camara ostatnio popsuła? :shake:
  25. ale, ale. odbiegłyśmy od tematu - przypominam, ze to nie jest wątek poświęcony mar.gajko - tylko Brutusowi. to co z tą Murką, jak myślicie - będzie go kochała tylko za pieniądze, czy bez pieniędzy też? :roll:
×
×
  • Create New...