Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='swan']przecież on JUŻ zaginął, nawet z Wami :eviltong: przecież jego NIE MA:p[/quote] no toż wczoraj alarmowałyśmy, ze jest w wielkim niebezpieczeństwie :placz: ... i dostałyśmy po łbie :-( - ja osobiście dodatkowo od Camary przez telefon :oops: więc ja dziś tylko : hop :loveu:
  2. [quote name='swan']t tylko ta czerwona kropka Kingi faktycznie jest intrygująca, czyżby dziewczyna była rozpalona do czerwoności? :cool3::evil_lol:[/quote] [B]swan [/B]- Ciebie, podobnie jak Katcherine, napominamy surowo: - proszę nie wprowadzać niecnych i niemoralnych akcentów do wątku!!! :angryy::angryy::angryy: wątek ma być słodki i miły. bez żadnych świństw. informuję, abyście nie miały głupich myśli - jak swan - że moja czerwona kropka oznacza, że NIE mozecie podejrzeć, CO danej chwili robię na dogomanii. Jestem dla was, kochane, niewidoczna :p ( a przynajmniej powinnam być, niezawodny Anioł C. instruowała mnie swego czasu, jak to zrobić...)
  3. słuchajcie, a ja sie bardzo zdenerwowałam tym trójkątem. Kliknęłam kontrolnie w trójkąt mar.gajko - a tam wyskoczył mi ROZKAZ: [B]- ZRAPORTUJ ZŁY TEMAT !!![/B] Rany Boskie, przecież mar.gajko to moja dobra koleżanka jest - czemu chcą nas skłócić? :niewiem: Brutusku, ty nieustannie - hop.
  4. [quote name='Katcherine'] ps. przeczytalam co napisalam i dopiero mnie zmrozilo...jak z jakiegos biura matrymonialnego podrzednej kategorii...ufff. Brutusik- idz wreszcie do domku- widzisz ze tu panuje jakies szalenstwo[/quote] złajdaczył nam się wątek - ot, i co :shake:
  5. słuchajcie - mam wreszcie ognisko zamiast monotonnych łapek :multi: uważam , że mojej Drachmie jest z nim bardzo do twarzy :loveu: (.. tak, wiem, wiem, nie powinnam [B]w ogóle[/B] tego zauważyć :shake:. Powinnam skupić sie na psach w potrzebie, zamiast hopać bezsensownie, aby podnieść sobie ilość postów :oops::oops:) Brustusku, nie daj sie przerobić na swtery i skarpety. Hop.
  6. [quote name='mar.gajko']A wiecie mnie intrygują te kropeczki. Ja mam zielonkawą, Samoglow też, a [B]Kinga ma niebieskawo-fioletowawą.[/B] Hmmmmm[/quote] a u mnie moja jest czerwona :crazyeye::crazyeye::crazyeye: - a wy macie w lekkim fiolecie ( moze to zależy od położenia geograficznego?)
  7. [quote name='samoglow']Juz! Udalo sie, Brutusku! :multi: Wznosze toast za 100 strone watku :drink1::beerchug::chlup::drinka: Kto do nas dolaczy ???!!! :razz:[/quote] samoglow - działasz zupełnie destrukcyjnie :shake: z rana tylko głupoty ci w głowie... ja się tak opieram, opieram, obiecuję sobie, ze tym razem NA PEWNO nie wciągnę sie w żadnego głupiego Brutuska... - po czym kapituluję :razz:, hopam i hopam, i tylko hopam... :shake: ...a później, głębokim wieczorem - dzwoni taka wypoczęta Camara, i pyta perfidnie: - to ty JESZCZE w pracy? oooo - i jak ci się pracuje? :diabloti: :placz::placz::placz:
  8. [quote name='mar.gajko']NIE KOP SAMA!!!! Poczekaj. Sztormy przejdą; śniegi się stopią; wiatry ucichną. I ... Hans Kloss jak żywy nam się ukaże. .[/quote] do tego momentu musimy uwinąć sie z Brutuskiem... - zeby w spokoju zajać się Hansem K. zatem Brutusku - szukaj domu, zanim Murka przerobi cie na swetry :eek2:
  9. [quote name='PaulinaT']:lying: :mdleje:[/quote] oj, co mdlejesz... Camara mi kazała :p ...pohopac Colę od czasu do czasu :cool3: :diabloti:
  10. Paulina - hopam Colę! ;) :eviltong:
  11. podbijaj, cioteczko, podbijaj... to moze nam Anioł Camara zleci na ten zlot do swan, co już dwa lata temu obiecala...
  12. [quote name='PaulinaT']Powiało grozą... :scared:[/quote] nie martw się, kochana :lol: mar.gajko dziś już nie będzie - a to ona od rana była taka w stylu gothic 0X a my hopamy Brutuska, a gracją :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='mar.gajko']Kinguś?!??! Ale to nie jest Hans Kloss??!????[/quote] Jesssu, przecież był w ktorymś odcinku w Kołobrzegu... czyli obok. Myślisz, że się urwał ze służby i odwiedził niejaką Elsę R., która tu mieszkała przed nami - a ona go zdekonspirowala? :crazyeye::crazyeye::shake:
  14. [quote name='mar.gajko']A czy Twoje psy też nam dadzą pokopać?? Pod tą jabłonka zwłaszcza.[/quote] kochana - WSZĘDZIE. mam 3 tys. metrów kw. do przekopania, zanim powstanie tam ogród marzeń. uwaga: pod jabłonką nie ma skarbu ( chyba). pod jabłonką jest wujek Hans ( chyba) skarb jest koło studni, pod wielkim kamieniem ( chyba)
  15. [quote name='mar.gajko']A często macie takie imprezy? Czy wiecie, że to niebezpieczne jest??? To znaczy, że jak ty się wprowadziłaś???? Tak wszystko poniszczyłaś z tymi swoimi psami????[/quote] 1. ale to nie byliśmy MY. to byli ONI. 2. a nie. psy do historii podchodzą z należytym szacunkiem. 1. wykopały spod starej jabłonii klamrę od pasa hitlerowskiego ( zaprzestaliśmy dalszego kopania, żyjac w ułudzie, że na klamrze sie skończyło to, co pod jablonią) 2. przyniosły jakiś drewniany kij, który okazał się przyrządem do wkładania niemieckich oficerek 3. interesują się wielkim kamieniem co to koło studni przykrywa niewątpliwy poniemiecki skarb, zakopany w zawierusze historii... no to.....? przyjedziecie do mnie? :multi:
  16. [quote name='mar.gajko']Hopaj Brutusku, szukaj PILNIE domku, bo nie wiadomo co być może.[/quote] uspokajamy wszystkich - NIC złego nie będzie :loveu::loveu::loveu: - to tylko mar.gajko taki szantaż emocjonalny wprowadza...
  17. [quote name='Camara'] reszta drogich koleżanek i proszę hopać - ale ładnie, z gracją i wdziękiem :p[/quote] a co z tego będziemy mieć. bo mnie to nawet nie zapraszasz do siebie :shake:
  18. [quote name='mar.gajko']A ten Koszalin to ładny jest? Choć trochę?[/quote] jest brzydki jak jasna cholera :oops: byłby ciut ladniejszy, bo go na koniec wojny oddali bez jednego strzału ... ( Niemcy - uwaga dla tych z południa, bo to niemieckie miasto od wieków było :roll:) ...gdyby nie to, ze ci, co go zdobyli - zrobili sobie kilkudniową imprezę - i powysadzali w powietrze wszystko, co było jeszcze do wysadzenia :shake: ...ale ja nie mieszkam [U]w[/U] Koszalinie :multi: mieszkam na wsi [U]pod :multi::multi:[/U] ( a wieś niebagatelna, z własną historią, własną kulturą i wlasnym rzemiosłem artystycznym, i onegdaj bardzo, bardzo bogata... DO CZASU. aż nastaliśmy MY, Słowianie - i zrobiliśmy z tymi głupotami porządek:roll:)
  19. [quote name='Katcherine'] :mad:zarty zartami ale mnie sie zrobilo przez chwile cieplutko. WRRRRRRRRR[/quote] ha :diabloti: mała zemsta za to, jak mi się wczoraj zrobiło cieplutko, jak sobie przemnożyłam, ile wart jest postkoszaliński Drop :crazyeye: :diabloti:
  20. [quote name='Ulka18'] Ale kiedys sie wybiore na dluzej do Kraka i odwiedze wszystkie cioteczki.[/quote] a oczywiście do Koszalina to NIKT się nigdy nie wybierze :shake: ech, wy z tego Południa :-(
  21. [quote name='kinga'] [B]BRUTUSOWI NA PEWNO ŻADNA KRZYWDA DZIAĆ SIE NIE BĘDZIE, CHOĆBY BOG WIE CO BYŁO TU JESZCZE NAPISANE.[/B] [B] :oops:[/B][/quote] chyba że... chyba że zostanie na dniach uśpiony... :placz::placz::placz:
  22. [quote name='Camara']no dziewczyny - teraz macie dowód na to, że przeholowałyście :cool1: [B]niech ktoś Ulce18 wyjaśni[/B] :shake:[/quote] a swoją drogą,[B] Camara[/B] - czemu KTOŚ? A czemu Ty chowasz głowę w piasek ... - i nie przyznajesz sie do nas, - i nie bierzesz nas w obronę, - i nikomu słowa nie piśniesz, ze MY jesteśmy Twoje [U]b. dobre[/U] koleżanki? ... wstydzisz się nas i tego wątku? :placz: bo jeśli Ty nas nie obronisz, to juz nikt nam nigdy nie uwierzy, ze potrafimy być zupełnie serio :shake:
  23. [quote name='Camara']no dziewczyny - teraz macie dowód na to, że przeholowałyście :cool1: niech ktoś Ulce18 wyjaśni :shake:[/quote] PRZEHOLOWAŁYŚMY :placz: a konkretnie mar.gajko - ale ona tchórzliwie zniknęła, więc ja wykażę sie odwagą cywilną - i wytłumaczę :oops::oops::oops: [B][COLOR=red]UWAGA UWAGA - DLA NIE-STAŁYCH BYWALCÓW:[/COLOR][/B] [B]PROSIMY NIE BRAĆ POWAŻNIE NAWET KAWAŁECZKA TEGO, CO TU PISZEMY, A ZWŁASZCZA OSOBY TAKIE, JAK:[/B] [B]- mar.gajko[/B] [B]- samoglow[/B] [B]- kinga[/B] [B]- PaulinaT[/B] [B]- swan[/B] [B]- ew. wszystkie inne, ktore będą pisały podobne głupoty, a ktorych nick pominęłam[/B] [B] W RZECZYWISTOŚCI BRUTUS JEST B. MIŁYM, SOCJALNYM PSEM, KTÓREGO CAMARA CUDEM ZNALAZŁA I WYCIĄGNĘŁA OD BEZNADZIEJNYCH LUDZI [/B] [B]- TRAFIŁ DO MURKI DO HOTELU ( [/B]ja!!! ja Camarze Murkę poleciłam [B]:multi:), GDZIE W WARUNKACH NAJLEPSZYCH Z MOŻLIWYCH CZEKA NA DOBRY DOM. [/B] [B]Więc -zupełnie serio - jesteśmy Camarze i Murce bardzo wdzięczne za troskliwą opiekę.[/B] Nie wiem, czemu tu piszemy takie głupoty...[B] :shake::oops::oops::oops:[/B] [B]JEŚLI KOGOKOLWIEK URAZIŁYŚMY LUB ZNIESMACZYŁYŚMY - BARDZO PRZEPRASZAMY I PROSIMY O PRZYMRUŻENIE OKA. [/B] [B]BRUTUSOWI NA PEWNO ŻADNA KRZYWDA DZIAĆ SIE NIE BĘDZIE, CHOĆBY BOG WIE CO BYŁO TU JESZCZE NAPISANE.[/B] [B]- w imieniu moich niepoważnych koleżanek, zawstydzona, [/B] [B]Kinga :oops:[/B]
  24. Brutusku, kochanie cioteczka Kinga musi teraz wyjsć z pracy przez P i pojechać samochodem przez S. trzymaj się, malutki. będę o tobie pamiętała, skoro inni zapomnieli.
  25. on tak bardzo chciałby żyć.
×
×
  • Create New...