Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. cioteczka Kinga serdecznie dziękuje kochanym cioteczkom :loveu: za pamięć o swych urodzinach, nie wnikając których :loveu: a przy okazji okazało się, ze Anioł-TZ Camary (Anioła) - też miał wczoraj urodziny ! ( na szczęście miał wiecej świeczek na torcie :cunao:) dla TZ-ta Camary: :new-bday:
  2. a po dziewiąte - Nufa z fretkami wymiata :loveu:
  3. halo haloooo halooooo :razz: a co :crazyeye: tu się dzieje? 1 Po pierwsze - Ula, przepraszam, nie mogłam odebrać telefonu :oops: 2. po drugie - zgadza się , Nufa nie jest łatwym psem 3. po trzecie - Ula i Julia - wiem, że nieraz ( psi) wiatr wieje wam w oczy i wszystkiego się odechciewa... 4. po czwarte - nieraz różnice zdań dotyczace tresury tudzież zachowań psów powodują iskrzenie, a że na ogół uwagi wypowiadane są prosto z mostu - to i często wątki przeradzaja sie w pyskówki - a szkoda :shake: 5. po piąte - Karina nie jest zupełnie przypadkową osobą na wątku Nufy ;), temat zna od początku, czyli od wzięcia jej do mnie ( nie tylko z forum) ... poza tym ma trzy ( świrnięte) psy, w tym Marleya, dosć podobnego do Nufy z charakteru :p... moze wywalila prosto z mostu, co sądzi o tresurze - ale to dlatego, ze po długiej przerwie dorwała sie do internetu - i chce nadrobić zaległości :evil_lol: 6. po szóste - Julia, sorry :oops: - jeśli sie komuś sugeruje, ze lepiej byłoby, aby się nie wypowiadał - to ten ktoś momentalnie znajdzie 150 innych wątków na dogo, gdzie nie będą od niego oczekiwali, aby był tylko klakierem :cool3: - i po prostu zniknie, wzruszajac ramionami 7. a po siódme - jako matka-polka informuję, że nie należy mylić wychowania bezstresowego z wychowywaniem pozytywnym :eviltong: - to już zupełnie bez aluzji do psów, natomiast przećwiczone krwawicą własną ;). Wychowanie pozytywne nie eliminuje stawiania własnych granic i bronienia ich jak ojczyzny ;) - bo jeśli ich ( granic) nie będziemy mieć - to wtedy robi sie wychowanie bezstresowe - i wtedy d... blada 8. a po ósme - rozgadałam się :oops: - prosze o wybaczenie ;)
  4. Camara Anioł. Murka Anioł. Brutus Anioł. same Anioły. :multi:
  5. no to Brutusek się wszystkim przypomina :multi: - na pierwszą biegiem marsz :mad:
  6. są nowe zdjęcia!!!! :multi: - jaki piękny!!! i ma wszystkie dwa uszka !!!! i już się uśmiecha!!!!!! Murko -:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  7. ależ cioteczko - nie przelewaj złych fluidów na wątek Brutuska :shake: wszystkim naszym biednym pieskom zaświeci w koncu słońce :loveu: ...a Brutusek idzie na nocny spacerek............. :Dog_run:
  8. wódką czystą, jak jakaś moczymorda - nie można pic za nowy domek :shake: Brutusku - mimo, że cioteczka Paulina odpada z gry - cioteczka Kinga o Tobie pamięta, kochanie :loveu::loveu::loveu:
  9. właśnie zrobiłam sobie drinka - i pić go będę za nowe życie Brutuska :chlup:
  10. ponieważ już muszę wyjsć z pracy :shake: - to tylko podrzucę na koniec Brutuska HOP HOP HOP- biegnij na pierwszą!
  11. Brutusek przypomina się wszystkim cioteczkom :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Camara'] :cool3: jednak proszę o wykazanie się większą inicjatywą a nie powielanie dogomańskich konwencji :eviltong: [/quote] wyrwany z piekła.... z otchłani rozpaczy i strachu jeszcze dzień - a byłby zabity :-( - cudem ocalony Brutus błaga o dom !
  13. [B]mar.gajko[/B] - dziękuję za odwiedzanie wątku :Rose:
  14. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5128/brutus10ta5.jpg[/IMG][/URL] prześliczny Brutusek - czeka już tak długo :placz: spójrz na te oczka.... :-(
  15. [B]Camaro [/B]- a czy mozemy prosić NOWE zdjęcia Brutuska? kolejne foteczki z Twojego, tymczasowego, jednodniowego domku? ;) plisssss...pliiiisssssssss...plissssssss :modla::modla::modla:
  16. [quote name='mar.gajko'] (muszę offknąć, wielkie sorry, ale to dla bezpieczeństwa Camarrrry. Otóż, pojawiły się w [B]Krakowie Kojcowe Konspirujące Koty[/B] - tzw. Koty PERSKIE. Są bardzo niebezpieczne, i nie wiem czy te, które zagnieździły się u Camarrry, to nie są TE PERSKIE. Postaram się uchwycić któregoś obiektywem.)[/quote] [B]mar.gajko[/B] - proszę, nie zaśmiecaj wątku Brutusa offami, które powinny trafić do innego działu .... na offtopic albo na miau :shake:. a Brutus przy okazji przypomina się ;)
  17. [quote name='mar.gajko']Camaro jestes ANIOŁEM.[/quote] cioteczko Camaro - co te wszystkie biedne psy by bez Ciebie zrobiły? Brutusiku - jakie masz szczęscie, ze Cię cioteczka wypatrzyła :loveu::loveu::loveu:
  18. i jeszcze raz przypominamy się :Dog_run: a nuż ktoś nas wypatrzy? :modla:
  19. chociaż z tymi obrazami - to ja nie wiem, Joanno :shake:... jakbyś tak machnęła po nich zanurzoną w farbie kitą Gareta - to ach :loveu: - - nabrałyby mgiełki tajemniczości - ze niby CO autor miał na myśli... - i dowartościowałyby Gareta :diabloti: - być moze zaprzestałby tych swoich szlochów i histerii :roll:
  20. idziemy na wieczorny (nocny) spacerek na pierwszą !!! :Dog_run:
  21. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  22. [quote name='PaulinaT']No i gdzie ten domek?? / tak dobrze?? /[/quote] domku, domku - gdzie jesteś? :niewiem:
  23. Brutusku ze smutnymi oczkami :-( - hopaj, malutki do gory ciocia Camara nie da Ci krzywdy zrobić :loveu:
  24. jesteś doprawdy Aniołem w ludzkiej skórze :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...