Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='karina1002'] Ale cały czas pamiętam o Twoich dobrych radach dot. salonu - tylko i wyłącznie gres :diabloti:, najlepiej z kratką ściekową na środku :diabloti:. :diabloti:[/quote] też nie do konca pomaga :shake: taki Lipton, mając parędziesiat metrów gresu na parterze do sikania - wybiera szerokie, [U]drewniane[/U] progi, stylizowane na stare... alternatywnie [U]drewniane[/U] drzwiczki od starego kredensu albo nogi [U]drewnianych[/U] krzeseł i stołu ... chyba w myśl zasady, ze drewno jest materiałem przyjaznym naturze :roll:
  2. [quote name='Kasie']Kinga, bo Mariola nie wytrzyma i Ci napisze, ze przeżyciem traumatycznym był dzień poznania koleżanki Kingi z Koszalina. W tym dniu zaczęły się jej kłopoty. A ja nieśmiało sie pod tym podpiszę... ;) Choć moze to był dzień poznania Camary...?[/quote] e, nieeee napisze. :shake: Mariola napisała mi, ze mnie LUBI :p. Camara też powiedziała mi przez telefon, choc z pewnym wahaniem :oops:, ze mnie LUBI. ;) (a że ty mnie lubisz - to oczywista - w koncu od kogo masz najfajniejszego psa na swiecie? :multi:)
  3. [quote name='Kasie']Karina, to ja może jak blondynka Blondynkę Cie zapytam: Ale Ty te swoje psy sztuk trzy wypuszczasz na zewnątrz żeby się wysikały? Prawda? Zawsze należy szukać najprostszych rozwiązań![/quote] Kasie - czapki z glów :lol:
  4. [quote name='mar.gajko']To było już tak dawno, że nikt nie pamięta...[/quote] mar.gajko - nie wstydź się, kochana, upływu czasu...:glaszcze: w koncu każdego z nas TO czeka ( czyli twój wiek) :megagrin::megagrin::megagrin: a jak nie urodziny - to dawaj jakąkolwiek rocznicę do obchodzenia - w końcu masz chyba jakieś przeżycia z niedalekiej przeszłosci, które PAMIĘTASZ? :diabloti:
  5. Jesssu, to Ty masz strasznie skomplikowane życie, Karina :shake: - nie dosć, ze zagadki logiczno - detektywistyczne wymieszane z kolorem blond Twoich włosow... - to jeszcze na stanie takie dziwne psy, których horyzonty konczą sie na zasikiwaniu Twojego domu :crazyeye: no i wybrzuszone panele pod posłaniem... :shake: - ale właściwie kto powiedział, ze podłoga w salonie MUSI byc płaska? :p
  6. [quote name='mar.gajko'] Kinga jeszcze pije, Ty już pijesz, Camara będzie pić! A ja sama tu zostanę.[/quote] bardzo prosto można temu zaradzić - i wcale nie wymaga to jakiegoś wzmożonego wysiłku umysłowego :roll: - po prostu podaj nam datę swoich urodzin :p- KIEDYS w końcu musisz je mieć...
  7. samoglow - Ty cos kręcisz. parę tygodni temu pisałaś, ze masz [U]dwa[/U] dni po mnie. wczoraj pisałaś, że masz dzisiaj dzisiaj napiszesz - że masz jutro... :roll: - i my, zamiast zajmować sie Brutusem - będziemy calutki czas zajmować sie Twoimi urodzinami...:cool3: ale póki co - :new-bday::tort::tort::BIG::bday: :lol::lol::lol:
  8. Kasiu kochana - czy ja dobrze rozumiem, ze jednym turystą z w/w dwójki turystów jesteś Ty? :mad: - kochana, czy Ty nie mogłabyś sie zajać jakimś....no, powiedzmy, STABILNIEJSZYM zajęciem - zeby gazety pisały o Tobie z innego powodu?...:cool3: ( no., że pasjonatka Katarzyna A. z uporem maniaka adoptuje bezdomne owczarki kaukaskie z drugiego konca Polski, czyli z Koszalina - i w trosce o nie zaprzestała nawet swej życiowej pasji - czyli igrania z losem...:roll:) :eviltong:
  9. super - dotleniona i wychodzona Nufa ;) dotleniona i wychodzona Usia :lol:
  10. [quote name='Neigh']A w ogóle to ktoś na dogo ma fioła na punkcie podhalanów - może ma "nadprodukcję" chętnych??? Kurcze nie mogę sobie przypomnieć nicka....... Lubię takie duże i kuuuudłate:-)[/quote] Camara ma. moze nie nadprodukcję chętnych - raczej nadprodukcję starych podhalanów... - ale piszcie do niej
  11. [quote name='mar.gajko']A co wy tak jedna po drugiej... Te urodziny. .[/quote] my to pikuś - ale za pare tygodni nasz Anioł Camara będzie miała. oj, to sie dopiero będzie działo...:loveu:
  12. a samoglow ma dzisiaj urodziny!!!! :tort::tort::new-bday::BIG::bday: samoglow - żyj nam długie lata!!! :lol:
  13. [quote name='Camara']ty mnie nie prowokuj - będę błądzić przez 2 dni, a o drogę nie zapytam :diabloti: :cool3:[/quote] Camara - a czemu ty nie zadzwoniłaś dzisiaj do mnie? :crazyeye::placz::placz: to moze wiesz co, przyjedź tak na oślep do Koszalina - w dwóch dniach powinnaś się zamknąć :roll: - a ja już o to, co będzie ZA bramami - zadbam... :roll:
  14. kurczę, jaki fajny ten Brutus, taki przytulony... Camara - wjedź znowu w jakąś przypadkową brame i spytaj o drogę, co? :razz:
  15. [quote name='Camara']np. u mnie w ogrodzie występuje takie zjawisko (takie białe i zmine), choć zdecydowanie w mniejszym stopniu :p[/quote] u Kariny na Dalekim Wschodzie też :roll: a moje psy utytłane po uszy w nadmorskim błocie :shake: a Brutus hop na pierwszą :multi:
  16. Ula - z tymi inteligentnymi psami to tak już jest, ze nie ma z nimi łatwo... pocieszę Cię, ze Marley również rozpierniczył Karinie dotychczasowe spokojne życie - bo dotąd miała na stanie: - ślepego goldena, - Pytię ode mnie ze schronu, z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34614[/URL] plus dwa koty, plus męża - i wszyscy żyli sobie błogo i spokojnie - aż nastał Marley - cud labrador, zabrany ( na chwilę...) z dworca, gdzie błąkal sie samopas, z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75200[/URL] no i Marley daje im niexle popalić, MIMO pobytu od ponad pół roku u nich - i MIMO intensywnego szkolenia na tym tle Ty z Nufą masz jeszcze luzik :p a już serio - wiem, ze na pewno irytuje, jeśli ktoś kwestionuje linię tresury, która obrałaś - ale moze Nufa po prostu nie jest psem, ktory wpałczy sobie do głowy, że powalenie na ziemię ma dla niej oznaczać kapitulację - bo jeśli piszesz, że dalej odgryzała sie - to moze wnioski wyciągala z tego wręcz przeciwne? - to takie luźne myślenie, nie wiem...
  17. hmmmmm... za mną gorzej :shake: bo cały czas - od piątku - zastanawiam się, CZEMU Paulina nic nie piszesz o Coli, skoro szukasz jej domu :crazyeye: przeglądam, patrzę po moich subskrybowanych wątkach - a tam ciiiisza, o Coli nadal nic. ...no ale jak ma być COKOLWIEK, skoro nie miałam go- wątku - w ogóle w subskrybcji? :-o - wiec niniejszym informuję, ze JUŻ MAM ;), i śledzę - kciuki, choć często milczące - jak zawsze ;)
  18. ... a założycielka wątku nawet tu nie zajrzała :shake:
  19. Brutusku, biegnij na samą górę!
  20. ojej :shake: znowu idzie sroga zima i mróz - a Brutusek marznie sam w tym kojcu :placz: (mimo kochanej Murki) szuka swojego miejsca na kanapie i człowieka o wielkim sercu :oops:
  21. [quote name='mar.gajko']Ochrzan od ANIOŁA Camary. .[/quote] Camaro - prosimy o więcej wyrozumiałości dla mar.gajko... :modla::modla::modla: każdy pomaga, jak umie ;) mar.gajko nie może pomóc inaczej - to podnosi i podnosi... :loveu:
  22. Brutusku - wszyscy o Tobie zapomnieli :placz::placz::placz: cioteczka kinga pamieta - i prawdopodobnie cioteczka mar.gajko sobie wkrótce przypomni też...:roll:
  23. Brutusku, nie spadaj tak szybko, Kochanie :shake:
  24. [quote name='mar.gajko']Gdzie ten JEDYNY, WYMARZONY domek. ps. Kinga, też dostałaś ochrzan? Czy to na mnie padło?[/quote] Camarze dziękujemy za piękne allegro :Rose::Rose::Rose: ps: tylko na ciebie padło :multi: . A od kogo dostałaś? :crazyeye: czyżby od naszej kochanej Camary, ktora robi tak dużo dla tych biednych :placz:piesków :-o?
  25. Brutusek - oczywiście z kochanym człowiekiem, który jeszcze nie wie, ze go szuka... ...kto pokocha Brutuska, zeby żył dlugo i szcześliwie?
×
×
  • Create New...