Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. ale one są aż trzy :crazyeye: mamy naraz [B]trzech [/B]domów szukać? :mdleje:
  2. [quote name='mar.gajko']Pewnie nie... a chętnych straszy tym...czymś okropnym.[/quote] I może każdy się boi, że z Coli też wyrośnie cichcem TAKIE COS :crazyeye: ...więc ja w ogole nie wiem, czy warto tę Colę hopać :shake:
  3. Paulina, a czy ty w ogóle COKOLWIEK robisz, zeby tę wybrakowaną Colę wyadoptować? :razz:
  4. słuchajcie, a moze TO COŚ jest niebezpieczne? :crazyeye: moze ONO odgryzło Coli nogi? :crazyeye: no popatrzcie na zdjecie - ONO NIE MOZE byc bezpieczne :shake:
  5. a zdjęć jak nie ma tak nie ma... :niewiem:
  6. [quote name='samoglow']I takie cos wyrasta u Ciebie w ogrodzie :crazyeye:[/quote] NIEEEE :shake: my tu błogosławimy los, ze Paulina póki co szuka domu tylko dla Coli-bez-nóg-z-ogonem-wyrastającym-z-głowy ...a nie dla TEGO CZEGOŚ :eek2:, co ma również na stanie
  7. [quote name='mar.gajko']Ale ten MÓZG, zerka, hmmm łypie oczami. Bosze, bosze i to w Poznaniu takie cóś są. Nie pojadę tam.[/quote] Na początku był MÓZG. potem było jeszcze gorzej. potem wyrosło z niego TO; [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/140/8a20c402c5509754.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='mar.gajko']TY. Ty jakaś rasistka jesteś. Waleniom (za przeproszeniem) to się szuka, a hipopotamom to NIE. Wstyd.[/quote] hipopotamy groźnymi zwierzętami są. ale jak, JAK znaleźć dom dla czegoś takiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye:: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/79/cdb219226a764ac7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='supergoga']:mad: Hmmm. A my na fotki oczekujemy i całujemy Colowy nosek.[/quote] Cola - hop, dla porzadku [B]supergoga [/B]- z nieba mi spadasz kobieto :loveu::loveu::loveu: (dla ścisłości - oczywiście miejscówka w Poznaniu aktualna? :p - nie dla mnie, oczywiście...dla Czakiego, który pod Czechy ma jechać [B]via Poznań[/B].. :eviltong:)
  10. [quote name='Marta i Wika']Ja bym powiedziała, że w porównaniu do co niektórych psów Pauliny, [B]a szczególnie takiego jednego hipopotama,[/B] to Cola jest bardzo psopodobna ?[/quote] chwała Bogu, ze hipopotamowi nie musimy szukac domu :razz: - wtedy poległybyśmy na [B]dogo[/B]manii z wielkim hukiem...
  11. [quote name='Marta i Wika']Aha, mój bannerek się nie podoba :mad:[/quote] banerek jest bardzo ok :happy1: ...tylko ta Cola mnie martwi...:shake:
  12. ale mnie martwi to, co ze łba jej wyrasta. ki czort - może to jednorożec? :crazyeye:
  13. [quote name='Camara'] [B]każdemu[/B], [B]kto jeszcze raz się upomni[/B] [B]o powyższe[/B] - w nagrodę prześlę malutkie szczęścia. Sam miodzio. Moje malusieńkie szczylki. Sztuk stabilnie 2. Naprawdę będziecie zadowoleni i wypoczęci :p Wprawdzie troszę przeciekają, qupkają i wydają odgłosy dalekie od śpiewu słowików, ale są rozkoszne :p No - to kto odważny??? Gremlinki czekaja juz zapakowane :diabloti: :p[/quote] Camaro - sama chciałaś. :roll: je mieć. wcisnął Ci je ktoś na siłę? - nie. szantażował, nóż przykładał do szyi, podrzucił pod bramę? - nie. nie. nie. ...było najpierw pomyśleć, a nie tak nieodpowiedzialnie - w karton zapakować - i pierwszej lepszej osobie podrzucić... Camaro????? Ty przecież jesteś dla nas wszystkich Wzorem?????
  14. ale tak na dobrą sprawę - popatrzcie na ten banerek Coli, który ma Paulina pod postami :crazyeye: jej, Coli, z głowy wyrasta jakiś ogon :crazyeye: nóg ma - ZERO :crazyeye: właściwie ma tylko głowę :-o Paulina - może dlatego nie mozesz jej wyadoptować? :niewiem:
  15. [quote name='ANETTTA']zmieńcie tytuł na szczesliwy[/quote] popieram. w całej rozciągłości. ten glupi tytuł mówi o tym, że Brutusek MOZE znaleźć szczęście. czyli równie dobrze moze go NIE znaleźć i nic, NIC nie ma o tym, ze już jest w nowym domu i że jest szczęśliwy :crazyeye: i nic nie pomoże jakiś uśmiechnięty znaczek na końcu - Camara pozostawia nas w wielkiej niepewności...:shake:
  16. [quote name='noemik'] ale nadal jest fajny, co? pomimo tych, hmm, swoich łosiowych upodobań. no.[/quote] i co? będziecie krzyżować gatunki? :crazyeye:
  17. [quote name='mar.gajko']I on sam pojechał; z kartką na szyi. PKP.[/quote] pies który jeździł koleją :-(:-(:-( Jezu... jak długo on bedzie jeździł tą koleją???????? :crazyeye:
  18. [quote name='mar.gajko']Jesus Maryja, Ona ma FABRYKĘ Brutusów.[/quote] wszystko jasne dlatego jeden, ten pierwszy, we wsi jeszcze,, wyglądał jak małpiatka drugi miał w miarę normalne proporcje, ale go nie myły, więc brudny był jak diabli trzeci sie nie udał - ta głowa przy czwartym usiowały nadrobić wielkim ogonem piątego na skutek bezmyślnego krzyżowania wyprodukowały sparaliżowanego w szóstym ujawniła się niebezpieczna agresja - pożerał masowo ludziom ręce tylko którego, KTÓREGO one wywiozły do tego Tarnowa?????!!!!!!!
  19. a zobaczcie tytuł wątku Camara nadal PILNIE MU SZUKA DS :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ile ona tych domów chce mu znaleźć???!!!!
  20. a czy ktoś TAM był???!!!! z wizytą przedadopcyjną?!!!!! - czy w ciemno tak go wysłali :placz::placz:?!!!! tyle NASZEJ pracy zmarnowanej :shake: takiej ofiarnej pracy :-(
  21. i będzie mieszkał w bloku. rozumiecie to ???????!!!!!!! pies, którego żywiołem były przestrzenie macierzystej wsi - zamknięty!! na którymśtam piętrze!! w malutkim mieszkanku!!!! i schody - mnóstwo schodów!!!! - a on biedak nawet nie wie, ze schody istnieją :-(
  22. [quote name='mar.gajko']JAK TO? ZABRALI a NAS nie spytali???? Nie-do-pomyślenia![/quote] od początku byłyśmy persona non grata :shake: SAMI go sobie znaleźli SAMI wywieźli do Murki SAMI wywieźli od Murki... NIKT nam nawet nie podziękował :placz: i nikt nie nazwał Aniołami :niewiem:
  23. [quote name='samoglow']Kinga, glowa do gory. Przenosimy sie do Coli :evil_lol: ... razem mlodzi przyjaciele, choc droga dluga i sliska....[/quote] Cola Colą, w poniedziałek zabieram sie za jakiegoś koszalinskiego psa - i spróbujcie mi [U]wtedy[/U] w godzinach pracy oddawać się Nauce i Zbiorom Sztuki... :mad::mad:
  24. [quote name='mar.gajko'] Ciekawe, co tam u Brutuska słychać?????[/quote] nie mamy już Brutuska :placz::placz::placz::placz::placz: wywieźli nazad - do tego tarnowa :placz::placz: nie mamy NIC do hopania :placz:
  25. ona to złośliwie zrobiła. lubi tak ludziom uprzykrzać życie.
×
×
  • Create New...