Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='Camara'] i Wy teraz też macie taki sam wybór - [B]musicie [/B]sie ze mna przyjaźnić :eviltong: bo niby z kim???[/quote] a niby dlaczego z tobą? - przygarniasz nasze psy? - wspierasz nasze wątki? - wpuszczasz nas same na salony, jeśli [B]nie jesteśmy[/B] starymi podhalanami? :niewiem:
  2. [quote name='mar.gajko']Z kimś trzeba...[/quote] a widziałaś, jak zaakcentowała: [B]sztuk sześć ?[/B] :angryy: ( w domyśle: TYLE mam przyjaciółek, tralala)
  3. [quote name='mar.gajko']Za podhalana????[/quote] a jesteś wystarczająco stara? i schorowana? - bo ona tylko do takich ma zaufanie
  4. [quote name='Camara']sreber rodowych to jakoś nie mam :shake: chyba, że wliczyć radzieckie łyżeczki przywiezione pociągiem przyjaźni (szt. 6) :cool1:[/quote] Camaro, a po co ty sie chciałaś z łyżeczkami radzieckimi zaprzyjaźniać? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. [quote name='samoglow']A zdjec nadal NIE MA ! :placz::-([/quote] no przecież mówię, ze tę skórzaną kanapę to obfociła całą :roll: ..jak ma ci jeszcze INNE zdjęcia Brutusa pokazać? :crazyeye:
  6. [quote name='samoglow']No nie rozumiem :shake: jak podrzucacie, a nie zabieracie, to dlaczego tak z Wami brzydko postepuje?[/quote] my też nie wiemy :shake: samoglow - Ty jesteś kobieta bywała w świecie - moze podjedź do niej, zobaczymy, jak Ciebie potraktuje :-o
  7. [quote name='mar.gajko'] Ale może ona jakichs materialnych strat się boi? Albo co?[/quote] ale że jak? że ten jej NOWY, SKÓRZANY wypoczynek - załadujemy na plecy - i wyjdziemy cichcem z domu? :crazyeye: ( bo nie wiem, czy zauważyłaś, ze te wszystkie jej szczeniaki na tymczasie, którym robi zdjecia, to zupełnie PRZEZ PRZYPADEK fotografuje na tej skórzanej kanapie :roll:)
  8. [quote name='mar.gajko']A wiesz, że i mnie ani na chwilę samej nei zostawiła. Wszędzie Krzysia wysyłała. A było już PO podrzuceniu[/quote] to moze ona ma jakąś obsesję? np - że jej zwędzimy te jej podhalany?
  9. [quote name='mar.gajko']Ja. Osobiście:-( Na żywo:-( Istnieje ona:-([/quote] i ja :placz: i potraktowala mnie podówczas strasznie :shake: poszła do kuchni, żeby coś do picia zrobić - ja zostałam na ( jej) salonach. niedługo :shake: - bo zaraz usłyszaąłm wołanie: - Kinga, chodź do kuchni! bo chcę cie mieć [B]na oku[/B]!
  10. [quote name='hop!']A czy ktokolwiek oprócz samoglow zauważył moje zaproszenie? :roll:[/quote] ja :oops: pozachwycałam sie szczerze :oops: ..ale wiem, ze w dzisiejszym świecie bezinteresowny zachwyt jest funta kłaków warty :oops: - hop! postaram się dotrzeć we wskazane miejsca ;)
  11. [quote name='mar.gajko']Czarnowidztwo jakieś uprawiasz.[/quote] wcale nie. wiosna, roślinki, ptaszki, te klimaty.... - i wielki pies - stróż u boku :loveu: ( czyli Granda - dla jasności, zeby czasem ktoś czegoś od mar.gajko nie zaadoptował przez pomyłke)
  12. [quote name='mar.gajko']A z czegoż ty się cieszysz? Luty jest! Środek zimy ma być.[/quote] słuchaj, Ty tam z Krakowa z wiecznych śniegów i mrozów u nas [U]już drugi rok[/U] nie było ani grama śniegu. tzn. rok temu był przez dwa dni, ale chyba się wyczerpał asortyment - i w tym - nic zupełnie :shake:, ani płatka. moje dzieci niedługo będą sie zachowywać, jak Murzyni, którzy przyjechali na studia do Polski - i zimą przeżyli szok, CO TO pada z nieba. wiec nie łudźmy się, zimy [B]nigdy[/B] już nie będzie :shake:
  13. [quote name='mar.gajko']A to ja nie wiedziałam, że Paulina to ją nawet: KURZY i ZAMYKA. Podłe to jest.[/quote] :hmmmm: moze trzeba to gdzieś zgłosić....? jakaś Straz Dla Zwierząt - lub chociażby TOZ....?
  14. a u nas też właśnie wyszło... i nawet jakieś ptaki cwierkały :crazyeye: wiosna idzie, wiosna! :multi:
  15. [quote name='mar.gajko']Buchch nie będzie Colisi... Nie będzie...[/quote] może je obie przenieść? do działu: zaginione, ukradzione?
  16. [quote name='Angelika8']TAK , TAK stare , koszalińskie są najlepsze :thumbs:[/quote] jejku, a czemu tu tak mało właścicieli Starych Koszalińskich Najlepszych? :crazyeye: straszne nieporozumienie :shake: - zatem muszę wystosować apel: [B]Przyjacielu![/B] [B]Mozesz wkrótce stać sie właścicielem Starego Koszalińskiego Psa - który jak wiadomo, będzie niewątpliwie pierwszego sortu.[/B] [B]w tym celu musisz dopełnić malutkiej formalności:[/B] [B]- zaadoptuj Grandę![/B]
  17. [quote name='mar.gajko']Wódą się będzie konserwować????[/quote] to samoglow pije ciągle, nie Paulina :shake: - mylą Ci się Mariolu wszystkie koleżanki z naszej bandy.
  18. [quote name='samoglow']Poczekajcie do nastepnego razu. Moze jakiegos podhalana trzeba bedzie pohopac. I co wtedy?![/quote] Camara - nawet sobie nie myśl, że Ci pohopiemy jakiegoś podhalana :shake: ..albo nie. inaczej. jak tylko znajdziemy jakiegoś podhalana, z którym będziesz jakoś związana, to sobie go pohopiemy całą ekipą :diabloti:
  19. [quote name='mar.gajko']Sama nie wiem co o tym myśleć... No nie wiem...[/quote] ja wiem. Camara sie nas WSTYDZI. wczoraj sobie rozmawiałyśmy, jak poważne dwie kobiety, wyjątkowo o psach.... ja stwierdziłam, ze ktośtam mnie mało zna z dogomanii - widocznie jakoś nie trafił na te dwa wątki, na których ostatnio z takim zaangażowaniem pisuję... na co Camara skwapliwie i szczerze: - i chwała Bogu!! wstydzi się nas... :placz::placz:
  20. [quote name='Camara']a mowy nie ma :mad: jeszcze byście z zadrości ukradły go :eviltong:[/quote] patrzcie, jaki z niej pies ogrodnika :cool3: jak do hopania, to byłyśmy najlepsze koleżanki - a jak już PO hopaniu - to fora ze dwora. niesamowite :crazyeye::shake:
  21. [quote name='PaulinaT']ooooo panie ooooo ludzie kinga -[B] co znaczy zablokować aparat?[/B] może ty zdjęciów tyle natrzaskałaś że karty pamięci są pełne co?? :razz: :roll:[/quote] zablokować aparat - to znaczy, ze w pewnym momencie, przy kolejnym wyprowadzonym z boksu psie - i przy idealnym oświetleniu oraz przy obłaskawionych pracownikach, którzy zgodzili się powyprowadzac znacznie więcej psów - przestaje działać przycisk, który normalnie naciska się, aby zrobić zdjęcie :-( nie wiem, CZEMU to nastąpiło. jak już się dowiem - słowo, dam znać. a tymczasem Granda pokazuje się wieczorem tym, co jej jeszcze nie widzieli...
  22. ludzie, bierzcie... ;) wiem, co mówię: stare suki są najlepsze :happy1: ( wbrew potocznemu rozumieniu tego zwrotu...:razz:)
  23. [quote name='Marta i Wika']A gdzie HOP?[/quote] hop! HOP!! [SIZE=3]HOP!!![/SIZE] :lol:
  24. [quote name='ulvhedinn']Ty weź nie kuś- wiesz, że mam okropną słabość do wielkopsów kudłatych- i sprzatać co jest i czesać i przytulać.... ;)[/quote] BA! a po takim ciężkim życiu... zanim je zakończy... - jak to pięknie ktoś powiedział: - żeby wiedziała, po co żyła . ;)
×
×
  • Create New...