-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']To na T musi byc czyms strasznym, chyba :cool3:[/quote] spytamy w poniedziałek Marioli, na nowym wielkim monitorze z pewnością udzieli nam długiej i wyczerpujacej odpowiedzi... kochane, spadam. otrzyjcie sie z błota, nie pijcie i nie jedżcie niezdrowych rzeczy szukajcie Coli domu z zaangażowaniem ( ja się dziś naszukałam, ale bezskutecznie :niewiem:) :hand: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angelika8']Dlaczego zaraz ma wyeliminowac, można jeśc i jeśc...:cool3:[/quote] ale to ON będzie jadł i rósł... rósł... bleeeee :shake: ps: Mariola! kiedy Ci wreszcie zabierają ten komputer?! bo dezorganizujesz życie slużbowe we wszystkich zakątkach Polski! ( mimo najszczerszej sympatii... :oops:) -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']T? Tatar? Tortoletka?[/quote] Mariolu. nie dworuj sobie z poważnych zagrożen. przebadaj się. uratuj zagrozone życie. nie zagłuszaj niebezpieczeństwa słowami zamiennymi. zniszcz go. wyeliminuj. pokonaj. będziemy Cię wspierac wiernie. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']A czy mogę trzymać i z WAMI i z NIMI? :p :hmmmm: Tylko jak to zrobić? To wymaga wysiłku intelektualnego... i sprytu... i dyplomacji... i nie wiem czy dam radę...[/quote] hop! nie poddawaj się. Ty nam wyglądasz, ze jesteś z naszej krwi. czyli wiesz... te: dyplomacje, intelekt, itd... - masz w małym palcu :p -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] I macham, owszem, przy monitorze, ale 1x nie cztery; bo 4 porcję + dwie bułeczki zjadam NA RAZ.[/quote] o Jezu. a nie masz czasem w środku tego... no wiesz.... na literę T. ? -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']dla kochanych kolezanek po kawalku torcika imieninowego [/quote] samoglow - nie. dziękuję. ja coś czuję, ze one są na kremie. takim sztucznym, ciężkim. wiesz, takim, po którym robi się niedobrze. :-( -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angelika8']Jakie słoneczko:-o, [B]Kinga[/B] gdzie Ty dzisiaj jesteś?[/quote] no tak - trzeba się było bardziej jeszcze zdziwić. było. ... i zaszło :placz: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Nie JADA się, tylko ja jadam. II śniadanie; potem podobiadek - i to są 4 porcje sałateczki, lub obiadziuś .[/quote] to ja poproszę jeszcze o malutkiego offa. przynosisz TO w słoiku? w słoju? robisz sobie poprzedniego wieczoru? gotujesz, siekasz, doprawiasz? ...i co, tak przed monitorem co rusz machasz widelcem? 4 x dziennie? :crazyeye::crazyeye: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] A czy stare fotki Was nie zadowolą? Mogę wstawić. ? :eviltong:[/quote] [B]hop![/B] Ty nie trzymaj z nimi :shake: - trzymaj z nami. :p szukałyśmy psu domu uczciwie i ofiarnie. chcemy choć malutkiego potwierdzenia, że go do jakichś laboratoriow nie wywiozły, czy coś. rozumiesz, dlatego te zdjęcia, choć i tak się pewnie ich nigdy nie doczekamy :shake: ak-tu-al-ne, nie jakieś fałszywki -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Nie ma ciasta. Jest sałatka ziemniaczana.[/quote] Mariolu, u was w pracy jada się sałatkę ziemniaczaną? wy wszyscy w krakowie tak macie? -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angelika8']Mam ochotę na coś słodkiego , można prosic o kawałek ciasta :lol:[/quote] a ja pożarłam 1,5 pączka (od Kaliszczaka) dobry był ;) meldunek: u nas wyjrzało zza chmur słoneczko. nieśmiało, jak to na przedwiośniu. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angelika8']< [SIZE=1](spóźnione,bo...pada i drzewo mi przywieźli i pies mnie przeciągnął po błocie[/SIZE], [SIZE=1]gdy próbowałam swoim ciałem bronic przybyłych obywateli leśnych i trzęsę się[/SIZE] [SIZE=1]jak błotna osika,brrrr)[/SIZE][/quote] Jezu, Angelika, to GDZIE Ty mieszkasz? :crazyeye: i SKĄD masz takie psy - potwory? :crazyeye::crazyeye: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Juz wkrotce nasz watek otrzyma Oscara za scenariusz :multi:[/quote] taaa, otrzyma. akurat. kiedy nawet ani słowa z nowego domu nie chca napisac. o zdjęciach to już nawet nie śmiem pomyśleć. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
a jaka pogoda w Krakowie? jaka w Poznaniu? jakie ciśnienie? czemu NIC nie wiadomo? -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
a u mnie pada deszcz i spadło ciśnienie i za cholerę nie chce mi się nic robić w robocie :shake: i jeszcze Camara sie zbiesiła... ... jak w takich warunkach szukać Coli domu? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ale swoją drogą z tą Camarrą Ponurą i Murką Oporną - nie było lekko, oj, nie było.[/quote] ...a ile stresów, ile nerwów, ile łez na pw wylałysmy - szkoda nawet pisać :shake: ale niech będzie, puszczamy to w niepamięć ;) -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Camara - a gdzie Twoja złota, choć nieco oportunistyczna, dewiza życiowa: -trzymać z wszystkimi dobrze, bo nie wiadomo, kto kiedy moze się przydać. ??? jak zadrzesz ze swoimi najlepszymi koleżankami - to KTO Ci zostanie? - do rozmów telefonicznych - do hopania kolejnych wątków - do..., - do... Tracisz instynkt samozachowawczy :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Topi'][B]Świetny wątek.[/B] [B]Jeszcze nie widziałam na dogo tak "lekko i radośnie" wyadoptowanego psiaka.[/B] [B]Brawo Cioteczki.[/B] ********************************************************* .[/quote] Topi, kochana, dziękujemy za dobre słowo w tym morzu Poważnych I Rozsądnych Camarrr &Co. hurra, doceniono nasz trud i krwawicę naszą :multi: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Taki śliczny kupili [B]z wieeeeeelkim monitorkiem[/B].[/quote] to chyba dobrze. będziesz mogla pisać dłuższe posty. zmieszczą ci się :p -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] ps. zabierają mi komputer.[/quote] na zawsze??????? :crazyeye: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']mam nadzieję, że nikt tego [B]waszego paplania[/B] nie czyta Coli na dobranoc :cool1: bo wtedy z małego smuteczku zrobiłaby się wielka depresja :placz: :placz::placz::placz:[/quote] Matko Święta :crazyeye: czy ja dobrze widzę: paplanie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tak to jest przysłużyć się koleżance :shake: dzwoni wczoraj , pyta, co w świecie słychać, bo ona NIC nie wie. to ja jej z sercem na dłoni wszystko, wszysściutko opowiedziałam: począwszy od tego, ze Amerykanie zestrzelili satelitę - a skończywszy na małym streszczeniu z wątku Coli ...jak dobrej koleżance a ona teraz cynicznie, bezdusznie to wykorzystuje; wasze paplanie... wielka depresja... ble ble ble... :angryy: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Qrna, co wy temu biednemu psu robicie, że on taki zdołowany.[/quote] aż, Ty głupia i naiwna. przecież Paulina wcześniej pisała, ze suka zaległa na ziemi zamęczona tym pozowaniem na prostych łapach to jest taki szantaż emocjonalny, rozumiesz. SKĄD niby ona ma mieć DUŻY SMUTECZEK :crazyeye::crazyeye::crazyeye:? źle jej tam, gdzie jest? terefere :stupid: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']GORZEJ, to się słyszy, czyta, czuje, a nie widzi![/quote] kochana - jak tak czytam, słyszę i czuję - to mi zdecydowanie wyglądasz na taką krotkowłosą i ciemnowłosą jędzę :p ... mam rację? :multi: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Hm... teraz mi dałaś Mariola do myślenia. Czy jestem mentalną blondynką? :hmmmm:[/quote] no.......? -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Z tym drugim, to znaczy się mam nadzieję;)[/quote] z tym drugim to ja też mam nadzieję, ze moja naj dogoleżanka jednak NIE ;) ( pierwsze pal sześć, bo i tak cię nie widuję)