Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko']Nie jestem. Ani wizualnie, ani mentalnie.[/quote] to chwała Bogu. Cola - szukaj domu.
  2. [quote name='mar.gajko']Co ja NIE? NIe, co?[/quote] no...., z tym kolorem..:oops: NIE jesteś, prawda.....? :oops: ...NIE?
  3. [quote name='Camara']no i fotki by się przydały :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Camara - wstydziłabyś się :mad: noemik nie wie, w co ręce włożyć - a Tobie tylko głupoty w głowie :roll:
  4. [quote name='mar.gajko']Blonbynką się JEST, nieważne co się zmywa;)[/quote] Mariolu? ale Ty NIE....?
  5. [quote name='mar.gajko']NO, no bez obrazy. Tylko się czułam osaczona: [B]Camarra - blond;[/B] Paulinka - blond; Somaglow -lepiej nie mówić; samotna sie czułam w tej blondości.[/quote] a propos Camary, która zaszczyciła nas swoją obecnością: Camara oświadczyła wczoraj, ze już nie jest blondynką zmyła się :p
  6. Cola Colą, ale my mamy znowu dziś problem z samoglow :shake: samoglow, jako kobieta, której tylko imprezy w głowie - ma dziś ... imieniny... :mdleje: samoglow - zanim w związku z powyższym będziesz w stanie wskazującym na - przyjmij moje najszczersze życzenia :loveu::loveu::loveu: ( bosze, ile mnie to stresu kosztowało, aby nie zapomnieć o tych imieninach :shake:)
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/162/15e58725aef91768.jpg[/IMG][/URL] wiecie co, ja tak sobie myślę, trochę zaniepokojona. czy Cola nie przypomina wam dinozaura roślinożernego? takiego np. diplodoka? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9002/dippy9.jpg[/IMG][/URL] no bo co prawda łapy jej urosły, ale jakoś tak... cala ewoluowała :crazyeye:
  8. [quote name='PaulinaT']kinga - właśnie się mnie skojarzyło, ze ostatnio jak do Ciebie dzowniłam to też na Twój koszt :p :???:[/quote] dzięki, kochane, za skojarzenia :razz: to jeszcze pół biedy, gorzej, że ostatnio miałam w chałupie ciche dni ( dużo cichych dni...:cool3:) - bo mój mąż usiłowal sie do mnie dodzwonic w godzinach pracy - w pilnej sprawie... ...a ja rozmawialam :oops: - 1,5 godz. :oops: - na [U]mój[/U] koszt :diabloti: - na ogoł jednak w ciągu godziny udaje mu się wcisnąć pomiędzy jedną rozmowę a drugą - ale widocznie nie był przygotowany na to, ze pilne rozmowy mogą trwać troszkę dłużej ...:niewiem: no a co z tą Colą... no moze zrób coś z tą Mamą i jej ogródkiem?
  9. [quote name='Angelika8'] [SIZE=1][SIZE=2]Umie się człowiek w życiu ustawic:p. [B]Prawda jest jednak taka,że Kinga to osoba kulturalna[/B] i nie chce mi przerywac .[/SIZE] [/SIZE][/quote] o, to to to właśnie. żeby więcej było takich dobrych koleżanek, ech... - a nie jak te z tych wielkich miast, ktorym się w głowach poprzewracało... Paulina - tu nie wystarczy hopać :shake: tu trzeba działać !!!
  10. [quote name='mar.gajko']I znowu... Nie mam czasu a ty znajdź... a one (tzn. My) to te podłe, złe, okrutne. Jakei to niesprawiedliwe.[/quote] ależ nie, nie, kochana udowodnie ci,z e cie bardzo lubię zadzwonię do ciebie odżałuję te pieniądze. porozmawiamy sobie pół godziny albo i godzinę miło, słodko i sympatycznie ...chcesz....? :multi:
  11. [quote name='mar.gajko']No właśnie, kto jest leniem???? Wiemy, My z Samogłow wiemy, [B]najleniwsza jest Kinga[/B],.[/quote] Mariolu kochana - ja coś czuję, że poproszę od Camary twój nr telefonu, przez który tak bardzo lubisz rozmawiać, i... - i się okaże, KTO jest JAKi...
  12. [quote name='mar.gajko']A to się KIngusia napisała, oj, napisała. Aż strach.[/quote] Jezu. bo zabiję. nie-mam-kiedy-pisać ! :placz: Paulina, znajdź wreszcie tej Coli jakiś dom, bo koleżanki nas zniszczą. zetrą na pył. stłamaszą i podepcza :placz:
  13. ... wróciłam załatwialam Bardzo Wazne Urzędowe Sprawy w przeciwieństwie do tych, co nie załatwiają żadnych ważnych spraw :shake:
  14. [quote name='samoglow']Kinga, a Ty pamietalas w ogole po co tam pojechalas? :crazyeye: :razz:[/quote] [U]zawsze[/U] pamiętam. mam w schronisku 170 psów. nie mogę pozwolić, aby dobre domy w pobliżu zmarnowały się na jakieś fanaberie Camary :shake:
  15. [quote name='mar.gajko']Nurtuje mnie... Kinga Ty jesteś blondynka????[/quote] osz ty podła. poniżej - moja osobista głowa: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6946/dsc049291eq2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='mar.gajko']Jak tam wizyta...przedadopcyjna? Matka Boska znaleziona?[/quote] znaleziona :p w ciemnym lesie błyszczala się solidnie, jak przepowiedziała Mariola skręt w lewo w las przy Matce B. wykonany prawidłowo cel wizyty przedadopcyjnej osiągnięty :p wytlumaczyłam pani, zeby za nic w świecie nie brała NIC ZUPEŁNIE od Camary :shake: - zeby brała ODE MNIE :loveu: i pani ochoczo sie zgodziła...:happy1: ps: a poza tym okazało się, ze pani - to zdecydowanie nie swan. więc teraz mam dwa domy do obsadzenia :multi:
  17. [quote name='PaulinaT'][B]swan [/B]- ale ja na Twoim miejscu zaczęłabym sie obawiać. .[/quote] [B]swan [/B]- zacznij sie obawiać, na wszelki wypadek :diabloti:
  18. [quote name='mar.gajko'] ps. No nie lubię gadac przez telefon. Budzi to powszechne zadziwienie, ale nie lubię.[/quote] a ja nie lubię wizyt przedadopcyjnych tę dzisiejsza przeżywam już od tygodnia nie umiem wypytywać, zapytywać, inwigilować - i juz budzi to powszechne zdziwienie, bo od b. dawna godziny przegaduję z obcymi ludżmi nt psow przez telefon - ale nie lubię i już. ps. camara podła. podwójnie za przywóz psa i za te wizytę
  19. [quote name='mar.gajko']KInguś, nikt nie smiał zapytać nawet. My wiemy, te daszki, okna w połowie i ten chleb powszedni.[/quote] DASZKI DASZKAMI. ale. Camara kazali mi jechać na wizytę przedadopcyjną. nie wiem czemu jakiegos kundliszona sprowadza z głebokiej Polski w moje strony ( zamiast odwrotnie) ja do wizyt przedadopcyjnych to tak jak nie przymierzając Mariola do rozmów telefonicznych ( zasłyszane na innym wątku)- tyle, ze ja w przeciwieństwie do - jestem nie tyle oschła, co strasznie zestresowana mało tego mam bardzo szczegółowy opis, jak dojechać do. (bo to w terenie) w którymś tam miejscu skręcić w las do wsi nie dojeżdzać przy Matce Boskiej pierwszy budynek ja jeżdżę gorzej od klasycznych blondynek ( bo od niedawna), tylko utartymi szlakami, a na dodatek zaraz zrobi sie ciemno jak ja w tym lesie pomiedzy wsiami odnajdę te Matkę B. po ciemku - to nie wiem :placz: ... a jeszcze najlepsze koleżanki zapomniały o mnie na amen :placz::placz:
  20. [quote name='mar.gajko'] Cós Samogłow nam zanikł. Pewnie tę encyklopedię wchłania, jak to Naukowiec.[/quote] a o mnie to nikt sobie nie przypomni :shake: i nawet pies z kulawa nogą sie nie zastanowi, czy ja też gdzieś zanikłam...:placz:
  21. nie wiem, czy Usia tu zajrzy - ale przezornie, choć lakonicznie, melduję; Nufa żyje. :lol: chyba całkiem jej się to życie podoba i - wbrew pozorom - robi się coraz bardziej uczona :p a swan pięknie dziękujemy za lekturę ;), ja też z ogromna przyjemnością tam pogrzebię
  22. [quote name='samoglow']te czerwone to antybiotyki? Skad wiesz? ?[/quote] no ja się Ciebie pytam, CO TO. ale w dzieciństwie łykałam takie podłużne, i mi w gardle stawały :shake:. słuchajcie - znowu wszyscy oprócz nas zniknęli. założycielka wątku też :shake:. ...chyba czas pójść w ich ślady ... :scared:
  23. samoglow - Ty coś kręcisz: które w koncu są prawidłowymi Colami? :-o te włochate - czy te antybiotyki w wielkiej ilości?
  24. [quote name='mar.gajko']Wiesz, ale one maja PO TRZY OGONKI. .[/quote] ciekawe, jak nimi machają: wszystkimi trzema w jednym kierunku - czy tak chaotycznie - każdy ogonek sobie? ( to wazne, bo szukamy dobrych domów, zeby machały ogonkami naokrągło)
×
×
  • Create New...