-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='mar.gajko']Coś wisi w powietrzu... Zaraz i dla mnie cos będzie...[/quote] kobieto, nie denerwuj mnie. dla Ciebie najlepszy sort. RODOWODOWY. zobaczcie, CZEGO nie chciała Mariola :mad:: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7201/askina2nu4.jpg[/IMG][/URL] tylko się pozachwycała, ze nosek różowy. I tyle. a co to, lalka Barbie, czy co, zeby względem różowości oceniać...:angryy:
-
[B]samoglow[/B] - a dla Ciebie obiecany Hipis nr 2. Strasznie się boi, w ogóle nie chce wychodzić z budy. trząsł sie jak galareta. Jeśli go nie weźmiesz, to znaczy, ze masz serce z kamienia. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7430/szot4cw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7277/szot1nc4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mar.gajko']Masz belga! A powinnaś mieć DWA! Krew z krwii - ZABIERAJ wnuczkę, bo się zmarnuje.[/quote] wezmą bezmyślnie, bo młoda rozmnożą potem okaże się, ze aktywna - to sie zdziwią i wywalą na ulicę no zobaczysz, że tak będzie... :razz: a propos; ona naprawdę na niemal czystego belga wygląda - wiecie moze, do kogo walić z belgami? -
-
a tu zobaczcie - Prawnuczka Angeliki, która (też) na nią czeka w schronisku. [B]Tigra [/B]- 8 miesięcy, pańcia wzięła szczenię ze schroniska. teraz pancia jest w ciąży i będzie miała nową zabawkę - więc suka won. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8831/tigra2mb5.jpg[/IMG][/URL] poniżej, jakby ktos miał wątpliwości co do pokrewieństwa - Angelikowa Frida: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7528/frida13vt0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Angelika8']Nie chce Ci się wchłaniac, a u mnie się wchłonęło i wyszło ..w garażu:-o[/quote] nie mam garażu, chwala Bogu :oops: - ale ja tam POD SPODEM mam trawkę pięknie koszoną latem ( krwawicą własną)... teraz trawka ewoluowała w jezioro, alternatywnie w błocko po kolana :placz: .... no a Granda hop.
-
samoglow, fuj, z tymi eskimosami :shake:. a u Grandy leje. ogromne, niekończace się chmury, z których spadaja hektolitry deszczu. wszystko w oprawie wyjących wichrów. u mnie przed chałupą zrobiło się wielkie jezioro. co gorsze, przed samą chałupa, na mojej działce - i za nic nie chce się wchłaniać w ziemię. :shake: może powinnam jakiegoś, nie wiem, hipopotama np. tam hodować? :razz:
-
[quote name='samoglow'] A my sie usmiechamy, bo jestesmy [B]optymistkami[/B][/quote] samoglow - ale GDZIE TY się uśmiechasz? :crazyeye: Mariola, i owszem, subtelnie kuzyn noemik - po amerykańsku te inne - mniej lub bardziej apetycznie ale że Ty jesteś optymistką - to ja tego wcale nie widzę nigdzie :shake:
-
słuchajcie, do cieżkiej cholery. Z CZEGO tu się śmiać? :angryy: - a jak wejdzie postronny widz na wątek? - i zobaczy te gęby roześmiane..., to od razu pomyśli, ze Granda już w nowym domu. stara, sponiewierana suka za kratami boksu, bez specjalnych szans na dom - a wy, ([SIZE=1]i ja też[/SIZE] :oops:), tak wątek zaśmiecacie... :shake:
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A aj czekam i czekam i ... czekac będę. Na jedno małe zdjęciątko BRUTUSIKA w NOWYM DOMKU.[/quote] nie będzie. na pewno nie będzie. Anioł Camara zajęty Kolejnym Zdychającym Podhalanem - bo sobie go ściągnęla gdzieś z Polski - Prawie Zdrowego... no i żeby sie nie nudziła - to jej zaczął na dziendobry Zdychać... - gdzie ona ma czas pomyśleć o Brutusku, który przeminął z wiatrem... :shake: -
[quote name='mar.gajko']Kinguś, wyrzuć ich. Zostaw sobie tylko chiruga od plastyki. Oni dochodowi. A reszta won.[/quote] nie mogę ICH tak z marszu wywalic :shake: stary obiecał, ze mi przeleje jakieś resztki na konto, abym mogła ZUS zapłacić :oops: - no widzisz, pieniądz warunkuje wszystko, wszyściutko :oops::shake:
-
[quote name='mar.gajko']Myslisz, że od każdej, hmmm, części ciała ma osobnego LEKARZA.:crazyeye: Ma samych SPECJALISTÓW???:evil_lol:[/quote] kurczę. z lekarzem w chałupie to jest tak, jak z dziećmi szewca. czyli do luftu. pytam zresztą kiedyś zgorzkniała, czy zna przysłowie: - dzieci szewca chodzą boso, a żony lekarzy umierają młodo. na co padła promienna odpowiedź: - ale tobie kochanie to juz nie grozi :diabloti:.
-
och, wy podłe :angryy: ja od wczoraj w strasznym stresie, bo lekarz SZT. JEDEN spytał mnie, smętnie patrząc na puste konto, KIEDY jakiekolwiek pieniądze do domu przyniosę, i CZY W OGÓLE w najbliższej przyszłości... :-( rany boskie, zupełnie zapomniałam o tej powinności :oops::oops: - więc czem prędzej usiłuję sprostać tym strasznym oczekiwaniom (skurcz w żołądku i włos posiwiały z nerw) - a jak sobie wyobraziłam, że miałabym takich pytań usłyszeć KILKA, by nie rzec: KILKANAŚCIE - -to... :mdleje: - a te głupie dworują sobie z człowieka :placz::placz::placz:
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']KInga to się o te swoje RATY i KREDYTY boi. I [B]nei będzie swojego męża prowokować.[/B] .[/quote] nie będzie :shake: przez najbliższe 27 lat. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Mariola nie ma gdzie malamutka dać. .[/quote] a malamutek w sam raz dla Marioli. bo on oddany za karę, gdyż uzarł dziecko. a Mariola ma do dzieci stosunek podobny, jak malamutek - by się dogadali :roll: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Mariola nie ma gdzie malamutka dać. Na surowicach psy trzyma. Marioli smutno z tego powodu.[/quote] mojego nie musiałaby na surowicach trzymać - on na ogół normalne żarcie je ;) a Mariola nie moze ich karmić jakoś, hmmm..... iinaczej? :shake: