-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A ja trzymam kciuki.[/quote] ooooo.... CZYŻBY coś na horyzoncie majaczyło?... :crazyeye: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
podniosę - tylko tak mogę pomóc :-( -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']:mad: Coca Cola szuka domu :mad:[/quote] no właśnie, a wy, durne, o jakichś głupotach gadacie :mad::mad: supergoga, goń to rozwydrzone towarzystwo, goń :diabloti: -
[quote name='mar.gajko']Takie tłumaczenia.... Ot, Angelika nie kocha Grandy. I tyle.[/quote] chyba kocha, ale nie pomyślała ZAWCZASU. wzięła sobie tego Lorda gdzieś zza wschodniej granicy, jakby pod samiutkim nosem nie miała LEPSZYCH psów. - no i to jej się mści. :diabloti: zdemolował, co mógł :roll: - a gdyby był z Koszalina, jak np. Granda - to miałaby - Angelika, rzecz jasna - ogrodzenie, budę, dom - nietknięte... :razz:
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jesu drogi[/quote] to DLATEGO pada deszcz. zeby nawrócić cie na drogę cnoty. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Qrna. Pada, jak ja mam gdzieś iść jak pada?[/quote] nie idź. nie oszukuj przełożonych. pracuj. bądź pożyteczna dla ojczyzny. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']To KONIECZNOŚC nie obrzydliwe bogactwo. Jakbyś zobaczyła, to byś uwierzyła.[/quote] pokaż tę KONIECZNOŚĆ. na aktualnym zdjęciu. prosimy O DOWÓD :razz: -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] A jutro musze do fryzjera:oops:[/quote] ale Ty będziesz piękna na te Święta :-o (ps: ja do fryzjera w środę ;)) -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
kinga replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Jesu, do sklepu, przecież.[/quote] w godzinach pracy? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='mar.gajko']Masz takie? A jakei te czubeczki, bo u nas panny huckie nosza takie nooooooooski wywinięte. ?[/quote] nie mam różowych ani szpileczek ani czubeczków no nie mam :niewiem: ale mam dwie pary czerwonych :oops::oops: - i kocham je bardzo :oops::oops::oops: ps: a nie chcesz być panną hucką? dlaczego? :crazyeye:
-
[quote name='mar.gajko']Wczoraj zdjecia, RÓŻNYCH psów, z wyjątkiem GRANDY. A dzisiaj to cisza wielka.[/quote] jak cisza, jak cisza? :crazyeye: mam nadzieję, ze wasze serca mocno biją na myśl o Grandzie ;). RÓŻNE psy wczorajsze, skoro nie znalazły żadnego zainteresowania wczoraj :shake: - rozsyłam po różnych portalach - bo jakoś tak sypnęło u mnie ostatnio rasowymi, i jeszcze młodziutki cockerek, i rotteczek, i cośtamjeszcze... no, słowem - pracuję cieżko :razz: w tej pracy, znaczy się.
-
[quote name='Angelika8'] [SIZE=1][SIZE=2]Kinga, a Grandulkę widziałaś?[/SIZE] [/SIZE][/quote] byłam w schr. w poniedziałek, zrobić zdjęcia tej suce, co to jej Mariola nie chce. Kierowniczka uchyliła boks, zeby suka ładnie wyszła na zdjęciach, bez krat, to i suka, korzystajac z okazji, prysnęła. więc zamiast oglądać z bliska Grandulkę - latałam ponad pół godz. po całym schronie za malamutką ;)
-
[quote name='samoglow'][B]Kinga, ja mam jeszcze WAZNE PYTANIE? [/B]Jakiej [B]PLCI[/B] jest kudlatek? Pamietam, ze i Ty i schroniarze nie bardzo rozrozniacie. :cool3::shake:[/quote] a czort go wie... :razz: ja tam się cieszyłam, ze odróżnilam, gdzie głowa, a gdzie zad - kto by tam sie jeszcze pod tymi kudłami czegoś dopatrywał? :crazyeye: [SIZE=1](kudłaty jest facetem. ok. 5 lat - tyle ma w papierach schr.. Został znaleziony w mieście. Ma w papierach takze imię, jakieś takie dziwne: Szot. Dużo więcej o nim nie wiem, bo go dopiero teraz wyhaczyłam, od tego grudnia.[/SIZE] )
-
a na koniec, bo mnie dół dopadł wielki, niech Was też :roll: - pokaże wam Reksia, co go baba przy mnie oddawała bez zbytnich emocji. i na koniec durna mu powiedziała: - no, daj buzi. i poszła sobie, zadowolona ze spełnionego obowiązku. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3329/reksio1is9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='samoglow']Na razie to porzadny opis poprosze [B]i nieco mniej potargane i rozczochrane[/B] zdjecia :-( ?[/quote] samoglow - weź ty mnie nie denerwuj :mad:. jakbyś od początku grudnia siedziała w brudnej budzie - to jakbyś wyglądała?! :crazyeye: kiedyś, z rok temu, pewna Hodowczyni zaproponowała mi wstawianie "moich" psów gdzieś tam w necie. Po czym podała wytyczne do zdjęć: - nie z kratami w tle, bo sie ludziom źle kojarzy - zeby były uczesane i roześmiane - i najlepiej na kanapie. słowo, kanapa była w wytycznych. zaprosiłam ją na sesję zdjęciową do schoniska, zeby zobaczyła, jak to wygląda - i skonczyła nam się współpraca. ........................ [B]samoglow[/B] - jego dwóch facetów nie mogło z boksu wyciągnąc, tak sie chował. I cieszyłam się, ze po powrocie do boksu pozostałe psy go nie zeżarły. A oczy miał takie wielkie, bo on ze strachu wpadł w takie wibracje, że bałam się, czy mi ostrość złapie się na zdjeciach :-(.