-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
My to machniemy w jeden dzień - jakby co ;) Zresztą i tak sforki na dłużej nie ma z kim zostawić... Główny problem to kasa...no i jedna z sędzin do d .... :roll:
-
O kurczę...
-
A my dumamy...
-
Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych (SWKiPR)?
cockermanka replied to Daria_13's topic in Stowarzyszenia
Właśnie... Krakowski oddział ZKwP zamieścił info na swojej stronie: http://www.zkwpkrakow.pl/Aktualnosci.htm -
Leszno 2013 Wystawa Championów - Champion of Champions
cockermanka replied to Monalisa4's topic in 2013
Matko..czy kiedyś na championach będzie sensowny sędzia na ósemkę??? -
My się pewnie pokażemy...choć sędzia zagadka...
-
Oj..w spam się bawimy..nieładnie... Niestety zdjęcia z galerii zdecydowanie zniechęcają ....
-
Aj, rzeczywiście...coś mi się pokręciło. Mam nadzieję,że i temu się poszczęści.
-
Ten psiak jest już pod opieką Fundacji :D
-
Ja przede wszystkim nie pojmuję,jak można nie zbadać tej chorej łapy! Od czego są kagańce? Nie koniecznie trzeba psa zaraz pacyfikować lekami. I nie rozumiem tego zastrzyku uspokajającego.... To są dwa dorosłe samce - i niestety będą się bić o przywództwo. Wasza rola, aby do takich konfrontacji nie dopuszczać. Nie jestem fanką kastrowania każdego psa jak leci - ale w tym przypadku, to na pewno zmniejszy poziom hormonów i chęć do bitek...szczególnie,że to psy nierasowe..więc jajka im tak naprawdę na nic...
-
Znalezione dwa psy wyżeł włoski brecco italiano lub w typie
cockermanka replied to złoty's topic in Już w nowym domu
Może na początek szukać właściciela...sprawdzić,czy mają tatuaż lub chip... -
[quote name='Tuptak']niw wiem na czym Tobie zalezy, bo jesli wystawowy to fakt ........trzeba naprawde uwazac na groomera, ale jesli tylko wg zyczenia to zapraszam, moze sie dogadamy i bedziesz zadwolon [URL="http://www.psifryzjerpupil.pl"]www.psifryzjerpupil.pl[/URL][/QUOTE] Z każdym cocker spanielem angielskim czy psem w typie rasy trzeba uważać. Spaniel to nie york, któremu strzyżenie nie szkodzi na włos. Spanieli się nie goli...nawet na życzenie. Trzeba umieć klientowi pewne rzeczy wytłumaczyć.
-
Oj tam..piach, błoto, gałązki, liście...to przyniesie każdy pies,który ma odrobinę więcej włosa niż np. pinczer ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]xxxx52[/B], odnoszę wrażenie,że nie wiesz zupełnie o czym piszesz...i podpisuję się pod wypowiedziami [B]asiak_kasia[/B] i [B]Kyu[/B]...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]Viris[/B],pięęękne kolorki! Rozety nie chwalę, bo śliczna jak zawsze :D
-
Ma dom. Spanielek Ludek- wyniszczony staruszek wyrzucony z auta.
cockermanka replied to Madzior.'s topic in Już w nowym domu
Bo żadnych wieści o Ludku.... -
[quote name='a_niusia']jak dla mnie to laciate spanielki sa po prostu ladniejsze. a juz najladniejsze sa takie troche srebrzyste-nie wiem, jak sie nazywa ta masc, ale moj chlopak to na pewno wie:)[/QUOTE] Niebiesko-srebrny (ciemny lub jasny) czyli blue-roan. Ja zdecydowanie kocham jasne - jak nasz Timur i Bassco.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kaszki ryżowe dla dzieci - u nas maluchy lubią mleczno-bananową ;) Ale nie dostają dużo.
- 17 replies
-
- 3 tygodniowy
- kupa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
cockermanka replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Ponieważ suczka mogła zostać zabrana prze jakiegoś kierowcę z drogi i może być wszędzie,to pozwolę sobie i tu wstawić apel... [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-snc6/320898_443837142338726_1926691787_n.jpg[/IMG] -
Piękna....oby znalazła normalny domek...
-
[quote name='Monika CzechPl']A to są różnice w charakterze/temperamencie u spanieli w zależności od koloru?[/QUOTE] Tak, choć teraz te różnice nie są już tak bardzo widoczne poprzez dobry dobór hodowlany. Oczywiście mówimy o cocker spanielach angielskich z rodowodem FCI,z dobrej hodowli (nie takiej,co mnoży na ile regulamin pozwala - bo to hodowaniem trudno nazwać). Jednomaściste mają nieco twardszy charakter (szczególnie złote), kolorki są łagodniejsze. Oczywiście każdego psa można zepsuć złym wychowaniem - nawet kolorka... I nie znaczy to, że każdy jednomaścisty do dominant, ale u nich częściej zdarzają się tendencje do dominacji. Wszystkie wymagają konsekwentnego wychowania (ale łagodnego), jasno określonych zasad, których trzymają się WSZYSCY domownicy. Od 11 lat mam i kolorki i jednomaściste. W zachowaniu względem ludzi absolutnie nie widzę różnic. Niektóre jednomaściste próbują delikatnie przejąć władzę w sforce (po śmierci kolorki, która cudownie szefowała przez 13 lat). Mamy 1,5 roczną złotaskę (nigdy nie chciałam złotego cockera - ale los bywa przewrotny) i jest najsłodszym jednomaścistym psem...zresztą jej domowe imię to Honney...i taki dokładnie ma charakter. Wbrew pozorom wybór hodowli jest bardzo ważny i warto się do tego przyłożyć. [B]xxxx52[/B], tylko,że "spaniele" lądujące w schroniskach z powodu agresji to psy w typie rasy....a rasę przypominają tylko z racji długich uszu i umaszczenia...więc nie można na tej podstawie przypisywać ich zachowań psom rasowym...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
No, to teraz malutki niech tylko pięknie i zdrowo rośnie :)
- 17 replies
-
- 3 tygodniowy
- kupa
-
(and 1 more)
Tagged with: