Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. Miło czytać dobre wieści :D Mam nadzieję, że czasem dowiemy się, co u nich słychać ;)
  2. [quote name='Zwierzaczek71']Witam, Polecam Szymona- 'artystę' niektórzy tak o nim mówią:)[URL]http://www.psi-fryzjer.com.pl/[/URL][/QUOTE] Żartujesz...?
  3. Pierwsze, co negatywnie rzuca się w oczy, to kompletny brak łagodnego przejścia między krótkim a dłuższym włosem...i bardzo dziwne cięcie frontu...o kurzych udkach nie wspominając ;) Osobiście nie lubię tego typu psiaków z zostawioną firaną pod brzuchem...chyba lepiej byłoby zostawić ciut dłuższy włos na grzbiecie i bez firanki.
  4. [B]letaa[/B], bardzo dobra poglądowa lekcja! Może ludzie zaczną się zastanawiać zanim zażądają golenia spaniela...
  5. Tu masz cały wątek na temat tego "kursu" ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239589-Kurs-w-Groomer-foto-service-Szczecin-kto-uko%C5%84czy%C5%82[/url]
  6. To zależy do jakiego shih - jeśli zadbany i wyczesany to jak najbardziej (lepszy jest model 888B, mocniejszy )
  7. Dziewczyny - to Wy robicie ogromny kawał dobrej roboty :loveu: Ja tylko mogę w tak drobny sposób pomóc... :-( Będę czekać na zdjęcia :cool3:
  8. Albo świeżo kąpany...3 dni temu ...
  9. Mogę tylko na odległość bardzo,bardzo trzymać kciuki!
  10. A ja odmówiłam klientowi takiego ogolenia spaniela.... Linki...masakra....
  11. Ehh...oby się sunieczka tylko znalazła cała i zdrowa...
  12. Producent co prawda zaleca 30 (i ja pracuję na 30), ale wiem,że znajome pracują na 10 i da się - choć łatwiej jest na 30 ;) Do nasadek musisz mieć włos perfekcyjnie przygotowany - żadnych supełków, bo wystrzyżesz dziury...czyli najlepiej rozczesany, wykąpany i dobrze wysuszony. Pracy z nasadkami trzeba się po prostu nauczyć. Ja sobie bardzo chwalę.
  13. [quote name='kingula']Ale do Andisa z ostrzem 10 chyba nie będą pasowały? :([/QUOTE] Jaki Andis? Najlepiej pracuje się ostrzem 30, ale 10 też można. Te nakładki pasują na ostrza typu snap-on (click).
  14. Jeśli nasadki, to te: [url]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=5930[/url]
  15. Haha..czemu mnie to nie dziwi...:shake:
  16. Już podpisujemy i drapiemy Boryska za uszkiem :)
  17. To musiały być jakieś straszne pytania :cool3:
  18. Nauszniczki w drodze - będą pasować po kolor do ubranek ;)
  19. A ja myślę, że to NIE jest miejsce na SPAM....reklama jest płatna!
  20. Jeszcze nie w drodze, bo dziś niedziela...ale z rana zajrzę na pocztę, poślę poleconym priorytetem, to powinny być na wtorek.
  21. Dziękuję bardzo :D, doleciał ;)
  22. Czyli to nie był TEN domek... Czy dostanę adres, pod jakim pani Lisa rezyduje? Ciepły prezencik uszyty i gotowy do wysyłki ;)
×
×
  • Create New...