Jump to content
Dogomania

skye

Members
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

  1. Szukam dobrej hodowli ONów, najlepiej w okolicach Bydgoszczy. (Ale jeśli będzie trzeba to mogę jechać po psa gdzieś daleko) Co rozumiem przez dobrą hodowle: - szczeniaki zrównoważone - linia w miarę wolna od chorób Efektywny wygląd psa mnie w ogóle nie interesuje, nie będę go wystawiać. Będę baaardzooo wdzięczna za pomoc. :evil_lol: Czy ktoś nie ma informacji na temat czarnych ONów? Po czym poznać dobrego ONa? Na jakie badania zwracać u rodziców? (Na co choruje ta rasa?) Pozdrawiam serdecznie i baardzo proszę o pomoc wszystkich miłośników tej pięknej rasy :smile:
  2. Rozumiem że struktura włosa zniszczyłaby się itp. jeśli bym go ogoliła. Jednak ni chodzi mi o krótki włos cockera, ale o tą dłuższą część. Jest sfilcowana. Myślicie że da się to rozczesać lub coś w tym rodzaju? :roll: (Proszę jeśli wszedłeś w ten temat i możesz dodać coś od siebie, odpisz! Widzę że mam prawie 60 wejść i tylko 1 odpowiedź! :p)
  3. Hej ;) Wziełam cocker spaniela (ang) z schroniska. Jest strasznie skołtuniony. Obawiam się że nie będę w stanie tego rozczesać... Więc mam pytanie: Jak przyciąć mu sierść żeby dobrze wyglądał? ;] Baardzo proszę o pomoc i może o jakieś zdjęcia? ;]
×
×
  • Create New...