-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
[quote name='Onomato-Peja']:multi: Nie ma z takimi napisami, to jest obroża z fundacji rottka jeśli się nie mylę, często można dostać na wystawach.[/quote] Dokładnia tak;) są jeszcze smycze i szeleczki z takowymi napisami(również posiadam:evil_lol:)
-
Ja dzisiaj robiłam porządki w psich akcesoriach i wygrzebałam takąoto obrożę: [IMG]http://images49.fotosik.pl/190/716fe20f5f4f1e32.jpg[/IMG] wystarczył jeden spacer a Paco został okrzyknięty psem terapuetą,psim asystentem no i przewdonikiem niewidomego(jednak okulary przeciwsłoneczne robią swoje:eviltong:):diabloti:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Idolka']http://images40.fotosik.pl/186/8dba844119633a1e.jpg słodziak :cool3: miłej nocki życzę wam :) Dziękuje:p -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
asiunia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Nie wiem jak stricte wygląda zatrucie trutką bo Taleczka struła się czymś innym,ale w ciagu 48 godzin było po suni...Wymioty,oddech policzkowy,potem zapaści i temp. powyzej 41 stopni:-( Trzymam kciuki za Was! -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']http://images48.fotosik.pl/191/46804b2fdc3a306a.jpg ale fajowska ta obroża :crazyeye::loveu: http://images40.fotosik.pl/186/8dba844119633a1e.jpg jak słodko patrzy :loveu::loveu: http://images43.fotosik.pl/190/ab7e70dc6cb9125d.jpg jessu w przyszlosci to on chyba basen wykopie http://images43.fotosik.pl/190/ed4fb2037e142ada.jpg to jest najpiekniejsze :loveu::loveu: Dziękuje bardzo;) [quote name='deer_1987']http://images49.fotosik.pl/190/63cb5cbdcc8f119f.jpg cudne!! Taka sierota wyszedł na tej fotce;) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
asiunia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Gratuluje!!!!! Jka to się stało że młoda do Ciebie trafiła? -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
asiunia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Cholera...takie cholerstwo przebiega bardzo szybko,jak czuje sie Hacker? -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
asiunia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Anza&Hacker'][CENTER][COLOR=red][B]!!!HACKER JEST ZATRUTY!!![/B][/COLOR][/CENTER] Musze teraz się trzymać bo okazało się, że Hacker też się zatruł. Jedyne jego objawy to czarny kał (jest taki przy krwotokach w ukł. pokarmowym) i niemiły zapach z pyska (taki sam jak miała Vi przed śmiercią). Dwie kupy zrobił już normalne bez krwi jedną po drodze do weterynarza, drugą 5 godzin później jak wracaliśmy z gabinetu - tyle nam to wszystko zajęło. U weta na początku miał zmierzoną temperaturę (38-coś nie wiem ile dokładnie, za duży stres i zamieszanie) - na termometrze było trochę krwi i pobrane 3 probówki krwi do badań potem poszedł do innego pomieszczenia na kroplówkę pod którą spędził jakieś 2 godziny, a na koniec jej dostał jeszcze domięśniowo zastrzyk przeciwkrwotoczny jakiś. Poczekaliśmy jeszcze następnie chyba niecałe pół godziny (w tym czasie podeszliśmy na trawnik przed ambulatorium na szybkie wysikanie złotka) i były wyniki badań - są dobre. Nerki, wątroba w porządku, anemii nie ma. Jedyna rzecz, która nie była w normie to fibrynogen - czyli spadła krzepliwość krwi. Weterynarz ([FONT=Tahoma][SIZE=2]jako główny był Hildebrand Wojciech, a psa obsługiwała grupa praktykantów - jak to na klinikach[/SIZE][/FONT]) zaleci[FONT=Tahoma]ł podanie [/FONT]kolejnych zastrzyków - witaminy K, B12, antybiotyku z tego co rozumiałam. Dwa były domięśniowe, dwa zwykłe. Następna wizyta pojutrze jeżeli nic się nie będzie działo. Ja w domu mam po 3 tabletki dwa razy dziennie zaczynając od dzisiaj wieczora podawać VITACON. W książeczce miły praktykant wyraźnie napisał mi co piesek miał podane, więc mogę tutaj podać. Zastrzyki: Vitacon 3 ml i.m. Clanohepar 3 ml i.m. Dexafort 1 ml i.m. Betamox 2,9 ml s.c. Catosal 5 ml s.c. Kroplówka: 0,9 % NaCL + glukoza 5% 500 ml "Płyn do infuzji" - to było na butelce Teraz zostaje mi obserwować i czekać.[/quote] Czy wet zlecił jakieś badania pod kątem przyczyny zatrucia? -
A gdzie to tak ładnie?Bo to nie stawiki?
- 1176 replies
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
I pięknie jej w niebieskim i w zielonym:loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
asiunia replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
A ja się w końcu nie wybrałam:placz: -
Fiu fiu fiu ile fotek:loveu:aż nie wiem która zacytować
-
Heksa Don Banditka ~ nowe l Federalna (FBI) + Filmik
asiunia replied to Kamila_'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Kamila i Heksa']To preznecik od cioteczki Aferkowej z Płocka można ją zamówić Futrzakowo.pl - sklep dla miłośników zwierząt ale rozmiar za mały, i muszę przerobić :loveu: Czudofna...po 10 zamówie taką:eviltong: -
Ehhh...Anetta dużo mieliście problemu żeby znaleźć kwatere z psem?
-
Widać że szczęsliwa dziewczynka jest:loveu:
-
Jak maskoteczka wygląda:loveu:
-
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=red][B]bo fotasy są z 16, 18, 19 sierpnia [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:-(noooo idzie jesień [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Oszukaństwo:eviltong:
- 78403 replies
-
To czekamy na zdjecia;)
-
Bo one tak specyficznie biegają:oops:jak żadna inna rasa;)
-
[quote name='mala90210']Po pierwsze mój pies ma na imię Neron a nie Nero ;)[/quote] Wybacz:oops: [quote]Po 2gie wy widzicie tylko filmiki z zabawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powtarzam to po raz chyba 5 , nie widzicie tego że one nas słuchają bo wam tego nie pokazuję[/quote] Widzimy to co pokazujesz...wg. Ciebie to zabawa,jak dla mnie obraz nudzenia się dwóch psów,które nie wiedzą co ze sobą mają zrobić:shake: , [quote]Neron potrafi na rozkaz zrobić siad , podaję jedną łapę podaję drugą , waruje , zostaje na miejscu , przychodzi do nogi , przed przejsciem na drugą stronę ulicy siada i czeka aż pozwole mu przejść moge to nagrać i wam pokazać[/quote] chętnie to obejrze,może kiedy sama zobaczysz Waszą pracę z boku zauważysz pewne zmiany w zachowaniu Nerona [quote] , mi chodzi o to żeby widząc innego psa będąc luzem nie atakował go tylko na moje zawołanie przychodził mi do nogi i żeby będąc na smyczy nie atakował przechodzących koło niego psów , wy po prostu czytacie tylko i wyłącznie to co chcecie reszte omijacie[/quote] Rada jest prosta...na początku wypracowanie 100% odwoływalności,po drugie ignorowania psów,po trzecie zmęczenie psa tak i fizycznie i psychicznie żeby nawet nie miał siły pomyśleć o ewentualnym przyatakowaniu psa...proste i wykonalne tylko trzeba na to czasu i co najważniejsze chęci
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
:evil_lol: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='sunshine']hej jaki słodki:loveu:. Szybkiego powrotu do zdrowia;-).A jak tam sierść poczwarka?;-) Sierść w sumie bez zmian...ni lepiej ni gorzej może potrzeba więcej czasu? -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]Asieńko ...wszystkiego NAJ NAJ NAJ :calus:[/FONT] :Rose: Dzięki Aluniu:oops::calus: Z racji lepszej pogody:loveu:kilka bardziej słonecznych fotek -
Nie wiem czy się śmiać czy płakać ale ehh...po kolei [quote name='mala90210']Kurde wiecie co , jak ja tak czytam wasze posty to mam wrażenie że piszecie pod złym tytułem albo albo to ja trafiłam pod zły adres[quote] Ja bym obastawiał to drugie... [quote] , wy cały czas piszecie o tresurze a gdzie przepraszam bardzo macie czas na zabawę dla psa , waszym zdaniem tylko tresura się liczy[/quote] bez pracy nie ma kołaczy...Żeby móc zebrać buraki trzeba je tam najpierw zasadzić:eviltong:analogicznie żeby pies był karny,odwoływalny i nie sprawiał takich problemów jak Twój musi być wychowany...Jak będziesz miała chwilę zaprasza do naszej galerii tam mniej więcej zobaczysz jak wygląda jakieś 20 min spaceru mojego szczeniaka...jest zabawa,jest nauka,jest socjalizacja i NIE MA NUDY , [QUOTE]wstaniecie i myślicie co by tu dzisiaj zrobić żeby psa wytresować min zdaniem ma on widzieć tylko i wyłącznie swojego pana nic po za nim[/quote] a to takie dziwne?Ja nie widzę świata poza moim psem,więc nie widze powodu dla którego plastikowa butelka ma byc ważniejsza ode mnie [QUOTE]i chodzić jak mały robocik wykonujący wasze zadania , piesku patrz na mnie , daj głos , siad , waruj , idź w prawo , idź w lewo a spójrz się tylko gdzie indziej albo weź zabawke w pysk to popamiętasz !!!!!!!!!![/quote] guzik prawda...chodzi o budowanie wzajemnych realacji,więzi,wzajemnej współpracy...Gdyby tak było to pies by się po prostu bał,a tymczasem uważa mnie za partnera i szefa;) [quote] te filmiki które ja pokazuję sa filmikami zabawy , ale jak widać mimo iż się bawią to trzymają nam kroku i nie uciekają nie wiadomo gdzie nie chcąc wrócic !!!![/quote] Ja tam widzę dwa psy które mają w nosie swoich właścicieli(czemu się z resztą nie dziwię)i szukają sobie rozrywki... [quote]Jak chceliście niewolnika to trzeba było sobie kupić chomika i trzymać go w klatce , pies też chce się bawić , tresura tresurą jest na nia osobny czas[/quote] Właściciele chomików byliby oburzeni:diabloti:Pies a przede wszystkich OWCZAREK!!!!! zapewniam Cię nie widzi nic ciekawego i zabawnego w lataniu jak pajac bez celu... , [quote]a spacer jest po to żeby pies się wybawił , wybiegał i wyszalał no ludzie weźcie się trochę opamiętajcie zanim zrobicie ze swoich psów cyborgów oddanych tyko i wyłącznie swojemu panu i władcy :shake: a ciekawe co zrobicie jak się wakacje / urlopy skończą i nie będziecie mieli tyle czasu dla psa i będzie trzeba go zostawić na 8 godzin samemu sobie , on sie nie zajmie w domu niczym bo będzie czekał tylko i wyłącznie na wasze polecenia[/quote] Bzdura,bzdura i jeszcze raz bzdura...Kwestia organizacji czasu i jego umiejętnego spędzania.Pracuje,studiuje a mimo to moje psy są szczęśliwe,wybiegane,a wręcz są szczęśliwe kiedy wychodzę bo mają chwilę na odespanie... , [quote]wtedy pies jest nieszczęśliwy , szczęśliwy jest wtedy kiedy może pobiegac sobie z innym psem i się pobawić i tylko i wyłącznie o to mi chodzi , żeby nie atakował innych psów tylko się z nimi bawił i przychodził do mnie na zawołanie a nie żeby chodził jak wyuczony robot bo ja chce psa przyjaciela a nie robopsa !!!!!!!!!!![/quote] Jeżeli podstawą szczęścia psa jest brak tresury,zabawa i latanie bez celu z innymi psami to dlaczego masz problemy z Nero?:crazyeye: [quote]a to o ile dobrze czytam jest temat "agresja"i jak z nią walczyć a nie "tresura" całkowita i nic poza nią :p[/quote] coś wynika z czegoś...
-
Gdzie nowe fotki Jimmy'ego?:placz: