Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='tonacja']http://images38.fotosik.pl/205/385b8224d54fd420.jpg Jaki słodziak :loveu: Już nie możemy się doczekać spacerku :diabloti: muszę wymiziać Poczwara. Masz czas w tym tygodniu? ;) Poza dzisiaj i piątkiem mam:multi:
  2. [quote name='tonacja']Mnie niestety ONki kojarzą się z psami ujadającymi zza zamkniętej bramy... broniącymi posesji :roll: przykra sprawa... bo w sumie nigdy nie miałam do czynienia z tymi psami bezpośrednio (znaczy miałam...tyle że byłam wtedy mała) i sobie wyrobiłam taką opinię w oparciu o kilka złoszczących mnie przypadków... [B]Choć ostatnio poznałam poczwarka asiuni i się zakochałam[/B] :loveu: .[/quote] Widać byłaś z nim za krótko..ONkom mówimy nie!:evil_lol:
  3. [quote name='malawaszka']i w ogóle to nie jest rottkiem :evil_lol:[/quote] a wiec to oto mi chodzi:roflt::roflt::roflt:
  4. Na tym ostatnim zdjeciu bardziej poczwarkowato wygląda:evil_lol:Mnie się on mały i drobny wydaje,jedyne co mi się w nim podoba to chyba kufa:eviltong:
  5. [quote name='diabelkowa']gops zdjecie pitmana! ;][/quote] popieram:razz:
  6. [quote name='LAZY']Asiunia on z tego brzydkiego okresu wyrosnie! Głowa będzie wieksza, uszy mniejszy a nogi proporcjonalne:) A dredy za uszami są zajefajne! Oto Ida mniej wiecej w jego wieku: Ależ ona była ogromna:crazyeye:
  7. [quote name='Chantell']no to kluseczka z niego xD[/quote] Dość kluchowaty się wydaje,ale to przez sierść,jak jest mokry to wygląda jak dzieci w Etiopii:shake: Jutro mam tylko jeden wykład+jedne ćwiczenia więc bez tragedii;)
  8. [quote name='Chantell']jakie cudne! jeej. ile on już waży?[/quote] Koło 25-26 kg,tak myśle;) a fotki może jutro popstrykam bo wlasnie wrocilam z uczelni i padam:shake:
  9. [quote name='Onomato-Peja']:loveu: Paco będzie pięknym psem, skoro już jako szczeniol jest taki urokliwy :lol:[/quote] Jestem chyba zaprzeczeniem teorii że każdy właściciel uważa swojego pupila za naj...dla mnie poczwar jest brzydki i tyle:eviltong:Jest nieproporcjonalny,robią mu się dredy koło uszu,ma małą głowe i wielkie uszy,chude długie łapy i w ogóle:eviltong:
  10. [quote name='***kas'] A co do ras uznawanych za agresywne-chciała bym spotkać strażnika miejskiego, który określi rasy moich psów :evil_lol: Ja tam mówię wszem i wobec, że mam 3 kundle, najzwyklejsze kundle, a co to moja wina, że podobne do jakiejś tam rasy? :eviltong:[/quote] Rotta by może i jeszcze rozpoznali,ale pokaz mi takiego co wie jak wygląda Akbash albo Karabash:shake:
  11. [quote name='as_kate']to czym Ty go karmisz?? lepem na muchy?? :D[/quote] cholera wi co oni do tej karmy dokladaja:evil_lol:
  12. [quote name='as_kate']http://images39.fotosik.pl/205/2f455538fb0a098f.jpg to było w trakcie spadania, czy mu się dop języka przykleiło :o przykleiło:p
  13. [quote name='LAZY']Poczwar jest extra! Proszę na niego nie narzekać:mad:[/quote] Paulinko masz jakies zdjecia Idy mniej wiecej w wieku 5 miesiecy?:p
  14. Na zdjeciach wcale nie wyglada na taka malutka:eviltong:
  15. :pAle Lunka rośnie,kawał pannicy już z niej
  16. [quote name='gops']postarm sie dzis zrobic fote ;) jednego juz mam jakis tydzien a jeden jest w drodze :lol:[/quote] a które zamówiłaś? Poczwar pod choinkę dostanie jeszcze taką: [IMG]http://pitman.pl/zdjecia/710.jpg[/IMG]
  17. [quote name='tonacja']Ja też chcem takie frisbee :placz: :eviltong: .[/quote] Kupiłam je zupełnie przez przypadek i to za całkiem atrakcyjną cene-24 zł(na necie ok.40 zł:crazyeye:).Malemu spasowało bo daleko leci,jest miekkie a póki co nie da się go zjeść(firma KONG):p
  18. [quote name='Ana04']http://images44.fotosik.pl/208/3ffe92f16378fbe4.jpg Jaki frizbowiec. :loveu: Jak Ty to robisz, że na spacerze jest zainteresowany zabawkami? Moja olewa wszystkie, nawet te ulubione, na rzecz nowych zapachów i psich kolegów. :roll: Ja dopiero się z nim bawie jak załatwi swoje potrzeby i może skupić się na zabawie,wtedy nic go nie rozprasza;)Jak sie pojawia koledzy to zwykle tez olewa zabawki,ale tylko na chwile,przywita się i wraca.W domu się nie bawi zabawkami wiec jedyna taka okazje ma na dworze:p
  19. [quote name='tonacja'][COLOR=green]To zdjęcie z Sosnowiec Beach :cool3: czysta błękitna woda i złoty piasek :eviltong:[/COLOR][/quote] [B] KURORTU[/B] SOSNOWIEC BEACH:cool3:
  20. Karolinka,od jakiś 3 tyg młody wcina Pro Plan i nareszcie nabiera masy:multi:Nie wybrzydza,sierść mu się poprawiła i zaczyna wyglądać jak pies:p Frisbee gumowe(swoja droga jest zajebiste:loveu:)to się lepi do jęzora:eviltong: Weź przykład z moi i wrzuć 16 zdjęć Ringusia:p Gosiulaa,zdecydowanie mam słabość do mundurowych:lol::evil_lol: Gops,dziękuje:loveu::loveu:
  21. [quote name='Diora'][B]asiunia,[/B] teraz radziłabym Ci uważać na policyjne patrole, bo jak ktoś Cię podkabluje, to możesz mić niemałe nieprzyjemności. Ale to tak na marginesie ;)[/quote] Tego akurat się nie obawiam;)
  22. To chyba najlepszy mój zakup(poza kagancem fizjologicznym)jakiego dokonałam:loveu:Jest mięciutka,porządnie wykonana,z racji tego że jest szeroka pies nie poddusza się,a ciagniecie jest zniwelowane do minimum;)Szerokość 5 cm ciut skraca mu szyjkę,ale i tak mi się podoba:p
×
×
  • Create New...